Jump to content
Q21

What Hi-Fi? przyznało wzmacniaczowi Audiolab 6000A ⭐️⭐️⭐⭐⭐⭐️ za czysty, wyrafinowany i wyrazisty dźwięk!

Recommended Posts

„Jest to najbardziej przystępny cenowo wzmacniacz, jaki Audiolab wyprodukował w ostatnich latach, a także jeden z jego najbardziej wydajnych, pewnych i konkurencyjnych produktów". 
What Hi-Fi? przyznało wzmacniaczowi Audiolab 6000A  za czysty, wyrafinowany i wyrazisty dźwięk! 

A jaka jest Państwa opinia na temat tego wzmacniacza? Zapraszamy do dyskusji oraz zainteresowanych na odsłuchy do salonu Q21.

Link do oferty on-line produktów marki Audiolab.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

audiolab_6000A_01.jpg

audiolab_6000a_02.jpg

audiolab_6000a_03.jpg

Edited by Q21
  • Like 1

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

„Jest to najbardziej przystępny cenowo wzmacniacz, jaki Audiolab wyprodukował w ostatnich latach, a także jeden z jego najbardziej wydajnych, pewnych i konkurencyjnych produktów".  What Hi-Fi? przyznało wzmacniaczowi Audiolab 6000A  za czysty, wyrafinowany i wyrazisty dźwięk!  A jaka jest Państwa opinia na temat tego wzmacniacza? Zapraszamy do dyskusji

W 96 pracowalem w Angli i moglem tam tanio kupic Audiolaba.

Nie kupilem.

I zaluje do dzis.

xavian

Czemu ten wzmacniacz nie kosztuje jeszcze powyżej 6kzl, wszyscy go chwalą, wszystkim podoba się jego granie. Same zachwyty we wszystkich możliwych reckach. Bardzo udany klamot. 

Q21 nie zaniżajcie cen tylko bierzcie przykład z EIC. U nich już by stał za 6.900zl. a wersja Play za 9900zl. 

/// ASTELL&KERN SR 25+OPPO PM 3 /// CYRUS 8.2 DAC+PSX-R2+ATC SCM 7v3 & DYNAUDIO X14 ///

Zaskoczył mnie mega pozytywnie. Kupowałem go dla siostry, ale po 3 tygodniach spędzonych u mnie, wygrzany 6000a pojechał do nowej właścicielki, a ja kupiłem drugiego dla siebie. Starsze wersje 8000/8200 nie przypadły mi wcześniej do gustu, jednak 6000a wpasował się w mój drugi system idealnie. 

Edited by dementor

W 96 pracowalem w Angli i moglem tam tanio kupic Audiolaba.  
Nie kupilem.

I zaluje do dzis.
Niezła przebitka, fakt.

AS też było kilka lat temu do przejęcia za jakieś £100-150k, no ale ja akurat zostawiłem portfel nie w tych spodniach

If you want the job done right, hire a professional.

Gdyby był mocniejszy o 100 % . Nawet cena o tyle samo była by do przełknięcia  . A tak 6000cdt u puzonisty.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Może ( potencjalna ) seria 8400 sięgnie wyżej ?

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.