Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  241 członków

Cyrus Klub
IGNORED

Test Cyrus CD i, 6 DAC QXR - HiFiClass


EIC-Marketing

Rekomendowane odpowiedzi

"Testowany system nie dawał co prawda tak wielkich możliwości do wykorzystania wielu ciekawych funkcji jak wypasiony wzmacniacz Cyrus One Cast. Jednak jeśli spojrzymy na ten system jak na klasyczne, czyste stereo bez bajerów, to docenimy wiele jego zalet.

Generalnie ten duet urządzeń wypadł podczas odsłuchów bardzo dobrze pokazując, że dla Cyrusa liczy się muzyka i to prostu było słychać.

Najmocniejszym punktem testowanego zestawienia jest odtwarzacz CD i ,który z powodzeniem możemy stosować w towarzystwie nawet kilkukrotnie droższego wzmacniacza niż 6 DAC QXR. Podczas testu okazało się również, że odtwarzacz ten lepiej zabrzmiał w torze analogowym niż cyfrowym, gdy postanowiłem wypuścić z niego sygnał drogą cyfrową do przetwornika C/A wbudowanego w 6 DAC QXR. To pokazuje, jak dopracowaną konstrukcją jest ten odtwarzacz CD Cyrusa."

Zapraszamy do lektury testu

Cyrus_Lifestyle_241117_0239.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIFIClass i wszystko jasne. 

Z drugiej strony chociaż nie życzą sobie pieniędzy za czytanie ich "recenzji", które  wyglądają jak żywcem przepisane z działu marketingu dystrubutura dostarczającego sprzęt. Nuda, biznes i całkowite oderwanie od rzeczywistości. Mam takie marzenie, że kiedyś Cyrus pójdzie w ślady firmy Gato a ceny Cyrusa wrócą na właściwy poziom. I myślę, że nie jestem tutaj odosobniony. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do recenzji, mój zarzut to poświęcenie zbyt dużego ilości miejsca na ten sam wstęp o historii firmy, który pojawiał się w innych recenzjach. Z drugiej strony za mało informacji o nowym module QXR, który robi wielką różnicę i jest technologicznie bardzo zaawansowany. Pomijając już wiele błędów w recenzji. Moduł QXR obsługuje DSD do 512 oraz PCM do 32/768. Tymczasem tabelka podaje tylko PCM 24/192. I wygląda, jakby nie była skończona (urywa się w środku zdania). Poza tym porównanie dźwięku DAC-a wbudowanego w integrę z DAC-iem wbudowanym w odtwarzacz CD nie jest najszczęśliwsze (to oczywiste, że znajdując się w obudowie razem ze wzmacniaczem mocy i przedwzmacniaczem DAC musi walczyć z większymi zakłóceniami). Tutaj trzeba jedną integrę z DAC-iem porównać z inną integrą z Dac-iem. Tak czy owak zachęcam do przetestowania modułu QXR, jest to ogromny skok jakościowy, szczególnie razem z PSX-R2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak ten QXR przetestować? I potem odesłać taką płytkę? Jedyne co zostaje  to brać całego Cyrusa 8.2 QXR (mówię o moim przypadku) na testy. 

A i cena "recenzowanego" wyżej Cyrusa 6 DAC QXR to teraz ile? Coś koło 9 (dziewięciu) kzł !? WTF, przecież koło dychy mamy już wyższe klasyczne modele Naim-a (a nawet Naim Atom) czy Moon-a 250, Roksana Caspian m2 i całą masę chińskiej konkurencji z Heglami na czele, które nie zostawią suchej nitki na "szóstce" . Ta cena Cyrusa 6 to totalny odlot...

I czemu inni dystrybutorzy wrzucają takie jw recenzje do innej zakładki na AS? 

Wracając jeszcze do cen ?Tak samo zastanawia cena Cyrusa 8.2 DAC, katalogowo ok. 8500-8700zl a tu taki Audio Mix się wyłamuje i nie daje jak inne salony 1kzl rabatu tylko sprzedaje go za 5500zl (nowy) i jeszcze na tym zarabia  ( no prawie, bo nawet za 5500zl nie widać chętnych ). Za poprzedniego dystrybutora cena Cyrusa CD-t to okolice 3500zl, zasilacza psx r 2600zl a obecny dystrybutor  za CDt chce już 5kzl ? a za zasilacz 4kzl ? Cenowy odlot na maxa... z wisienką na torcie w postaci ceny Cyrusa 6 QXR. Jest jakaś nadzieja na opamiętanie z tym podnoszeniem cen? 

