Skocz do zawartości
IGNORED

Bowers & Wilkins ASW 608


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Witam. 
 

Czy znajdzie się może osoba która taki Subwoofer posiada i mogła by coś opisać o nim? Mam możliwość kupna dwóch sztuk od pierwszego właściciela w cenie 550€ ale jest za daleko by jechać w ciemno (480km od mojej miejscowości) i kupić bez odsłuchu... czy sprawdza się one w Kinie na metrażu wydzielonym kotarami 9m2, nie zależy mi na głośnych pomrukach ale by oddać ścieżkę LFE w miarę przyzwoicie...

za wszelkie informacje na temat z góry dziękuje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fanek napisał:

9m2 pokój i chcesz dwa suby wstawić?

a w czym problem ? jak ma miejsce niech pcha nawet 4 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Martin Rejek napisał:

czy sprawdza się one w Kinie na metrażu wydzielonym kotarami 9m2, nie zależy mi na głośnych pomrukach ale by oddać ścieżkę LFE w miarę przyzwoicie...

odda? Miałem większego brata ASW-610 w 20- 30 m2, w otwartych i zamkniętych pomieszczeniach;  sprawdzi sie w KD i w muzie ? Znajdź opt miejsce dla sub’a  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

@will66 dzięki bardzo za udzielenie opini... do muzyki mi nie będzie potrzebny, potrzebuje go tylko do Kina Domowego... jak już wcześniej wspomniałem chce kupić dwa i ustawić je po bokach RTV-ki za kolumnami bocznymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martin Rejek napisał:

@will66 dzięki bardzo za udzielenie opini... do muzyki mi nie będzie potrzebny, potrzebuje go tylko do Kina Domowego... jak już wcześniej wspomniałem chce kupić dwa i ustawić je po bokach RTV-ki za kolumnami bocznymi...

tylko nie stawiaj w narożnikach, sprawdź jeszcze ściany boczne np 1/4

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
56 minut temu, fetek napisał:

tylko nie stawiaj w narożnikach, sprawdź jeszcze ściany boczne np 1/4

Fetek tak wyglada to miejsce ala kinowe:

 

Z tym że pod TV stoi RTV-ka ta

https://forte-meble.pl/kolekcje/saint-tropez/szafka-rtv-stzt221b.html

suby chce postawić między sprzętem a kotarą po jednej jak i po drugiej stronie... inaczej brak miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go na testach w pomieszczeniu 11m2 i zrobił robotę jak na tak mały gabaryt. Ale nie wiem jakby to wypadło w pomieszczeniu 9m2 i to z dwoma. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
21 minut temu, fetek napisał:

spoko Ci to wyszło jak na taki metraż i okno.

Dzięki ? no teraz przez ta szafkę jest trochę zagracone wiec musze zmienić narożnik na normalna sofę dwu osobowa... teraz wszystkie trzy powierzchnie są ciemne a kotary są od początku do końca po obydwóch stronach coś ala jak u @STELVIO tak ze ciemność jest intensywna... (jaskinia) 

co do subów nie udało mi się kupić ktoś zaproponował 600€ i poszło dziś... ale nic się nie stało jutro jadę po jedna sztukę 200km wiec mam nie daleko i za dobre pieniądze... posłucham jak gra jeden jeżeli będzie dobrze to dokupie drugi jak się pojawi jakiś używany w dobrym stanie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go na testach w pomieszczeniu 11m2 i zrobił robotę jak na tak mały gabaryt. Ale nie wiem jakby to wypadło w pomieszczeniu 9m2 i to z dwoma. 
Mam w podobnym pomieszczeniu do grania na konsolach dwa małe suby. Wharfedale sw150.
Ja postawiłem kolumny podłogowe wharfedale diamond 10.6 na subwooferach, na takiej gumie antypoślizgowej.
Tak że kolumna jest zintegrowana z subwooferem i można powiedzieć, że jest naprawdę pelnozakresowa .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem jakby to wypadło w pomieszczeniu 9m2 i to z dwoma. 

Najlepiej by to wypadlo z osmioma (4 z przodu, 4 z tylu)

 

Liczy sie koncepcja/rozwiazanie a nie wilkosc pomieszczenia

 

Tak jak ponizej

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, xajas napisał:

Liczy sie koncepcja/rozwiazanie a nie wilkosc pomieszczenia 

Oczywiście ale nie wszyscy mają pomieszczenia przygotowane akustycznie na pewne rozwiązania jak i adaptacje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ale nie wszyscy mają pomieszczenia przygotowane akustycznie na pewne rozwiązania jak i adaptacje. 

Ja to w pelni rozumiem, ale moja intencja jest podkreslenie niezaleznosci ilosci sibwooferow od wielkosci pomieszczenia. Nie chodzi o to ze im wieksze pomieszczenie, tym wiecej subwooferow. To jest bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to kotary definiują rozmiar pomieszczenia ? Tylu kocurów głos zabiera ale żaden na to uwagi nie zwrócił...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość
    (Konto usunięte) zablokował(a) ten temat
  • Gość
    (Konto usunięte) odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Gość
    (Konto usunięte) odblokował(a) ten temat
Gość

(Konto usunięte)

Subwoofer Bowers&Wilkins ASW608 to tak na prawdę malutka kosteczką 26 cm x 26 cm wzmacniacz klasy D o mocy 200 watt zamknięty z głośnikiem o średnicy 20 cm...  

606B92EB-6800-419E-A1DB-E02362E1639B.thumb.jpeg.ddc465d8067cf26d7b7ee60db403f260.jpeg

626C6945-2025-4579-872E-464EAE241A31.thumb.jpeg.252283286643e5dd5a018afe2c606dc7.jpeg

 

Czy ktoś mi może powiedzieć na jaka częstotliwość odcięcia ustawić sub? 
 

797057DC-04E5-4696-9E01-C98021B5CDA1.thumb.jpeg.22c2fd71fbd12cda1d59405e6659d640.jpeg

A2D54763-1D81-4E36-A349-6DD4DE976704.thumb.jpeg.efd3e62c414acb17e8d2994d93fc0e0d.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Gość
    (Konto usunięte) zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.