Skocz do zawartości
IGNORED

Hegel h390+Focal sopra2


Marcin99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyśl o zmianie źródła. Auralic to był jed3n z najbardziej beznamjetnych, suchych źródeł jakie testowałem w domu. Bez emocji, blasku totalnie. Jeśli hegel i focale są jak głoszą legeny to Tobie współczuję.
Pewnie szybko wydana kasa, piękny zakup w pięknymsalonie, A tu cały czas niedosyt.

Dcs Bartok to jest wzór muzykalnosci przy takim Auralicu.
Ja polecam najwyższy model Lectora jako DAC do tego jakiś transport plików.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

To nie jestcdo konca tak, ponprostu Auralic nie doda barwy do duxhego systemu, zupelnie jak D CS.U mnie na Focalach Diablo i Accuphase, Auralic Vega spisywal sie nader dobrze i suchości nie bylo.Dystem trzeba zestawiac kompensujac niedostatki jednych elementów innymi elementami.Co do transportow- rzaadko ktory z nicj jest czystym transportem-zazwyczaj ksztaltuja brzmienie firmowe w domenie cyfrowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p0is0n napisał:

rzaadko ktory z nicj jest czystym transportem-zazwyczaj ksztaltuja brzmienie firmowe w domenie cyfrowej.

to nie prawda, łatwo to sprawdzić testem bitperfect na dacu i obalić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, p0is0n napisał:

Jasne.Opisz prosze jak ma wygladac ten test.

Firma RME umożliwia w swoich dakach taki test, wiec podłączasz dowolny transport plików, który chcesz sprawdzić do takiego daka, puszczasz specjalne nagranie testowe, które przygotowało RME. DAC "wie" co powinno do niego dotrzeć i dzięki temu gdy dane, które do niego docierają zgadzają się wówczas  potwierdza transmisję bitperfect.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Firma RME umożliwia w swoich dakach taki test, wiec podłączasz dowolny transport plików, który chcesz sprawdzić do takiego daka, puszczasz specjalne nagranie testowe, które przygotowało RME. DAC "wie" co powinno do niego dotrzeć i dzięki temu gdy dane, które do niego docierają zgadzają się wówczas  potwierdza transmisję bitperfect.
 
Ja tam techniczny nie jestem, ale Bit Perfect to chyba oczywistość oczywistości i żaden wyczyn???
Bit Perfect będzie na różnych transportach A jednak zmiany w dźwięku będą.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja tam techniczny nie jestem, ale Bit Perfect to chyba oczywistość oczywistości i żaden wyczyn???
Bit Perfect będzie na różnych transportach A jednak zmiany w dźwięku będą.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

M4tech,zakladam, mowil o czyms innym-o funkcjonalności w DACu RME, umozliwiajacej porownywanie bit po bicie wyjsc 2 transportow.Jak sie zastanawiam, jak osiagamy synchronizację odtwarzania?bo chyba nie sa nagrywane 2 slady i porownywanie z pamięci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, maciek36 napisał:

Ja tam techniczny nie jestem, ale Bit Perfect to chyba oczywistość oczywistości i żaden wyczyn???
Bit Perfect będzie na różnych transportach A jednak zmiany w dźwięku będą.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Skoro BitPerfekt to skąd zmiany dźwięku? Jeśli transporty są bitperfect, czyli nie ingerują w odczytywane dane i przekazują je w niezmienionej formie do DACa to nie będzie różnicy. Ja jestem "techniczny" i dokładnie w dziedzinie transmisji cyfrowej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audia Flight, Karan Audio.

A może zintegrowany Pass. A Tobie dobrze gra czy nie? może pożycz coś do domu i zobacz czy jest lepiej gorzej, bo audionervosa bo znajomy powiedział to nie wiem czy dobre. Może być tak że masz część pasma schowanego, ale dzięki temu możesz słuchać godiznami.

Robiący wrażenie audiofilski wzmacniacz który rzuca detalami na głowę jest fajny na wystawie i w sklepie, w domu potem głowa od tego boli.

a może Electrocompaniet? ?

