Skocz do zawartości
IGNORED

Projekt kina domowego w pomieszczeniu 48m


Illinois78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz , co to ma wspólnego z tematem ? Tzn zakładka się zgadza ale nie ładnie tak komuś wpadać w temat i się chwalić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
40 minut temu, Xpedite999 napisał:

Nie wiecie co dobre , do tego pielgrzymki się odbywają i narody przed nim klękają,  jeeeep oto on 

 

Screenshot_20200710-221940_Samsung Internet.jpg

MC 700 - się zowie ta raketa i podobno miazga czyni się po sparowaniu go z kolumnamy hajendowymy YB.

Ty to jednak tępak jesteś ???.

Po pierwsze to wiedz że tą virtualną twoją Yamahę zjada to na śniadanie. Tłumaczyłem ci prostaku ale twój mózg tego nie ogarnia.

Po drugie , by cokolwiek pisać o czymś zestawieniu to trzeba albo go mieć albo go posłuchać by samemu ocenić.

Nic z tych rzeczy nie zrobiłeś i nigdy nie zrobisz bo to nie twój level . Tak więc pozostaje ci tylko jedno, czyli robić z siebie idiotę. ???

Znawca się znalazł, gdzie jeszcze miesiąc temu nie wiedział co to accuton czy scan speak ????.

Poziomu twojej głupoty jednak nie da się pomierzyć i zrobić jej kalibracji. ????

 

55 minut temu, RAF77 napisał:
3 godziny temu, zibii napisał:
No raczej, że procek zobacz sobie anthema avm60 mam go na celowniku. Na razie gram na avm50 ale to już stary klocek a pierwotnie kosztował 2xwiecej od następcyemoji3.png. Do tego końcówki po xlr i jazda.

Bardziej do mnie przemawia Marantz av7705.

Ja wolę avm60, przedział cenowy podobny ale jakoś bardziej mi się podoba Anthem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie właśnie wypowiedzi nazywają się " nie trzymaniem ciśnienia " zgredzik. Buziek wiecej bo coś mało dajesz do zrozumienia że Cię to śmieszy tzn śmiech przez łzy nie kumam ogólnie. Moze niedługo eutanazja będzie legalna , polecam zabieg a przed tym poczekaj i poczytaj jak się kompletuje hajendy i w jakiej kolejności i co się naprawdę w kinie liczy naplecie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, Xpedite999 napisał:

I takie właśnie wypowiedzi nazywają się " nie trzymaniem ciśnienia " zgredzik. Buziek wiecej bo coś mało dajesz do zrozumienia że Cię to śmieszy tzn śmiech przez łzy nie kumam ogólnie. Moze niedługo eutanazja będzie legalna , polecam zabieg a przed tym poczekaj i poczytaj jak się kompletuje hajendy i w jakiej kolejności i co się naprawdę w kinie liczy naplecie. 

Pokaż fotkę z tą swoją Yamahą i Emotivą. Jak narazie coś tam napisałeś i wrzuciłeś zdjęcie z netu. Nie pękaj prymusie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, paul klacska napisał:

Ja wolę avm60, przedział cenowy podobny ale jakoś bardziej mi się podoba Anthem.

mimo wszystko to jednak ~3klocki różnicy... ale też mam wrażenie że Marantz ostro przereklamowany.

MC700 jakąś mi nie podchodzi, do UMC-1 nie ma startu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci na priv. Poul 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, fetek napisał:

mimo wszystko to jednak ~3klocki różnicy... ale też mam wrażenie że Marantz ostro przereklamowany.

MC700 jakąś mi nie podchodzi, do UMC-1 nie ma startu.

Pewnie że nie ma startu, zresztą cała Emotiva za mną nie przemawia. Takie trochę efekciarstwo bije z niej. Przyjdzie jeszcze czas na coś innego. Słuchałem u zibiego jego ampli i na AS. Raczej nie będę brnął w Emotive.

