Skocz do zawartości
IGNORED

Projekt kina domowego w pomieszczeniu 48m


Illinois78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Martin ty się nie próbuj kolegować z klaczuchą, przecież on się z ciebie naśmiewał

No i co z tego??? Masz z tym jakiś problem?? 

Wy dwoje tylko robicie w każdym wątku burdel... sami się odnosicie do Paula w każdym innym wątku... to ty pierwszy pisałeś o procesorze za 1tys€ i każdy co siedzi dłużej wie kogo miales na myśli tak samo twój przydupas coś tam wspomniał o Elewatorach wiadomo kogo...

3 godziny temu, Xpedite999 napisał:

O siemasz przychlaście,  co tu robisz jak sprzęt sprzedałeś?

A co pajacu masz jakiś problem... to ze nie mam sprzętu nie oznacza ze nie mogę się udzielać fujaro!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fujaro
Heheh, z worami na ziarno. (Jak stary dziadek)
Z wiekiem obwisłe się robią

Sorry za offtop, nie mogłem się powstrzymać ze śmiechu.
Martin rządzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 godzin temu, Martin Rejek napisał:

A co pajacu masz jakiś problem... to ze nie mam sprzętu nie oznacza ze nie mogę się udzielać fujaro!!

Ty chociaż miałeś i sprzedałeś lub nie, on nie ma nic ???. O przepraszam, ma kolegę.???

6 godzin temu, PawelMitsu napisał:

Gdyby ludzie czytali instrukcje nie było by tu 3/4 tematów

W tym dziale panuje zasada, że ten co czyta instrukcję wie więcej o danym sprzęcie niż jego właściciel.?? A pan instrukcja to już encyklopedia wiedzy każdego sprzętu jaki posiadamy. Omnibus czy co.??

8 godzin temu, WARMSTONE napisał:

Już kilkanaście razy wcinałeś się z Elevatorami, ale nic konkretnego o ich zaletach nie napisałeś.

Przepraszam ale nie mogę się powstrzymać.

Szukasz kolegi który by ci opisał wady i zalety SS? W instrukcji tego nie wyczytałeś ? Nie mów mi, że taki mistrz jak ty nie miał styczność z tym o czym cały czas pisze. Rozumiem kompleksy ale to już lekka przesada wypowiadać ( kpić) że sprzętu nie mając z nim styczność. 

Wiesz co, powiem ci jedno.

Przestań kłamać na mój temat, to ja przestanę mówić prawdę o tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o wady i zalety bo głośniki elipticory czy revelatory to bardzo dobre przetworniki tylko pytanie brzmi ile dany konstruktor potrafi z nich wycisnąć oby 100%. Ja osobiście znam szkołę grania yb audio i powiem, że konstruktor wie co robi i potrafi ogarnąć to jak trzeba. Jest wiele firm, które mają w swojej ofercie kolumny za kilkaset tyś zł a nie dał bym za nie więcej niż 30-50kzł. Więc spokojnie z tym ciśnieniem w systemach kina domowego panuje ta sama zasada wycisnąć z klienta ile się da a jakość marna. Magiczne suby za 30, 50kzł a głośniki pro audio za 1-2kzł max?.  Polecam posłuchać kiedyś kina zbudowanego na dipolach magnepanach, ml czy dipolach zbudowanych na klasycznych przetwornikach dynamicznych hektary przestrzeni oddech itp. Tylko trzeba mieć odpowiednie duże pomieszczenie z możliwością odstawienia aby głośnik miał wolnej przestrzeni z tyłu co najmniej metr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 minut temu, zibii napisał:

Tutaj nie chodzi o wady i zalety bo głośniki elipticory czy revelatory to bardzo dobre przetworniki tylko pytanie brzmi ile dany konstruktor potrafi z nich wycisnąć oby 100%. Ja osobiście znam szkołę grania yb audio i powiem, że konstruktor wie co robi i potrafi ogarnąć to jak trzeba. Jest wiele firm, które mają w swojej ofercie kolumny za kilkaset tyś zł a nie dał bym za nie więcej niż 30-50kzł. Więc spokojnie z tym ciśnieniem w systemach kina domowego panuje ta sama zasada wycisnąć z klienta ile się da a jakość marna. Magiczne suby za 30, 50kzł a głośniki pro audio za 1-2kzł max?.  Polecam posłuchać kiedyś kina zbudowanego na dipolach magnepanach, ml czy dipolach zbudowanych na klasycznych przetwornikach dynamicznych hektary przestrzeni oddech itp. Tylko trzeba mieć odpowiednie duże pomieszczenie z możliwością odstawienia aby głośnik miał wolnej przestrzeni z tyłu co najmniej metr.

