Skocz do zawartości
IGNORED

Złota rączka radzi


szymon1977

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Amator 2b napisał:

Roboty nie zazdroszczę bo trzeba się dobrze w tym fachu pozapierd...

Fach wspaniały. Nic nie zastąpi satysfakcji z patrzenia na to, co się własnymi rękami dokonało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, właśnie zszedłem do ogrodu na pecika.

Masz Szymon rację. Satysfakcja i frajda ogromna, gdy robota (zwłaszcza taka bardziej skomplikowana) wyjdzie ładnie, a i klient jest zadowolony. To chyba jest nawet ważniejsze, niż zarobione pesos.

Choć ozaprdalać się czasem trzeba - prawda. 

U mnie już nie te lata, co niegdyś, gdy 80 - 100 worów z gruzem z siódmego piętra krętymi, wąskimi schodami znosiłem. Do południa?. Teraz jadę pod sklep Platformy, lub innego Liroja - a tam zawsze "las rąk". Biorę typa, daję mu niezłą dniówkę i niech nosi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Masz Szymon rację. Satysfakcja i frajda ogromna, gdy robota (zwłaszcza taka bardziej skomplikowana) wyjdzie ładnie, a i klient jest zadowolony. To chyba jest nawet ważniejsze, niż zarobione pesos.

Jak jestem w Warszawie, to zawsze jadę na zakupy do Tesco, które m. in. dzięki mojej pracy stoi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ty, Zyzol - układałeś. Nową wełnę z paczki, gdzie te zewnętrzne papiurki się solidnie trzymają.

Wyobraź sobie zdejmowanie/ likwidację takiej wełny, która zamontowana była na poddaszu jakieś 30 lat wcześniej.

Zabezpieczony byłem bardzo dobrze, zarówno gęba, jak i reszta ciała. Oddechowo przeszło bez problemów, natomiast choćbym miał i 20 rąk - i tak by nie wystarczyło, aby się wszędzie podrapać.

Dramat.

W starym domku czyściłem poddasze przed kilkoma laty. Bałem się, że to jakiś produkt azbesto-podobny. 

Środki ochrony były ale tak jak piszecie...

11 godzin temu, fox733 napisał:

Nie wierzysz w swoje możliwości. Kiedyś ludzie  piramidy budowali...

Mój ś.p, teść potrafił przenieść dwie butle z tlenem i gazem oraz 50m węży na odległość kilkudziesięciu metrów. Wszystko na raz.

Takich ludzi już chyba nie ma.

Był rok 1990. Dostałem klucze do mieszkania w kamienicy, która m.in. ja budowałem. 

Wykończenie...

Umeblowanie...

Pralkę Wiatkę bębnową (Sowiecka) zwaną automatyczną wnosiłem sam na plecach na 5 piętro bez windy. Sąsiad zarzucił mi ją na plecy i asekurował. Zresztą potem role się zmieniły ale on tylko na trzecim...

Do dziś nie mogę w to uwierzyć. 

Ale co tu dużo gadać. Wówczas cement był w workach 50 kg. I też się wnosiło po dwa worki (sic). 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, szymon1977 napisał:

Fach wspaniały. Nic nie zastąpi satysfakcji z patrzenia na to, co się własnymi rękami dokonało.

 

18 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Masz Szymon rację. Satysfakcja i frajda ogromna, gdy robota (zwłaszcza taka bardziej skomplikowana) wyjdzie ładnie, a i klient jest zadowolony. To chyba jest nawet ważniejsze, niż zarobione pesos.

 

Największa satysfakcją dają mi budowle drewniane. W młodości budowałem drewniane komórki wg własnego projektu. Jedna z nich była nawet dokładnie kopiowana przez sąsiadów. Kilkanaście lat temu w miejscu jednej z nich zbudowałem spory garaż, który mieści nawet wana. Rok temu dobudowałem do swojego domu drewniany ganek. Tu wykorzystałem elementy drewnianej, przyściennej wiaty na samochód. Powstała z niego konstrukcja o dwuspadowym dachu i wysokości ok. 4,2 m. Jego podstawę stanowi betonowa płytę, którą utworzyłem przed 20 laty z ok. 8 m sześciennych betonu, stali i gruzu (pozostałości po budowie). Kilka tygodni temu położyłem na nią klinkierowe płytki. Efekt jest całkiem niezły i to nie tylko moim zdaniem. Niestety drewno jest horrendalnie drogie. Ganek nie licząc moje robocizny kosztował mnie ok. 5 000 PLN. Mimo to nie żałuje tych pieniędzy, gdyż budowle drewniane lepiej wkomponowują się otoczenie niż np. plastikowe  czy blaszane. Teraz, jak tylko ustana opady będę malował garaż od zewnątrz i wymieniał zawiasy drzwi garażowych. To znowu koszt (bez robocizny) ok. 1 000 PN. I tak ciągle...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zyzol napisał:

Efekt jest całkiem niezły i to nie tylko moim zdaniem.