9 minut temu, Xpedite999 napisał:

Wysłałem Ci na priv. Poul 

Pokaż wszystkim, wiadomości od ciebie są zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, paul klacska napisał:

Pewnie że nie ma startu, zresztą cała Emotiva za mną nie przemawia. Takie trochę efekciarstwo bije z niej. Przyjdzie jeszcze czas na coś innego. Słuchałem u zibiego jego ampli i na AS. Raczej nie będę brnął w Emotive.

ja mam wywalone ? jak sobie uzbieram wszystko w klasie D to pomyślę o procu, ale to ma czas bo zapał znacznie osłabł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, fetek napisał:

ja mam wywalone ? jak sobie uzbieram wszystko w klasie D to pomyślę o procu, ale to ma czas bo zapał znacznie osłabł.

Zibi się dzisiaj trochę wygadał ?.

Procek plus aktywne kolumienki to jest nowy pomysł. Po niedzieli wyślę zaliczkę i chłopaki mogą zamawiać hypexy.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A teraz , co to ma wspólnego z tematem ? Tzn zakładka się zgadza ale nie ładnie tak komuś wpadać w temat i się chwalić...

Przeczytaj dwa ostatnie zdania w pierwszym poscie. Po prostu marze pochwalić sie sprzętem wśród bezimiennych internautów. Przecież nabija mi ranking zajebistości. Teraz lepiej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, paul klacska napisał:

Zibi się dzisiaj trochę wygadał ?.

Procek plus aktywne kolumienki to jest nowy pomysł. Po niedzieli wyślę zaliczkę i chłopaki mogą zamawiać hypexy.?

Dozywotnie oczekiwania jak dla Ciebie i ciułania bez końca,  pewnie byś nawet nie posłuchał. Zejdź na ziemię, jeszcze central w lesie a już nowe plany.  Komediant z refleksem szachistów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
19 minut temu, Xpedite999 napisał:

Dozywotnie oczekiwania jak dla Ciebie i ciułania bez końca,  pewnie byś nawet nie posłuchał. Zejdź na ziemię, jeszcze central w lesie a już nowe plany.  Komediant z refleksem szachistów. 

Central też będzie na hypexie panie kolego, wiedz prosty człowieku że nie tylko ja na niego czekam. Kolejka jest już dość spora.

Monitorki o których piszę będą wcześniej zrobione bo nie ma za wiele pracy nad nimi. 
Teraz praktycznie wszystko stoi bo producent ma trochę na głowie ale pomału dojdziemy do celu.

Gdzie te fotki yamahy i emotivy obok subow ? Dawaj , nie pękaj .?????

Zresztą po co ja się produkuje, jak twój rozumek tego nie ogarnia. ?????
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, paul klacska napisał:

Zibi się dzisiaj trochę wygadał

Ups.

To będzie całkiem inny level, dotychczas wszyscy robią korekcja na ampli i zabijają przez to dynamikę zestawu. Będzie Pan zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zibii napisał:

To będzie całkiem inny level, dotychczas wszyscy robią korekcja na ampli i zabijają przez to dynamikę zestawu.

dokładnie, ale można mówić... z drugiej strony czy korekta na satelity jest potrzebna ?

7 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Dozywotnie oczekiwania jak dla Ciebie i ciułania bez końca,  pewnie byś nawet nie posłuchał. Zejdź na ziemię, jeszcze central w lesie a już nowe plany.  Komediant z refleksem szachistów. 

gdzie ty masz zmianę pomysłu i nowe plany ?... aaa Ty nie wiesz co to hypex i zabrzmiało magicznie

7 godzin temu, Xpedite999 napisał:

ciułania bez końca

z jednej.. nawet kilku średnich wypłat centrala tej klasy nie zrobisz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul mój drogi przyjacielu. Wszystko pięknie. Elevatory, Hipexy i Anteny. Tylko w jakim pomieszczeniu będziesz słuchał tych cudów techniki. Pokaż fotkę bo podejrzewam, że majstrujesz zestaw  na biurko. Dawaj prymus, nie pękaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fetek napisał:

dokładnie, ale można mówić... z drugiej strony czy korekta na satelity jest potrzebna

Załóżmy, że satelity będą 2 drogi to czemu nie skorzystać z korekcji również jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
56 minut temu, zibii napisał:

Załóżmy, że satelity będą 2 drogi to czemu nie skorzystać z korekcji również jeśli zajdzie taka potrzeba.