 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bart73 napisał:

Tak czy owak zachęcam do przetestowania modułu QXR, jest to ogromny skok jakościowy, szczególnie razem z PSX-R2.

... szczególnie z psx r2... czyli znowu 3kzl za moduł QXR i 4 kzl za zasilacz psx r2 (robi się kwota 7kzl i w tej cenie potężna konkurencja w postaci świetnych przetworników ). Czy to znaczy, że posiadacze Cyrusa 6QXR  nigdy nie wykorzystają  potencjału modułu QXR? Czy może ta płytka dodaje możliwość podłączenia zasilacza psx r2 do Cyrusa 6?

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam 38 napisał:

Tylko jak ten QXR przetestować? I potem odesłać taką płytkę? Jedyne co zostaje  to brać całego Cyrusa 8.2 QXR (mówię o moim przypadku) na testy.

Panie Adamie jedyna rada to wypożyczyć wzmacniacz z modułem. Niestety tak to sobie Cyrus wymyślił i ciężko jest z tym cokolwiek zrobić. 

2 godziny temu, Adam 38 napisał:

A i cena "recenzowanego" wyżej Cyrusa 6 DAC QXR to teraz ile? Coś koło 9 (dziewięciu) kzł !? WTF, przecież koło dychy mamy już wyższe klasyczne modele Naim-a (a nawet Naim Atom) czy Moon-a 250, Roksana Caspian m2 i całą masę chińskiej konkurencji z Heglami na czele, które nie zostawią suchej nitki na "szóstce" . Ta cena Cyrusa 6 to totalny odlot...

Naim Uniti Atom to obecnie 12,5k zł ( to również jest bardzo dobry przykład jak sprzęt drożeje ) i abstrahując już od wszystkiego nie ma on lepszego daca niż QXR ( mając prywatnie Uniti Qute2b jako źródło coś o tym wiem ), nie ma go również wymieniony Moon, Roksan czy też Hegel ( to jest dopiero przykład produktu wykreowanego przez marketing ). Porównujmy więc jabłka do jabłek. Cyrus bez modułu QXR kosztuje 6k zł i do urządzeń w tym przedziale cenowym należy go porównywać. 

2 godziny temu, Adam 38 napisał:

Wracając jeszcze do cen ?Tak samo zastanawia cena Cyrusa 8.2 DAC, katalogowo ok. 8500-8700zl a tu taki Audio Mix się wyłamuje i nie daje jak inne salony 1kzl rabatu tylko sprzedaje go za 5500zl (nowy) i jeszcze na tym zarabia  ( no prawie, bo nawet za 5500zl nie widać chętnych )

Panie Adamie jeśli umiem dobrze czytać, to sklep ten wyprzedaje w tej cenie urządzenie  z ekspozycji z porysowaną obudową...

2 godziny temu, Adam 38 napisał:

... szczególnie z psx r2... czyli znowu 3kzl za moduł QXR i 4 kzl za zasilacz psx r2

To chyba dobrze, że producent daje możliwość rozbudowy systemu o zewnętrzny zasilacz. Jego wpływu na brzmienie chyba sam Pan doświadczył jako posiadacz ? Nikt jakoś nie krzyczy na Naima, że można zakupić HiCapa za 7,5k zł dodatkowo do wzmacniacza aby grało to lepiej... Nie rozumiem trochę tej ideologii.

2 godziny temu, Adam 38 napisał:

Czy może ta płytka dodaje możliwość podłączenia zasilacza psx r2 do Cyrusa 6?

Nie, nie daje. Myślę, że Bart73 zastosował skrót myślowy i pisząc o QXR i zasilaczu nie miał na myśli użytkowników 6DAC.

Ślę serdeczne pozdrowienia ?

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bart73 napisał:

Tak czy owak zachęcam do przetestowania modułu QXR, jest to ogromny skok jakościowy, szczególnie razem z PSX-R2.

