Skocz do zawartości
IGNORED

Subwoofer Klipsch R-112SW, dołożyć drugi czy wymienić na 1 lepszy


piotrek_rr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaj jeszcze do tego to ile z Twojego proroctwa da się odczuć w realnym oglądaniu filmów i masz wygranego czyli 115 klipscha bo niski model pb2000 może ma lepiej nadmuchane 30hz w dół ale jak na mały model i słaby to nie jest to warte dopłaty do niego . Modele 3000 i 4000 ten zakres mają już zdedydowanie wyczuwalny i to już kosztuje . Mniej teorii człowieku a więcej słuchaj bo ośmieszasz się cały czas nie znając nawet słownictwa,  pozer znawca się znalazł wybawca na franczyzie Audioholics ??? do którego nic poza ich wykresami nie dociera a nawet ich samych nie do końca rozumie.  Idź już spać,  może się obudzisz jeszcze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Xpedite999 napisał:

Dodaj jeszcze do tego to ile z Twojego proroctwa da się odczuć w realnym oglądaniu filmów i masz wygranego czyli 115 klipscha bo niski model pb2000 może ma lepiej nadmuchane 30hz w dół ale jak na mały model i słaby to nie jest to warte dopłaty do niego .

PB 2000 jest na wielkość podobny do Klipsch 15", czyli oba są małe i słabe twierdzisz. Obecnie SPL 150 kosztuje ok 3,5k, PB 2000 4k bez rabatów. Różnica w cenie jest praktycznie żadna. 

20 minut temu, Xpedite999 napisał:

do którego nic poza ich wykresami nie dociera a nawet ich samych nie do końca rozumie. 

Ja rozumiem, wiem co oznaczają. I zaryzykuję stwierdzenie, że dobry mikrofon pomiarowy ma lepszy słuch od twojego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem regulamin zwrotu w Q21, wiec okazuje się że mam jeszcze 14 dni na zwrot po odstąpieniu od umowy wiec czasu na odesłanie jest więcej.  


Zamówiłem na testy R115SW ? Powinien być do końca tyg. Zobaczymy jak ma się do PB2000 Pro. Jeden u mnie zostanie ?

Xpedite999 ma rację, że okolice 20Hz rzadko występują bezpośrednio w materiale filmowym. Twarde uderzenia, strzały, wybuchy to okolice 30-50Hz, w których te suby są przynajmniej wg. wykresów równe. Wykresy nie grają, wiec sam jestem ciekaw po waszych wpisach jak ta 115ka zagra u mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piotrek_rr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posłuchasz, to się nie dowiesz ? Jestem bardzo ciekaw końcowych wniosków tego porównania. 

Sam jestem w posiadaniu 2x 115SW i mi niczego nie brakuje

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Pytam tylko o to co pisałeś.  Jakie filmy mają bas w swoich scenach w okolicach 20hz , problemy masz a tak doceniasz te obszary ? Ja mam myśleć jeżeli sam zacząłeś? Jakie częstotliwości odpowiadają za to czego jest najwięcej w filmach czyli np wybuchy,  eksplozje,  tąpnięcia ala godzilla itp , wiesz mistrzu czy nie ??!!!

Zaznaczam że nie chodzi o podchwytliwe nie słyszenie od 20hz.

ciekawe spostrzeżenie, a jak to jest @Xpedite999 jeżeli chodzi o właśnie te dźwięki, które wymieniłeś to jaki to jest zakres częstotliwości? Pytam bez żadnej ironii, jestem po prostu ciekaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej 

Tak jak ja pisałem wrzuć sobie na YT i zobaczysz że 30-40  w kinie akcji prawie nie uświadczysz.  Masz prosty test na 60hz i posłuchaj jak brzmi 60hz i pomyśl ile będzie przy eksplozjach itp.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu masz 10 godz to na pewno ci się utrwali jak brzmi 60hz , nie jest wcale wysoko jak mogło by się wydawać skoro suby  od 20 czy poniżej 

 

Momenty w filmach z basem w okolicach 20hz można na palcach ręki zliczyć i przeszły już do legendy jako kawałki testowe dla dobrych subów ale w praktyce możesz kilka lat filmy oglądać i takiego basu nie usłyszysz/ poczujesz o ile nie obejrzysz np Edge od tomorrow czy coś w tym stylu . Zobacz dla porównania od ilu cięte są hajendowe suby Procelli i podobnych marek produkujących profesjonalny i drogi sprzęt. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To według ciebie, subwoofer w kinie domowym jest tylko do wybuchów .

