Skocz do zawartości
IGNORED

Zlecę zbudowanie ciekawej integry dual mono


MatUnknown
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, MatUnknown napisał:

o swoich napisach na obudowie można zapomnieć

Nic z tych rzeczy! Dostarczasz projekt grafiki w corelu, i się robi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, McGyver napisał:

Nic z tych rzeczy! Dostarczasz projekt grafiki w corelu, i się robi.

Gdzie? Do manufaktury produkującej wzmacniacze sygnowane własnym logiem? Wątpię...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w każdej manufakturze, ale się da, zapewne za jakąś dopłatą. 
U mnie, jeżeli bym się podjął, miałbyś na klocku napis "Custom handcrafted by Valvencore for MatUnknown". 
Tylko że ja nie robię w tranzystorach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, McGyver napisał:

U mnie, jeżeli bym się podjął, miałbyś na klocku napis "Custom handcrafted by Valvencore for MatUnknown". 

Więc sam widzisz jak to działa ? Jak dla mnie wykluczone

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem, chcesz wynająć "murzyna" który odwali całą ciężką robotę, a Ty pod efektem końcowym tej roboty tylko się podpiszesz zbierając cały splendor i prawdziwego autora usuwając w cień. Z punktu widzenia wytwórcy urządzenia takie postawienie sprawy jest niedopuszczalne. Aczkolwiek można próbować negocjować czy wytwórca nie zgodziłby się na jebutne, walące po oczach logo "MatUnknown" bez żadnych dopisków na środku, a w rogu małą, lecz widoczną i czytelną czcionką "Custom handcrafted by Valvencore for MatUnknown". W taki lub podobny sposób można chyba wynegocjować rozsądny kompromis w którym i wilk syty, i owca cała. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem rasistą i nie mam nic do murzynów czy ludzi z Sosnowca (tutaj mam Ciebie na myśli) ale czytając Twój pretensjonalny wpis mam wrażenie, że czasem powinieneś odejść od forum na kompie i wyjść gdzieś może na spacer ? ?
Kwestia napisów na obudowie nie jest chyba najważniejsza, a sam napisałeś w odpowiedzi na moje "o swoich napisach na obudowie można chyba zapomnieć w wypadku manufaktury produkującej wzmacniacze sygnowane własnym logiem" :

1 godzinę temu, McGyver napisał:

Nic z tych rzeczy! Dostarczasz projekt grafiki w corelu, i się robi.

Daj se spokój ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MatUnknown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na krótkie podsumowanie.
Dziękuję za Wasze odpowiedzi, jednak 3/4 z nich to farmazony nadające się na hasiok.
Nie licząc kilku przydatnych komentarzy to jedyną konkretną ofertę otrzymałem od Pana o nicku VIVAro - widać, że się zna, wie co mówi i rozumie moje potrzeby. Jestem z nim w kontakcie.
Jeśli ma ktoś coś sensownego, odpowiadającego mojemu opisowi, do dodania to bardzo chętnie, ale farmazony jak wyżej możemy sobie darować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MatUnknown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są farmazony. Takim stawianiem sprawy i wypowiedziami w takim tonie jesteś w stanie zniechęcić do siebie wielu potencjalnych wykonawców. 
Zniechęcasz także forumowiczów do dzielenia się swoimi przemyśleniami w tym wątku. 
Oczywiście nie musisz się z wszystkimi wpisami zgadzać, ale wypowiadanie się o czyichś wpisach w sposób lekceważący i pogardliwy nie świadczy o tobie dobrze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
typo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MatUnknown napisał:

Będzie drogo a do tego o swoich napisach na obudowie można zapomnieć ?

A co to za problem zrobić swoje napisy ? 

Jaki mamy budżet ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MatUnknown napisał:

Nie licząc kilku przydatnych komentarzy to jedyną konkretną ofertę otrzymałem od Pana o nicku VIVAro - widać, że się zna, wie co mówi i rozumie moje potrzeby. Jestem z nim w kontakcie.

Widzisz, zawsze znajdzie się rozwiązanie/propozycja która wygląda na atrakcyjną ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Robert Pudzi napisał:

 

 

I dlaczego potem jakiś grzebała DIY sprzedaje taką koncówke w którą władował pieniądze i tyle czasu? Się teraz tego pozbywa ? Bo nie udała sie jak zamierzał? Albo nie podobała mu sie na tyle brzmieniem że faktycznie szukał i znalazł lepszą.