Ale Cyrus 6 DAC QXR nie umożliwia podłączenia PSX-R2

A co do cen to trzeba odliczyć około 20%-o tyle mniej da się kupić te sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Na Temat Audio napisał:

Naim Uniti Atom to obecnie 12,5k zł ( to również jest bardzo dobry przykład jak sprzęt drożeje ) i abstrahując już od wszystkiego nie ma on lepszego daca niż QXR ( mając prywatnie Uniti Qute2b jako źródło coś o tym wiem ), nie ma go również wymieniony Moon, Roksan czy też Hegel ( to jest dopiero przykład produktu wykreowanego przez marketing

No tak, tylko mamy tu zdanie Pana Michała, który reprezentuje EIC. To troszkę  rodzi jednak podejrzenia. Osobiście aż tak bym produktów Cyrusa nad inne, uznane marki i klamoty nie gloryfikował bo zaczyna nam tu z modułu QXR wyrastać niedościgniony wzór dla konkurencji ?

 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adam 38 napisał:

Osobiście aż tak bym produktów Cyrusa nad inne, uznane marki i klamoty nie gloryfikował bo zaczyna nam tu z modułu QXR wyrastać niedościgniony wzór dla konkurencji ?

Panie Adamie ja nie odnoszę się do brzmienia całego wzmacniacza a oceniam jedynie wbudowany przetwornik. I o ile ten standardowy przetwornik z Cyrusa jest klasy jakiej jest to QXR na tle wymienionych wbudowanych przetworników wypada naprawdę dobrze. I teraz użytkownik ma do wyboru czy wybrać słabszy wzmacniacz 6DAC z przyzwoitym przetwornikiem QXR czy lepszy wzmacniacz na przykład Roksana Caspiana bez przetwornika. Cena jest podobna, wybór zależy od potrzeb. Tak jak Panu już kilkukrotnie wspominałem lubię konstruktywną krytykę, bądźmy jednak w tym rzetelni. ?

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Na Temat Audio napisał:

Cyrus bez modułu QXR kosztuje 6k zł i do urządzeń w tym przedziale cenowym należy go porównywać. 

Zupełnie niezrozumiałe porównanie, Cyrus 6 QXR czyli wzmacniacz zintegrowany wyposażony w przetwornik cyfrowo analogowy kosztuje 9kzl. Czemu mam go porównywać z urządzeniami za 6 kzł? A nawet jeżeli to mamy tu Primare i15 prisma, Soul Note SA300, Rotel A14 i wiele innych. Chyba każdy z nich tańszy od Cyrusa 6 QXR, moim zdaniem każdy wyraźnie lepszy brzmieniowo od Cyrusa. 

 

40 minut temu, Na Temat Audio napisał:

Panie Adamie jeśli umiem dobrze czytać, to sklep ten wyprzedaje w tej cenie urządzenie  z ekspozycji z porysowaną obudową...

Kajam się... Nie zauważyłem, mój błąd 

 

40 minut temu, Na Temat Audio napisał:

Ślę serdeczne pozdrowienia ?

I za to cenie sobie znajomość z Panem Michałem, zawsze z klasą, spokojem i uśmiechem. 

Również pozdrawiam. 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Adam 38 napisał:

Zupełnie niezrozumiałe porównanie, Cyrus 6 QXR czyli wzmacniacz zintegrowany wyposażony w przetwornik cyfrowo analogowy kosztuje 9kzl. Czemu mam go porównywać z urządzeniami za 6 kzł? A nawet jeżeli to mamy tu Primare i15 prisma, Soul Note SA300, Rotel A14 i wiele innych. Chyba każdy z nich tańszy od Cyrusa 6 QXR, moim zdaniem każdy wyraźnie lepszy brzmieniowo od Cyrusa. 

Ale nie trzeba go kupować w wersji z QXR, jeśli ktoś nie potrzebuje lepszego przetwornika może przecież wybrać opcję z podstawowym przetwornikiem za 6k zł. Primare i15 Prisma to prawie 8k zł, wersja bez Prismy nie cieszy się zbyt dużą popularnością.

Niemniej zastanawia mnie fakt, że uważając wzmacniacze Cyrusa za tak słabe na tle konkurencji od co najmniej dwóch lat jest Pan użytkownikiem Cyrusa i nie zmienia go Pan na wspomniane cuda, a kolumn w tym czasie przez Pana system przewinęło się już kilka par. ?

Pozdrawiam ? , 

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Adam 38 said:

... szczególnie z psx r2... czyli znowu 3kzl za moduł QXR i 4 kzl za zasilacz psx r2 (robi się kwota 7kzl i w tej cenie potężna konkurencja w postaci świetnych przetworników ). Czy to znaczy, że posiadacze Cyrusa 6QXR  nigdy nie wykorzystają  potencjału modułu QXR? Czy może ta płytka dodaje możliwość podłączenia zasilacza psx r2 do Cyrusa 6?