Mi znacznie więcej przyjemności sprawia bardzo często muzyka w filmie i tam często jest fajny basik.

A takie strzelanki, wybuchanki, to dla dzieci dobre. Czasem się zmuszę, żeby takie coś obejrzeć ale często wyłączam w połowie, jak się fabuła nie klei.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc posłuchaj 30hz  i 40hz to już jest nisko jak na filmy a co dopiero muze i pomyśl ile jest filmów gdzie bas jest od 30 wzwyż....cała masa , akcja , sci fi,   komiksowe adaptacje itp więc nie tłumacz że nie lubisz wybuchów bo to 90% basu w kinie czy ogólnie sceny walki . Nagle do muzy tylko używasz suba haha to też jakiej że tak nisko schodzi ? Podaj przykład sprawdzimy ile hz słuchasz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były robione testy, gość mierzył sceny z filmów skalibrowanym mikrofonem. Strzały, wybuchy, uderzenia itp. Ewidentnie te największe i najsilniejsze efekty są przy 30-50 Hz. Właśnie obalił teorię, że to tak zwany mid bas. Z pomiarów na filmach wynika tak jak napisałem. Jak znajdę to wklejek link.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu większość jara się tym, że ten schodzi do 19, a inny nawet do 16Hz. Po co wtedy jest taki pb16 ultra? Liczy się zejście czy moc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to i to ;) Słuchanie testów typu 60Hz wg. mnie nie ma sensu, bo efekt dopiero daje mix wielu częstotliwości i pików dB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma sensu ? Ma jak najbardziej żeby takich bzdur nie pisać jak don111 bo nawet sprawy tacy ludzie sobie nie zdają jak brzmi te 60 czy 50 hz . Popatrzy taki na swoich ulubionych testerów Audioholics i widzi że suby już ryją nisko jak 16hz więc mu się od razu wydaje że 30 to będzie miał męski głos a 60 to już kobiety śpiewającej itp. 

50 minut temu, STELVIO napisał:

To czemu większość jara się tym, że ten schodzi do 19, a inny nawet do 16Hz. Po co wtedy jest taki pb16 ultra? Liczy się zejście czy moc.

To jest jak z wyścigiem zbrojeń w telefonach z pojemnością czy ilością megapikseli w aparacie . Jest czym się pochwalić i za co policzyć więcej od innych a mało kto zna sceny z takim basem.  Powstają cały czas nowe projekcje co prawda pod tym kątem.  Nawet głos venoma to subwoofer więc nie koniecznie wybuchy jak Raf uważa bo wystarczy film obejrzeć i ocenić ile jest scen bez booom a z basem. Sztuką jest zagrać nisko i głośno w tym samym czasie czyli napompowac te 20hz nie wiele subów potrafi gdzie jest granica słuchalności i powietrze śmiga ale nic nie słyszysz. Zejść a poczuć to co innego . Jak zejdzie poniżej 20 i da się poczuć to jest ok i dlatego ceny wysokie ale z drugiej strony to jak jazda ferrari po wsi , sama świadomość wystarczy niektórym że mogą ale nie mają kiedy się rozpędzić więc masz sub za dobrych kilka tyś i kilka scen żeby się podjarać i tyle . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Więc posłuchaj 30hz  i 40hz to już jest nisko jak na filmy a co dopiero muze i pomyśl ile jest filmów gdzie bas jest od 30 wzwyż....cała masa , akcja , sci fi,   komiksowe adaptacje itp więc nie tłumacz że nie lubisz wybuchów bo to 90% basu w kinie czy ogólnie sceny walki . Nagle do muzy tylko używasz suba haha to też jakiej że tak nisko schodzi ? Podaj przykład sprawdzimy ile hz słuchasz...
Weź tabletki na uspokojenie, bo się rzucasz jak pchła w kagańcu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, piotrek_rr napisał:

 

Zamówiłem na testy R115SW ? Powinien być do końca tyg. Zobaczymy jak ma się do PB2000 Pro. Jeden u mnie zostanie ?

