Skocz do zawartości
IGNORED

Dobry procesor do kina domowego


darek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, qbakos napisał:

Gość robi dobrą robotę mierząc to wszystko, ale trzeba te pomiary traktować trochę z przymrużeniem oka. Tam cały sprzęt do KD wypada źle jak porównać je z wypasionymi DAC-ami, których jedyną funkcją jest konwertowanie sygnału. Prawda taka, że żaden amplituner za normalne pieniądze nie dorówna takim sprzętom, więc nie dajmy się zwariować.

Tam na niebiesko wypadają w pomiarach rewelacyjnie nie tylko wypasione DACki ale takie po 3 tys PLN. Inna sprawa, że w audio pomiary bardzo często nijak się mają do odsłuchów. Baaardzo często klocki ze złymi pomiarami brzmią znakomicie. Przykładem jest mój phono stage.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Wszystkie lampy w pomiarach wypadają fatalnie, a jak wiemy brzmią całkiem dobrze i mają swoich zwolenników, którzy nie zamieniliby ich na żaden tranzystor. Zbyt "kliniczne" brzmienie to wcale nie jest ideał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qbakos napisał:

Dokładnie tak jest. Wszystkie lampy w pomiarach wypadają fatalnie, a jak wiemy brzmią całkiem dobrze i mają swoich zwolenników, którzy nie zamieniliby ich na żaden tranzystor. Zbyt "kliniczne" brzmienie to wcale nie jest ideał.

Bas tranzystor, reszta lampa i jest ogień

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Było tutaj trochę o amplitunerach wiec wrzucę coś co dopiero dziś znalazłem, może już wiecie o nim bo premierę miał we wrześniu tego roku ale u nas w Polsce obiło się to chyba echem... 

Monstrum Denon AVC-A110 cena 5,500€

https://www.heimkinoraum.de/av-receiver-verstaerker/nach-hersteller/denon/av-receiver-denon-avc-a110-heimkinoraum-edition-1525/1008681?utm_source=googleshopping&utm_medium=googleshopping&gclid=EAIaIQobChMIusKLy7_j7AIVh4jVCh3ZhAb3EAQYAiABEgKV-_D_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Szkoda ze firma nie myśli tak jak kiedyś gdy miała w swojej ofercie procesor jak i końcówkę mocy... na dzisiejsze czasy było by jak znalazł... a w tym AVC-A110 mamy procesor na 16 kanałów dzięki któremu można zbudować 7.2.6 lub 9.2.4 i chyba jest to pierwszy AV-wzmacniacz który dysponuje 16 kanałowym procesorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martin Rejek napisał:

Było tutaj trochę o amplitunerach wiec wrzucę coś co dopiero dziś znalazłem, może już wiecie o nim bo premierę miał we wrześniu tego roku ale u nas w Polsce obiło się to chyba echem... 

Monstrum Denon AVC-A110 cena 5,500€

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest receiver, a nie processor jak sam zauważyłeś. Ma badziewne końcówki w klasie D. Duża moc tyle że nie gra.

Do tego skopane porty HDMI 2.1, z których powodu jest juz afera na rynku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
9 minut temu, pmcomp napisał:

Do tego skopane porty HDMI 2.1, z których powodu jest juz afera na rynku

Jedno jest pewne , w 2021 trzeba sobie darować zakup jakiegokolwiek amplitunera czy procesora. Wypuścili buble, to niech się z nimi teraz bujają. Trzeba poczekać na HDMI 2.1 i koniec kropka. Jednym słowem, bubel go bubel. Jak nie HDMI, to soft itp. Te firmy to chyba jakiś konkurs mają, kto puści większego bąka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, paul klacska napisał:

Jedno jest pewne , w 2021 trzeba sobie darować zakup jakiegokolwiek amplitunera czy procesora. Wypuścili buble, to niech się z nimi teraz bujają. Trzeba poczekać na HDMI 2.1 i koniec kropka. Jednym słowem, bubel go bubel. Jak nie HDMI, to soft itp. Te firmy to chyba jakiś konkurs mają, kto puści większego bąka ???

