Skocz do zawartości
IGNORED

Chińskie przetworniki DAC - czy warto?


jaxcek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jaxcek napisał:

Możesz proszę rozwinąć?

Czy Qutest jest tak dobry, czy odwrotnie- Topping go pożera?

Jeśli porównując sprowadzam te dac do wspólnego mianownika, czyli grając przez złącze rca, na tych samych IC wówczas  jednogłośnie lepiej wypada Qustest, można śmiało powiedzieć to jest wyższa półka w stosunku do D90

Sprawy się lekko tylko komplikują jeśli sięgniemy po złącze xlr w zbalansowanym Toppingu, wówczas D90 zbliża się dość blisko swoją dynamiką, transparentnością i wielkością sceny do Qutesta, który leci siłą rzeczy na rca, ale w moim systemie prezentacja Qutesta jest niezmiennie:
- bardziej naturalna, z naturalnym timingiem
- z lepszą selekcją źródeł pozornych, wypełnieniem, barwą wokali, dłuższymi wybrzmieniami

Ogólnie Qutest jest bardziej wyluzowany w sensie muzykalnym od nastawionego na analitykę i transparentność trochę spiętego D90 i co dla mnie ważne w przypadku takiej wyluzowanej sygnatury, gdy trzeba zagrać dynamicznie metal czy elektronikę Chord również potrafi się zebrać i zagrać bardzo szybko. Na przykład w takim wyluzowanym na maksa ADI-2 które miałem niedawno właśnie tego mi bardzo brakowało.

Topping D90 idzie na sprzedaż, jeśli trafi na odpowiednio grubo grający system i w takich gatunkach jak rock, metal, elektronika może być z wyjścia xlr prawdziwa petarda.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

18 hours ago, m4tech said:

Hejt i agresja jest oznaką słabości i indolencji, proponuję wiec się aż tak nie buzować, bo traci się wiarygodność.

Wiadomix! Każde trafne wypunktowanie słabych stron można nazwać agresywnym atakiem. No niestety, Qutest jaki jest każdy widzi, a to co o nim napisałem to po prostu opinią osoby która przez pare miesięcy go użytkowała i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami które sa nieco odmienne od "fali miłości" która w sieci skierowana jest na to urządzenie. Warto mieć inny punkt odniesienia i nie polegać jedynie na "dobrych radach" Forumowiczów czy sprzedawców służących dobrą radą.

18 hours ago, m4tech said:

Gdybym się miał sugerować przy wyborze dac kilkoma wpisami powyżej to sporo by mnie ominęło dobrego w muzyce.

Bardzo cieszę się Twoim szczesciem. Ja mam dokładnie to samo tyle, ze w zupełnie drugą stronę. Gdyby nie cHi-Fi, żyłbym w przekonaniu, ze trzeba wydawać grube tysiace na porządnego DACa. Na szczęście rzeczywistość jest inna i okazuje się, że za "śmieszne" pieniądze można mieć bardzo pożądne urządzenie.

18 hours ago, m4tech said:

Tak się składa, że mam teraz u siebie Toppinga D90 i Qutesta, robię porównania A-B i wiem doskonale gdzie i co w trawie piszczy.

Ludzie mają różne fetysze jeśli chodzi o sprzęt audio, niektórzy potrzebują naklejki audiofilskiej firmy, żeby sprzęt im dobrze grał, ja z kolei mam inny fetysz. Bardzo lubie urządzenia solidnie wykonane, zbudowane na komponentach wysokiej jakości, przemyślane jeśli chodzi o funkcjonalność i ergononomie użytkowania oraz wycenione rozsądnie. Swoją nirvane znalazłem własnie w cHi-Fi, które nie jest dla każdego i nie każdy będzie je lubił. Jednym odpowiada uroda brytyjskich kobiet- ja osoboście wybieram Azjatki ?

 

18 hours ago, Lech36 said:

Uwaga, tylko roczna gwarancja, koledze wysiadł przetwornik tej firmy po nieco ponad roku od zakupu, bez winy użytkownika. Producent poinformował go że wysyłka do naprawy i zwrotna tylko na koszt użytkownika a naprawa też może być płatna.

