Skocz do zawartości
IGNORED

pioneer 575 warto ??


tdrozd

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupic dvd ktore bedzie sluzyc tylko praktycznie jako zrodlo do filmow !@!! mam osobny zestaw stereo .

u tu pytanie czy warto kupowac pioneera za 700 czy moze to olac i i kupic jakas mante lub podobne???

mam juz`denona 1905 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie to już niestety sam musisz sobie odpowiedzieć. Znajdziesz tu zwolenników jednego i drugiego, więc o co Ci chodzi ? O sprowokowanie flejma i policzenie głosów za i przeciw ? Jedni wychwalą to, drudzy-tamto, więc pewnie stanie na niczym. To Ty masz wiedzieć czego chcesz i oczekujesz. Ja bym wybrał Pioneera bez dwóch zdań, ale ja to nie Ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie co wy porównujecie?

 

- Chcę kupić samochód bo motor juz mam. Warto kupić Audi czy Maluch wystarczy?

- Weź Audi. Ja miałem zimą w Maluchu problemu z odpalaniem.

 

Tak mniej więcej przeddstawia się porównanie Manty czy innego Szajtexu do Pionieera.

 

Jeśli zależy na DivX-ie to może juz raczej coś z Kiss-a poszukaj, jeśli na jakości (choć DivX-y i Xvid-y też spoko chodzą) to Pionka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem możliwość porównać Pioneera , którego zresztą jestem szczęśliwym posiadaczem , z Mantami i tym podobnymi wynalazkami , u siebie w domu zarówno na Thomsonie 32'' 100 Hz jak i na projektorze i uwierz mi tego naprawdę się nie da porównać - różnica jest wprost gigantyczna oczywiście na korzyść Pioneera . Obraz o niebo bardziej czysty , kontrastowy , barwy nieporówwnywalnie naturalniejsze o dużym spektrum możliwości regulacji , to dokładnie tak jak napisał kolega wyżej czyli porównanie malucha z audi. Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumie bardzo dziekuje za pare slow

pytam bo kto pyta mnie baladzi a czlowiek zawsze jakos odruchowo szuka oszczednosci i dlatego takie dylematy

poczatkiem tego miesiaca kasa na moim koncie sie pojawi i zamowie pionka dz wielkie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.