Skocz do zawartości
IGNORED

Ampli do 5000 zł


Mirosław Zych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hank napisał:

Możesz sprecyzować?

Amplitunery to generalnie ZUO z racji upakowania dużej ilości funkcji, połączeń, do tego dochodzą tanie komponenty i niechlujna budowa i to wszystko sieje w sygnał, tak jest w przypadku Arcama 390, Nada t758. W miarę czysto gra ten Denon 3600 i Anthem, na minus denona jego system korekcji, na plus Anthema jego system korekcji ?

Później jest zdziwienie, że ktoś podłączy tani wzmacmiacz za 1/5 ceny amplitunera i mu gra zajeb... ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez essewissa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez szału

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bl4ck napisał:

Bez szału

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zerknij na pomiary Nad t758 , Arcama 390 na tym samym portalu wróć i znowu napisz , że Anthem "bez szału" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to tam wszystko jest bez szału i nic nie gra ? i wszystko gra na poziomie daca za 100$ ?

Wstawiłem ten link celowo bo wyczułem że tam zaglądałeś .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, essewissa napisał:

z racji upakowania dużej ilości funkcji, połączeń

Ci producenci to jakieś glupie ciule som. Jest tak jak piszesz , wystarczy zrobić dwa razy większa obudowę, wyj**** funkcje i mamy HAJEND. Aha, trza jeszcze przepłacić za komponenty.

 

3 godziny temu, essewissa napisał:

Później jest zdziwienie, że ktoś podłączy tani wzmacmiacz za 1/5 ceny amplitunera i mu gra zajeb...

1/5 to 1000 zł. Który wzmacniacz za tysia gra zajeb... ?. Nowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, essewissa napisał:

Arcama 390, Nada t758. W miarę czysto gra ten Denon 3600 i Anthem

Rozumiem że słuchałeś wszystkie te ampli a nie opierasz się wyłącznie na testach? Testy testami a odsłuch swoją droga.Jakiś czas temu kupiłem RZ 830 właśnie opierając się na super recenzjach tego ampli,sprzedałem po tygodniu koledze z naszego forum i on tez potwierdził moje zdanie ze ten ampli nie robi jakiegoś mega przeskoku przechodząc ze starszych modeli Tx-Nr.Wiec chyba głuchy jeszcze nie jestem.

Linczujesz tu Onkyo  (pewnie chodzi o układ HDMI,ale ten problem juz nie występuje) czy Nad-a za awaryjność,na jakiej podstawie? Zawsze znajdzie się sztuka która padnie i to w każdej marce.Nie słyszałem żeby nowe Nad-y zalegały na naprawach gwarancyjnych.Co do Arcama to jestem jednym z tych co posiadają  ten model który nazwałeś "chałą". Może nie jest on hi-end-em ale to co w nim tylko dobre to nie tylko dirac.Zgodzę się ze wszechobecni księgowi wtrącają się przy projektowaniu sprzętu,ale tak jak dodał kolega Warmstone  producent jakiś poziom musi trzymać tym bardziej takie marki jak Arcam,CA,NAD,Anthem których nie kupisz w sklepie miedzy ekspresem do kawy a drukarką.Sam rozważałem zakup Anthem-a 520,ale 5.1 to było jak dla mnie mało.

Dla założyciela tematu mam dobra rade:)

Jedz na odsłuch i później zdecyduj,każdy z nas ma inne preferencje,każdemu pasuje coś innego.Odsłuchasz i sam zdecydujesz.Ja tak zrobiłem i "chała" stoi u mnie od pół roku i uważam ze to były dobrze wydane pieniądze.A co do Diraca to nie korzystam z kalibracji bo nie jestem ich zwolennikiem.Za każdym razem kiedy ich używałem to brzmiało gorzej.Mam dedykowany pokój i mogę sobie pozwolić na walkę z akustyką i może dla tego nie byłem nigdy zmuszony aby z tego "dobrodziejstwa" korzystać.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2020 o 23:13, hank napisał:

 

Zgadza się, trzeba posłuchać testy za Ciebie nie wybiorą.  Akurat słuchałem wszystkich trzech i wybrałem Arcama dlatego, że ma streaming i nie trzeba inwestować dodatkowych min 2.5 tys na dobry streamer, dodatkowo 7 kanałów i dirac. To był ciężki wybór bo w grę wchodził jeszcze Anthem, który zagrał naprawdę świetnie ( na pewno lepiej niż wspomniany Nad). Tak się składa, ze wszystkie trzy wypadają w tych testach słabo ale na moje ucho i poziomach głośności na których słucham nic nie słyszę. Dodam, że Arcam prezentuje rewelacyjną stereofnie oraz przestrzeń. To swietny odbiornik teraz w bardzo dobrej cenie. Oczywiście to moje subiektywne zdanie ale wyrobione po odsłuchach.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.07.2020 o 12:37, hank napisał:
W dniu 29.07.2020 o 22:40, Bode 24 napisał:

Dodam, że Arcam prezentuje rewelacyjną stereofnie oraz przestrzeń

Zgadzam sie w 100%

Również zgadzam się w 100%! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam, podepnę się do tematu

Czy jest jakiś sensowny ampli 5.1, co by i grał muzykę ale miał opcję odbierania syganłu przez bluetooth lub obsługiwał Spotify, Deezer?

Zdaje się, że żaden z przytaczanych nie ma tej opcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 1siedem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, 1siedem napisał:

Witam, podepnę się do tematu

Czy jest jakiś sensowny ampli 5.1, co by i grał muzykę ale miał opcję odbierania syganłu przez bluetooth lub obsługiwał Spotify, Deezer?

Zdaje się, że żaden z przytaczanych nie ma tej opcji.

Jak ciutkę nagniesz budżet to dostaniesz w takiej cenie ampli Nad T578V3. To jest amplituner, gdzie główny nacisk położono na dźwięk i streaming, mamy tutaj moduł Bluesound. Cenę można negocjować w salonie, ale może najpierw odsłuch ?

Zapraszam do nas na odsłuch ?

Edytowane przez Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hifibloke napisał:

Troche wiecej i masz yamke 2080 

tez mozna, u nas porownasz oba te modele

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.