Przecież jest polska dystrybucja której produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją wymuszoną przez UE. Sprowadzanie sprzętu bezposrednio z Chin nie wydaje sie być obecnie najlepszym pomysłem, chociażby ze względu na to co opisałeś i przede wszystkim dlatego, że do cen widocznych w sieci trzeba doliczyć dodatkowe 33% na VAT, cło i inne przesyłki- niestety wszystko idzie teraz przez Urząd Celny...

 

19 hours ago, Marek.S said:

Chińskie zabawki już dawno technicznie biją na łeb wiele hi-endów za dziesiątki tysięcy, wystarczy popatrzeć na pomiary Matrixa XSabre Pro czy Toppinga D90.

To prawda, ale branża audio będzie się broniła bardzo mocno przed zaakceptowaniem tego faktu. Będzie gadanie i pisanie, ze chińskie DACi grają sucho, beznamiętnie itd. itp.

19 hours ago, Marek.S said:

Audio GD jednak nie polecam bo to "dziwna" firma która celowo wprowadza zniekształcenia w przekazie żeby osiągnąć konkretnie brzmienie.

No cóż, jak to w życiu bywa, trzeba być ostroznym, szczególnie jeśli chodzi o Azjatki, bo można się naciąć na panią z siusiakiem ?

14 hours ago, m4tech said:

Jeśli porównując sprowadzam te dac do wspólnego mianownika, czyli grając przez złącze rca, na tych samych IC wówczas  jednogłośnie lepiej wypada Qustest, można śmiało powiedzieć to jest wyższa półka w stosunku do D90

Sprawy się lekko tylko komplikują jeśli sięgniemy po złącze xlr w zbalansowanym Toppingu, wówczas D90 zbliża się dość blisko swoją dynamiką, transparentnością i wielkością sceny do Qutesta, który leci siłą rzeczy na rca, ale w moim systemie prezentacja Qutesta jest niezmiennie:
- bardziej naturalna, z naturalnym timingiem
- z lepszą selekcją źródeł pozornych, wypełnieniem, barwą wokali, dłuższymi wybrzmieniami

Ogólnie Qutest jest bardziej wyluzowany w sensie muzykalnym od nastawionego na analitykę i transparentność trochę spiętego D90 i co dla mnie ważne w przypadku takiej wyluzowanej sygnatury, gdy trzeba zagrać dynamicznie metal czy elektronikę Chord również potrafi się zebrać i zagrać bardzo szybko. Na przykład w takim wyluzowanym na maksa ADI-2 które miałem niedawno właśnie tego mi bardzo brakowało.

Topping D90 idzie na sprzedaż, jeśli trafi na odpowiednio grubo grający system i w takich gatunkach jak rock, metal, elektronika może być z wyjścia xlr prawdziwa petarda.

 

Ja miałem okazje porównac D50s z Qutestem i nie usłyszałem różnicy... To był gwóźdź do jego trumny, który zadecydował o sprzedaży Qutesta. Czemu nie słyszałem różnicy? Zapewne dlatego, że jestem głuchy, mam tani sprzęt i przede wszystkim dlatego, że używam tanich kabli- szcególnie USB i zasilających ? No cóż... Kiepski ze mnie audiofil... ?

A tak na serio to ja mam swoją opinię, Ty masz swoją i kto ma racje? Odpowiedź brzmi, ze ani ja, ani Ty, po prostu w moim systemie lepiej sprawdził sie Topping, a w Twoim Qutest i tyle.

Chodzi tylko o to, żeby czytający tą dyskusję miał świadomość tego, że można iść różnymi drogami i wybierać różna sprzęty.

Pozdr,
Przemek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Przemek_65101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Przemek_65101 napisał:

Ja miałem okazje porównac D50s z Qutestem i nie usłyszałem różnicy... To był gwóźdź do jego trumny, który zadecydował o sprzedaży Qutesta. Czemu nie słyszałem różnicy? Zapewne dlatego, że jestem głuchy, mam tani sprzęt i przede wszystkim dlatego, że używam tanich kabli- szcególnie USB i zasilających ? No cóż... Kiepski ze mnie audiofil... ?

To raczej normalne objawy,i raczej nie jesteś głuchy,osobiście widziałem jak doświadczalne króliki nie były w stanie odróżnić dac-a za 500zł i od tego za 3600zł,ale widocznie nie ten poziom...za to reszta w cenie samochodu {nie za 5 tys.}

Tylko czym wtedy pochwalić śię na forum? dziadostwem za za 2-3tys. przecie to nie gra...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Przemek_65101 napisał:

Ja miałem okazje porównac D50s z Qutestem i nie usłyszałem różnicy...



