Skocz do zawartości
IGNORED

Nowy zestaw audio


Triglav28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Chciałbym zasięgnąć porady odnośnie sprzętu do salonu jaki planuję postawić:

  1. zestaw pod podłogówki Tonsil Maestro II
  2. salon 3x5m
  3. nowoczesne zestawy mnie nie interesują, nie chciałbym też iść w coś starszego niż powiedzmy 1990, bo raz że ceny szaleją, a dwa można się naciąć na trupa do kapitalnego remontu
  4. wychowałem się na japońskim hi-fi więc chciałbym kontynuować ten kierunek. Np. Denon, Marantz, Rotel, Yamaha, Teac, Onkyo, etc.
  5. zestaw przede wszystkim do ekstremalnego metalu, prog-rocka, ambientu, folku itp.
  6. budżet jakiś wielki nie jest, ale nie aż tak żebym sobie mógł pozwolić np. na Denona S1, raczej jakieś monobloki / końcówka + przedwzmacniacz / dobra integra
  7. zestaw wzmacniacz / końcówka / pre-amp + cd + deck + gramofon (50% mojej muzyki to kasety i winyle, CD na miejscu trzecim)
  8. Z góry dziękuję za wszelką pomoc, przeanalizuję każdą sugestię ?

Pozdrawiam!

p.s. wiem, że są podobne tematy, ale akurat nic dla mnie tam nie było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeżeli moglibyśmy doradzić Ci coś z nowego sprzętu, zwróciłbym uwagę na wydajne prądowo wzmacniacze. Jeszcze ich kilka na rynku audio zostało ?Nad C326, Nad C356, ewentualnie jeżeli myślisz o końcówkach mocy - Vincent SP-331. Bardzo mocna, dynamiczna, wydajna końcówka. Do tego możesz dokupić przedwzmacniacz Vincent SA-32. Uważam, że moje propozycje mają większy potencjał i brzmieniowy i prądowy od "japończyków", co pozwoli z większą swobodą wysterować w odpowiedni sposób głośniki. Źródło będzie zależne od budżetu, jaki finalnie chcesz przeznaczyć. Sensowne odtwarzacze CD zaczynają się od kwoty ok 2000zł. Np. Denon DCD-800. czy Yamaha CD-S700.

 

Pozdrawiam,

Q21

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wysterowania Maestro powinny wystarczyć choćby te wynalazki zakładając trzymanie się

wyznaczonych roczników; stare nie są i oba mają szybkość, zdalne i dobre PHONO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jak masz dobre stropy i regały możesz poszukać czegoś na wagę .... od 15 kg w górę ? 

albo poczytać jeszcze o tym:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje do powyższych:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w końcu czy magnetofon masz czy nie.

Jak szukasz kompletu wpisujesz na znanym portalu aukcyjnym "wieża Technics" albo Onkyo, Sony, Demon, itp  i przeglądasz oferty... Coś się znajdzie. W takim przypadku masz jednego pilota a nie trzy czy pięć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Funnykris napisał:

Masz już te kolumny Tonsil Maestro czy planujesz kupić?

Kolumny są mojego ojca, kupił je stosunkowo niedawno i zmienia na coś hi-endowego, a mi właśnie bardzo leżą więc wylądowały u mnie i teraz szukam reszty. Podpinałem je pod mini Denka F10 i grało to nieźle i podobny kierunek chciałbym uzyskać, ale mini klocki nie są dla mnie.

 

 

9 godzin temu, sls napisał:

Nie wiem w końcu czy magnetofon masz czy nie.

Jak szukasz kompletu wpisujesz na znanym portalu aukcyjnym "wieża Technics" albo Onkyo, Sony, Demon, itp  i przeglądasz oferty... Coś się znajdzie. W takim przypadku masz jednego pilota a nie trzy czy pięć. 

Mam w planach, na razie tylko Maestro są fizycznie w moim posiadaniu. Taki oldskulowy zestaw bez DACa itp. Tylko wzmak lub końcówka z preampem + CD + kaseciak + gramofon.

 

Dziękuję za wszystkie linki, mój problem polega na tym, że jeśli już coś mi się spodoba (jestem wzrokowcem) to okazuje się wg. recenzentów crapem, więc wszelkie porady są dla mnie cenne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Triglav28 napisał:

Taki oldskulowy zestaw bez DACa itp. Tylko wzmak lub końcówka z preampem + CD + kaseciak + gramofon.

Jeżeli kupisz tzw. wieżę w całości jednego producenta upraszcza się sprawa z dopasowaniem elektrycznym elementów. (Z tym bywa różnie co prawda dawniej chyba bardziej trzymali się standardów np.: jeżeli chodzi o napięcie wyjściowe źródeł).