Xpedite999 ma rację, że okolice 20Hz rzadko występują bezpośrednio w materiale filmowym. Twarde uderzenia, strzały, wybuchy to okolice 30-50Hz, w których te suby są przynajmniej wg. wykresów równe. Wykresy nie grają, wiec sam jestem ciekaw po waszych wpisach jak ta 115ka zagra u mnie.

No właśnie - sam napisałeś o tych 'twardszych' efektach 30hz+ ?Więc bez zbędnych tłumaczeń można sobie wywnioskować o czym mowa i jakich efektów można się spodziewać w przypadku niższego basu. Poza tym - nawet te 'wyższe' efekty mimo że szczyty SPL mają w tych wyższych częstotliwościach, to często są 'podszyte' niższym basem, efektami przejść. I to robi różnicę. Gdyby było inaczej to zakup drogich subów byłby pozbawiony sensu.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Piotrek posłucha bo ma w drodze. Sam jestem ciekawy co powie jak u niego w jego pomieszczeniu na jego sprzętach to zabrzmi. I skończcie z tymi textami jak z podwórka w PGRze...

Pewnie widziałeś? :

 

Ja też zdecydownia Klipsha brzmienie preferuję w kinie i ma dla mnie więcej mocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, STELVIO napisał:

To czemu większość jara się tym, że ten schodzi do 19, a inny nawet do 16Hz. Po co wtedy jest taki pb16 ultra? Liczy się zejście czy moc.

PB16 to jeszcze nic, JTR 4000 ULF jest strojony na 10hz i mimo że wygrywają z nim niektóre inne suby w rejonach 25hz+ to ludziom najbardziej podobają się efekty kinowe na tym właśnie subie. 

3 godziny temu, Xpedite999 napisał:

A tu masz 10 godz to na pewno ci się utrwali jak brzmi 60hz , nie jest wcale wysoko jak mogło by się wydawać skoro suby  od 20 czy poniżej 

 

Momenty w filmach z basem w okolicach 20hz można na palcach ręki zliczyć i przeszły już do legendy jako kawałki testowe dla dobrych subów ale w praktyce możesz kilka lat filmy oglądać i takiego basu nie usłyszysz/ poczujesz o ile nie obejrzysz np Edge od tomorrow czy coś w tym stylu . Zobacz dla porównania od ilu cięte są hajendowe suby Procelli i podobnych marek produkujących profesjonalny i drogi sprzęt. 

Momenty z basem 20hz.... Puknij się w głowę - wstęp Edge of tomorrow to 20hz bas? Taki bas faktycznie występuje mega rzadko i jest może zbędny, ale to jest 10hz a nie 20hz. Nic dziwnego że myślałeś że 30hz to mega niski bas i dumałeś na co komu taki subwoofer. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

11hz? Oszaleli czy co? Po co tak nisko schodzący sub? Przecież to profesjonaliści, powinni wierldzieć że 30hz+ to jest optimum :))) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal licho tą wyliczankę Hertz. Ale czy naprawdę uważacie, że subwoofer jest tylko do wybuchów?.
Oczywiście to też,.ale.jak można tak ograniczać jego przydatność w systemie.....
Niepojęte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, don111 napisał:

 

Momenty z basem 20hz.... Puknij się w głowę - wstęp Edge of tomorrow to 20hz bas? Taki bas faktycznie występuje mega rzadko i jest może zbędny, ale to jest 10hz a nie 20hz. 

Ty się dobrze czujesz? Takie zachowanie to efekt choroby czy nie szczęśliwego dzieciństwa czy może mama Cię upuściła na głowę a potem po tobie chcący wózkiem przejechała ? Napisalem okolice 20hz bo nie byłem pewny ile akurat dokładnie jest w tej scenie a ty wracasz z rewelacjami że jest 10 ?!? Okolice 20 pajacu bo nie testowałem nigdy u siebie tej sceny ani film nie w moim guście a wspomniałem o nim jako przykład i ile scen takowych masz w filmach jeżeli nawet ? Myślisz że realizatorzy dźwięku nie zdają sobie sprawy że taki sprzęt posiadają nie liczni więc po co mają czapkować nad ścieżką której 98% oglądających nie usłyszy?