Z opisu widzę, że korzysta Pan z PSX-R2. Po podłączeniu PSX-R2 następuje oddzielenie obwodów zasilania końcówki mocy z obwodem pre i DAC-a. Skutkuje to znaczącą poprawą jakości samego DAC-a. Słuchający mają często wrażenie, że  zwiększyła się moc wzmacniacza - dźwięk jest zdecydowanie bardziej bardziej detaliczny i dynamiczny. A 6 DAC QXR można upgradowac do 8.2 DAC QXR. 6 DAC to początek przygody z klasycznym brzmieniem Cyrusa, 6 DAC QXR to może być 2 etap, 8.2 QXR to trzeci, 8.2 QXR + PSX-R2 to czwarty, itd. Sam 6 DAC nie ma możliwości podłączenia PSX-R2, celem było stworzenie produktu maksymalnie przystępnego cenowo jak na klasyczną serię Cyrus-a. Ale percepcja przystępności to już inna sprawa ?

1 hour ago, Nikonman said:

Ale Cyrus 6 DAC QXR nie umożliwia podłączenia PSX-R2

A co do cen to trzeba odliczyć około 20%-o tyle mniej da się kupić te sprzęty.

To prawda, ale 6 DAC można rozbudować do 8.2 DAC.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Na Temat Audio napisał:

Niemniej zastanawia mnie fakt, że uważając wzmacniacze Cyrusa za tak słabe na tle konkurencji od co najmniej dwóch lat jest Pan użytkownikiem Cyrusa i nie zmienia go Pan na wspomniane cuda, a kolumn w tym czasie przez Pana system przewinęło się już kilka par. ?

Pozdrawiam ? , 

Oj tam, oj tam, chciałbym Bladeliusa ale...  we wszystkim trzeba znać umiar, niestety ?

Czasem warto np. odświeżyć wygląd mieszkania  a nie kupować kolejne, droższe  zabawki tylko dla siebie.

A i powiem Panu, że nasz wspólny Kolega o nicku Arenia, który tak jak nabył od Pana Cyrusa 8.2 nie mógł rocznego sprzedać nawet za 3.500zl. (stan igła) Ostatecznie znalazłem mu kupca na praktycznie nowego Cyrusa 8.2 plus Cyrus CDt za 5 kzł i jeszcze mi Facet dziękował, że udało mu się to w końcu sprzedać. Cyrus okrutnie traci na wartości, to też warto brać w naszym hobby pod uwagę. 

12 minut temu, Bart73 napisał:

Z opisu widzę, że korzysta Pan z PSX-R2. Po podłączeniu PSX-R2 następuje oddzielenie obwodów zasilania końcówki mocy z obwodem pre i DAC-a. Skutkuje to znaczącą poprawą jakości samego DAC-a. Słuchający mają często wrażenie, że  zwiększyła się moc wzmacniacza - dźwięk jest zdecydowanie bardziej bardziej detaliczny i dynamiczny. A 6 DAC QXR można upgradowac do 8.2 DAC QXR. 6 DAC to początek przygody z klasycznym brzmieniem Cyrusa, 6 DAC QXR to może być 2 etap, 8.2 QXR to trzeci, 8.2 QXR + PSX-R2 to czwarty, itd. Sam 6 DAC nie ma możliwości podłączenia PSX-R2, celem było stworzenie produktu maksymalnie przystępnego cenowo jak na klasyczną serię Cyrus-a. Ale percepcja przystępności to już inna sprawa ?

To prawda, ale 6 DAC można rozbudować do 8.2 DAC.... 

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Wszystko zostało wyjaśnione. 

A teraz coś na rozluźnienie atmosfery

 

 

IMG-20200723-WA0001.jpg

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć,czy idzie zamówić samą płytkę QXR bez odsyłania sprzętu do Angli.

Wymiana samodzielna jest banalnie prosta. Mam tylko pytanie ,czy po samodzielnej wymianie tej płytki trzeba wgrywać soft ?W środku na panelu czołowym jest złącze usb.Czy po prostu plug&play.Wsadzamy i działa?Ktoś może to potwierdzić na 100% ?