Dobre podsumowanie...

Dla mnie prywatnie HDMI 2.1 nie istnieje póki nie będzie popularne 8K ( dla przeciętnego Kowalskiego ) a że konsole niby maja te 2.1 w to nie wierzę, tak samo mówili ze będzie można grać w 4K120 FPS i co? Wielkie G.... 

19 minut temu, pmcomp napisał:

To jest receiver, a nie processor jak sam zauważyłeś. Ma badziewne końcówki w klasie D. Duża moc tyle że nie gra.

Do tego skopane porty HDMI 2.1, z których powodu jest juz afera na rynku.

Zgadzam się w 100% tylko dlaczego tego modelu u nas nie widać i nie słychać nic o nim... za drogi? Jak by nie było to z 28 tys. zł by kosztował... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz chłopie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

6 minut temu, Martin Rejek napisał:

że konsole niby maja te 2.1 w to nie wierzę

to zmień wiarę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Martin Rejek napisał:

 

Dla mnie prywatnie HDMI 2.1 nie istnieje póki nie będzie popularne 8K ( dla przeciętnego Kowalskiego ) a że konsole niby maja te 2.1 w to nie wierzę, tak samo mówili ze będzie można grać w 4K120 FPS i co? Wielkie G.... 

 

Przecież 4K@120 działa. Chłopaki na hdtvpolska robili testy. Tylko połaczenie bezpośrednie bo w żadnym ampli nie działa.

8K nie będzie popularne dopóki nie będzie treści. Prawdziwych z bitrate'm powyżej 100Mbps-ów, a nie oszukanych jak 15Mbps dla 4K na Netflixie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, bl4ck napisał:

Ta tylko nic nie wspominają o Ray Tracing-u a na tym gry siadają do 30fps w 4K o to mi chodziło. Ale nie ważne... temat jest o procesorach nie o konsolach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pmcomp napisał:

To jest receiver, a nie processor jak sam zauważyłeś. Ma badziewne końcówki w klasie D. Duża moc tyle że nie gra.

Też to zauważyłem. Na tyle końcówek nie ma nawet solidnego trafo. Szkoda, bo sprzęt mógłby być niezły, ale nie wierzą w dobrze grającą D klasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, qbakos napisał:

Też to zauważyłem. Na tyle końcówek nie ma nawet solidnego trafo. Szkoda, bo sprzęt mógłby być niezły, ale nie wierzą w dobrze grającą D klasę.

Taką za 5 zyla w amplitunerach.

? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie procek w zestawie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, qbakos napisał:
5 godzin temu, pmcomp napisał:

To jest receiver, a nie processor jak sam zauważyłeś. Ma badziewne końcówki w klasie D. Duża moc tyle że nie gra.

Też to zauważyłem. Na tyle końcówek nie ma nawet solidnego trafo. Szkoda, bo sprzęt mógłby być niezły, ale nie wierzą w dobrze grającą D klasę.

Założcie temat dla audioramoli. Ten jest dla ludzi otwartych na nowości.  Gdyby ampli 13 kanałowe miało końcówki AB to by zagrało ? Klasyczny przykład leśnych dziadków wyrażających swoje opinie o sprawach, z którymi nigdy nie mieli do czynienia. Jakiś problem z dołożeniem monobloków ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałoby na pewno lepiej, ale w klasie AB to byłby potwór ważący grubo ponad 50 kg, więc coś za coś Panie nowoczesny. Lubisz testować na sobie nowości to kupuj, nikt Ci nie broni, tylko później nie płacz jak HDMI 2.1 nie działa albo oprogramowania się wywala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lolo2 napisał:

Macie procek w zestawie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten sam procek jest taniej do kupienia tu: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jest OK jeśli ma zmieniony hardware (na co wskazuje literka A). Do tego uzywane końcówki stereo lub 5-o kanałowe np. Tag McLaren (kupiłem taki za kwote poniżej 3 tys zł, to była okazja). Bo MM7705 to ŻADNA rewelacja.