Na sam koniec tego długiego wpisu napisałeś coś konstruktywnego dla tego wątku, przynajmniej wiemy teraz o co chodzi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Przemek_65101 napisał:

Przecież jest polska dystrybucja której produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją wymuszoną przez UE. Sprowadzanie sprzętu bezposrednio z Chin nie wydaje sie być obecnie najlepszym pomysłem, chociażby ze względu na to co opisałeś i przede wszystkim dlatego, że do cen widocznych w sieci trzeba doliczyć dodatkowe 33% na VAT, cło i inne przesyłki- niestety wszystko idzie teraz przez Urząd Celny...

Kolega jak kupował to chyba nie było jeszcze tego modelu w polskiej dystrybucji. Nie przypuszczał że takie urządzenie jak przetwornik może nawalić. Polska dystrybucja też dostaje towary po ocleniu do tego dochodzi narzut pośrednika. Mi np. żadne z tego typu urządzeń jeszcze nigdy nie nawaliło, nawet czasem zapominam o ostemplowaniu karty gwarancyjnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, fan64 said:

To raczej normalne objawy,i raczej nie jesteś głuchy,osobiście widziałem jak doświadczalne króliki nie były w stanie odróżnić dac-a za 500zł i od tego za 3600zł,ale widocznie nie ten poziom...za to reszta w cenie samochodu {nie za 5 tys.}

Tylko czym wtedy pochwalić śię na forum? dziadostwem za za 2-3tys. przecie to nie gra...

W PUNKT!

 

2 hours ago, m4tech said:

Na sam koniec tego długiego wpisu napisałeś coś konstruktywnego dla tego wątku, przynajmniej wiemy teraz o co chodzi.

Wiadomix! Krótkie posty na temat wpływu na dźwięk podstawek pod kable głośnikowe sa bardziej konstruktywne ?
Nie należę do grona wyrafinowanych melomanów, którzy słuchają wyrafinowanej muzyki na jeszcze bardziej wrafinowanym sprzecie- po prostu lubie sobie odpalic Cypisa na jakimś chińskim szajsie ?

 

Dlatego tym optymistycznym akcentem chciałbym pozdrowić czule amatorów plastycznego, namacalnego i soczysteg dźwieku, gdzie bas jest świetnie kontrolowany, góra sypie szczegółami, a wokale nabieraja blasku ?

ELO!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gustardy, toppingi, matrixy, audiogd.....     czy nie da się już dziś kupić normalnego czystego DAC? czy wszędzie muszę płacić za preampy, dziurki słuchawkowe, xlry. Czy istnieje jakis dac bez tych wszystkich bajerów w którym cała wydana kasa pójdzie na sam dac. coś ala DAC-04 którego używam (wiem wiem protagonist, a ten jest na lampach w które nie chcę wchodzić). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, painkiller said:

gustardy, toppingi, matrixy, audiogd.....     czy nie da się już dziś kupić normalnego czystego DAC? czy wszędzie muszę płacić za preampy, dziurki słuchawkowe, xlry. Czy istnieje jakis dac bez tych wszystkich bajerów w którym cała wydana kasa pójdzie na sam dac. coś ala DAC-04 którego używam (wiem wiem protagonist, a ten jest na lampach w które nie chcę wchodzić). 

Denafrips Ares 2 z teoretycznego punktu widzenia wydaje się byc tym czego szukasz- brak pilota, brak wzmacniacza słuchawkowego, brak Bluetooth, brak preampa- po prostu czysty DAC z pierdyliardem kondensatorów i rezystorów w środku ?

Ewentualnie Topping D10s, który ma tylko wejście USB- koszt jakieś 400 PLN ?  Ale za to odtworzy dosłownie każdy format dostępny na rynku do DSD512 i PCM 384kHz włącznie jeśli ktoś ma ogromną kolekcję plików Hi-Res ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Przemek_65101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za cynk na denafripsa. co do gęstych formatów. mam kolekcję 200 płyt i 50 gęstych albumów. prawie nigdy nie znalazlem nic mocniejszego niż 24/96 /192 z muzy którą słucham w tym najnowsze premiery z ecm-u;) a takze "geste" metalowe wydawnictwa 48/24. słowem raz był jakiś tam remaster sepultury którego by nie obsłużył mój dac (działa do 24/96)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez painkiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, czekam na przesyłke z polski z kolumnami, jak dojda to planuje kupic DAC:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ma dobre recenzje i na start sie skusze na niego.

