Skocz do zawartości
IGNORED

Hegel, Roksan k3 czy krell kav 300i


Grzegorz79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Grzegorz79 napisał:

Witam wszystkich i zwracam sie z prosbą o ukierunkowanie mnie w wyborze wzmacniacza do kef r300, jako źródło Opera Audio Consonance Reference 2.2, szukam wzmacniacza do muzyki typu, Chris Rea,Casandra Wilson, Diana Krall, Troche muzyki Pop, Soul, Jazz, chcial bym by oczywiscie by scena stereofonia byla jak najlepsza, jak najwiecej szczegółów mikro detali, różnorodnego niskiego tonu i najlepszych wysokich tonow.

Ważna sprawa..

gdzie jest w tym wszystkim pomieszczenie.. akustyka.. ustawienie..?

Przecież to bardzo wpływa na wyżej wymienione cechy.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo wszystkim co pomogli mi w doborze oraz sugestiach w wyborze wzmacniacza, oraz różnych innych waznych informacji typu akustyki, standow, kabli oraz sprecyzowaniu innych bardzo ważnych rzeczy.Na pewno wezme mocno pod uwage z późniejszym czasem polepszenie akustyki, lampe na 300b,marantza 14s1se i inne na ta chwile zdecydowalem sie na caspiana m2, jak dotrze do mnie podziele sie krotkim opisem czy spelnia moje oczekiwanie w porównaniu z innymi testowanymi wzmacniaczami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy efektu, z tego co czytałem wydaje się że jest to jeden z ciekawszych wzmacniaczy do 10kPLN. Ostatnio ktoś przebąkiwał że przy cichym graniu gorzej się sprawuje cokolwiek to znaczy. Może być to efekt większej neutralności wzmacniacza w stosunku do innych produktów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od kolumn. Z kefami myślę że sobie poradzi. To wzmacniacz który gra dość równo jeśli chodzi o poziomy głośności. Nie ma takich skoków jak k3. 

Ze studio 16 Hz canto one grał dobrze od podstaw. Podobnie było z precision 6.4, z tym że one same w sobie lubiły grać głośno. 

Z pmc różnie, zależało od repertuaru. Ja szukałem długo. Bronił się bardzo dzielnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie powinno być problemów, w Caspianie zastosowano niebieskiego Alpsa, jest to potencjometr stosowany także w dużo droższych wzmacniaczach jako element przez który przechodzi sygnał audio. (Obecnie wypierany jest przez elektroniczne drabinki lub inne autorskie rozwiązania).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sls napisał:

Ostatnio ktoś przebąkiwał że przy cichym graniu gorzej się sprawuje cokolwiek to znaczy

Raczej na wysokich poziomach głośności. Przy niskich poziomach głośności gra bardzo przyzwoicie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam na poczatku wszystkich co zainteresowali sie tematem i pomocą w wyborze wzmacniacza, chciałbym podzielic sie moją opinią. 

