Skocz do zawartości
IGNORED

Dobry procesor do kina domowego


darek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Musi być aplituner obsługujący 13.1
I mieć oczywiście Auro 3d na pokładzie.
Topowe Maranze i Denony.
Mój maksymalnie ogarnia 10.1, jeśli chodzi o Auro 3d.
Czyli mogę sobie jeszcze " głos Boga zamontować"


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Właśnie...nie ma jak powaga życiowa made in Polska...kredyty , bachory,  kłótnie z babą i ciągłe narzekanie.

a no.. tylko że..

nie kredyty a leasing bo księgowa bardziej lubi
nie bachory a dzieci, czasem wredne ale zawsze kochane
nie baby tylko kobiety i jakie kłótnie ?
czasem narzekamy, bo ciężko pracujemy.

już wiemy że na wyjeździe co najwyżej możesz być debilem w kawalerce o metrażu mojego kibla, zaruchasz pierwszą lepszą babę i od razu masz bachora, którego nienawidzisz. Wtedy kredyt bo jakąś gębę trzeba uciszyć i żyć. Na szczęście swoje frustracje można wylewać na forum opluwając polaczków.

zdecydowanie wolę made in Polska
 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak kochasz to wszystko tylko oczy byś wydłubał z zazdrości że ktoś ma więcej i szybciej niż ty za ułamek tej ciężkiej pracy , tu made in Polska nigdy się nie zmienia.  Zazdrość to dyscyplina narodowa w której jesteśmy po prostu najlepsi od urodzenia ....bo jesteśmy w Polsce od urodzenia i tam dorastają tacy frustraci jak ty którzy oficjalnie mają super życie ale w nocy beczą w poduszkę że oddechu brak i zero wolności.  Bachory i żona to kula u nogi każdego prawdziwego samca , bo każdy prawdziwy samiec nie ma jednej do końca życia z przyzwyczajenia . Ogólnie na całym świecie mając rodzinę jesteś postrzegany jako przewidywalny i prawilny producent podatku i wszelkich składek,  kredytobiorca,  tylko jak to się ma do prawdziwego szczęścia??? Kobiety mam takie które ty pewnie podziwiać możesz w necie tłukąc pod nie nocami jak twoja rura zaśnie,  z bachora też pewnie udajesz częściej niż jesteś rzeczywiście dumny i zadowolony i będziesz tyrał na nich do końca swoich dni co nazywasz szczęściem.... udanego życia w takim wypadku bo ja w życie po życiu nie wieżę i to co mam chce wycisnąć do końca jak cytrynę żeby odejść będąc nim znudzony a nie zmęczony jak ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Xpedite999 napisał:

Zazdrość to dyscyplina narodowa

a ty ciągle trenujesz ?

ty masz co najwyżej prostytutki, żadna norma kobieta na Ciebie nie spojrzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
10 godzin temu, fetek napisał:

a ty ciągle trenujesz ?

ty masz co najwyżej prostytutki, żadna norma kobieta na Ciebie nie spojrzy.

Mówisz, że kolega należy do Zakonu szybkiej ręki i jest wyznawcą, że najlepsza baba to własna graba. Moim zdaniem on pisze spod celi ( parówa) i nie jest mu obce uczucie ciepłego jogurtu na placach.?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, paul klacska napisał:

Mówisz, że kolega należy do Zakonu szybkiej ręki i jest wyznawcą, że najlepsza baba to własna graba. Moim zdaniem on pisze spod celi ( parówa) i nie jest mu obce uczucie ciepłego jogurtu na placach.?????