 

Jesli cos polecacie niedrogiego ale naprawde fajnego to napiszcie. Myslalem tez nad jakims z tej strony, ktora byla polecona w jakims topicu na forum:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2020 o 10:57, jaxcek napisał:

Co do X26, to trochę boję się kości Sabre. Tak szumnie zachwalany Matrix X-sabre mi się nie podobał. Jeśli aplikacja w Gustardzie zabrzmi podobnie, to wolę A22.

Raczej nie obawiałbym się sabre w gustardzie, x26 powinien lepiej zagrać od a22. Cały potencjał jakości daca będzie razem z konwerterem poprzez i2s i wtedy układ wejściowy usb w dacu można sobie darować.. Warto pomyśleć również o modyfikacjach, które przynoszą realne korzyści soniczne.

P.S. Szacun za wzmacniacz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, twarek said:

Jesli cos polecacie niedrogiego ale naprawde fajnego to napiszcie.

Topping E30 obecnie zbiera dobre recenzje jako tani DAC- wpisz na YT i posluchaj recenzji. A jak interesuje Cie Bluetooth 5.0 z LDAC (całkiem fajna rzecz, mega wygodna) to rozważ D50s.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Przemek_65101 napisał:

Ja miałem okazje porównac D50s z Qutestem i nie usłyszałem różnicy...

bo Qutest ma procesor FPGA, który psuje parametry na wykresach i upodabnia się do mniej zaawansowanego D50s? 

Za chwilę pojawią się przetworniki, które będą rozbijać muzykę na atomy a później składać je w całość - to dopiero będzie się słuchało. To się nazywa marketing - Qutest +5 ( oczywiście mam na myśli +5 dB dodali, że żeby było lepiej )

Niesamowite, ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2020 o 19:14, m4tech napisał:

Jeśli porównując sprowadzam te dac do wspólnego mianownika, czyli grając przez złącze rca, na tych samych IC wówczas  jednogłośnie lepiej wypada Qustest, można śmiało powiedzieć to jest wyższa półka w stosunku do D90

Sprawy się lekko tylko komplikują jeśli sięgniemy po złącze xlr w zbalansowanym Toppingu, wówczas D90 zbliża się dość blisko swoją dynamiką, transparentnością i wielkością sceny do Qutesta, który leci siłą rzeczy na rca, ale w moim systemie prezentacja Qutesta jest niezmiennie:
- bardziej naturalna, z naturalnym timingiem
- z lepszą selekcją źródeł pozornych, wypełnieniem, barwą wokali, dłuższymi wybrzmieniami

Ogólnie Qutest jest bardziej wyluzowany w sensie muzykalnym od nastawionego na analitykę i transparentność trochę spiętego D90 i co dla mnie ważne w przypadku takiej wyluzowanej sygnatury, gdy trzeba zagrać dynamicznie metal czy elektronikę Chord również potrafi się zebrać i zagrać bardzo szybko. Na przykład w takim wyluzowanym na maksa ADI-2 które miałem niedawno właśnie tego mi bardzo brakowało.

Topping D90 idzie na sprzedaż, jeśli trafi na odpowiednio grubo grający system i w takich gatunkach jak rock, metal, elektronika może być z wyjścia xlr prawdziwa petarda.

 

trafna ocena - "jeśli trafi się grubo grający system" - z naciskiem na "jeśli się trafi" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

W najnowszym wydaniu AudioVideo jest test trzech chińskich przetworników. Dwa modele Toppinga i Aune S8. Topping D90 i Aune dostały rekomendację.

Oczywiście jeśli ktoś woli poczytać zamiast posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2020 o 15:31, m4tech napisał:

Tak się składa, że mam teraz u siebie Toppinga D90 i Qutesta, robię porównania A-B i wiem doskonale gdzie i co w trawie piszczy.

Hejt i agresja jest oznaką słabości i indolencji, proponuję wiec się aż tak nie buzować, bo traci się wiarygodność.

Gdybym się miał sugerować przy wyborze dac kilkoma wpisami powyżej to sporo by mnie ominęło dobrego w muzyce.