Mam rozumieć, że sprzętów "firmowych" to się nie sprzedaje i trzyma do usranej śmierci ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, McGyver napisał:

To nie są farmazony. Takim stawianiem sprawy i wypowiedziami w takim tonie jesteś w stanie zniechęcić do siebie wielu potencjalnych wykonawców. 
Zniechęcasz także forumowiczów do dzielenia się swoimi przemyśleniami w tym wątku. 
Oczywiście nie musisz się z wszystkimi wpisami zgadzać, ale wypowiadanie się o czyichś wpisach w sposób lekceważący i pogardliwy nie świadczy o tobie dobrze. 

Z Twoich wpisów jasno wynika ,że najbardziej zależy Ci na własnej reklamie umieszczonej na zleconym do skonstruowania sprzęcie, reszta aspektów jest daleko z tyłu a to powoduje nieufność juz na samym wstępie.

Dlatego wcale nie dziwie sie komentarzom ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Robert Pudzi napisał:

dlaczego potem jakiś grzebała DIY sprzedaje taką koncówke w którą władował pieniądze i tyle czasu?

jak sam nie robiłeś i nie jest to twoje hobby,to sorry,nie zrozumiesz...ja robię zespoły glośnikowe,od paru lat mnie to wciągnęło ,wszyscy moi znajomi mają kolumny ode mnie ,przeważnie po kosztach wykonania ,albo i poniżej bo nie mam gdzie tego trzymać,mieszkam w domu jednorodzinnym ponad200m2 i w każdym pokoju mam kompletny system audio,poczynając od lampiaka ,a kończąc na klasie d,nie wszystko diy oczywiście

 

2 godziny temu, Robert Pudzi napisał:

Bo nie udała sie jak zamierzał?

no właśnie ,nie zrobiłem skończonego projektu,który by mi się nie podobał brzmieniowo,ale zawsze można lepiej..albo wychodzi nowa seria głośników danego producenta,na forach wszyscy się zachwycają,no i łapiesz fazę ,że musisz spróbować,ale nie ma gdzie tego postawić i coś trzeba sprzedać,a że jest bez logo to jest szczęście jeśli koszty materiałowe się zwrócą....hobby nie polega na zarabianiu...w ten sposób kupiłem końcówkę mocy i preamp bardzo mocno poniżej wkladu materiałowego grające lepiej od niejednej komercyjnej konstrukcji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farmazoniarze w natarciu ?

25 minut temu, MatUnknown napisał:

Pozwolę sobie na krótkie podsumowanie.
Dziękuję za Wasze odpowiedzi, jednak 3/4 z nich to farmazony nadające się na hasiok.
Nie licząc kilku przydatnych komentarzy to jedyną konkretną ofertę otrzymałem od Pana o nicku VIVAro - widać, że się zna, wie co mówi i rozumie moje potrzeby. Jestem z nim w kontakcie.
Jeśli ma ktoś coś sensownego, odpowiadającego mojemu opisowi- do dodania, to bardzo chętnie, ale farmazony jak wyżej możemy sobie darować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich wpisów wynika że ja tego zlecenia absolutnie bym się nie podjął bo nie robię w tranzystorach. napisałem to wyraźnie. 
A jak ktoś lubi czytać między wierszami to już doprawdy nie mój problem. 
Poza tym należy brać pod uwagę także ten aspekt, że przy ewentualnej odsprzedaży w przyszłości oznaczenie na wyrobie jego prawdziwego pochodzenia działa na korzyść właściciela, bo potencjalny kupujący prędzej zainteresuje się wyrobem znanej manufaktury niż anonimowym, firmowanym przez jakiegoś nikomu nieznanego - nomen omen - MatUnknown. Tak więc cały twój wpis kulą w płot. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, slawek.xm napisał:

Z Twoich wpisów jasno wynika ,że najbardziej zależy Ci na własnej reklamie umieszczonej na zleconym do skonstruowania sprzęcie, reszta aspektów jest daleko z tyłu a to powoduje nieufność juz na samym wstępie.