@Zibi ale ja, ty i paru innych dobrze to wiedzą. Nie musimy się opluwać w necie czy podczas rozmów telefonicznych. Każdy z nas liznął trochę tego tematu i wie co jest pięć. Dobrze wiesz, że najwięcej do powiedzenia mają ci ,co widzieli dany sprzęt na fotografii. Nie muszą tego kupować, ale jak piszą i oceniają innych, to niech wiedzą co piszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a dodałbym jeszcze, że warto zajrzeć do środka bo w tych super hiper kolumnach(markowych za kilkadziesiąt kzł) zwrotnice wołają o pomstę do nieba wiadomo księgowy nie włoży dobrych kondensatorów czy cewek bo kosztują za dużo bo wiadomo oszczędność 1$ na milionie sztuk to kupę kasy więc ja wolę nasze sprawdzone manufaktury?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zibii napisał:

księgowy nie włoży dobrych kondensatorów czy cewek bo kosztują za dużo

 Zibi, o ile pierwszą wypowiedź przeczytałem z przyjemnością to drugą mnie rozczarowałeś.

Rola księgowego w przedsiębiorstwie nie jest taka jak sobie wyobraziłeś. Przy realizacji projektu trzeba po prostu zmieścić się w założonych kosztach, które uwzględniają obowiązującą w przedsiębiorstwie marżę. Jedyne oszczędności mogą zrobić logistycy, poprzez wybór najlepszych cenowo ( oczywiście spełniających warunki zamówienia ). Księgowy może nawet nie wiedzieć co firma produkuje.

W manufakturze sprawa wygląda inaczej. Niemal wszystkie komponenty zawierają marżę producenta, importera lub dystrybutora i czasami hurtowni łącznie z kosztami transportu czasami rozkładającymi na niewielkie ilości. Pół biedy jeżeli właścicielem firmy jest jedna osoba. Gdy jest więcej wspólników to cena produktu szybuje w górę. Każdy musi utrzymać na odpowiednim poziomie rodzinę, wybudować dom lub zmienić auta. Na inwestycje i rozwój nic nie zostaje ( dotyczy to reali w naszym kraju ). Mała firma w porównaniu z dużą przepłaca za wszystko. Za materiały, za energię, za transport nawet za np. drukarkę oraz papier do niej. Niektóre komponenty dla małych są niedostępne. Na plus mogę napisać, że manufaktura nie ponosi kosztów rozwoju technologii. W tym wypadku pasożytuje na pracy tych dużych.

Jednym słowem w małej firmie zapłacisz kilkaset % więcej za nieco lepiej wykonany produkt. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Martin Rejek napisał:

 

A co pajacu masz jakiś problem... to ze nie mam sprzętu nie oznacza ze nie mogę się udzielać fujaro!!! 

W sumie masz rację,  gdyby tak było to i klaczka nie mógł by się tu udzielać tak że jesteście w tej samej sytuacji . Brak sprzętu a mordy na szeroko na forum ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Mała firma w porównaniu z dużą przepłaca za wszystko. Za materiały, za energię, za transport nawet za np. drukarkę oraz papier do niej. Niektóre komponenty dla małych są niedostępne. Na plus mogę napisać, że manufaktura nie ponosi kosztów rozwoju technologii. W tym wypadku pasożytuje na pracy tych dużych.

Jednym słowem w małej firmie zapłacisz kilkaset % więcej za nieco lepiej wykonany produkt. 