W tym przypadku to możesz bawić się co chwilę. Zmiana ustawień to raptem  kilka chwil wymaga tylko podłączenia się na chwilę kompem. Obecnie mam w swoich monitorach ustawienie  z korekcją pasma w dół na basie. Testowałem bez korekcji i z korekcją pasma. To ostatnie na obecną chwilę odpada ponieważ sąsiad dostaje palpitacji serca ze względu na ilość niskich tonów.??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, paul klacska napisał:

To ostatnie na obecną chwilę odpada ponieważ sąsiad dostaje palpitacji serca ze względu na ilość niskich tonów.

 No tak, Paul szykuje High End blokowy a myślałem, że mieszka w norweskim baraku. Powiem tak. Szykuję pod 5.0.2 sypialkę raptem 23 m2 i ze zdumieniem stwierdzam, że nie da się prawidłowo umieścić głośników ani absorberów zachowując funkcjonalność pomieszczenia. A to mebel, a to okno a to drzwi. Trzeba szukać kompromisów. To powiedz mi Klaczusiu jak ty to wszystko pomieścisz. Do tego problemy z okablowaniem IC. Pokrzyżujesz wszystko z 220v głośniki postawisz na parapecie i taki to będzie Hajend. Adaptacji akustycznej to Elevatory pewnie nie potrzebują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2020 o 09:52, Illinois78 napisał:

Florida

Dan D'Agostino Momentum HD Preamp
Dan D'Agostino Momentum Phono Preamp
Dan D'Agostino Momentum M400 x 3
Dan D'Agostino Momentum S250
dCS Vivaldi DAC
dCS Vivaldi Upsampler
dCS Vivaldi Clock
Wilson Audio Alexia 2, Yvette & Mezzo
JL Audio f113 x 4
AVID Acutus Ref SP, Roon Nucleus+
McIntosh MX151, MEN220, MVP881
HRS SXR Signature Audio Stand
Transparent Gen5Ref throughout!

New York

Dan D'Agostino Momentum M400 x 2
dCS Rossini Dac
dCS Rossini Clock
Wilson Audio Alexia 2
REL No.25 x 2
Roon Nucleus+
Transparent Gen5Ref throughout