Po zdecydowaniu sie na Roksana caspiana m2 całkowicie bez odsluchu opierając sie tylko na opini  ludzi z forum moge powiedziec że wzmacniacz był trafnym wyborem. Nie wiem zbytnio jak go moge opisac i do jakiej grupy słuchaczy zakwalifikować wiec opis nie jest to wyznacznik ze nie mozna lepiej, lub że tylko ten wzmacniacz jest warty polecenia, jest to z  mojej strony tylko moja opinia,bo każdy pokój odsłuchowy jest inny, inaczej zaadaptowany akustycznie, rożne gatunki muzyki i każdy ma osobiste preferencje muzyczne. Więc jako urządzenie odtwarzajace Opera Audio Consonance Reference 2.2 oraz Raspberry pi 4 z HiFiBerry dac+pro, interkonekt viablue, kable głosnikowe viablue, kolumny podstawkowe Kef R300 oraz wspomniany Roksan Caspian,i wszystko to w pokoju 40 metrow, z adaptacją akustyczną. na samym początku po przesiadce z innych wzmacniaczy po raz pierwszy muzyka mnie nie męczy, żaden instrument nie jest ani za słaby ani za mocny,dzwiek klawiszy nie wybrzmiewa nie wpada tak jak by to nazwac wibracje, znikł efekt ciągnącego sie niskiego tonu, za to pojawił sie  różnorodny, taki wielobarwny. Wokal jest bardzo ładny i wydaje sie być około 0,5 - 1 metra za linią głośników jest bardzo ale to bardzo wyraźny, wręcz perfekcyjny,bez problemu można wskazac wokalistkę żaden utwór nie wymyka sie z pod kontroli nic sie nie rozpływa, cały przekaz muzyki jest spójny, na innych wzmacniaczach czasami dokuczał niski ton był on odczuwalny w wiekszosci pokoju teraz jest wyczuwalny wmiejscu odsłuchu i  klatce piersiowej, w niektórych utworach wysokie tony są takie aksamitne oczywiscie zależy od realizacji, (w innych wzmacniaczach potrafił byc taki męczący, ostry, kłujący,szeleszczący). natomiast co po chwili słuchania można stwierdzić ze gra on swoją manierą ale nie jest to nic zlego wręcz przeciwnie, tak jak Piotrek7 to opsał ma swój klimat. Jak do tej pory w żadnym wzmacniaczu nie slyszałem czegoś takiego jak przedstawia to Roksan, jezeli plyta jest zle zrealizowana to słychać to ale mimo to i tak chce sie słuchać,ogólnie wzmacniacz nic nie dodaje od siebie ale również nic nie odejmuje,również na co zwrocilem uwage  ze stopa i reszta instrumentów kończy sie w danym jego  momencie i nic sie nie przeciąga i nie wybrzmiewa, jezeli chodzi o transparentnosc i przejrzystość jest na bardzo  wysokim poziomie. Przy godzinie 9 tej dzwiek staje sie wyraznie szerszy i głębszy, wszystkie instrumenty tak jak by... Nie wiem jak to fachowo opisac ale kazdy instrument sie oddalał od pozostałych coś nieprawdopodobnego, tak jak by robil sie duzy odstęp od nich.(rewelacja)Na niskim poziomie glosnosci wzmacniacz również nie kastruje dzwieku wszystko slychac bardzo wyraznie i namacalnie. Oczywiscie Też nie można sie cyganic kef r300 nie są jakimś marzeniem i wybitnymi kolumnami (byc moze kiedys znajde podstawkowce o lepszym dzwięku z taką podstawą basową jak mają r300).Ogolnie pytanie sam do siebie, czy wybrał bym ten wzmacniacz ponownie? TAK. Po tych wszystkich wzmacniaczach jakie mialem do tej pory(źle dobranych) bólu głowy, pocietych uszu i wiecznym kręceniem potencjometrami bo tego za malo tego za duzo, zrobił bym to samo kupił bym go bez zastanowienia,bo różnica jest nie mała, nie na granicach percepcji tylko ogromna.Kiedyś przyjdzie czas na zmiany bo sa napewno lepsze konstrukcje a jak wiecie to potrafi wciągnąć, ale póki co zostanie u mnie na dłużej :). Na sam koniec chce podziekować wam wszystkim Piotrek7, 5z0p3n, sls, dlmtb, kazik-t, tomek7776, nissio100, oraz całej reszcie. Za poswiecony czas oraz wiedze jaką przekazali  i jeszcze raz z osobna forumowemu koledze 5z0p3n ktory włożył swój czas profesjonalne podejście, kontakt, rzetelny opis sprzedawanego wzmacniacza. Dziękuję i Pozdrawiam Grzegorz79
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.07.2020 o 17:28, dlmtb napisał:

PMC Tweny24 raczej uchodzą za łatwe do wysterowania. Zamieniłem je w miejsce Minas Anor Studia 16hz które to zupełnie nie chciały grać ze słabą lampą.

Sprawność to jedno ale nie mniej ważny jest przebieg charakterystyki impedancji i tu się wykłada większość wzmacniaczy lampowych niewielkiej mocy. 

Ja już od dawna z bardzo dobrym skutkiem napędzam Heco Aurora 1000 Unisonem Simply Italy o mocy 12W.

Gra to bajecznie i tak że jak kiedyś prawie co  tydzień miałem jakiś klocek u siebie to to zestawienie stoi od roku. 

Tu mamy podstawy dobrego brzmienia bo duże kolumny na papierze i dużych wooferach a wzmacniacz to SE w klasie A. To nie SET ale o niebo taniej, podobny świat bez wyszczuplenia na basie . Świat na którym można zakończyć poszukiwania. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)
Sprawność to jedno ale nie mniej ważny jest przebieg charakterystyki impedancji i tu się wykłada większość wzmacniaczy lampowych niewielkiej mocy. 
Ja już od dawna z bardzo dobrym skutkiem napędzam Heco Aurora 1000 Unisonem Simply Italy o mocy 12W.
Gra to bajecznie i tak że jak kiedyś prawie co  tydzień miałem jakiś klocek u siebie to to zestawienie stoi od roku. 
Tu mamy podstawy dobrego brzmienia bo duże kolumny na papierze i dużych wooferach a wzmacniacz to SE w klasie A. To nie SET ale o niebo taniej, podobny świat bez wyszczuplenia na basie . Świat na którym można zakończyć poszukiwania. 

