Jump to content
Gimy

Aranżacja poddasza

Recommended Posts

Witam Serdecznie. Na początku chciał bym się przywitać. Jestem nowym forumowiczem poszukującym w sumie podstawowych informacji. Niedawno zakupiłem domek w zabudowie szeregowej i posiadam poddasze, na którym wymyśliłem sobie, aby stworzyć „pokój kinowo/odsłuchowy”. Pomieszczenie nie jest za duże, bo 5,19 m szerokości, 4,98 długości oraz 2,8 m w najwyższym punkcie. Bryła trójkąta. Przy jednej ze ścianek jest otwór ze schodami o wymiarach 1 szerokości na 2 długości( będzie zabudowany w całości z gk). Chciał bym maksymalnie wygłuszyć pomieszczenie i tu rodzi się moje pytanie. Jakich materiałów i trików można użyć, aby w miarę komfortowo korzystać z tego pokoju i nie ukradnijcie życia rodzince i sąsiadowi. Z góry bardzo dziękuje za każda pomoc.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zbyt ogólne pytanie, na które ciężko coś konkretne odpowiedzieć. Tym bardziej że nie napisałeś jaki masz zestaw audio ani jakiej muzyki słuchasz. Nie wskazałeś też które z trzech kryteriów są dla ciebie najważniejsze: czas i ilość pracy, jakość rezultatu, koszty. Możesz wybrać dwa kryteria, trzecie wyniknie samo 😉 
 

Trzeba by ci kilkadziesiąt stron podesłać o tym co i jak. Najlepszym ‚trikiem’ na początek będzie więc poświęcenie kilku godzin na przeczytanie 3-4 wątków na tym forum gdzie była poruszana podobna tematyka (adaptacja poddasza). Jak dodasz do tego 2-3 filmy z youtuba o adaptacji akustycznej to będziesz miał dobry punkt wyjściowy do dalszych kroków. Serio i bez złośliwości to piszę. Przeczytaj je a zobaczysz że zacznie ci się rysować w głowie obraz tego co chcesz i co możesz osiągnąć w ramach zakładanego budżetu.

A jak już będziesz miał bardziej konkretne pytania to pewnie szybciej dostaniesz jakieś konkretne odpowiedzi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.