Albo drugi, jeszcze lepszy

MX136, MC1.2KW(10) MC2KW(2), MCD1100, MS750(2) MVP881, C1000C/P/T, MPC1500, HT-2 SUBS(2) HT3F(2) WS350(2) XRT2K, XCS2K, XR27(2) XCS350(2) JL GOTHAM v2 SUBS(2) LUMAGEN RADIANCE SCALER, SONY VPH-G90U PROJECTOR, STEWART 120" MOTORIZED SCREEN, CINEMA-TECH SEATING, WIREWORLD PLATINUM CABLES
Reference System: ACCUPHASE A250 AMPS, C3850 PRE-AMP, DP950 CD/SACD TRANSPORT, DC950 DIGITAL PROCESSOR, DG-58 DIGITAL EQUALIZER, T1200 FM STEREO TUNER, PS1230 POWER SUPPLY, HRS-SXR CUSTOM RACK w/ M3X SHELVES, TAD REFERENCE ONE MK2 LOUDSPEAKERS, WIREWORLD PLATINUM CABLES
CAPE COD
MX150, MC501(2) MC1.2KW(10) MC2301(2) MR88, MVP881, MCD1100, MDA1000, C1000C/P/T, MPC1500, ESOTERIC K-01X 30th ANNIVERSARY (BLACK) SACD/CD PLAYER, G02-X CLOCK, HT3F(2) XRT2K, XCS2K, XR27(2) JL GOTHAM SUBS(2) JL FATHOM F113v2 SUBS(4) SOUND ANCHOR STANDS(2) KALEIDESCAPE STRATO & TERRA SERVERS 20-TB, LUMAGEN RADIANCE SCALER, SONY VPH-G90U PROJECTOR, STEWART 120" SCREEN, SONUS FABER STRADIVARI, SILENZIO, FORTRESS SEATING, WIREWORLD PLATINUM CABLES
Analog Rig: CLEARAUDIO INNOVATION WOOD, UNIVERSAL ARM w/ Da VINCI' CART, 2nd UNIVERSAL ARM w/ GOLDFINGER STATEMENT CART, HRS-MXR REFERENCE RACK-GLOSS BLACK w/ M3X SHELVES, AESTHETIX RHEA SIG PHONO-PRE, WIREWORLD PLATINUM CABLES
Reference System: BURMESTER 911MK3 AMP(3), 088 PRE-AMP, 089 CD PLAYER, 100 PHONO PRE-AMP, 948 POWER CONDITIONER, AVID ACUTUS REFERENCE SP TT, GRAHAM PHANTOM II SUPREME ARM, BENZ MICRO LP-S CART, GRANDIOSO P1/D1 STACK, G01X RUBIDIUM MASTER CLOCK, N05 NETWORK PLAYER, SILENZIO, HRS-SXR CUSTOM RACK w/ M3X SHELVES, SONUS FABER AIDA SPEAKERS, JL FATHOM F113v2 SUBS(2) SOUND ANCHOR STANDS(2) WIREWORLD PLATINUM CABLES
Library System: GRANDIOSO M1 MONOBLOCK AMPS, C1 LINESTAGE PRE-AMP, K1 CD/SACD PLAYER, G1 MASTER RUBIDIUM CLOCK, E02 PHONO-PRE, SILENZIO, AERIAL ACOUSTICS 20T V2, AERIAL SW12 SUBS(2), CANTON REF K1’s, VPI HRX TT w/ SDS POWER SUPPLY, ORTOFON CADENZA BLACK CART, KLAUDIO RCM, SHUNYATA DENALI 6000/S v2, SHUNYATA OMEGA QR’s, WIREWORLD PLATINUM CABLES
Bryston/Esoteric System: ESOTERIC C02-X PRE-AMP, P-02X TRANSPORT, D02-X DAC, G02-X CLOCK, BRYSTON 28B3 CUBED MONOBLOCK AMPS, SHUNYATA DENALI 6000/S v2(2) AMR-DP777-SE DAC, SILENZIO, TAD REFERENCE ONE MK2 LOUDSPEAKERS, QUADRASPIRE RACK, WIREWORLD PLATINUM CABLES
Accuphase/Canton System: ACCUPHASE E800 INTEGRATED, DP560 CD/SACD PLAYER, T1200 FM STEREO TUNER, PS530 POWER SUPPLY, CANTON REF K3’s, CANTON REF K5’s, SILENZIO, HRS MXR REFERENCE MAHOGHANY RACK w/ M3X2 SHELVES, WIREWORLD GOLD CABLES
Bryston Active System: BP26 PRE-AMP, MPS2 POWER SUPPLY, BAX-1 CROSSOVER, BDA-3 DAC, BDP-3 PLAYER, BCD-3 CD PLAYER, BIT15(2), MODEL T ACTIVE SPEAKERS, 21B3 CUBED AMPS, SILENZIO, TARGET RACK, WIREWORLD SILVER CABLES

On Deck: JBL Vintage System... SilenZio #7... Accuphase DG-68...

Co to k... jest???

Wszystkie przepychanki na tym forum mają więcej sensu niż ta... wyliczanka (?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
50 minut temu, WARMSTONE napisał:

 No tak, Paul szykuje High End blokowy a myślałem, że mieszka w norweskim baraku. Powiem tak. Szykuję pod 5.0.2 sypialkę raptem 23 m2 i ze zdumieniem stwierdzam, że nie da się prawidłowo umieścić głośników ani absorberów zachowując funkcjonalność pomieszczenia. A to mebel, a to okno a to drzwi. Trzeba szukać kompromisów. To powiedz mi Klaczusiu jak ty to wszystko pomieścisz. Do tego problemy z okablowaniem IC. Pokrzyżujesz wszystko z 220v głośniki postawisz na parapecie i taki to będzie Hajend. Adaptacji akustycznej to Elevatory pewnie nie potrzebują.

U proktologa był ? Zalecił by nie czytać postów na forum AS ?