Dwa tygodnie temu miałem możliwość odsłuchu Xavian XN 360/stary model na min. dwóch 18cm Revelatorach.
Właśnie ta lampa Simple Italy napędzała je. Pomieszczenie ok 35 metrów.
To co usłyszałem pozamiatało mną/moimi zmysłami, nie wiem jak wróciłem do domu. Było warto


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem co potrafi taki krell kav 300i i to była rewelacja..tylko ten wzmacniacz jest wymagający wszystko musi być dobrane pod niego i odpowiednio wysokiej klasy, druga sprawa nie kupiłbym go przez to, że te wzmacniacze się zużywają w środku i na dwa takie same jeden może być już na wykończeniu, tak naprawdę to jest kupowanie kota w worku, a wymiana czegokolwiek w Krellu na nieoryginalne części może spieprzyć dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, adamnl napisał:


Dwa tygodnie temu miałem możliwość odsłuchu Xavian XN 360/stary model na min. dwóch 18cm Revelatorach.
Właśnie ta lampa Simple Italy napędzała je. Pomieszczenie ok 35 metrów.
To co usłyszałem pozamiatało mną/moimi zmysłami, nie wiem jak wróciłem do domu. Było wartoemoji4.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bardzo niedoceniany wzmacniacz. 

Należy jednak zwrócić uwagę że wyszedł w kilku wersjach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)
Bardzo niedoceniany wzmacniacz. 
Należy jednak zwrócić uwagę że wyszedł w kilku wersjach. 

Która to wersja była, tego nie wiem. Zapamiętałem nazwę tylko. Po Xaviany pojechałem/za wysoka cena niestety. Teraz już się nie dowiem. Może zechciałbyś w tym wątku, lub na prive, na którą wersję szczególnie zwrócić uwagę/ucho. Ja na pewno/może inni koledzy także, zapiszę na listę do odsłuchu/wypożyczenia, gdybym za pewien czas trafił kolejne 360XN.
Dziękuję z góry.

Przypominam sobie, że niewiele miejsca zajmował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, muda44 napisał:

Bardzo niedoceniany wzmacniacz. 

Należy jednak zwrócić uwagę że wyszedł w kilku wersjach. 

Jakie są między nimi różnice?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest najnowsza wersja gdzie poprawiono wadę fabryczną w postaci odsunięcia kondensatorów katodowych lamp EL34 od rezystorów katodowych tychże lamp. W klubie Unisona są zdjęcia. Są też wersje na różnych jakościowo elementach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.07.2020 o 08:42, kazik-t napisał:

Ze swego doświadczenia wiem, że problem ze sceną itp, efektami, leży we wzmacniaczu. Słabsze kolumny pokażą jedynie, że są słabsze ale brzmieniowo. Dobre źródło i dobry wzmacniacz to podstawa a dopełnieniem tego dobra są dobre kolumny.. Parametry wzmacniaczy mają wyjątkowo mało wspólnego z jakością sceny. Dobitnym tego przykładem był AVM i gryphon, które akurat miałem. Szczególnie AVM okazał się dźwiękową kupą w sensie dosłownym. Nadawał się do nagłaśniania dyskotek a dodatkowym walorem do tych zastosowań był polerowany front, który z powodzeniem mógł służyć jako lusterko dla spoconych panienek. W rzeczy samej, wzmacniacze lampowe które jedynie udają że takimi są, wprowadzają w błąd wielu, którym się wydaje, że jak jest lampa, to już temat jest z głowy.

