Jump to content

il Dottore
 Share

Recommended Posts

9 godzin temu, Przem77 napisał:

Single origin z Brazylii ale dość nietypowa  bo wyraźnie czuć cytrusowy posmak, który jednak nie zakłóca słodyczy.

Ciekawa, "zaawansowana" ale niezbyt droga.

Kawa z tej plantacji rzadko się pojawia i jest jedną z takich które po jakimś czasie znikają aby po kilku latach pojawić się już z innej palarni.

Polecam spróbować, jak ktoś szuka czegoś ciekawego do kolby,

No to ja czekam od dzieci na dzień ojca z Lacava na podobną kawę co opisałeś. Oni też nie mają ciągłych dostaw ale cały czas coś kombinują

BBE68FEE-FDD9-43E3-814D-8E65E0E52F34.thumb.jpeg.ec68806766ed8479f0ba9b4c2348956b.jpeg

Kawa z kolby faktycznie owocowa i super ją wspominałem

Mineło 7 tysięcy kaw i naszło mnie co by w środku trochę paprochów które jednak wpadają od góry wyczyścić

Tutaj widok z boku tej magicznej maszynerii w trakcie czyszczenia

2B93CC43-7512-4B1D-94AC-AE6522A300EE.thumb.jpeg.8c1b9eec6d2794d16f3c6254e5a34715.jpeg

1 minutę temu, marcinmarcin napisał:

Mi ostatnio podeszła ziarnista 1kg z Shella 😁

Jakieś wspólne myśli🤔 tankuję tylko w Shellu-VPower  rządzi😉 i zapytałem ich o kawę czy mogę powąchać kilówki. Mieli otwartą końcówkę i miałem pecha bo opakowania nie zamykali i zapach był szczątkowy. Na obecną chwilę dziś kurier dostarczył: Peru SHB, Uganda Buigsu AA, Nikaragua Maragogype Superior i będzie co siorbać z zadowoleniem bo kawy sprawdzone i kolejny raz zamawiane

10 godzin temu, ASURA napisał:

Mieli otwartą końcówkę i miałem pecha bo opakowania nie zamykali i zapach był szczątkowy

Trzeba było Vpowera wąchać 😉 a poważnie shell espresso mieszanka 80/20 jest niezły. Z ostatnich 5-6 w cenach do 140zl /kg, jest na bardzo dobrym miejscu 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

4 godziny temu, marcinmarcin napisał:

Trzeba było Vpowera wąchać 😉 a poważnie shell espresso mieszanka 80/20 jest niezły. Z ostatnich 5-6 w cenach do 140zl /kg, jest na bardzo dobrym miejscu 

Jest za 55 złotych paczka kilowa; dziś sprawdzałem. Ta 80/20 podoba się pracownikom Shella bo 20% Robusty daje kopa. Ja w kawie nie szukam kopa poza tym Robusta to w porównaniu do Arabicy to dla mnie samo zło i omijam szerokim łukiem

2 godziny temu, ASURA napisał:

Ta 80/20 podoba się pracownikom Shella bo 20% Robusty daje kopa

Nie jestem pracownikiem Shella i niespecjalnie mi zależy na mocnym kopie, ale niewielki dodatek Robusty mi zawsze pasował.

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Godzinę temu, marcinmarcin napisał:

Nie jestem pracownikiem Shella i niespecjalnie mi zależy na mocnym kopie, ale niewielki dodatek Robusty mi zawsze pasował.

Jak będę następnym razem w Shellu

B8EEA800-4791-410B-BEAC-8BF4823D3DCA.thumb.jpeg.fe64f74213994c21327cd9f7ec3f7cef.jpeg

To spróbuje zarówno polecanej przez Ciebie

313EBD33-5663-4219-B66F-0A23DE85B62A.thumb.jpeg.23ffdfd109212167d96c521488be65cf.jpeg

jak i czystej Arabicy,

Tak jak pisałem wcześniej to kolejny raz irytował mnie mało intensywny zapach obu paczek, nie wiem ile one tam leżały mimo że stacja jest mocno obciążona. Przekazałem obsłudze że czymś otwarte opakowanie powinni zamykać, co z tego wyjdzie zobaczymy, od takich "pierdół" zależ czy daną sieć będziemy częściej czy rzadziej odwiedzali w terenie

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.