 

Masz rację a i tak dostajemy przystępny cenowo produkt z reguły lepiej brzmiący. Tym bardziej duże firmy mają za grosze podzespoły a i tak jeszcze oszczędzają aby zysk był wiekszy takie realia tego świata. Do tego zabija nas dystrybucja, która pochłania 50-60% ceny produktu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.07.2020 o 10:26, WARMSTONE napisał:

Rola księgowego w przedsiębiorstwie nie jest taka jak sobie wyobraziłeś. Przy realizacji projektu trzeba po prostu zmieścić się w założonych kosztach, które uwzględniają obowiązującą w przedsiębiorstwie marżę. Jedyne oszczędności mogą zrobić logistycy, poprzez wybór najlepszych cenowo ( oczywiście spełniających warunki zamówienia ). Księgowy może nawet nie wiedzieć co firma produkuje.

no nie zawsze.. czasem jest dyspozycja że dany produkt należy odchodzić i koniec, dlatego mamy powiedzie o księgowej. Na budowach jest to samo...niektóry firmy mają kierowników ze specjalizacją "co odchudzić by było zgodnie z projektem i przepisami".

W dniu 13.07.2020 o 10:26, WARMSTONE napisał:

Jednym słowem w małej firmie zapłacisz kilkaset % więcej za nieco lepiej wykonany produkt. 

mniej... więcej zapłacisz za pojedyncze komponenty ale za cały produkt zapłacisz mniej i to dużo. Po za tym pamiętaj że jeśli firma lokalna wykona kolumny i krzyczy za nie 10kpln to w sklepie będą kosztować 13-15kpln albo i więcej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Fetek budowlany przykład przypomniał mi sprawę sprzed wielu lat, która pasuje do głośnikowych rozterek Zibiego. Wykonawca wylał ścianę fundamentową betonem B15  zamiast jak w projekcie B20. Inwestor się nafąfał i wyobrażał sobie jaką to kasę natrzepie w sądzie. Budowa stała przez dwa lata. Orzeczenie sędziego sprowadziło go na ziemię. Powództwo oddalone, B15 zgodnie z sztuką budowlaną było wystarczające. Dla wyjaśnienia zdziwionym dodam, że umowa pomiędzy wykonawcą a inwestorem dotyczyła budowy całego domu.

A więc kupujemy kompletne kolumny i guzik nam do tego co i za ile jest w środku. Dźwięk nam wyjaśni czy to co zastosowano jest wystarczająco dobre.

10 godzin temu, fetek napisał:

Po za tym pamiętaj że jeśli firma lokalna wykona kolumny i krzyczy za nie 10kpln to w sklepie będą kosztować 13-15kpln albo i więcej.

 Paradoksalnie poświadczyłeś, że manufaktura jest droższa. Zibi wspomniał o 60-70 % kosztach dystrybucji. Dla jasności także wolałbym kolumny z manufaktury zrobione pod moje wymagania lub z krótkiej serii, która mi pasuje.  Ale musiałbym ubić mocno cenę bo inaczej byłbym chory. Duży producent musi zadowolić dużą grupę przeciętnie słyszących ludzi, którzy nie zauważą kosztownych delicji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, WARMSTONE napisał:

Paradoksalnie poświadczyłeś, że manufaktura jest droższa. Zibi wspomniał o 60-70 % kosztach dystrybucji.

podałem przykład ruynku lokalnego, gdyby duży producent wykonał identyczny produkt to nie kosztowałby 10..14 a 18-20 tyś zł.

Ponadto duży producent może ma niższe koszty wytworzenia produktu ale wyższe koszty logistyczne i serwisowe.

50 minut temu, WARMSTONE napisał:

Ale musiałbym ubić mocno cenę bo inaczej byłbym chory

czyli przy manufakturze będziesz się targował a w sklepie gdzie za te same pieniądze nie kupujesz nawet w połowie tak dobrego produktu masz wywalone ? Problem małych manufaktur a zwłaszcza sprzętu robionego na zamówienie leży zupełnie gnidziej.

khozmo to też mała manufaktura...

50 minut temu, WARMSTONE napisał:

Fetek budowlany przykład przypomniał mi sprawę sprzed wielu lat, która pasuje do głośnikowych rozterek Zibiego. Wykonawca wylał ścianę fundamentową betonem B15  zamiast jak w projekcie B20. Inwestor się nafąfał i wyobrażał sobie jaką to kasę natrzepie w sądzie. Budowa stała przez dwa lata. Orzeczenie sędziego sprowadziło go na ziemię. Powództwo oddalone, B15 zgodnie z sztuką budowlaną było wystarczające. Dla wyjaśnienia zdziwionym dodam, że umowa pomiędzy wykonawcą a inwestorem dotyczyła budowy całego domu.

niezbyt umiem to przełożyć.