Nowe procesory nie mają "nic więcej" niz ten AV8802A. Trzeba pamiętać że raczej jednak nie jest to konstrukcja zbalansowana.

 

Mam jego młodszego brata AV7702MkII i jest bardzo dobrze.

55 minut temu, WARMSTONE napisał:

Założcie temat dla audioramoli. Ten jest dla ludzi otwartych na nowości.  Gdyby ampli 13 kanałowe miało końcówki AB to by zagrało ? Klasyczny przykład leśnych dziadków wyrażających swoje opinie o sprawach, z którymi nigdy nie mieli do czynienia. Jakiś problem z dołożeniem monobloków ?

Bo lesne dziadki czegoś tam słuchały w przeszłości i dalej słuchają a ty synku łykasz marketing jak młody pelikan ? ? ? .

 

Nie, nie zagrałoby bo by takiego nie było. Nie zmieścisz 13-u 100-u watowych koncówek AB w obudowę amplitunera. 5 to był max.

33 minuty temu, qbakos napisał:

Zagrałoby na pewno lepiej, ale w klasie AB to byłby potwór ważący grubo ponad 50 kg, więc coś za coś Panie nowoczesny. Lubisz testować na sobie nowości to kupuj, nikt Ci nie broni, tylko później nie płacz jak HDMI 2.1 nie działa albo oprogramowania się wywala.

 

33 minuty temu, qbakos napisał:

Zagrałoby na pewno lepiej, ale w klasie AB to byłby potwór ważący grubo ponad 50 kg, więc coś za coś Panie nowoczesny. Lubisz testować na sobie nowości to kupuj, nikt Ci nie broni, tylko później nie płacz jak HDMI 2.1 nie działa albo oprogramowania się wywala.

No cóż, dobre końcówki trzeba kupować "na wagę". Tag McLaren 5-o kanałowy wazy chyba 30 kg z tego co pamiętam. Ale jak gra. BTW to byłą znakomita firma. Póki po przemianowaniu na AUdiolab Chinole jej nie kupili (jakoś to się inaczej nazywało, jakoś IAG czy coś). 

Proceed podobnie (Mark Levinson).

s-l1600.jpg

images?q=tbn:ANd9GcRIW9olmallqmf77MGQ8Zm

 

Albo taki Krell KAV 500/5:

 

1417919-krell-kav-500-5channel-class-a-a

Ten juz gorszy bo nie pieć monobloków w jednej obudowie tylko jedno trafo:

1564575-c2ce1be1-krell-kav-500-5channel-

 

Dlatego Marantz wymyślił monobloki MA700 i MA500. Chcesz? 5 x MA700 mohe sprzedać. Każdy daje 300W@4. Tanio nie będzie.

 

 

A jaki problem kupić procesor i dobre koncówki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, gdy kino zaczynało się dawno temu klasycznym 5.1 nie było problemem upakować w obudowie pięć przyzwoitych końcówek. teraz jak to zrobić z np. trzynastoma ? tylko klasa D. no i musi to trochę kosztować.

więc dla ludzi otwartych na nowości priorytetem powinien być system dzielony. kupisz dobry wzmacniacz mocy i masz spokój na lata. najwyżej dołożysz kolejną końcówkę. jak kto chce mieć wodotryski niech sobie zmienia procesor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te końcówki marantza też kupa w pomiarach :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zresztą nie dziwi mnie to wiele razy czytałem że robili testy procek vs wysoki model ampli marantza i prawie zero różnicy kiedys znajdę porównanie to wrzucę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bl4ck napisał:

Te końcówki marantza też kupa w pomiarach ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zresztą nie dziwi mnie to wiele razy czytałem że robili testy procek vs wysoki model ampli marantza i prawie zero różnicy kiedys znajdę porównanie to wrzucę.

Przeca napisałem.