A może właśnie zalecił by było lżej? ?

Idź do lasu na spacer by się dotlenić, no i przydałby się się wziąć trochę lekcji z języka polskiego bo widać, że masz problemy z czytaniem. Pisałem wiele razy , że interesuje mnie tylko i wyłącznie 5.1. Dotarło? 

Mam taką radę, zanim usiądziesz do forum, to niech ci ktoś przywali patelnią w łeb, może wtedy pobudzą się neurony.?

Czepiacie się procka i centralnego a najlepsze jest to, że nawet nie macie tego co ja mam teraz panie plastik fantastik.

A tak na marginesie, to mam do sprzedania końcówkę 7kanałową Nuforca MCA20, masz chęć i ochotę kupić w końcu coś fajnego to zrobię ci fajną cenę. Możesz tez być dobrym wujkiem i kup ją koledze któremu ostatnimi czasy rzucasz mydełko by ci je podnosił? .

W końcu musisz mu wynagrodzić, że tak się poświęca dla ciebie, niech chłopak ma coś w końcu od życia. 

Rozumiem, że wiedza na temat revelatorów jest zerowa, no ale jak można być takim debilem by wypowiadać się na temat rzeczy o których nie ma się zielonego pojęcia to nawet ja nie jestem w stanie zrozumieć. 

No oczywiście ty wiesz lepiej gdzie i jaki sprzęt stoi. Ogarnij się chłopie .

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 godzin temu, fetek napisał:

gdzie ty masz zmianę pomysłu i nowe plany ?... aaa Ty nie wiesz co to hypex i zabrzmiało magicznie

Do go przerasta. ?

Zobacz , tak wygląda panel sterowania w hypexie. Na fotce brak tylko panelu filter design, tam lepiej nie zaglądać?.

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brandzlowanie pełną gębą jak zwykle a w realu co masz na dzień dzisiejszy ? Dwie kolumny i procesor . Gorzej jak przedszkolaka słuchać co to on nie będzie miał jak dorośnie.  Monotematyczny jesteś jak nikt inny na tym forum i co najciekawsze nie o tym co masz tylko co będziesz miał,  jak myślisz co czuje ktoś kto pamięta twoje wpisy sprzed dwóch lat .....możesz równie dobrze wklejać te same bo dalej bajasz i fantazjujesz.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
10 minut temu, Xpedite999 napisał:

Brandzlowanie pełną gębą jak zwykle a w realu co masz na dzień dzisiejszy ? Dwie kolumny i procesor . Gorzej jak przedszkolaka słuchać co to on nie będzie miał jak dorośnie.  Monotematyczny jesteś jak nikt inny na tym forum i co najciekawsze nie o tym co masz tylko co będziesz miał,  jak myślisz co czuje ktoś kto pamięta twoje wpisy sprzed dwóch lat .....możesz równie dobrze wklejać te same bo dalej bajasz i fantazjujesz.  

Ty też masz masz problemy ze zrozumieniem polskiego języka? Napisałem ci kiedyś co mam, nawet do tego co mam teraz daleka twoja droga koleżko. Pomału wymieniam poszczególne elementy, teraz czas na tylne kolumienki. Fajny kolega z ciebie to ci zdradzę informację  że będzie to 2way na revelatorze 18w plus szpilka(wiesz co to jest?) plus hypex fa252. Czaisz bazę? ?

To jak, będzie ta fotka z yamahą i emotivą obok suby? Zaczynam w to pomału wątpić. 

Lista robi się coraz dłuższa, najpierw wyjaśnienie co to jest kinowe brzmienie a teraz virtualny sprzęt.