Osobiście mam słabość do Arcama, ale to nie ta liga ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Audia Flight, Karan Audio.
A może zintegrowany Pass. A Tobie dobrze gra czy nie? może pożycz coś do domu i zobacz czy jest lepiej gorzej, bo audionervosa bo znajomy powiedział to nie wiem czy dobre. Może być tak że masz część pasma schowanego, ale dzięki temu możesz słuchać godiznami.
Robiący wrażenie audiofilski wzmacniacz który rzuca detalami na głowę jest fajny na wystawie i w sklepie, w domu potem głowa od tego boli.
a może Electrocompaniet?
Osobiście mam słabość do Arcama, ale to nie ta liga
Bardzo mądry post. Btw Arcam jest naprawde okejka, w ogole mam wrażenie ze brytyjskie audio jest wlasnie bardziej do sluchania wszystkiego co wpadnie,niz wyczynowe.A ze w kategoriach hiendu jest troche nudny i homogenizuje nagrania, to inna sprawa, ale cos za cos ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mądry post. Btw Arcam jest naprawde okejka, w ogole mam wrażenie ze brytyjskie audio jest wlasnie bardziej do sluchania wszystkiego co wpadnie,niz wyczynowe.A ze w kategoriach hiendu jest troche nudny i homogenizuje nagrania, to inna sprawa, ale cos za cos ;)
Dokładnie. Jak już się przebijemy przez pewien poziom jakości, to często chodzi już tylko o charakter. Jeden lubi jak mu bas nogi wyrywa, a drugi ciepłe plumkanie do wina. Nie widzę powodu dla którego hi-endowe urządzenia nie miały by być z obu stron. Osobiście dobrze znam zestaw tak napięty dźwiękowo, a jednocześnie gęsty i mocny, że jak go słucham to się czuje jakby mi ktoś żyły w organizmie rwał, a niemałe hajsy kosztuje, mało przyjemne granie. Po latach nerwowości i szukania ideału mało kto rozumie najważniejsze - że mi ma się dobrze słuchać a nie sąsiadowi czy koledze z forum.

Zawsze można więcej dalej lepiej - ale czy da nam to więcej szczęścia w obcowaniu z muzyką? To już ciężka sprawa ;)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Jak już się przebijemy przez pewien poziom jakości, to często chodzi już tylko o charakter. Jeden lubi jak mu bas nogi wyrywa, a drugi ciepłe plumkanie do wina. Nie widzę powodu dla którego hi-endowe urządzenia nie miały by być z obu stron. Osobiście dobrze znam zestaw tak napięty dźwiękowo, a jednocześnie gęsty i mocny, że jak go słucham to się czuje jakby mi ktoś żyły w organizmie rwał, a niemałe hajsy kosztuje, mało przyjemne granie. Po latach nerwowości i szukania ideału mało kto rozumie najważniejsze - że mi ma się dobrze słuchać a nie sąsiadowi czy koledze z forum.

Zawsze można więcej dalej lepiej - ale czy da nam to więcej szczęścia w obcowaniu z muzyką? To już ciężka sprawa ;)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Dokładnie!!!
Nasza kasa, nam ma się podobać.
Co najwyżej można przestrzegać przed zbyt szybkimi decyzjami właśnie wspomnianym zachwytem który później okazuje się zmorą.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bit-perfect, czyli rozumiem że dźwięk puszczony z kompa, przy wtyczce kernel streaming, będący bit-perfect zagra tak samo jak puszczony np z Lumina?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Music_FAN napisał:

Odnośnie bit-perfect, czyli rozumiem że dźwięk puszczony z kompa, przy wtyczce kernel streaming, będący bit-perfect zagra tak samo jak puszczony np z Lumina?

 

Jeśli wypuścisz cyfrowo bitperfect z "kompa*"  i z Lumina też idzie bitperfekt to tak.

*. Bitperfekt pod windowsem i z jego wtyczkami jest ciężki do ogarnięcia. Windows i jego podsystem dźwięku jest mocno skopany. Ustawienie tego pod windowsem nie jest trywialne. To, że pokazuje BP nie zawsze jest prawdą w windows ? znacznie lepiej jest pod linuxem (bez pulseaudio) i OSX. Dodatkowo karta dźwiękowa musi potrafić wypuszczać częstotliwość próbkowania i długość słowa taką jaka jest zapisana w pliku. Są tanie karty które wszystko wypuszczają w 48khz (44.1 tez upsamplują), są też takie które wyżej niż 48/16 nie potrafią. Reasumując, z komputerem jako transport trzeba wiedzieć co się robi. Taki Lumin czy inne streamery to też "komp", nie wszyscy mają tego świadomość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale we wcześniejszych postach napisano że transport nie ma znaczenia, wg mnie oczywiście ma, stąd mój zaczepny post względem m4tech :)

Nie ma opcji że dźwięk z kompa, będący bit-perfect, zagra tak samo jak np z Lumina, również bit-perfect.