Ale ja wirzę swoim uszom, a nie takim stronkom ? , juz pisałem, słuchać trza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pmcomp napisał:

Bo lesne dziadki czegoś tam słuchały w przeszłości

Klasy D z cała pewnością nie. Jedyną wadą klasy D jest to, że teoretycy wypowiadają się o niej negatywnie z pownością siebie cechującą każdego ignoranta. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam OPPO 205.

 

moze to blad?

34 minuty temu, WARMSTONE napisał:

Klasy D z cała pewnością nie. Jedyną wadą klasy D jest to, że teoretycy wypowiadają się o niej negatywnie z pownością siebie cechującą każdego ignoranta. 

Jakiej klasy D sluchales?

pytam bo jak kilku sluchalem (Onkyo, Denon) wlacznie. Tym najnowszym Denonem drugim od gory i w porownaniu do poprzedniego AB to nie gra.

Podobnie Onkyo 905 do 900-ki

ja slucham, a nie czytam pressy i internet, tm sie roznimy.

a jak posluchasz tego Tag McLarena czy MA700 Marantza albo koncowek stereo z lat80-ych to bede mogl z toba pogadac, teraz szkoda mi czasu ... slucham muzyk ... z vinyla na lampie i elektrostatach. Wiesz co to jest analog??? A lampa to dla ciebie tylko LED oczywiscie?

34 minuty temu, WARMSTONE napisał:

Klasy D z cała pewnością nie. 

Kiedys takich gownanych koncowek na szczescie nie robili. Wszystko bylo ciezkie i porzadne.

podobne jak zasilacze liniowe vs. Impulsowe

a teraz cena czyni cuda i jest gowniany dzwiek

kup sobie kino 5.1 z marketa za 300 zl ze wzmakiem na jednej kosci ... bedzie rewela CCC

 

jeszcze ci dopisze za takiej kielbasy i kaszanki jak moja babcia robila juz nie uswiadczysz. Za to mamy smartfony i internet gdzie kazdy moze bajdurzyc co mu slina przyniesie. Tak jak ty. I wpieprzac szynke z Lidla z 80% wody. Go on

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pmcomp napisał:

Podobnie Onkyo 905

Pamiętam jaki byłeś dumny i blady z 905. I właśnie na tym etapie się zatrzymałeś. Co ty bredzisz o Onkyo w klasie D nie wymieniając modelu jakby multum ich było. Denon to dopiero bajkopisarstwo. Ja już tutaj udowodniłem że ludzie roją sobie łepetynach, że słuchali klasy D i coś im nie pasuje. Jak gawędziarza przycisnę to okazuje się,że słuchał genialnej AB a nie spodobało mu się bo myślał,że to D.

21 minut temu, pmcomp napisał:

Wiesz co to jest analog???

Ja to nawet wiem co to kaseta kompaktowa smarku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, pmcomp napisał:

Duża moc

150W przy 2ch.. to jest śmiech na sali nie moc.

7 godzin temu, bl4ck napisał:

Bredzisz chłopie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ludzi nie rozśmieszaj... po co mi 120fps w grze gdzie spokojnie wystarczy 30fps, nawet 24 bo dynamika rozgrywki wręcz zabija.

6 godzin temu, RAF77 napisał:

Można by było założyć temat o konsolach,. bo temat, na czasie.

napiszesz to samo co w przypadku PS4.. przestarzałe jeszcze przed premierą a obiecanki po raz kolejny nie spełnione.

1 godzinę temu, qbakos napisał:

Zagrałoby na pewno lepiej, ale w klasie AB to byłby potwór ważący grubo ponad 50 kg

a jakieś podstawy takich twierdzeń ?

Godzinę temu, WARMSTONE napisał:

Klasy D z cała pewnością nie. Jedyną wadą klasy D jest to, że teoretycy wypowiadają się o niej negatywnie z pownością siebie cechującą każdego ignoranta. 

jest jeszcze jedna wada, dobra klasa D jest  tak neutralna że wymaga odpowiednio PRE, przez co wiele osób twierdzi że końcowa jest do dupy i AB, które dodają od siebie grają im lepiej.