ściany fundamentowe są zbrojone i spokojnie mogą być zalewane c12/15, inwestor gdyby poszedł do rzeczoznawcy / prawnika to by wiedział że należy skontrolować poprawność i zgodność wykonania zbrojenia a nie betonu, który znając życie i tak jest inny niż na papierze.

to i tak jest ponad 150kg na cm2 bez uwzględnienia zbrojenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fetek napisał:

czyli przy manufakturze będziesz się targował a w sklepie gdzie za te same pieniądze nie kupujesz nawet w połowie tak dobrego produktu masz wywalone ?

 Fetek, wszystko nie tak. W manufakturze nie będę się targował ponieważ honor mi na to nie pozwali. Nigdy nie urwałem nawet złotówki w przypadku usług świadczonych na moje prywatne potrzeby. W DG mnie robią to i ja rąbię. Nie będę świta naprawiał. W sklepie kupię tylko w wypadku szalonej wyprzedaży albo ex demo. U małego producenta takie rzeczy należą do rzadkości.

W sprawie fundamentów sąd wydał wyrok właśnie na podstawie opinii rzeczoznawcy. Mi chodzi o czepianie się czegoś co jest wystarczająco dobre. 

Co do logistyki, to między innymi ograniczone możliwości magazynowania ,korzystania z opłacalnego transportu oraz brak środków obrotowych na zakup większej ilości (  dzięki temu tańszych komponentów ) powoduje mizerny obrót i zarazem wysoką cenę oraz długi okres oczekiwania ( patrz kolega K. ). Żeby wyjąć trzeba włożyć, a żeby włożyć trzeba mieć co .

Proszę o przykłady lepszych i tańszych klonów manufaktury i droższych oraz gorszych od dużych. Tylko bez hajendu bo się nie znam. Fronty do 6 tys. zł, monitory do 4.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Co do logistyki, to między innymi ograniczone możliwości magazynowania ,korzystania z opłacalnego transportu oraz brak środków obrotowych na zakup większej ilości (  dzięki temu tańszych komponentów ) powoduje mizerny obrót i zarazem wysoką cenę oraz długi okres oczekiwania ( patrz kolega K. ). Żeby wyjąć trzeba włożyć, a żeby włożyć trzeba mieć co .

mała manufaktura w 100% pomija całą sieć dystrybucji i transport a to już jest solidna oszczędność. Nie muszą korzystać z transportu bo go nie potrzebują.

słusznie zauważyłeś i ja się z tym zgadzam że największym dyskomfortem jest ograniczony dostęp do podzespołów, mimo wszystko największym problemem wielu konstrukcji jest brak możliwości ich odsłuchania. Prosto mówiąc kupujesz kota w worku.

23 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Proszę o przykłady lepszych i tańszych klonów manufaktury i droższych oraz gorszych od dużych. Tylko bez hajendu bo się nie znam. Fronty do 6 tys. zł, monitory do 4.

to są autorskie projekty, jakie klony ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, fetek napisał:

to są autorskie projekty, jakie klony ?

No tak autorskie, po wcześniejszym obadaniu cudzych kolumn. Chyba , że rozkręcają je tylko po to żeby się pośmiać z tanich głośników. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
23 minuty temu, WARMSTONE napisał:

No tak autorskie, po wcześniejszym obadaniu cudzych kolumn. Chyba , że rozkręcają je tylko po to żeby się pośmiać z tanich głośników. 

Przykre to jest, że tak sobie to wyobrażasz. 

Kolega @fetek dobrze ci napisał, że to są projekty autorskie. W innym przypadku jedna czy druga firma wylądowała by w sądzie wiadomo za co.

Błędne jest też twoje myślenie, że przetworniki grają same. W głównej mierze zależy to od konstruktora i jego wizji danego zestawu.