Efekt nie ma być niezły, tylko zgodny z profesjonalnym  projektem i zgody z normami polskimi, ewentualnie europejskimi. Oczywiście wizualnie dobry.

13 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

wnosiłem sam na plecach na 5 piętro bez windy.

Dobry jesteś ?.

13 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

Do dziś nie mogę w to uwierzyć. 

Ja też w niektóre działania związane z przeprowadzkami z przeszłości nie mogę uwierzyć ?. Młodość ma swoje prawa i wyzwania ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lech36 napisał:

Efekt nie ma być niezły, tylko zgodny z profesjonalnym  projektem i zgody z normami polskimi, ewentualnie europejskimi. Oczywiście wizualnie dobry.

Nie troskaj się. Kolega budowlaniec ocenił go krótko - profesjonalna robota. Jestem amatorem, który wiedzę budowlaną czerpał z  "Wszechnicy budowlanej" Romana Waliłko. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zyzol napisał:

Kolega budowlaniec ocenił go krótko - profesjonalna robota.

Budowlaniec z uprawnieniami? W budownictwie uprawnienia to podstawa do tego żeby nie mieć ewentualnych kłopotów z późniejszą eksploatacją. W Polsce oczywiście uprawnienia nie są na topie, dopóki się coś nie zawali, nawet wiata drewniana.

5 minut temu, Zyzol napisał:

Jestem amatorem, który wiedzę budowlaną czerpał z  "Wszechnicy budowlanej" Romana Waliłko.

Nadzór Budowlany w razie czego nie będzie pytał skąd czerpałeś wiedzę tylko czy jest podpis i stempel osoby uprawnionej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lech36 napisał:

Budowlaniec z uprawnieniami? W budownictwie uprawnienia to podstawa do tego żeby nie mieć ewentualnych kłopotów z późniejszą eksploatacją. W Polsce oczywiście uprawnienia nie są na topie, dopóki się coś nie zawali, nawet wiata drewniana.

Coś taki sceptyczny? Złe przeczucia na wieczór masz? Ani moje budowle, ani mój nie zawalą się...

Idę zrobić 10 000 kroków. ?‍??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zyzol napisał:

Coś taki sceptyczny?

Dlaczego sceptyczny? Po prostu przytaczam zasady zgodne z polskim prawem budowlanym. Nie ma to nic wspólnego ze sceptycyzmem. Możliwe że za jakiś czas będzie obowiązywało inne praw w tym zakresie, np. prawo Prezesa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autopoprawka

Napisałem tak:

4 godziny temu, Zyzol napisał:

Coś taki sceptyczny? Złe przeczucia na wieczór masz? Ani moje budowle, ani mój nie zawalą się...

Idę zrobić 10 000 kroków. ?‍??

A powinienem tak:

 Coś taki sceptyczny? Złe przeczucia na wieczór masz? Ani moje budowle, ani mój świat nie zawalą się...

Idę zrobić 10 000 kroków. ?‍??

PS.

90 minutowy marsz udał się. Z jednym zastrzeżeniem - niemiłosiernie tną komary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 20:51, Grzegorz7 napisał:

Na szambo...

To samo robiłem kilkanaście lat temu. Aź w końcu nadejszła wiekopomna chwiła!

Ostatni w naszej gminie...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japy wypełnione, całość dorównana do poziomu cegieł, położona pierwsza warstwa, zostało położyć jeszcze jedną. I takie pytanko. Gdzieś ktoś pisał, że każda kolejna warstwa ma być "słabsza" od poprzedniej. Co to znaczy? Jeśli robiłem

1x cement 1x wapno 5x piasek

to mam zrobić np

1x cement 1x wapno 6x piasek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

PERGOLA

Kształt nietypowy bo trójkąt 4,5m x 2,5m. Chciałbym, aby była podparta tylko w trzech punktach: jeden to będzie róg budynku, a dwa pozostałe to przykręcone do muru belki drewniane o jakieś 1-1,5m ponad mur. Na to rama trójkąt no i poprzeczki.

Pytanie 1: Jakie wymiary muszą mieć deski ramy (najdłuższa około 5m).

