Skocz do zawartości
IGNORED

Northridge 5.1 Silver lub inne zestaw???


DrDmx

Rekomendowane odpowiedzi

Temat wałkowany pare razy, lecz mieszkam na wsi (Białystok) i nie moge odsłuchać dobrze tego zestawu.Jeździłem do Wa-wy odsłuchać E 80 (Saturn) lecz nie było tam możliwości dobrego odsłuchu.Mój pokój ma ok 18m2.Jest troche mebelków.Sprzęt który to będzie napędzać to H/K 2550.Czy ktoś podsiada taki zestawik i może podzielić sie swoimi sugestiami.Myślałem także o zestawieniu:

E100 + E30 + EC25 + E250

Cena tego to około 4500

A zestaw Silver E80 + E20 + EC25 + E250

Cena to 3300zł

Który zestaw lepiej wybrac???????????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 100 = 4000 zł kpl

E 30 = 700 zł szt

E 25 = 700 zł szt a potrzebne są dwa

E 250 = 2200 szt

czyli ponad 8 tyś zł , nie wiem czy za odrą jest az o połowę taniej niz np. na allegro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ceny :

E60 para 1 750 - allegro

EC35 + paraE30 - 2 000 - zaprzyjaźniony sklep, z dużym upustem.

Subwoofer czeka na swoją kolej, narazie korzystam z Jamo 1008, ze starego zestawu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mim ->Może jeszcze z pięć wpisów o cenie??? Chyba wyraźnie napisałem , że ceny mi się nie pomyliły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I zapamiętaj to sobie!!!!!!!!! A jak chcesz wyszczególnione ceny to prosze:

-E100 279 e szt

-E30 208 e para

-Ec25 119 e szt

-E250 250 e szt

Co daje jakieś 1138 e czyli 4548zł !!!!!!!!

No i sprawa ceny już załatwiona :D :D :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie będziesz kupował jestem z Pozania więc mam bliziutko i też jesem zainteresowany jbl,chyba że kupujesz u wschodnich sąsiadów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mają to być JBL napędzane H/K to zacznij od E60- miałem przez tydzień - były ok

Na przodach grały całkiem dobrze - E30 raczej jako boki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR DRM no cóż nie o to chodziło , chdziło np o adres regularnego sklepu nie internetowego,bo nie bardzo chcą wysyłać do Polski a tak wsiada się w samochód i po 3,5 h jest się w Berlinie /znacznie bliżej niż do W-wy także mentalnie jak widać/ , nic to przejadę się w ciemno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afgar-> wiem o co chodziło.sam szukałem takich sklepów, są one pewniejsze.też będe jechał w następnym tyg do Berlina z Białegostoku.znalazłem sklep gdzie można kupić silver northridge za 800 e.a takich sklepów z cenami internetowymi nie ma ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofam swe oskarżenie DrDmx ,czasami z ludzmi ze Wschodu da się jednak porozumieć , czy w swej niezmierzonej dobroci dasz znać co to za sklep czy udało ci się kupić i za ile , też mam zamiar się wybrać może 2 zestawy sprzedadzą taniej!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie sklepu Fotopoint E80 komplet jest za 420 euro czyli 1680 zł

ale nie wiem czy ta cena uwzglednia mwst bo jeżeli nie to jeszcze + 16%

no i oczywiście jak nie wysyłka to jeszcze trzeba po nie jechać.

W moim zaprzyjażnionym sklepie cena nieco ponad 2 tyś/kpl

i dostawa pod drzwi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to odpowiednik naszego podatku VAT , nie wiem jak jest teraz po wejściu

do uni ale przed ten podatek był zwracany przy okazaniu dokumentu wywozu go z np. Niemiec

oczywiscie po powrocie do tego sklepu co był kupowany nie pózniej jak pół roku po zakupie

wynosi on chyba 16%

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie niezle

zestaw

centr e35 193

surr e20 178 para

surr e30 208 para

sub e350 259

stereo e 100 558

 

a cały ten zestaw to tylko 1472 eur /po aktualnym kursie 6 600 pln / w normalnym sklepie ,chyba mają nawet filię w Frankfurcie nad Odrą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 25

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.