Może być tak, że ja i ty zbudujemy sobie kolumny na tych samych przetwornikach, damy ten sam litraż odbudowy . Ja będę miał inną wizję strojenia zwrotnicy i takie kolumny zagrają zupełnie inaczej.

Tak więc przetworniki to dopiero początek.  

Mój prosty przykład, mam aktywne kolumny.  Na komputerze mam obecnie 4 różne wersje ustawień zwrotnicy. Gwarantuje ci , że każde z nich gra inaczej, pomimo tego że są te same przetworniki. Tak więc budując kolumny możesz konstruktorowi powiedzieć co lubisz, co cię wkurza. Gwarantuje ci , że tak ci je zestroi że będziesz w siódmym niebie.

No ale to kosztuje, za te twoje 4 tyś to ty możesz sobie kupić co najwyżej terminale, podstawy , fornir i lakier na wysoki połysk. Na resztę kolego musisz jeszcze trochę popracować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, paul klacska napisał:

Na komputerze mam obecnie 4 różne wersje ustawień zwrotnicy

 Polcio ty to masz klawe życie. Siedzisz sobie i patrzysz na monitorek i widzisz jak gra muzyka. A ja prosty Polson muszę słuchać uszami. Przyszedł mi do głowy taki pomysł. Jak byś tak mnie adoptował to by my razem patrzeli na monitorek i trolili forumowych chuliganów. Jeżeli nie chcesz to może twoja żona. W sumie to bym tak właśnie wolał. Nara.

Tylko koniecznie pogadaj z małżonką. Nie zawiedź mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, WARMSTONE napisał:

No tak autorskie, po wcześniejszym obadaniu cudzych kolumn. Chyba , że rozkręcają je tylko po to żeby się pośmiać z tanich głośników. 

lol, takich bzdur nawet się nie chce komentować.

Znajdź mi te klony.

7 godzin temu, paul klacska napisał:

Kolega @fetek dobrze ci napisał, że to są projekty autorskie. W innym przypadku jedna czy druga firma wylądowała by w sądzie wiadomo za co.

Najpierw musieli by kupić kolumny za 100 tyś by potem sklecić podobnego klona i zarobić może 5k. Pomijam fakt że wiele konstrukcji nie sklonujesz bo nie masz podzespołów.

7 godzin temu, paul klacska napisał:

No ale to kosztuje, za te twoje 4 tyś to ty możesz sobie kupić co najwyżej terminale, podstawy , fornir i lakier na wysoki połysk. Na resztę kolego musisz jeszcze trochę popracować.

bez przesady, za 4k w sklepie masz totalny syf a tu już coś sensownego sklecisz, tzn grającego dużo lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
9 minut temu, fetek napisał:

bez przesady, za 4k w sklepie masz totalny syf a tu już coś sensownego sklecisz, tzn grającego dużo lepiej.

No nie wiem czy któraś z topowych manufaktur ma jakiś zestaw w tej cenie. Aczkolwiek jeśli chodzi o używane, to może się coś trafić. Z resztą daleko szukać, sam sprzedałem tydzień temu s16hz CG Signature za 4 koła. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, fetek napisał:
7 godzin temu, WARMSTONE napisał:

No tak autorskie, po wcześniejszym obadaniu cudzych kolumn. Chyba , że rozkręcają je tylko po to żeby się pośmiać z tanich głośników. 

lol, takich bzdur nawet się nie chce komentować.

Znajdź mi te klony.

 Do ***** nędzy  to ty  Fetek miałeś znaleźć.  Zibi się zwierzył ,że zaglądał do zwykłych kolumn. Jego się pytaj czego szukał w cudzych kolumnach. O zobacz .

 

W dniu 13.07.2020 o 07:48, zibii napisał:

warto zajrzeć do środka bo w tych super hiper kolumnach(markowych za kilkadziesiąt kzł) zwrotnice wołają o pomstę do nieba wiadomo księgowy nie włoży dobrych kondensatorów czy cewek

 W ogóle to tutaj wyszło na to że Zibi kupił za kilkadziesiąt kzł kolumny aby pozaglądać do dziurek. Nieźle się sfrajerował bo szło to załatwić za jakieś dwie stówki. Chyba ,że nie kupił i bajki zaczytane na jakimś forum opowiada.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
17 minut temu, WARMSTONE napisał:

W ogóle to tutaj wyszło na to że Zibi kupił za kilkadziesiąt kzł kolumny aby pozaglądać do dziurek. Nieźle się sfrajerował bo szło to załatwić za jakieś dwie stówki. Chyba ,że nie kupił i bajki zaczytane na jakimś forum opowiada.