Stare klocki ładnie wyglądają ale do wielu brakuje części zapasowych elektronicznych jak i mechanicznych (przełączniki, potencjometry).

Dlatego na dobrą sprawę nie wiem czy ma sens kupowanie starych klocków gdy można dostać nowe z gwarancją np.:

- Nad 316 + C538

- Onkyo 9150 + C7030 + CP-1050

- Yamaha A-S501 + Yamaha CD-S300

- Marantz PM6006 + CD5005/CD6006

- Denon PMA-600NE + Denon DCD-600NE (lub wcześniejsze serie 7xx) + Denon DP-300F

Oczywiście można iść w wyższe modele wzmacniaczy ale niekoniecznie ma to sens w przypadku Maestro. Warto wypożyczyć sprzęt na odsłuch co w przypadku sprzętów używanych będzie raczej trudniejsze.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sls napisał:

Jeżeli kupisz tzw. wieżę w całości jednego producenta upraszcza się sprawa z dopasowaniem elektrycznym elementów. (Z tym bywa różnie co prawda dawniej chyba bardziej trzymali się standardów np.: jeżeli chodzi o napięcie wyjściowe źródeł).

Stare klocki ładnie wyglądają ale do wielu brakuje części zapasowych elektronicznych jak i mechanicznych (przełączniki, potencjometry).

Dlatego na dobrą sprawę nie wiem czy ma sens kupowanie starych klocków gdy można dostać nowe z gwarancją np.:

- Nad 316 + C538

- Onkyo 9150 + C7030 + CP-1050

- Yamaha A-S501 + Yamaha CD-S300

- Marantz PM6006 + CD5005/CD6006

- Denon PMA-600NE + Denon DCD-600NE (lub wcześniejsze serie 7xx) + Denon DP-300F

Oczywiście można iść w wyższe modele wzmacniaczy ale niekoniecznie ma to sens w przypadku Maestro. Warto wypożyczyć sprzęt na odsłuch co w przypadku sprzętów używanych będzie raczej trudniejsze.

 

 

Raczej wolę wieżę tej samej firmy i serii, aczkolwiek nie upieram się. No z tymi nowymi z gwarancją to bywało różnie, mam złe doświadczenia z nowym sprzętem. Oczywiście nie napalam się na vintage z lat 70-80 bo jak już wspominałem cena i stan bywają różne. Całkiem nowego sprzętu ze sklepu też nie chcę, bo większość to made in china z plastiku kilkuletniej żywotności i za taką kasę można dorwać na pewno coś z wyższej półki z drugiej ręki. Przynajmniej tak mi się wydaje ?

Np. coś w tych klimatach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Triglav28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy twoich założeniach pozbieraj komponenty Akai z serii Reference Master. Dobrze wygląda, dobrze brzmi, kolekcjonerskie klocki a nie wycenione aż tak jak porównywalne lub gorsze jakościowo produkty bardziej znanej konkurencji. Najlepiej w oparciu o CD79, ma jedne z najbardziej uznanych przetworników z tamtych lat PCM63P-K, niezły filtr cyfrowy, dostępny i tani laser. Jak będziesz miał szczęście to znajdziesz z drewnianymi boczkami jak w wysokich pioneerach. Kiedyś pozbędziesz się Maestro i przekonasz się jak ten zestaw jest w stanie zabrzmieć po podłączeniu bardzo dobrych kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2020 o 19:22, Airmike napisał:

Przy twoich założeniach pozbieraj komponenty Akai z serii Reference Master. Dobrze wygląda, dobrze brzmi, kolekcjonerskie klocki a nie wycenione aż tak jak porównywalne lub gorsze jakościowo produkty bardziej znanej konkurencji. Najlepiej w oparciu o CD79, ma jedne z najbardziej uznanych przetworników z tamtych lat PCM63P-K, niezły filtr cyfrowy, dostępny i tani laser. Jak będziesz miał szczęście to znajdziesz z drewnianymi boczkami jak w wysokich pioneerach. Kiedyś pozbędziesz się Maestro i przekonasz się jak ten zestaw jest w stanie zabrzmieć po podłączeniu bardzo dobrych kolumn.

Znalazłem taki zestaw w archiwum znanego serwisu aukcyjnego za prawie 7 tysięcy, trochę zbyt drogo jak dla mnie, wolałbym zamknąć się w 4000 z wzmakiem, cd i kaseciakiem.

Zrobiłem małe zestawienie w oparciu na opiniach wyczytanych na forum:
Marantz PM 68 / 78 / 7000
Rotel RA 980 bx
Denon PMA 1500R / 2000R
Harman Kardon HK 970

Brakuje Yamahy, Onkyo, NADa, itp. także będziemy uzupełniać / wykreślać, żeby obszar poszukiwań zawęzić.