Dlatego wcale nie dziwie sie komentarzom ?

hmmm... To do mnie czy do McGyver'a ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MatUnknown napisał:

hmmm... To do mnie czy do McGyver'a ?

przecież nie Ciebie cytowałem, więc skąd ten pomysł, że do Ciebie? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MatUnknown napisał:

I Ty będziesz o kulturze mówił?
Skończ śmiecić. 
Nara.

Zacytuj gdzie w tym wątku "mówiłem" cokolwiek o kulturze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat idzie w złym kierunku. 

Budowanie tranzystorowego wzmacniacza diy na zlecenie to ciężki temat, trzeba  bazować na sprawdzonych projektach, po wcześniejszym ich odsłuchaniu. Inaczej tego nie widzę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma nic o kulturze. Za to twoje zachowanie mówi samo za siebie. Gdybym miał wykonywać dla ciebie jakiekolwiek zlecenie, to po lekturze twoich dzisiejszych "dokonań" zrezygnowałbym z tego nieodwołalnie.

4 minuty temu, MatUnknown napisał:

Tutaj sosnowiecki farmazoniarzu, a teraz wypier..... i skończ robić syf.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, McGyver napisał:

Tu nie ma nic o kulturze. Za to twoje zachowanie mówi samo za siebie. Gdybym miał wykonywać dla ciebie jakiekolwiek zlecenie, to po lekturze twoich dzisiejszych "dokonań" zrezygnowałbym z tego nieodwołalnie.

 

Napisałem ci (z małej) kilka argumentów, ale zamiast dać mi spokój w moim temacie (!!!) dalej farmazonisz. Ileż można?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę sukcesów ale pamiętam ostatni temat Sławka i budowy transportu cd. Lepiej kupić używkę i się cieszyć. Diy wcale nie będzie tańsze w budowie a jeżeli nie jest to własnoręczna robota to zero w tym przyjemności. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, piorasz napisał:
Teraz, daris666 napisał:
Życzę sukcesów ale pamiętam ostatni temat Sławka i budowy transportu cd. Lepiej kupić używkę i się cieszyć. Diy wcale nie będzie tańsze w budowie a jeżeli nie jest to własnoręczna robota to zero w tym przyjemności. 

Popieram. Z DIY same kłopoty zwłaszcza z ludźmi typu McGyver.

Zeby była rozmowa o wzmacniaczu lampowym, tak można zrobić samemu lub zlecić. Zazwyczaj proste konstrukcje, szybka możliwość re-konfiguracji. Tylko podany zakres mocy całkiem je wyklucza.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, daris666 napisał:

a o wzmacniaczu lampowym, tak można zrobić samemu lub zlecić. Zazwyczaj proste konstrukcje, szybka możliwość re-konfiguracji.

Owszem, ale ograniczona mocno pierwotnym wyborem trafoli wyjściowych które są najkosztowniejszym elementem lampowego wzmacniacza mocy, a jednocześnie mają kluczowy wpływ na jakość dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami z takiej rozmowy coś się klaruje a czasami wychodzi gówno burza ? Nie ma się co spinać. Może kupić kita z ebaja :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

coś jak z pierwszego wpisu w wątku i złożyć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat, gdzie czytając wpisy chce się rzygać.

Chamstwo założyciela wątku - ekstremalne.

Wpisy userów ewidentnie gardzących DIY, w temacie z zakładki DIY - zdecydowanie niepotrzebne i nie na temat. Piszcie sobie w HiFi, hiend, czy gdzie tam.

Ewentualnemu wykonawcy zlecenia zalecam wysoką ostrożność. Ja dla MatUnknown nie podjąłbym się nawet wymiany gniazdka w ścianie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tomek 1685
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę poszła cała 3cia strona do kasacji ?
W sumie czym się tu przejmować, 3/4 komentujących to ameby mające problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Szkoda tylko mojego zaangażowania i czasu. Ja o audio a ameby o pralko suszarkach.
Potem wielkie zdziwienie wobec mej pogardy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minutes ago, MatUnknown said:

Szkoda tylko mojego zaangażowania i czasu. Ja o audio a ameby o pralko suszarkach.

Po pierwsze nie tylko ameby, bystrzachu ?

Po drugie nie tylko pralko szuszarki, ale były też drakule, kaligule, cuda-wianki, skończywszy na myszach wzmacniaczowych ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.