1 godzinę temu, RAF77 napisał:

Pal licho tą wyliczankę Hertz. Ale czy naprawdę uważacie, że subwoofer jest tylko do wybuchów?emoji3.png.
Oczywiście to też,.ale.jak można tak ograniczać jego przydatność w systemie.....
Niepojęte.

Następny geniusz . Na pytanie o muzykę uciekłeś do akcji ala Martyn i wyzwiska zamiast odpowiedzi czyli tumanem zaleciało,  normalka.  Teraz powiedz ty mi o co ci chodzi z tymi wybuchamy bo nie wiem jak u Ciebie ale u mnie sub gra to co ja mu karze a nie na odwrót i czekam aż mu się znudzi wybuchowanie i zagra muzykę itp . W czym widzisz trudność i włączyć to co po prostu chcesz oglądać czy słuchać? Włączysz film wojenny będziesz miał wybuchy , włączysz koncert to będzie muza . Co jest w tym niepojęte dla Ciebie? To ze ja mogę lubić wybuchi? No lubię a co zabronisz mi tego ? Debilne pretensje znowu Raf.  Wirus pobiera Cię ostro . Ubierz się w garniak na wszelki wypadek bo jak cie rano znajdą sztywnego to łatwo ubrać nie będzie.  Pomóż bliskim chociaż w ten sposób tzn swojej babie w tym wypadku ( wyślij jej fotkę na priv to obcenie,  jak ok to się nią zajmę po koleżeńsku jak cie zabraknie ale w urodę wątpię czytając twoje wpisy bo ładna niunia nie marnuje sobie życia z takim młotem)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11hz - do tylu schodzi sub Procelli o jakich wspominałeś (że niby odcinają swoje super suby wysoko) 

A 'edge of tomorrow' ma kilka przebiegów w okolicy 15, 10 i poniżej 10hz jak już tak dociekasz Gieniuś. 

Widać że opowiadając o tych częstotliwościach nie masz bladego pojęcia ile to jest 'na ucho', stąd te opowieści o nieistotności zakresu do 30hz. Teraz już wiesz jak się zbłaźniłeś. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że nie istotne fajko tylko jest tego tyle w filmach co na lekarstwo i dlatego muzgi na całym świecie  jak ty brandzlują się jednym filmem i kilkoma momentami . Dalej twierdzę że nie podałem 20hz a okolice więc trzeba być wnuczkiem jakiegoś UBeka żeby się tak czepiać i łapać za każde słowo traktując dosłownie. Okolice 20hz rozumiem przez 28 jak i 14  ,  rozumiem gdybym napisał okolice 60 a w realu było 23. Pajac i pozer,  zdania nie zmienię bo umiesz tyle co przeczytasz na zagranicznych forach a jak masz okazję to wyolbrzymiasz takie potknięcie jakby to miało zmienić cały obraz sytuacji , pokazujesz jaki niedojrzały i dziecinny jesteś i jak na siłę chcesz zabłysnąć.  Równaj dołki i górki,  zwyżki co chcesz dyletancie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje że Martyn zara zaora po swojemu , czyta na razie .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Te Czaruś który sub będzie lepszy do Focala Dimesion Soundbar? Ojciec chce kupić suba używanego i wpadły mu dwa CANTON AS 85.3 oraz Klipsch R-110SW w cenie 700-800zl który byś polecił... on szuka suba z bass refleks z przodu i nie większy niż 25 cm głośnik... ma on odciążyć Soundbar i dodać trochę basu... wiem ze będzie ciężko z szyciem tego no ale takim budżetem dysponuje 

Teraz, Xpedite999 napisał:

Czuje że Martyn zara zaora po swojemu , czyta na razie .....