W międzyczasie dokupiłem szafkę pod audio https://www.szafkirtv.pl/p/szafka_rtv_diadema_dab_zloty_i_bialy_wysoki_polysk/
Zobaczę jak z solidnością, resztę mebli mają całkiem spoko jak na ten budżet.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD79 w ładnym stanie to koszt ok 300 euro, jako amp AM 59 ci wystarczy, koszt ok 170 EUR. Za resztę budżetu najlepszy kaseciak na jaki cię stać. W 4000 za zestaw spokojnie się mieścisz. Boczki z drewna możesz dokupić później bo często są w sprzedaży osobno, jak ci się komplet spodoba i będziesz chciał z nim zostać na dłużej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tych Akai jest na aukcjach, dodaję do listy.

Marantz PM 68 / 78 / 7000
Rotel RA 980 bx
Denon PMA 1500R / 2000R
Harman Kardon HK 970
Akai Reference Master

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wstępnie jestem zorientowany na Yamahe lub Rotela. Raczej będzie wzmak zintegrowany lub końcówka z pre ampem. Z tym że trochę tych modeli jest, Rotela celuję raczej w Ra-8xx / 9xx. Czy ktoś z kolegów ma wiedzę na temat modeli polecanych / odradzanych? Żeby zawęzić obszar poszukiwań ? Cd + deck prawdopodobnie będzie "od innej matki" ale to też nie problem. Testować będę na moich Maestro + Marantz cd 6006.

Budżet na wzmacniacz okolice 1200zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Triglav28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wiedzieć co to znaczy wykop i dynamika to szukaj topowego Rotela RB-990BX i RC-990BX, ewentualnie RB-980BX i RC-980BX

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2020 o 21:25, Triglav28 napisał:

Kolumny są mojego ojca, kupił je stosunkowo niedawno i zmienia na coś hi-endowego, a mi właśnie bardzo leżą więc wylądowały u mnie i teraz szukam reszty. Podpinałem je pod mini Denka F10 i grało to nieźle i podobny kierunek chciałbym uzyskać, ale mini klocki nie są dla mnie.

Denon PMA-1500 koniecznie sprawdź? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Tal napisał:

Jeśli chcesz wiedzieć co to znaczy wykop i dynamika to szukaj topowego Rotela RB-990BX i RC-990BX, ewentualnie RB-980BX i RC-980BX

A co powiesz o RB 850 / 956AX / 960BX ? Są dużo tańsze i akurat są na allegro, ale rozeznania w tych końcówkach kompletnie nie mam, myślę, że z preampem wyjdzie okolice 1500zł, tylko nie wiem czy to udane modele.
Ja kupuję najpierw oczami, potem uszami, na końcu portfelem i to jest ten problem sprzętu z 2 ręki.
 

3 godziny temu, S4Home napisał:

Denon PMA-1500 koniecznie sprawdź? 

Mówisz o PMA-1500R czy tych nowych z poprzedniego linku - AE? 1500R brałem pod uwagę, podobnie jak Marantza PM-7000 N2B bo obydwa są przepiękne, ale Marantz ma mieszane opinie i brak kaseciaka w tej serii, więc zdecydowałem, że wzmacniacz będzie od innej matki, cd + magnetofon od innej, a gramofon w przyszłości też od innej ?

Jak już pisałem, kupuję oczami, jak mi się spodoba wizualnie model, szukam opinii, potem będę jeździł i starał się kupić z możliwością zwrotu i wtedy będę mógł sprawdzić ze sprzętem ojca i moimi Maestro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Triglav28 napisał:

Mówisz o PMA-1500R czy tych nowych z poprzedniego linku - AE? 1500R

R-ke weź tez jak najbardziej pod uwagę, starszy model, ale również warty zainteresowania. Nawet chyba bardziej niż nowszy AE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.07.2020 o 18:43, Triglav28 napisał:
W dniu 15.07.2020 o 09:14, Tal napisał:

Jeśli chcesz wiedzieć co to znaczy wykop i dynamika to szukaj topowego Rotela RB-990BX i RC-990BX, ewentualnie RB-980BX i RC-980BX

A co powiesz o RB 850 / 956AX / 960BX ? Są dużo tańsze i akurat są na allegro, ale rozeznania w tych końcówkach kompletnie nie mam, myślę, że z preampem wyjdzie okolice 1500zł, tylko nie wiem czy to udane modele.
Ja kupuję najpierw oczami, potem uszami, na końcu portfelem i to jest ten problem sprzętu z 2 ręki.