Twoje wpisy są poniżej jakiej kolwiek krytyki. Nie dość że nie masz pojęcia o kinie to i masz kiepskich lotów ataki personalne oparte tylko na wyzwiskach . Jeżeli Fetka nie lubię to na twoje wpisy wogole patrzeć nie mogę bo zero w nich polotu , humoru , sarkazmu czy nawet jakiejś wiedzy którą można by wykorzystać.  Monotematyczny jesteś,  wiadomo o czym lubisz tylko pisać...twoje super kolumny , super monitorki , tyle o tobie . Typ Janusza który gdzieś kiedyś u kogoś przy okazji posłuchał dobrych kolumn i opowieści  "jakościowych" i od tamtej pory nic poza nimi nie widzi , na tym kończy się jego wszelka wiedza audio ( o kinie nawet pojęcia nie ma podstawowego ) i to jest jego jedyna broń w starciu z dźwiękiem wielokanalowym,  kalibracją ,akustyką , procesorami kina itp . Identyczny zabieg można uzyskać zabierając chłopa że wsi na przejażdżkę mercedesem s klasą.  Wątpię że będzie po niej otwarty na inne marki jeżeli wcześniej nawet ich na oczy nie widział a i kierowca mu kilka ciekawostek o swoim super aucie w trakcie jazdy opowiedział których chłop słuchał z otwartą buzią....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki !!!! Pamiętacie jeszcze, jaki jest temat tego wątku?Zapowiadało się ciekawie, a wy tu pojechaliście z licytacją, kto ma większego. Miałem was za dorosłych, a tu niespodzianka- gimbaza, albo jeszcze niżej. Muł i wodorosty. Lepiej już nic nie piszcie, bo rzygać się chce od tej filozofii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przykro że zawiodłem Cię,  będę musiał z tym żyć... swoją drogą za krótki jesteś żeby kogo kolwiek pouczać czy usadzać.  Czytaj i ucz się albo milcz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Uważasz że się mylę w tym co pisze i nie przyjmujesz do wiadomości połowę tego więc pisze bez celu

trudno mi się do tego ustosunkować bo tych głupot albo nie czytam albo szybko zapominam, ale "wydaje mi się" że podstawy są ok, problemem jest negacja wszystkiego co lepsze a nawet tego co innego.

W dupie masz że są inne rozwiązania, że ludzie łączą kino ze stereo itd. Ale z drugiej strony ja mam w poważaniu THX i inne ściemy, dobre dla ściągania kasy plebsu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fetek napisał:

problemem jest negacja wszystkiego co lepsze a nawet tego co innego.

Ależ, nikt nie powiedział złego słowa o Accutonach i Elevatorach. Z kolei Zibi i Paul drwią z kolegów słuchających Heców, Magnatów i co najbardziej oburzające aluminiowych plastików. Jakoś z tymi pajacami jest Ci po drodze to też obrywasz. Sprzedaj swoje kolumny. Uszczęśliwisz rodzinę, większość forumowiczów i przede wszystkim siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, WARMSTONE napisał:

Uszczęśliwisz rodzinę

coś ty... żona się cieszy bo nawet gówniane polskie dialogi są perfekcyjnie wyraźne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, fetek napisał:

coś ty... żona się cieszy bo nawet gówniane polskie dialogi są perfekcyjnie wyraźne.

Strach pomyśleć jakie wcześniej miałeś kolumny albo jakie problemy ze słuchem ma twoja stara...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie opinie mnie zawsze śmieszą... goście piszą o nowych dźwiękach z nowego zestawu i " czyste " granie tak jakby wcześniej zestaw służył do nagłośnienia tylko winylu starego i trzeszczącego lub sygnału z naziemnej anteny " siatkowej " do odbioru disco polo z Polsatu.  Opanujcie się ludziska proszę. 