Jeśli by tak było to zamiast kupować drogie transporty plikowe, wystarczy stary Pentium z Kernel Streaming :)

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.07.2020 o 20:30, Music_FAN napisał:

No tak ale we wcześniejszych postach napisano że transport nie ma znaczenia, wg mnie oczywiście ma, stąd mój zaczepny post względem m4tech ?

Nie ma opcji że dźwięk z kompa, będący bit-perfect, zagra tak samo jak np z Lumina, również bit-perfect.

Jeśli by tak było to zamiast kupować drogie transporty plikowe, wystarczy stary Pentium z Kernel Streaming ?

Pzdr.

Co to znaczy, że nie ma opcji? Czyli co? Jak to sobie poukładałeś w głowie? Są dwa różne "bit-perfect"? Termin "bitperfect" został wymyślony żeby wyjaśnić jednym słowem, że to co wpada na wejściu czytane z pliku/płyty wychodzi na wyjściu bit w bit, bajt w bajt identyczne ;D Czyli jeśli dwa różne urządzenia są bitperfect to do Daca przekazują dokładnie to samo. Przeczytaj co napisałem w poście wyżej.

Boli Cię że tyle kosztuje lumin a nie będzie transportował lepiej niż komputer za 1/3. Wydałeś mamonę i masz dysonans po zakupowy, czy co? Płacisz w tym transporcie za ładne pudełko, dobrą aplikację sterującą i funkcjonalność czyli wszystkie popularne serwisy streamingowe. Do tego jeszcze obsługa wszystkich formatów. Tanio też nie będzie ale to samo możesz zrobić na dobrym komputerze z dobrym systemem i dobrym oprogramowaniem. Nie, windows z kernel streaming na starym pentium to nie jest dobre rozwiązanie. Pentium to może być mało by rozpakować gęsty plik audio, a o windows pisałem wyżej. Ludzie kupują Lumina i droższe bo mają środki, a nie mają ochoty/wiedzy/czasu żeby bawić się w jakieś składane komputery. No i fajnie bo dostają gotowca z ciekawą funkcjonalnością. Sam mam streamer, dac, preamp w jednym i jestem z niego bardzo zadowolony. Mam też dobry transport na mini pc, obsługiwany zdalnie ze smartfona lub laptopa ale ostatnio robi głównie za serwer dlna.

Przeczytałem z ciekawości recenzję tego Lumina i autor - Marek Dyba - też twierdzi że nie ma różnicy między jego transportem z komputera. Co oczywiście jest prawdą ale zazwyczaj różni recenzenci opowiadają bajki jak to cudownie lepiej itd. Dodatkowo jest tam napisane, że Lumin upsampluje materiał do DSD. Jeśli robi to permanentnie i nie da się tego wyłączyć to nie jest bitperfect. Dla mnie takie urządzenie jest skreślone (oczywiście jeśli nie da się wyłączyć), choć wiem że są fani upsamplingu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.07.2020 o 19:57, init0 napisał:

*. Bitperfekt pod windowsem i z jego wtyczkami jest ciężki do ogarnięcia.

Więc jest to możliwe.

 

12 godzin temu, init0 napisał:

Boli Cię że tyle kosztuje lumin a nie będzie transportował lepiej niż komputer za 1/3. Wydałeś mamonę i masz dysonans po zakupowy, czy co?

Hehe, a ja gdzieś napisałem że mam Lumina, czy wymieniłem go jako przykład? Nie wiem skąd te domysły o zakupie, nie pisnę słóweczka już o Luminie, może być Auralic, też go nie mam jakby co.

Pewnie spacja Ci się niechcący wcisnęła, pozakupowy się piszę tak ? 

12 godzin temu, init0 napisał:

Przeczytałem z ciekawości recenzję tego Lumina i autor - Marek Dyba - też twierdzi że nie ma różnicy między jego transportem z komputera. Co oczywiście jest prawdą ale zazwyczaj różni recenzenci opowiadają bajki jak to cudownie lepiej itd. Dodatkowo jest tam napisane, że Lumin upsampluje materiał do DSD. Jeśli robi to permanentnie i nie da się tego wyłączyć to nie jest bitperfect. Dla mnie takie urządzenie jest skreślone (oczywiście jeśli nie da się wyłączyć), choć wiem że są fani upsamplingu.