 

 a nie jest tak u Ciebie ze qutest wypycha wokal na sluchacza ? Robi taki pierwszy dobitny plan z tego wokalu. Bo sluchalem na tym samym secie Gustarda a22 i tego nie robil

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Cybermike1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Cybermike1 napisał:

qutest


uważam że średnica jest na odpowiednim miejscu, nie robi uników żeby umuzykalnić na siłę przekaz, trzeba popracować nad akustyką, mówię o sobie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nie dawna miałem FX-Audio-X7. Niedrogi DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym. W połączeniu z zasilaczem od Tomanka ULPS mini fajnie gra. Gdyby ktoś chciał, mogę odsprzedać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.08.2020 o 11:32, marian.ch napisał:

COVID 19 to najlepszy przetwornik na świecie. Trzeba przyznać, że udał się komunistycznym Chinom wyjątkowo i trafił do każdego zakątka na Ziemi. Reszta to podróby, ukradzione technologie i buble. MAKE COMMUNIST CHINA LOSE AGAIN !!! ?

Nie można się nie zgodzić, niestety załatwili nas nieźle! Można powiedzieć, że cały świat. Dla wielu osób jest to wystarczający powód by produkty made in China omijać.

Jeśli chodzi o DACi z Chin, to podobają mi się Toppingi, ale trochę przeszła mi chęć na chińskie produkty i chyba zadowolę się CA DacMagiciem lub czymś podobnym.

Nawiasem mówiąc, dziwie się, że w Polsce nie ma firm, które by produkowały DACi z tej półki co SMSL czy Topping. Nie jest to jakaś kosmiczna technologia, dlaczego u nas się tego nie robi?

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Tweeter2016 napisał:

przeszła mi chęć na chińskie produkty i chyba zadowolę się CA DacMagiciem

...który to Dacmagic jest OEM made in China ?
5bd48987eac39623419c68803eb34400.jpg

16 minut temu, Tweeter2016 napisał:

dziwie się, że w Polsce nie ma firm, które by produkowały DACi z tej półki co SMSL czy Topping. (...) dlaczego u nas się tego nie robi?

Dlatego, że jednak się robi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tam są montowane, ale to produkt bardziej brytyjski niż chiński. Niestety z chciwości i pazerności wile firm przeniosło produkcję czy montaż do Azji. Na to się już nie poradzi wiele. Zresztą dziś jest tak, że nie ma produktów w 100% japońskich czy w 100% francuskich bo łańcuch dostaw komponentów ma wiele źródeł. Niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, McGyver napisał:

Dlatego, że jednak się robi.

Ale mówię o DAC-ach z (naj)wyższej półki, takich które mogłyby konkurować z najlepszymi produktami na świecie.

Słyszałem o Projekt Nostromo, ale to raczej oferta z niższej półki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tweeter2016 napisał:

Ale mówię o DAC-ach z (naj)wyższej półki, takich które mogłyby konkurować z najlepszymi produktami na świecie.

Słyszałem o Projekt Nostromo, ale to raczej oferta z niższej półki.

Jest Lampizator, jest Lucarto, jest Protagonist (ten jest mój).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic 100 wymagałby już aktualizacji sprzętowej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marek-1969

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.08.2020 o 21:06, Bukaj napisał:

Ten przetwornik Covid 19, gra naturalnie, lecz cicho, ale jakością może zabić 

Zwala z nóg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

Wiem, że tam są montowane, ale to produkt bardziej brytyjski niż chiński. Niestety z chciwości i pazerności wile firm przeniosło produkcję czy montaż do Azji. Na to się już nie poradzi wiele. Zresztą dziś jest tak, że nie ma produktów w 100% japońskich czy w 100% francuskich bo łańcuch dostaw komponentów ma wiele źródeł. Niestety.

taaa, kolejny geniusz umyslowy.

Bardziej brytyjski to tak chyba z nazwy tylko, a pazerni i chciwi to raczej konsumenci sa co by chcieli miec 'audio grala' za 1USD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak udowodniliście,. że "wszystko jest chińskie" to po co ten wątek na forum?

18 minut temu, Mr.Jones napisał:

taaa, kolejny geniusz umyslowy.

Bardziej brytyjski to tak chyba z nazwy tylko, a pazerni i chciwi to raczej konsumenci sa co by chcieli miec 'audio grala' za 1USD.

Geniusze umysłowe to są "w budce z lodami", a ja nie jestem z platformy, więc źle trafiłęś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.