Dawaj, mam wielką ochotę pogratulować ci dobrego wyboru.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz kilka nazw jakiś firm i czy głośników i powtarzasz je w koło jak jakiś pomylony i że " wy nie znacie a jak znam , wy nie wiecie a ja wiem " i dalej tylko i wyłącznie głośniki i kolumny . Nie dziwota w sumie że o elektronice nic nie wspominasz skoro niedawno się dowiedziałeś do czego służy procesor i jaką rolę w kinie spełnia. Najważniejsze dla " seniorów " to znaleźć sobie zajęcie i jakiś cel w życiu żeby myśli odpędzić od nieuchronnie zbliżającego końca.  Robisz to doskonale dlatego nie lubię Cię nastawiać na realny kurs i odbierać to w co tak się angażujesz.  Marzyć każdy może i dyskutować a tym bardziej jeżeli to ma mu pomóc w przetrwaniu z dnia na dzień i ma gdzie ulokować myśli i ma jako takie plany na odpalenie kiedyś swojego wymarzonego systemu . Moze właśnie same dążenia są dla Ciebie ważne a nie system jako taki więc trzymam kciuki i nie będę przeszkadzał w pogoni za królikiem.  Moja babcia miała ogródek na uwadze i ciągle coś w nim robiła aż do dnia w którym się nie obudziła,  ale plany miała i to się liczy . Trzymam kciuki za twój system i pozdrawiam .

Ps. Zdjęcie wysłałem ale raczej nie doszło bo jakiś komunikat wyskoczył,  było tylko dla Ciebie bo nawet wory pod tym kątem oskrobałem więc nie nadaje się do publicznej publikacji . Trzymaj się,  seniorzy górą!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
10 minut temu, Xpedite999 napisał:

Trzymam kciuki za twój system i pozdrawiam .

Ty się tu nie podlizuj tylko dawaj fotkę, niby taki szpec z ciebie a masz problem ze zdjęciem? Żałosne te twoje tłumaczenie, dawaj koleś nie pękaj. Twój kolega od mydełka kiedyś coś tam pokazał, szanuje go za jego wybór ale do momentu jak będzie szydził z innych to będzie za każdym razem mieszany z błotem bo to jest po prostu nie grzeczne. Każdy robi to na swój sposób, powody są różne od warunków mieszkaniowych po środki na to. Dlatego nie pozwolę by dwóch patafianów robiło tu taki burdel. Zaczniecie normalną dyskusję to taka będzie toczona, jak nie to nie. Wiedz tylko, że monopolu na obrażanie innych nie macie i to piłeczka zawsze wróci do was. Uwierz mi czas i pieniądze by wam pobyt tutaj do woli. Osobiście mam straszną bekę z tego ale kieruje się pewnymi zasadami które wy łamiecie szydząc z innych . 

Tak więc dawaj fotki sprzętu i nie tłumacz się pokrętnie, że coś nie teges. Jak czegoś nie wiesz to mogę pomóc ci je ogarnąć, parę lat temu byłem w akademii Nikona. Możliwe, że coś w głowie zostało.?

Pokaż kotku co masz w worku.?

Może się skusisz na MCA20?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę pozazdrościć pogody ducha i witalnosci . Co prawda przejawiasz pewne oznaki demencji starczej ale nie każdy to zauważa. Najbardziej zazdroszczę optymizmu bo jeżeli już tylko zostało odliczanie dni to ja bym chyba z mostu skoczył albo gas odkręcił a ty jeszcze dajesz radę i to dość energicznie...moze to zasługa antydepresantów,  muszą być zajebiste skoro xanax jest w stanach aż tak popularny na czarnym rynku . Nie wiem jak inni ale ja będę cie dobrze wspominał,  gość pełny nadziei na złożenie wymarzonego systemu ,ciągle coś planujący i ten apetyt na wiedzę nieskończony...chylę czoła. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, Xpedite999 napisał:

Naprawdę pozazdrościć pogody ducha i witalnosci . Co prawda przejawiasz pewne oznaki demencji starczej ale nie każdy to zauważa. Najbardziej zazdroszczę optymizmu bo jeżeli już tylko zostało odliczanie dni to ja bym chyba z mostu skoczył albo gas odkręcił a ty jeszcze dajesz radę i to dość energicznie...moze to zasługa antydepresantów,  muszą być zajebiste skoro xanax jest w stanach aż tak popularny na czarnym rynku . Nie wiem jak inni ale ja będę cie dobrze wspominał,  gość pełny nadziei na złożenie wymarzonego systemu ,ciągle coś planujący i ten apetyt na wiedzę nieskończony...chylę czoła. 