Boli Cię ten Lumin, czy co?  ?

Ten jego transport komputerowy to dedykowany PC z kartą Jcat USB, Isolatorem i zasilaczem HDPlex a to zmienia postać rzeczy.

Jeśli jesteś "techniczny" to może napisz po co mu te bezużyteczne i kosztowne, dodatkowe karty i urządzenia?

Do "bit-perfect" jest potrzebny zasilacz liniowy albo dodatkowa karta USB, nie wystarczy USB z płyty? I po co ten Izolator?

Przecież i bez tego będzie bit-perfect, więc nie będzie różnicy w transporcie pomiędzy "gołym" PC i USB z płyty niż z tymi "dodatkami".

Aha i najważniejsze, kabel USB do drukarki w zupełności wystarczy, bo przecież jest sygnał więc działa, drukarka drukuję.

 

Tak na marginesie to sam użytkuję PC-ta, z tymi "dodatkami" i na dodatek z reclokerem USB i jakoś nie mogę sobie wmówić że nie słyszę różnicy gdy przełączę się na USB z płyty a chętnie bym się pozbył tych "dodatków", bo trochę miejsca zajmują, zwłaszcza HDPlex ?

Niech każdy sam oceni czy słyszy różnicę w transportach, kablach i tak dalej. Prośba o nie wmawianie innym że jest różnica czy jej nie ma, bo ja nie słyszę to znaczy że nie ma. Dwóch usłyszy a dwóch nie, no i kto ma rację? Bo wg mnie wszyscy, tylko niech jedni nie wmawiają innym że to właśnie oni mają rację ?

Osobiście napiszę że dla mnie transport ma duże znaczenie, z kiepskim nie ma co się pchać w lepszy sprzęt bo i tak nie usłyszy się tej jakości. Ulepszony PC będzie grał jak transport plików, np Lumin ? , też tak uważam ale nie zwykły PC, trzeba włożyć sporą kasę żeby tak było, co już dowodzi że transport ma znaczenie, nie byłoby wówczas tych "dedykowanych" PC, wystarczył by zwykły i5, oczywiście z wiatrakami, no bo niby po co pasywny, co taki wiatraczek mógłby popsuć, chyba nie zera i jedynki w kablu.

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Music_FAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Music_FAN napisał:

Więc jest to możliwe.

 

Hehe, a ja gdzieś napisałem że mam Lumina, czy wymieniłem go jako przykład? Nie wiem skąd te domysły o zakupie, nie pisnę słóweczka już o Luminie, może być Auralic, też go nie mam jakby co.

Chodzi o Twoje "Nie ma opcji że dźwięk z kompa, będący bit-perfect, zagra tak samo jak np z Lumina, również bit-perfect." Lumin jest tylko przykładem napisałeś, że nie ma opcji. To ja zapytam co ma powodować wg Ciebie, że zagra lepiej? 

2 godziny temu, Music_FAN napisał:

Pewnie spacja Ci się niechcący wcisnęła, pozakupowy się piszę tak ? 

Nie spacja, byka walnąłem ?

2 godziny temu, Music_FAN napisał:

Boli Cię ten Lumin, czy co?  ?

Mnie? ? Możesz wstawić zamiast Lumin każdą inną markę transportów. Powtórzę to co pisałem od początku, a co Ty kwestionujesz - jeśli grają bitperfect to grają tak samo.

2 godziny temu, Music_FAN napisał:

Ten jego transport komputerowy to dedykowany PC z kartą Jcat USB, Isolatorem i zasilaczem HDPlex a to zmienia postać rzeczy.

Jeśli jesteś "techniczny" to może napisz po co mu te bezużyteczne i kosztowne, dodatkowe karty i urządzenia?

Jego zapytaj, to jego sprawa. Skąd ja mam wiedzieć po co mu to? Też mam z tego ubaw.

2 godziny temu, Music_FAN napisał:

Do "bit-perfect" jest potrzebny zasilacz liniowy albo dodatkowa karta USB, nie wystarczy USB z płyty? I po co ten Izolator?

Nie jest potrzebne nic takiego do bitperfect. Izolator zapewne do izolacji galwanicznej aby usunąć pętle mas. Musisz pytać właściciela.