I tu się mylisz, @Zibi nic nie kupił i nic nie rozkręcał. Poczytaj trochę tematów na forum, jest mnóstwo zdjęć i opisów zwrotnic w metkowcach. Dość popularną rzeczą jest upgrade czy też modyfikacja która ma na celu poprawę brzmienia. Wybrałeś drogę gotowego produktu, cześć ci i chwała ale nie każdy jest taki jak ty. Spróbuj to zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, paul klacska napisał:

W ogóle to tutaj wyszło na to że Zibi kupił za kilkadziesiąt kzł kolumny aby pozaglądać do dziurek. Nieźle się sfrajerował bo szło to załatwić za jakieś dwie stówki. Chyba ,że nie kupił i bajki zaczytane na jakimś forum opowiada.

Wolę robić kolumny na moje zlecenie i sam dobieram elementy i wiem za co płacę a nie jak większość kupuję i myśli, że ma super kolumienki aż nie zajrzy przez dziurkę a tutaj zwrotki za 300zł to dopiero frajer jest, że dał się nabrać. Za dużo widziałem aby dać się robić w bambuko. Jeśli chodzi o bajki to widzę na forum multum userów, którzy nie widzieli i słyszeli a wypowiadają się na dany temat. Ja podchodzę do sprawy realnie jeśli nie widzę czy nie słyszę różnicy w danym klocku to nie interesuję się nim i bez różnicy co ma na metce czy ilość zer, jeśli nie gra to idziemy z tematem dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, paul klacska napisał:

No nie wiem czy któraś z topowych manufaktur ma jakiś zestaw w tej cenie. Aczkolwiek jeśli chodzi o używane, to może się coś trafić. Z resztą daleko szukać, sam sprzedałem tydzień temu s16hz CG Signature za 4 koła. ?

tia s16hz... może przemilczmy. W tej kasie masz gotowe projekty, masz hobbystów... choć fakt na renomowaną manufakturę to zdecydowanie za mało zwłaszcza jeśli mowa o Akkusie, YB itd

2 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Do ***** nędzy  to ty  Fetek miałeś znaleźć.

jak Ci mam znaleźć produkt który nie istnieje ? To Ty oskarżasz firmy o łamanie prawa więc to udowodnij..

2 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Zibi się zwierzył ,że zaglądał do zwykłych kolumn. Jego się pytaj czego szukał w cudzych kolumnach. O zobacz .

no i w czym problem ? setki tysięcy ludzi zagląda i 99% recenzentów. Tuning okablowania i zwrotnicy w starych kolumnach jest bardzo popularny.

2 godziny temu, WARMSTONE napisał:

W ogóle to tutaj wyszło na to że Zibi kupił za kilkadziesiąt kzł kolumny aby pozaglądać do dziurek. Nieźle się sfrajerował bo szło to załatwić za jakieś dwie stówki. Chyba ,że nie kupił i bajki zaczytane na jakimś forum opowiada.

nigdzie nie napisał że kupił....

W odsłuchu ma bardzo duże doświadczenie, zarówno na targach jak i w domach userów. Sam ma kilka kompletów kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, fetek napisał:

To Ty oskarżasz firmy o łamanie prawa więc to udowodnij..

 Skąd tu się wzięła jakaś firma. To Zibi widzi zwrotnice z 300 zł oraz tweetery za 36. To niech teraz udowadnia. Ja się nie czepiam to garażowcy się czepiają. A ty to co ? Adwokat hobbysta ? Nie wcinaj się .

 

20 godzin temu, fetek napisał:

W odsłuchu ma bardzo duże doświadczenie, zarówno na targach jak i w domach userów. Sam ma kilka kompletów kolumn.

 Po co to pier****e, przecież to nie ma związku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, WARMSTONE napisał:

 Po co to pier****e, przecież to nie ma związku.

skoro kolumny robią za dekoktację... to faktycznie nie ma.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.