Cytuję recenzję sprzed lat, czy to nie Twoja Kazik-T :   Budowa końcówek AVM M3, może służyć za wzór dla wielu innych producentów sprzętu audio. Konstrukcja jest zwarta, solidna, przemyślana w najdrobniejszych szczegółach, oraz spełniająca wszelkie wymagania dotyczące mocy i wydajności Waga ok. 13 kg sztuka. Najciekawszy jest jednak dźwięk. AVM gra analogowo. Co to znaczy ? To, że wokal, jest słyszany jak ludzki głos, bez wyostrzeń, bez natarczywości i krzykliwości. Jest taki, że chce się go słuchać. Co więcej, wokale są przedstawiane na linii głośników, co stwarza fantastyczną scenę, która wręcz zmusza słuchacza do zainteresowania się odtwarzaną muzyką. Dodatkowo, to delikatne oddalenie powoduje, że słuchacz nie czuje się atakowany przez dźwięki i dzięki temu, powstaje wrażenie przyjemnego i komfortowego dystansu pomiędzy słuchaczem a słyszaną muzyką. To, jest coś na podobieństwo magicznego spektaklu, w którym odbiorca znajduje się w idealnym położeniu względem tego, czego doświadcza. Brzmienie instrumentów jest wg. mnie idealne. Kontrabas gra jak kontrabas, bez udziwnień w stylu, jaki pokazują inne wzmacniacze, produkujące bas snujący się po podłodze, lub będący wynikiem nie wiadomo czego. Wybrzmiewanie trwa tyle, ile ma trwać. Perkusja jest odbierana tak, jak by była prawdziwa a nie przetwarzana z płyty. Barwa dźwięku przedstawia realne brzmienie każdego instrumentu. Nie da się prawdziwie opisać możliwości tego zestawu a słowa mogą wnosić pewien niedosyt. By zaś uniknąć domysłów, najprościej jest, mieć ten zestaw we własnym domu. Faktem jest, że AVM, jest firmą w Polsce mało znaną, ale to chyba wynik cen jej produktów, które nie są niskie.Z ciekawych technicznych rozwiązań m.in. jest takie, że na tylnej ściance monobloków, jest zainstalowany bardzo zmyślny przełącznik AUTO, którego uruchomienie sprawia, że w przypadku braku sygnału dźwiękowego, po 5 minutach, monobloki same przechodzą w stan uśpienia. W momencie, kiedy sygnał zaczyna płynąć, końcówki automatycznie się włączą.Ogólnie AVM M3 + V3 sprawia wiele przyjemności, tak ze słuchania jak i samej obsługi, która mimo, że bez pilota, który można dokupić, jest prosta i przyjemna. Wydawało mi się, że ustawianie głośności będzie uciążliwe, przez ciągłe pochodzenie i ustawianie odpowiedniego poziomu. Nic z tych rzeczy. Po włączeniu płyty, od razu wyczuwa się ile głosu potrzeba i reszta jest tylko przyjemnym słuchaniem. Reasumując, AVM M3 + V3 to wyjątkowy zestaw, który polecam każdemu, nawet przy robieniu zakupów w ciemno.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kazik-t napisał:

moja i była obliczona na szybką sprzedaż tej kupy. Dziwisz się temu? Większość "recenzji" tak ma.

 

Niczemu się nie dziwię.Większość wpisów tak ma? To chyba twoich wpisów, No to czas najwyższy tę recenzję wycofać.Po tym co napisałeś o AVM  M3 to właściwie twoje wszelkie wpisy tracą teraz na wiarygodności.Ja miałem krótką styczność z AVM M1 oraz AVM M2 i zrobiły na mnie dobre wrażenie w danych systemach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
11 godzin temu, jaz napisał:

Niczemu się nie dziwię.Większość wpisów tak ma? To chyba twoich wpisów, No to czas najwyższy tę recenzję wycofać.Po tym co napisałeś o AVM  M3 to właściwie twoje wszelkie wpisy tracą teraz na wiarygodności.Ja miałem krótką styczność z AVM M1 oraz AVM M2 i zrobiły na mnie dobre wrażenie w danych systemach. 

Twoje wrażenie a rzeczywistość, to dwie różne rzeczywistości.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kazik-t napisał:

Twoje wrażenie a rzeczywistość, to dwie różne rzeczywistości.

EOT.

Jak i twoje wrażenia a rzeczywistość.Ja przynajmniej nie wypisuję bzdurnych recenzji,by coś sprzedać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jeżeli twoje wrażenie o błyszczącej kupie, pokrywa się z moją "opinią" o niej, to dlaczego się jeszcze męczysz i w czyimś temacie robisz śmietnik?

Daj na luz człowieku. Jak ci to da satysfakcję, zgłoś, napisz gdzie trzeba i ulżyj sobie. Przynajmniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele porównywałem Roksana K3 i Hegla h200. 

Roksan ogromny problem z basem, a raczej jego mocnym brakiem. Do tego jazgoczaca góra, która męczy i nie słucha sie jej dobrze. W porównaniu do Hegla dużo mniej szczegółów. Generalnie wrażenie wzmacniaczy z innych półek. Caspiana m2 będę musiał posłuchać przy okazji skoro tak polecacie. Sam szukam niedługo zastępcy dla hegla - czegoś na dwa lata o mniejszej mocy co zagra dobrze na niskich poziomach głośności z podstawkami. Lampa odpada, bo dużo filmów. Ale czas mam i mi się nie spieszy także aktualnie cieszę się brzmieniem h200 na AP Tempo 6. Jest bardzo dobrze. Kusi tylko podmiana DACa na wyższy model toppinga (d90), który mialem ostatnio okazję posłuchać i usłyszeć zmiany jakie wprowadza w znanym mi systemie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Thiel CS2.4 - Wireworld Luna 8 - Hegel H300 - Tara Labs Apollo 2 - Marantz UD7007, Audioquest Big Sur - Topping D90 MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, aliengbl napisał:

Sam szukam niedługo zastępcy dla hegla - czegoś na dwa lata o mniejszej mocy co zagra dobrze na niskich poziomach głośności z podstawkami.