Zaproponowane przez Ciebie Rotele są dużo tańsze, bo to dużo gorsze konstrukcje od podanych przeze mnie. Pisałeś, że słuchasz ekstremalnych odmian metalu, więc na Twoim miejscu nie szedłbym na żadne kompromisy kupując jakąś budżetówkę, która zwyczajnie ma swoje ograniczenia i ostatecznie wykłada się na tego typu muzyce jakiej słuchasz.

Obecnie jest atrakcyjna oferta najwyższej integry Rotela w swoim czasie, którą moim zdaniem warto się zainteresować zwłaszcza w tym stanie.

Miałem przyjemność ją słyszeć i do Twojej muzyki w tym budżecie trudno o coś bardziej właściwego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tal napisał:

Zaproponowane przez Ciebie Rotele są dużo tańsze, bo to dużo gorsze konstrukcje od podanych przeze mnie. Pisałeś, że słuchasz ekstremalnych odmian metalu, więc na Twoim miejscu nie szedłbym na żadne kompromisy kupując jakąś budżetówkę, która zwyczajnie ma swoje ograniczenia i ostatecznie wykłada się na tego typu muzyce jakiej słuchasz.

Obecnie jest atrakcyjna oferta najwyższej integry Rotela w swoim czasie, którą moim zdaniem warto się zainteresować zwłaszcza w tym stanie.

Miałem przyjemność ją słyszeć i do Twojej muzyki w tym budżecie trudno o coś bardziej właściwego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

 

 

Szukałem właśnie tego Rotela, nigdzie go nie mogłem znaleźć. Szkoda, że tak daleko ja akurat jestem ze Śląska, wyjazd na drugi koniec Polski nie wchodzi w grę. Czy to jest ktoś z forum, jakiś znajomy gość?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Triglav28 napisał:

Szukałem właśnie tego Rotela, nigdzie go nie mogłem znaleźć. Szkoda, że tak daleko ja akurat jestem ze Śląska, wyjazd na drugi koniec Polski nie wchodzi w grę. Czy to jest ktoś z forum, jakiś znajomy gość?

Tak myślałem, że długo nie powisi ten Rotel i jeśli to nie Ty go kupiłeś to możesz żałować, bo w takim stanie to naprawdę rzadkość. 

Jednak jeśli nadal szukasz ciekawej oferty to proponuje zainteresować się bardzo wydajną końcówką Rotela do której co prawda należałoby dokupić przedwzmacniacz, ale w tym momencie inwestujesz w bezkompromisową jakość wykonania oraz dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tal

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja. Ta druga odpada, z końcówką + pre w takiej cenie przekroczę budżet jaki sobie założyłem. Jak to jest taki biały kruk i tak trzyma cenę, to poszukam czegoś innego, nie pali mi się. Integry RA-980, nie znam, nie wiem jak gra, znam tylko opinie więc jakoś specjalnie nie będę żałował. Jestem elastyczny, na razie kupuję wzmacniacz, a potem dokupię komplet CD + magnetofon z innej firmy, np. Akai bo opinie są praktycznie w 100% pozytywne. Może jakieś Yamahy godne polecenia, nie nowe? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może coś nowszego - 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do tematu, czy są jakieś drastyczne różnice pomiędzy Rotel RA-985BX a RA-980BX? Bo te pierwsze znalazłem wczoraj i nie wiem czy to to samo tylko lepiej, czy to zupełnie inny wzmak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica głównie polega na zdalnym sterowaniu o innych nic mi nie wiadomo.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego Rotela jeszcze znalazłem, stan wygląda bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@triglav

Ja bym brał tego Rotela, ale jak u Ciebie z jazdą ze Śląska do Zambrowa ?

A przy okazji - nabyłem Yamahę RX797  i cechy wymieniane posiada, moc wystarczająca, szybkość,

nie przerysowuje góry pasma, dobry bas, nawet istotna dla wielu waga - ponad 10 kg też jest ? 

Nawet jakieś są na obu portalach i to w kpl ze zdalnym bez sprzedawania nerki - poczytaj. Wygląda tak:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audioburak

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, audioburak napisał:

@triglav

Ja bym brał tego Rotela, ale jak u Ciebie z jazdą ze Śląska do Zambrowa ?

A przy okazji - nabyłem Yamahę RX797  i cechy wymieniane posiada, moc wystarczająca, szybkość,

nie przerysowuje góry pasma, dobry bas, nawet istotna dla wielu waga - ponad 10 kg też jest ? 

Nawet jakieś są na obu portalach i to w kpl ze zdalnym bez sprzedawania nerki - poczytaj. Wygląda tak:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Padło na Rotela RA-985BX. 980-tek nie ma, ten jest nowszy i też z tego co czytałem bardzo polecany. Stan idealny, bez śladów użytkowania, jadę obsłuchać i pewnie go kupię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.