Rozumiem, że fotek nie zobaczymy?

Czyli teraz rozumiem dlaczego nie chcesz nic napisać o kinowym brzmieniu ???

Ty poprostu nic nie masz, ale jaja ????

No ale już dobrze, nie płacz dzieciaku???

Daj mi swoje dane tutaj, jak znajdę w piwnicy mój stary amplituner to ci go wyślę. Może to nie Atmos ale zawsze coś tam będziesz miał. Mogłeś przyznać się wcześniej, dałbym ci stare JBL-e. 

To jak kupujesz Nuforca? Zaczynasz budować system? Od czegoś trzeba zacząć. 

A zapomniałam bym, jakieś dvd i parę płytek też się znajdzie.????

Trzeba sobie pomagać, nieprawdaż.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypałęta się taki nie proszony i zaczyna burdel a co najlepsze że potem zwala na innych , trzeba mieć tupet . W sumie nudzi się to musi kogoś zaczepić żeby zaczął jak zwykle się chwalić i bajać. Dziwna strategia. Nikt cie tu nie wywołał ani też nie zapytał o nic w tym temacie a i tak masz czelność wchodzic i bruździć , wiadoko jak co to innym sloma z butow i rozumki małe ale nie ty kmiocie ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
14 minut temu, Xpedite999 napisał:

Przypałęta się taki nie proszony i zaczyna burdel a co najlepsze że potem zwala na innych , trzeba mieć tupet . W sumie nudzi się to musi kogoś zaczepić żeby zaczął jak zwykle się chwalić i bajać. Dziwna strategia. Nikt cie tu nie wywołał ani też nie zapytał o nic w tym temacie a i tak masz czelność wchodzic i bruździć , wiadoko jak co to innym sloma z butow i rozumki małe ale nie ty kmiocie ....

Pokaż jak masz. Król jest nagi??

Rozumiesz po polsku jak się grzecznie prosi, pokaż ampli , końcówkę i suby. A jak nie to zjazd i sie więcej tu pokazuj bo na obecną chwilę jesteś zerem.Dotarło zakuty łbie?

 

To chyba twoje na zdjęciu jak się nie mylę, zgadza się?

 

 

Przechwytywanie1.PNG

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suby fajne , mogły by być moje ale wolę zamknięte. Nie pokazuje nic jak zaznaczyłem już kilka miesięcy temu , ty dalej swoje jak to senior po udarze.  Od kilku lat czy nawet kilkunastu zbierasz i planujesz i taki stan potrwa jeszcze dobre kilka lat więc każdy,  ale to każdy kompletny system jest o niebo lepszy od twoich zabawek wymyślonych. 

@Illinois78 to już któryś temat z kolei tak jest rozdarty przez tego fantaste gdzie pojawia się nie proszony i zaczyna zaczepiać żeby skupić uwagę na sobie i swoich planach. Są ludzie z fajnym sprzętem ale i tak nie takim co masz w planach i może tego zazdrość go zżera i zaraz ci zacznie cisnąć że to co będziesz miał to i tak badziewie bo on BĘDZIE  miał na najlepszych głośnikach na rynku , no fakt że trza czekać 4 lata w kolejce plus 2 na czas pracy ale będzie.  Elektronika mu nie potrzebna do szczęścia i niedawno pytał po co jest procesor w kinie bo uważał że to kolumny odwalają całą robotę w kinie i to one tworzą  dźwięk przestrzenny same z siebie . Pojawia się za każdym razem jak ktoś coś wspomina o nowych systemach żeby o nim pamiętano że za kilka lat wszystkim pokaże itp itd , zdarta płyta aż do użygu.  Nie odpisujesz,  zaczepia a jak odpiszesz to pluje Jeszce bardziej.  Nie ma nikt na niego pomysłu bo nawet moderacji się znudził. Prowokuje , wyzywa"  wy Nie wiecie a ja wiem , nie ogarniacie,  ciemniaki,  nie znacie , nie słyszeliście " wszystko w kółko,  żyły się same otwierają a że czasu ma dużo na emeryturze to całymi dniami tak trolli. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.