Pytanie 2: Jaki przekrój filary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, szymon1977 napisał:

PERGOLA

Kształt nietypowy bo trójkąt 4,5m x 2,5m. Chciałbym, aby była podparta tylko w trzech punktach: jeden to będzie róg budynku, a dwa pozostałe to przykręcone do muru belki drewniane o jakieś 1-1,5m ponad mur. Na to rama trójkąt no i poprzeczki.

Pytanie 1: Jakie wymiary muszą mieć deski ramy (najdłuższa około 5m).

Pytanie 2: Jaki przekrój filary.

filary nie musza być potęzne ale min 10cmx 10 cm bym dał oczywiscie możesz grubsze np zokorowanego pnia dla fajniejszej estetyki

co do pozostałych pytań wrzuc jakis poglądowy rysunek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2020 o 17:42, Bezlitosna Niusia napisał:

Teraz jadę pod sklep Platformy, lub innego Liroja - a tam zawsze "las rąk". Biorę typa, daję mu niezłą dniówkę i niech nosi.

Daj spokój. Ja myslałem że takie widoki w ubiegłym wieku były. To jakiś element, czy emigranci?

W dniu 10.07.2021 o 12:52, szymon1977 napisał:

Pytanie 1: Jakie wymiary muszą mieć deski ramy (najdłuższa około 5m).

5m bez podpory w środku  to bardziej, jakaś solidna kantówka, a do tego przykręcona deska, albo sama gruba _decha_.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jacchusia napisał:

Ja myslałem że takie widoki w ubiegłym wieku były. To jakiś element, czy emigranci?

Element emigrancki. Sami lekarze, nauczyciele i prawnicy, kjmać😀🐪...

Stoją i zawsze jakąś fuchę wystoją.

W dniu 11.07.2020 o 12:24, Bezlitosna Niusia napisał:

Gdy skończę - zamieszczę.

Cholera - kompletnie zapomniałem.

Jutro zrobię nowe zdjęcia (stare przepadły wraz z telefonem, niestety) i wkleję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slawek.xm napisał:

wrzuc jakis poglądowy rysunek

Proszę bardzo, wymiary z pamięci:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-----

41 minut temu, Jacchusia napisał:

5m bez podpory w środku  to bardziej, jakaś solidna kantówka, a do tego przykręcona deska, albo sama gruba _decha_

No właśnie: jaki przekrój tej deski? I jaki przekrój "filarów"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szymon1977 napisał:

No właśnie: jaki przekrój tej deski? I jaki przekrój "filarów"?

konstrukcja nośna czyli oczepy najlepiej zrobić takiej samej wysokości by było estetycznie przy czym rozpiętość 5m będzie decydująca dla rozmiaru

dla ograniczenia zużycia drewna dałbym bekli 5cmx 25cm(wysokość) z przynajmniej jedną przewiązką( na metalowych wieszakach) tej samej wysokości co oczepy na środku dla usztywnienia

obraz.png.49f8a2fbb6b5f1e2785cdcdd8be98fca.png

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

konstrukcja nośna czyli oczepy najlepiej zrobić takiej samej wysokości by było estetycznie przy czym rozpiętość 5m będzie decydująca dla rozmiaru

dla ograniczenia zużycia drewna dałbym bekli 5cmx 25cm(wysokość) z przynajmniej jedną przewiązką( na metalowych wieszakach) tej samej wysokości co oczepy na środku dla usztywnienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Taka przegroda(?) rozwiąże brak podpory bo usztywni konstrukcję(przynajmniej tak mi sie wydaje), ja bym dał nawet dwie.

Niusia to praktyk, powinien sie wypowiedziec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że obciążanie tych dwóch długich belek dodatkową nie ma sensu. Poprzeczek i tak kilka będzie, ale jakieś cieńsze. Za to na końcach muszą być podpory do filarów pod kątem 45°, a to realną długość bez podparcia zmniejszy o jakiś 1m.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, szymon1977 napisał:

Za to na końcach muszą być podpory do filarów pod kątem 45°

nie muszą, przewiązka zapobiega ewentualnemu wywróceniu sie belki

chcesz na ten temat wiedziec więcej poszukaj tabel rozpietosci stropow dla odpowiednich gatunkow drewna w systemie kanadyjskim i lub amerykańskim

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jacchusia napisał:

Niusia to praktyk, powinien sie wypowiedziec.

On nie ma czasu, odbudowuje dla Macrona i narodu francuskiego katedrę Notre Dame.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.