Nikt też nie kwestionuje wyższości kolumn na lepszych przetwornikach vs tych " gotowców " , cała  sprawa toczy się o waszą ignorancję względem kalibracji i ogólnego zgrania tańszych zestawów vs te wasze które nawet nie potrzebują kalibracji czy rozmieszczenia żeby zagrać całościowo lepiej W KINIE . Komedia panowie i tyle , fetek jesteś mądrzejszy teoretycznie ale to ty napisałeś kiedyś o tym , kolega zaś dodał od siebie znikome znaczenie procesora w kinie i supermonitory i macie wasz obraz na forum . Nazwanie tego idiotyzmem względem dźwięku przestrzennego to niedopowiedzenie a ignorować powyższych się po prostu nie da chcąc złożyć dobrze grający system . Po prostu ignorując to potwierdzacie jak mało w życiu słyszeliście ( nie ja czy kamień) skoro wasze opinie oparte są na jakości przetworników w zestawie który opiera się na min 5 głośnikach i polega na ich współpracy aby jak najlepiej w miarę możliwości odtworzyć dźwięk otaczający a słuchacza przenieść w centrum wydarzeń.  Debilizymy panowie , inaczej nie można tego nazwać . Debilizymy ala nowobogackich pajaców lub pozerów którzy myślą że cena to najważniejsze kryterium w kinie i jedyne depcząc świętości jak kalibracja i adaptacja jak i same zgranie tego co i kiedy grają głośniki czyli serce systemu zwane procesorem ( lepszym z dzielonki lub gorszym z ampli ) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co te nerwy i ból dupy każdy ma na co go stać i ok. Może czasami przesadzam i napisałem, że mam bękę z heco itp kolumn ale spoko do normalnego kina wystarczą. Proszę też się opamiętać i nie atakować bardzo dobrych konstrukcji kolumn, że w kinie nie są takie potrzebne wręcz przeciwnie realizm, i nie maskowanie niuansów w muzyce, dynamika, przestrzenność i wiele innych pozytywnych cech. Ja jestem zdania, że im lepsze tym lepiej i nie chodzi tutaj o cenę a walory brzmieniowe nie wszystko co jest drogie jest super trzeba przewalic sporo sprzętu i być osłuchanym w temacie. Dziwi mnie czasami fakt zastosowania proja za ponad 100kzł a kolumny za kilkanaście tyś. No cóż można i tak. Profi kalibracja jest potrzebna w trudnej akustyce pomieszczenia gdzie pasywnie jest ciężko ogarnąć temat i trzeba się wspomagać dsp. Proponuję skończyć dziecięce przepychanki i wyzwiska jesteście w podstawówce. Paul i Fetek posiadają kolumny z najwyższej półki, zastosowane przetworniki elektroakustyczne są topowymi modelami danych firm ss i accuton zagraniczne metkowce na takich przetwornikach to koszt w okolicy 250-300kzł. Trzeba posłuchać samemu i wtedy wszystko staję się jasne. I teksty typu ma 4 kanały bez suba itp jest śmieszne Panowie już dawno przerobili pełne sety kina 5.1 na powiedzmy budżetowym pułapie i robią mega progres przeskakując na znacznie wyższy level brzmienia co wiąże się z znacznymi wydatkami i jest to rozłożone w czasie. Sam central odpowiedniej klasy do frontów to spokojnie ponad 20kzł i to wszystko jest robione na indywidualne zamówienie a nie klocek z półki mało tego każdy głośnik z swoim wzmaciaczem z możliwością korekcji dsp do każdego przetwornika osobno. Xpedite999,WARSTOME czy posiadacie takie możliwości u siebie? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy we trzech palicie to samo ścierwo czy każdy co innego tylko klepie was tak samo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem zapytać o to samo waszą trójce i tak myślałem do pewnego czasu . Po tylu próbach wyłożenia łopatologicznie zasad funkcjonowania kina domowego i dźwięku przestrzennego wraz z priorytetami jakie nim rządzą uznaję że to beznadziejny przypadek i tyle i aż tyle . Człowiek zastanawiający się czy nie jest przypadkiem obłąkany to zdrowy człowiek , człowiek chory nie ma takiej świadomości  niestety ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 godzin temu, zibii napisał:

Czegoś nie zrozumiałeś pisz może pomogę?.

@Zibi szkoda czasu na szarpanie się z tymi kretynami. Subfan to idiota który już się leczy lub powinien zacząć. Ten drugi kretyn od plastiku prawdopodobnie wie w co gramy ale on jest zdolny przyłączyć się do nas z wiadomych powodów i podchodzi do tego tak jakby prowadził wojnę bogaci - biedni. Ostatni jego wpis i rada dla kolegi @fetek , sprzedaj topowe kolumny , kup to co my a nie będziemy się czepiać ciebie. Facet ma kompleks pustego portfela i to spory. Teraz wiadomo jak klasyfikuje ludzi. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście bogaci ?

Subfan to fetek albo Zibi? Tylko tych dwóch moim zdaniem powinno się leczyć,  ty trzeci ale skoro to piszesz ...