Godzinę temu, pmcomp napisał:

Kiedys takich gownanych koncowek na szczescie nie robili. Wszystko bylo ciezkie i porzadne.

robili, tylko nie przetrwały próby czasu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, fetek napisał:

spokojnie wystarczy 30fps,

No to w uj mało wymagający jesteś 30 klatek to taka zaaaaamulona że jak miałem x one x to płakać mi się chciało, wolałem grać na gorszym obrazie ale komfortowo w 60 klatkach. 30 klatek to to jak pływanie w mule...

To po pierwsze po drugie w przy chuju to mam ile tam będzie klatek, liczą sie fakty nowy X ma hdmi 2.1 i będzie 120hz w 4K tyle w temacie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, WARMSTONE napisał:

Pamiętam jaki byłeś dumny i blady z 905. I właśnie na tym etapie się zatrzymałeś. Co ty bredzisz o Onkyo w klasie D nie wymieniając modelu jakby multum ich było. Denon to dopiero bajkopisarstwo. Ja już tutaj udowodniłem że ludzie roją sobie łepetynach, że słuchali klasy D i coś im nie pasuje. Jak gawędziarza przycisnę to okazuje się,że słuchał genialnej AB a nie spodobało mu się bo myślał,że to D.

Ja to nawet wiem co to kaseta kompaktowa smarku.

W jakiej kalsie są wzmaki w Denon AVC-X4700H ???

SMARKU ??? O kasecie może i wiesz ale widziałeś ją tylko na zdjęciu w necie, a nie w swoim decku !!!

 

I byłem dumny i blady bo to był zajebisty almpltuner. A dzisiaj wszystkie, powtarzam wszystkie amplitunery na rynku ze stajnie Denon&Marantz i Onkyo to jest dźwiękowy SYF.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pmcomp napisał:

Ten sam procek jest taniej do kupienia tu: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jest OK jeśli ma zmieniony hardware (na co wskazuje literka A). Do tego uzywane końcówki stereo lub 5-o kanałowe np. Tag McLaren (kupiłem taki za kwote poniżej 3 tys zł, to była okazja). Bo MM7705 to ŻADNA rewelacja.

Nowe procesory nie mają "nic więcej" niz ten AV8802A. Trzeba pamiętać że raczej jednak nie jest to konstrukcja zbalansowana.

 

Mam jego młodszego brata AV7702MkII i jest bardzo dobrze.

Bo lesne dziadki czegoś tam słuchały w przeszłości i dalej słuchają a ty synku łykasz marketing jak młody pelikan ? ? ? .

 

Nie, nie zagrałoby bo by takiego nie było. Nie zmieścisz 13-u 100-u watowych koncówek AB w obudowę amplitunera. 5 to był max.

 

No cóż, dobre końcówki trzeba kupować "na wagę". Tag McLaren 5-o kanałowy wazy chyba 30 kg z tego co pamiętam. Ale jak gra. BTW to byłą znakomita firma. Póki po przemianowaniu na AUdiolab Chinole jej nie kupili (jakoś to się inaczej nazywało, jakoś IAG czy coś). 

 

 

A jaki problem kupić procesor i dobre koncówki?

Ja mam kino na avr 7010 - - wszedzie na avsforum trabili ze ten procesor to jedna wielka kupa i nic nie wnosi wzgledem zwyklego avr serii 7.  Zreszta, avr duzo latwiej sprzedac i wymienic na nowszy. 

 

Koncowki oprocz front mam wlasnie na mm7055 nie wydaje mi sie aby czegos brakowalo, ale zadnych teacow nie sluchalem. 

Te koncowki ma700 i ma500 to raczej niewypaly byly. Marantz z tego sie wycofal. Chcialem kiedys je kupic, ale doszedlem do wniosku ze w stary zlom nie bede inwestowal, za mlody jestem na vintage ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.