2 godziny temu, Music_FAN napisał:

Przecież i bez tego będzie bit-perfect, więc nie będzie różnicy w transporcie pomiędzy "gołym" PC i USB z płyty niż z tymi "dodatkami".

Aha i najważniejsze, kabel USB do drukarki w zupełności wystarczy, bo przecież jest sygnał więc działa, drukarka drukuję.

Zgadza się. Raz jeszcze jeśli - jest "bitperfect" to jest tak samo. Ten transport po USB "kopiuje plik" do daca, a przynajmniej tak powinien robić. Bez żadnych ulepszaczy. Co zmieni inny kabel usb? :)) Widzę, że wchodzimy w magiczne kable USB, które grają ? To dopiero magia.

2 godziny temu, Music_FAN napisał:

 

Tak na marginesie to sam użytkuję PC-ta, z tymi "dodatkami" i na dodatek z reclokerem USB i jakoś nie mogę sobie wmówić że nie słyszę różnicy gdy przełączę się na USB z płyty a chętnie bym się pozbył tych "dodatków", bo trochę miejsca zajmują, zwłaszcza HDPlex ?

Niech każdy sam oceni czy słyszy różnicę w transportach, kablach i tak dalej. Prośba o nie wmawianie innym że jest różnica czy jej nie ma, bo ja nie słyszę to znaczy że nie ma. Dwóch usłyszy a dwóch nie, no i kto ma rację? Bo wg mnie wszyscy, tylko niech jedni nie wmawiają innym że to właśnie oni mają rację ?

Jeśli słyszysz różnicę to jest bitperfect czy nie? Jeśli jest BP to sprawdź w ślepym teście i rozwiejesz wątpliwości. Nie ma w ogóle o czym dywagować. Godzinka testów z osobą która pomorze w przełączaniu i wszystko jasne. Polecam

2 godziny temu, Music_FAN napisał:

Osobiście napiszę że dla mnie transport ma duże znaczenie, z kiepskim nie ma co się pchać w lepszy sprzęt bo i tak nie usłyszy się tej jakości. Ulepszony PC będzie grał jak transport plików, np Lumin ? , też tak uważam ale nie zwykły PC, trzeba włożyć sporą kasę żeby tak było, co już dowodzi że transport ma znaczenie, nie byłoby wówczas tych "dedykowanych" PC, wystarczył by zwykły i5, oczywiście z wiatrakami, no bo niby po co pasywny, co taki wiatraczek mógłby popsuć, chyba nie zera i jedynki w kablu.

Pzdr.

Znów wracamy do tego co pisałem na początku i skąd ta dyskusja - jeśli PCet na atomie jest bitperfect to będzie grał jak transport Lumin (czy każda inna marka), która jest BP. Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej. Kluczem jest to "bitperfect" o którym wszyscy mówią, a mało kto to rozumie. 

Jeśli słyszycie różnice w transportach to sprawdzajcie co ten transport robi z danymi które czyta z pliku lub CD. Tak jak wcześniej pisałem, Lumin i masa innych robi upsampling. Jeśli to zostawicie to jasne, że będzie inaczej. Po takim zabiegu można zapomnieć o BitPerfect. 

PS. Piszę już trzeciego posta o tym samym, zanim ktoś odpisze to proszę o dokładne przeczytanie. Ja już nie będę pisał czwartego ? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, init0 napisał:

Widzę, że wchodzimy w magiczne kable USB, które grają ? 

No ba.
Specjalnie dla Ciebie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Inżynierowie starej daty, to jest tacy, którzy nie słuchają muzyki, a polegają tylko na wiedzy podstawowej, czyli – w tym przypadku – zgromadzonej przez informatyków, a nie inżynierów dźwięku, powiedzą, że nie ma znaczenia, z jakiego kabla USB korzystamy. W rzeczywistości to jeden z kluczowych elementów systemu audio, w którym źródłem są pliki."

Jesteś 10 lat na forum, masz więc przynajmniej 25.

Stara data:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Froju napisał:

ba

Za 5-10 lat zaczna pewnie robic urzadzenia filtrujace powietrze w domu na takie audiofilskie. Wtedy to beda recki lecialy i slowotok jak od Andersena. Czekam zniecierpliwiony. W sumie moze sie "zrzucimy" na patent na taki gadzet i bedziemy zbijac kokosy? To bylby hit! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.