EDIT:

Z filmu wynika ,że trzeba wgrać mu softa nowego.Skąd go wziąć? W serwisie angielskim za każdą pierdołę liczą dużo funtów.

 

 

Tu akurat płytka QX

 

Edytowane przez Nikonman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Nikonman said:

A ja chciałbym się dowiedzieć,czy idzie zamówić samą płytkę QXR bez odsyłania sprzętu do Angli.

Wymiana samodzielna jest banalnie prosta. Mam tylko pytanie ,czy po samodzielnej wymianie tej płytki trzeba wgrywać soft ?W środku na panelu czołowym jest złącze usb.Czy po prostu plug&play.Wsadzamy i działa?Ktoś może to potwierdzić na 100% ?

EDIT:

Z filmu wynika ,że trzeba wgrać mu softa nowego.Skąd go wziąć? W serwisie angielskim za każdą pierdołę liczą dużo funtów.

 

 

Tu akurat płytka QX

 

 

10 minutes ago, Nikonman said:

A ja chciałbym się dowiedzieć, czy idzie zamówić samą płytkę QXR bez odsyłania sprzętu do Angli.

Wymiana samodzielna jest banalnie prosta. Mam tylko pytanie ,czy po samodzielnej wymianie tej płytki trzeba wgrywać soft ?W środku na panelu czołowym jest złącze usb.Czy po prostu plug&play.Wsadzamy i działa?Ktoś może to potwierdzić na 100% ?

EDIT:

Z filmu wynika ,że trzeba wgrać mu softa nowego.Skąd go wziąć? W serwisie angielskim za każdą pierdołę liczą dużo funtów.

Niestety jest to niemożliwe. W ramach upgrade-u konieczna jest modyfikacja na płycie głównej i musi ją przeprowadzić autoryzowany serwis. A czy gra jest warta świeczki warto stwierdzić samemu np. porównując 8.2 DAC z 8.2 QXR czy Pre2Dac z Pre2DAC QXR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę przyszłościowo nad upgradem mojego Pre2DAC ,jedynie żałuje że nie wziąłem od razu tego z modułem i by było z głowy.

 

Tylko pytanie czy jest to przepaść?Nie miałem okazji słuchać.

Edytowane przez Nikonman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Nikonman said:

Myślę przyszłościowo nad upgradem mojego Pre2DAC ,jedynie żałuje że nie wziąłem od razu tego z modułem i by było z głowy.

 

Tylko pytanie czy jest to przepaść?Nie miałem okazji słuchać.

To kwestia indywidualna, ale widziałem jak słuchaczom opadały szczęki przy bezpośrednim porównaniu ? Przy PreDac postęp jest chyba nawet większy - integra to wiadomo kompromis, ponieważ sygnał wychodzący z pre jest czystszy, więcej można wyciągnąć z DAC-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja nabiera tempa ?. Jesli mogę dodać coś od siebie, to w temacie cen na produkty CYRUSa to raczej nie "widzimisię" polskiego dystrybutora, tylko niestety podyktowana cenami europejskimi nieszczęsna globalizacja, która prowadzi do tego, że nikt w UK nie zastanawia sie ile zarabia przeciętny Polak i czy go będzie stać na dany sprzęt czy nie, tylko patrzą przez pryzmat swojego podwórka,  gdzie przeciętny "bryt" zarabia 4 razy tyle ile przeciętny Polak. Dodatkową sprawą jest wpasowanie pomiędzy ceny na całym rynku, a więc takie dopasowanie cen żebyśmy  "my" czyli audio entuzjaści mogli znaleźć coś dla siebie ? . Jesli chodzi o cenę "szóstki" to powiem tyle, że jest ona całkiem ok skalkulowana w wersji bez QXR, i jeśłi ktoś szuka bardzo dobrago brzmienia a nie chce inwestować fortuny na start, to zawsze może sobie zakupić taką szóstkę za 6 koła, a potem sobie ją "ulepszyć" takim QXR'em i nikt go nie zmusza, żeby na starcie wykaszlał 3 koła więcej - więc tu podejście jak najbardziej spoko. dla mnie filozofia całej marki jest poukładana, spójna i mi bardzo odpowiada - jedyne czego nie rozumiem to to dlaczego nie ma kontynuacji modelu LYRIC, dla wypełnienia oferty na 21 wiek ? dla mnie CYRUS ZAWSZE SPOKO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.