Moje Yary są  też w wersji podstawkowej na tych samych głośnikach co u mnie i mocny wzmacniacz jak H200 im służy, jest lepiej od słabszego brata H80, zwłaszcza w graniu niskich tonów, reszta też się polepszyła?, więc mocny wzmacniacz sprawdza się i z mniejszymi kolumnami. Różne są kolumny podstawkowe i niektóre trudne do napędzenia, a wzmacniacz o niskiej mocy sobie z nimi nie poradzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Prewwit napisał:

Moje Yary są  też w wersji podstawkowej na tych samych głośnikach co u mnie i mocny wzmacniacz jak H200 im służy, jest lepiej od słabszego brata H80, zwłaszcza w graniu niskich tonów, reszta też się polepszyła?, więc mocny wzmacniacz sprawdza się i z mniejszymi kolumnami. Różne są kolumny podstawkowe i niektóre trudne do napędzenia, a wzmacniacz o niskiej mocy sobie z nimi nie poradzi.

Dzieki za info ? Z jednej strony nie chcę się zamykać na jedną markę i sprzedawać Tempo, żeby kupić Yarę, ale z drugiej jestem zachwycony swoimi więc będzie trzeba posluchać jak się gdzieś pojawią ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Thiel CS2.4 - Wireworld Luna 8 - Hegel H300 - Tara Labs Apollo 2 - Marantz UD7007, Audioquest Big Sur - Topping D90 MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, aliengbl napisał:

Dzieki za info ? Z jednej strony nie chcę się zamykać na jedną markę i sprzedawać Tempo, żeby kupić Yarę, ale z drugiej jestem zachwycony swoimi więc będzie trzeba posluchać jak się gdzieś pojawią ?

Yary monitory rzadko się pojawiają, jedne co wiszą na OLX to w chorej cenie, może masz kogoś w Norwegii to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Ciekawa opcja do wypróbowania to Classic 3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, aliengbl napisał:

W niedziele porównywałem Roksana K3 i Hegla h200. 

Roksan ogromny problem z basem, a raczej jego mocnym brakiem. Do tego jazgoczaca góra, która męczy i nie słucha sie jej dobrze. W porównaniu do Hegla dużo mniej szczegółów. Generalnie wrażenie wzmacniaczy z innych półek. Caspiana m2 będę musiał posłuchać przy okazji skoro tak polecacie. Sam szukam niedługo zastępcy dla hegla - czegoś na dwa lata o mniejszej mocy co zagra dobrze na niskich poziomach głośności z podstawkami. Lampa odpada, bo dużo filmów. Ale czas mam i mi się nie spieszy także aktualnie cieszę się brzmieniem h200 na AP Tempo 6. Jest bardzo dobrze. Kusi tylko podmiana DACa na wyższy model toppinga (d90), który mialem ostatnio okazję posłuchać i usłyszeć zmiany jakie wprowadza w znanym mi systemie. 

Bo to jest inna półka a zwłaszcza cenowa :). Ale fajne porównanie mimo wszystko. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, aliengbl napisał:

W niedziele porównywałem Roksana K3 i Hegla h200. 

Roksan ogromny problem z basem, a raczej jego mocnym brakiem. Do tego jazgoczaca góra, która męczy i nie słucha sie jej dobrze. W porównaniu do Hegla dużo mniej szczegółów. Generalnie wrażenie wzmacniaczy z innych półek. Caspiana m2 będę musiał posłuchać przy okazji skoro tak polecacie. Sam szukam niedługo zastępcy dla hegla - czegoś na dwa lata o mniejszej mocy co zagra dobrze na niskich poziomach głośności z podstawkami. Lampa odpada, bo dużo filmów. Ale czas mam i mi się nie spieszy także aktualnie cieszę się brzmieniem h200 na AP Tempo 6. Jest bardzo dobrze. Kusi tylko podmiana DACa na wyższy model toppinga (d90), który mialem ostatnio okazję posłuchać i usłyszeć zmiany jakie wprowadza w znanym mi systemie. 

i pozamiatane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.