Nic nie będę orał... grzecznie tylko zadam pytanie 

A co do tematu sam bym chciał usłyszeć lub poczuć te 30hz w dół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwrotnice gdzie masz ? Jak to dodać suba z innej parafii do belki jak to w subie od belki jest zwrotnica i sterowanie.  Mylę się? Czy w belce ? A był sub w komplecie ? 

Czy tylko sygnał wyciągnąć z belki i ustawić odcięcie na subie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Następny geniusz . Na pytanie o muzykę uciekłeś do akcji ala Martyn i wyzwiska zamiast odpowiedzi czyli tumanem zaleciało,  normalka.  Teraz powiedz ty mi o co ci chodzi z tymi wybuchamy bo nie wiem jak u Ciebie ale u mnie sub gra to co ja mu karze a nie na odwrót i czekam aż mu się znudzi wybuchowanie i zagra muzykę itp . W czym widzisz trudność i włączyć to co po prostu chcesz oglądać czy słuchać? Włączysz film wojenny będziesz miał wybuchy , włączysz koncert to będzie muza . Co jest w tym niepojęte dla Ciebie? To ze ja mogę lubić wybuchi? No lubię a co zabronisz mi tego ? Debilne pretensje znowu Raf.  Wirus pobiera Cię ostro . Ubierz się w garniak na wszelki wypadek bo jak cie rano znajdą sztywnego to łatwo ubrać nie będzie.  Pomóż bliskim chociaż w ten sposób tzn swojej babie w tym wypadku ( wyślij jej fotkę na priv to obcenie,  jak ok to się nią zajmę po koleżeńsku jak cie zabraknie ale w urodę wątpię czytając twoje wpisy bo ładna niunia nie marnuje sobie życia z takim młotem)
Z tumanem, nie dyskutuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Xpedite999 napisał:

Nie to że nie istotne fajko tylko jest tego tyle w filmach co na lekarstwo i dlatego muzgi na całym świecie  jak ty brandzlują się jednym filmem i kilkoma momentami . Dalej twierdzę że nie podałem 20hz a okolice więc trzeba być wnuczkiem jakiegoś UBeka żeby się tak czepiać i łapać za każde słowo traktując dosłownie. Okolice 20hz rozumiem przez 28 jak i 14  ,  rozumiem gdybym napisał okolice 60 a w realu było 23. Pajac i pozer,  zdania nie zmienię bo umiesz tyle co przeczytasz na zagranicznych forach a jak masz okazję to wyolbrzymiasz takie potknięcie jakby to miało zmienić cały obraz sytuacji , pokazujesz jaki niedojrzały i dziecinny jesteś i jak na siłę chcesz zabłysnąć.  Równaj dołki i górki,  zwyżki co chcesz dyletancie. 

9hz tam jest. Taki jesteś znawca Gieniuś. Jakbyś oglądał bieg MŚ na 100m to byś na oko myślał że przebiegli w 20 sekund. Dobra to trzymaj się, już się wystarczająco pośmialiśmy panie ekspercie od siedmiu boleści. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Będę pamiętał o tobie za każdym razem jak będę ją brał no bo nie da się zapomnieć raczej ze po kims babę dodzieram....
Po trupie chyba .
Upewnij się czy baba żyje....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, piotrek_rr napisał:

Zamówiłem na testy R115SW ? Powinien być do końca tyg. Zobaczymy jak ma się do PB2000 Pro. Jeden u mnie zostanie 

?

Wykresy nie grają, wiec sam jestem ciekaw po waszych wpisach jak ta 115ka zagra u mnie.

I fajnie. Po dywagacjach technicznych wcale niewykluczone że to właśnie Klipsch a nie SVS zostanie, kwestia na jakie cechy bardziesz zwracasz uwagę w subie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
I fajnie. Po dywagacjach technicznych wcale niewykluczone że to właśnie Klipsch a nie SVS zostanie, kwestia na jakie cechy bardziesz zwracasz uwagę w subie. 
Tego porównania akurat się nie spodziewałem. Bardziej liczyłem na sb3000, że jednak porówna. Klipsch R-115sw to jest potęga. Ale kloc. Do mniejszego pokoju porażka wizualna. Inaczej byłby u mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.