Jedynie z żenadą się zgodzę...i to spora panowie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, zibii napisał:

co te nerwy i ból dupy,  mam bękę z heco itp 

Fajne teksty. Ministrant pozujący na gita. Kuwa Fa. Ogólnie to wam się wydaje ,że jesteście rozrywkowe trolle. Myślałem, że to tylko Paul jest taki nudny, ale nie. Ty także. Mam dobrą radę, jak chop chopu. Sprawdź czy nie rosną ci rogi tak jak Klaczce bo  kobiety wolą od nudziarzy takich gości jak ja lub Xpeditek.

9 godzin temu, zibii napisał:

Panowie już dawno przerobili pełne sety kina 5.1

5.1 to kinowe przedszkole i tam właśnie jesteście w tej materii.

 

9 godzin temu, zibii napisał:

Proszę też się opamiętać i nie atakować bardzo dobrych konstrukcji kolumn

Przewrotność godna działacza byłego ZSMP.  Identycznie jak z parówkami w Misiu.

 

9 godzin temu, zibii napisał:

. Sam central odpowiedniej klasy do frontów to spokojnie ponad 20kz

Prawdziwa jego wartość to 10 tys. zł. Drugie 10 to koszty utrzymania mało wydajnego konstruktora. 

9 godzin temu, zibii napisał:

zagraniczne metkowce na takich przetwornikach to koszt w okolicy 250-300kzł.

 Kiedy poprosiłem cię o podanie przykładów takich kolumn to zacząłeś piszczeć, że to sa konstrukcje autorskie i nie ma takich samych do porównania. Ja też jestem rekinem biznesu i na zamianę na twoje kolumny proponuję ci kota, którego wyceniam na 350kzł. W minutkę zarobisz 50kzł.

 

9 godzin temu, zibii napisał:

każdy głośnik z swoim wzmaciaczem z możliwością korekcji dsp do każdego przetwornika osobno. Xpedite999,WARSTOME czy posiadacie takie możliwości u siebie?

 Pytasz się czy mamy możliwości prucia ścian na nową instalację elektryczną na 15 gniazdek i 15 kilkunastometrowych kabli rca. No ja mam. Problem w tym, że niema opcji aby rca nie pokrzyżowały się z wysokim napięciem i cały hajend idzie w pi***u.

2 godziny temu, paul klacska napisał:

Ten drugi kretyn od plastiku prawdopodobnie wie w co gramy

Ty Paul robisz za frajera do strzyżenia i pożytecznego idiotę. Zibi zaś szuka jeleni na swoje konstrukcje warte 300kzl. Zgadłem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez WARMSTONE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, paul klacska napisał:

  Facet ma kompleks pustego portfela i to spory. 

Jaki kompleks ma portfel jak jest pusty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Prawdziwa jego wartość to 10 tys. zł. Drugie 10 to koszty utrzymania mało wydajnego konstruktora

Nawet nie wiesz na jakich głośnikach ma być zrobiony a już znasz ceny? zagraj w lotka. Proszę przelicz sobie jaki wkład materiałowy jest w twoim centralu o ile takie coś posiadasz.

 

3 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Kiedy poprosiłem cię o podanie przykładów takich kolumn to zacząłeś piszczeć, że to sa konstrukcje autorskie i nie ma takich samych do porównania

Np Avalon, Kharma.

 

3 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Pytasz się czy mamy możliwości prucia ścian na nową instalację elektryczną na 15 gniazdek i 15 kilkunastometrowych kabli rca. No ja mam. Problem w tym, że niema opcji aby rca nie pokrzyżowały się z wysokim napięciem i cały hajend idzie w pi***u

Jeśli chcesz pruc ściany i podłączyć po rca to naprawdę nie masz pojęcia o tym i piszesz bzdury. 

3 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Ty Paul robisz za frajera do strzyżenia i pożytecznego idiotę. Zibi zaś szuka jeleni na swoje konstrukcje warte 300kzl. Zgadłem ?

No niestety nie zgadłeś. 

 

Panowie po co te ataki widocznie dalej jest ból dupy jakie to przykre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie jest ważne czy ich stać czy nie, tylko realne podejście do zagadnień i wspólną pomoc a nie ciągła zazdrość i wytykanie palcami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, zibii napisał:

W sumie to nie jest ważne czy ich stać czy nie, tylko realne podejście do zagadnień i wspólną pomoc a nie ciągła zazdrość i wytykanie palcami. 

Przecież u tych dwóch to norma. Dobrze pamiętam worma w poprzednim wcieleniu jak robił jazdy chłopakowi o projektor JVC kontra jego plastikowy vivitek. Teraz upatrzył sobie kogoś innego i choroba postępuje. Nic na to nie poradzimy. Jedno jest pewne, chłopcy zaoszczędzą na kawie, my im tak ciśnienie podnosimy, że pić jej nie muszą. Subfan jest the best, napisałem ci o nowym projekcie a ten 2 minuty później już był w moim profilu. Co za gość ?????.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martyn staje po stronie tych "Co ich stać " nawet jak go nie stać...W sumie logika godna Martyna ?

Paul na twój profil zaglądam żeby wiedzieć co i gdzie napisałeś żeby być na bieżąco z twoją chorobą,  twoje projekty czy plany mnie średnio obchodzą bo pojęcia o kinie nie masz za grosz jak już kilka razy potwierdziłeś.  

Zibii chłop raczej nie głupi jesteś to cofnij się proszę na poprzednią stronę i przeczytaj od czego się zaczęło bo dziwne wnioski wyciągacie z dyskusji a raczej te wygodne i szczytne dla Was czyli " bogaci vs biedni " ... 

Ja naprawdę śpię spokojnie wiedząc że macie " super kolumny i monitory " bo widzę jak wam to się ciągnie jak flaki z olejem więc mój zestaw choć może tańszy ale za to kompletny i ustawiony jak trzeba już sobie gra JAKIŚ czas ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Xpedite999 napisał:

cofnij się proszę na poprzednią stronę i przeczytaj od czego się zaczęło bo dziwne wnioski wyciągacie z dyskusji a raczej te wygodne i szczytne dla Was czyli " bogaci vs biedni "

Ja nikomu w portfel nie zaglądam i nie obchodzi mnie kto ile ma.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zibii napisał:

Jeśli chcesz pruc ściany i podłączyć po rca to naprawdę nie masz pojęcia o tym i piszesz bzdury.

1 godzinę temu, zibii napisał:

Np Avalon, Kharma.

A rozumiem, że po mojej odpowiedzi zrozumiałeś jaką głupotę proponujesz i wieczorkiem zaprojektujesz bezprzewodowy hajend na baterie.

Proszę o konkretne modele vs coś tam. 

Zapomniałem wcześniej przypomnieć znawcom, że DSP zamula. Fetek jest świadkiem koronnym tego zjawiska. I znowu hajend w pi***u.

Zibi tracisz grunt pod nogami. Na Fetku złotówki nie zarobisz. Wyciągnie z ciebie wszystko co potrzebuje, mruknie pod nosem dzięki i wszystkie zasługi przedstawi na AS jako swoje dzieło. Też bym tak zrobił i miał jak to powiadasz niezłą bekę.

Martin to może by miał chęci cię zasponsorować, ale u niego na chęciach się kończy. Zrobisz coś dla niego, pięknie podziękuje a gdy przestaniesz mu trzymać prosto palec w części ciała ,która ciągle cię boli wbije nóż w plecy. Taki charakter.

1 godzinę temu, zibii napisał:

Panowie po co te ataki

Jakie ataki ? To są kontry.

Godzinę temu, zibii napisał:

ciągła zazdrość i wytykanie palcami. 

Najpierw wspólnie z norweskim parobkiem ubliżasz mi i Xpeditkowi, poniżasz wszystkich forumowiczów nie posiadających hajendów tylko Heca i Magnaty. Następnie gdy dostajesz ripostę zamiast spodziewanego podziwu i oklasków zaczynasz przypisywać swoje haniebne zachowanie innym. Typowe dla działaczy byłego ZSMP.

54 minuty temu, paul klacska napisał:

jego plastikowy

Nudziarz. A rogi coraz większe.

A te prymitywne zagrywki '' Zibi czy przesłałem ci nowy projekt bo nie pamiętam ? '' Już cię widzę w  realu jak po takim tekście spozierasz z nad opuszczonych na nosie okularków czy aby wszyscy przypadkowi ludzie słyszeli jaki ty ważny i mądry a nie zwykły parobas norweski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.