Skocz do zawartości
IGNORED

Białorusini vs. Łukaszenka.


Gość Sine Metu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, skynyrd napisał:

 

Nawet, gdyby obalili tego sowieckiego szczura, Białorusini zostaną wydymani jak my w 89'.

 

Wydymani zostaliśmy w 45'. A co w 89 takiego strasznego się stało? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez daris666

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic, ale taki np. Zyzol nie może przeboleć do dziś i zalewa serwery swoimi łzami. Może dlatego forum wolno chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Jaro_747 napisał:

"My" to znaczy kto?

I przez kogo?

Bo jak będzie z Białorusią to zobaczymy.

Dlaczego usiłujesz zrobić z siebie głąba?

I w jakim celu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, skynyrd napisał:

Dlaczego usiłujesz zrobić z siebie głąba?

I w jakim celu?

Strasznie ciekawi mnie odbiór roku 1989 jako porażki i usiłuje zrozumieć skąd się to bierze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Jaro_747 napisał:

Strasznie ciekawi mnie odbiór roku 1989 jako porażki i usiłuje zrozumieć skąd się to bierze.

Z Magdalenki, gdzie Żydzi, paru frajerów jak naiwny Lech Kaczyński, dogadali się z komunistami.

Za oddanie władzy, zagwarantowali kompletną bezkarność bandytom z nadania Moskwy, którzy grabili przez 44 lata kraj.

Deal idealny, kosztem milionów Polaków. Wyprzedaż majątku, prywatyzacje za złotówkę, pozostawienie bezradnych ludzi (PGRy) na pastwę losu. 

Ale to truizmy, które Ty Dżambo znasz i rozumiesz. Więc po raz kolejny zapytam - po kiego ch*ja, robisz z siebie głąba?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja p...dolę, znowu tej bełkot ostro j**niętych.

Nie rozumiesz facet, że stało się tak, jak stało a mogło tego w ogóle nie być? I że to w zasadzie był cud, a mówię to ja - ateista?

Gdyby zamiast Gorbaczowa był ktoś w typie Putina, gdyby nie wzięto amerykańskich zakładników w Iranie i zamiast Reagana wygrałby Carter?

Europa zachodnia nie spodziewała się żadnych zmian w istniejącym status quo, a wręcz nie chciała ich, bo bała się wojny. Miałem wtedy okazję rozmawiać z ludźmi z Zachodu i dominującym uczuciem był strach przed sprowokowaniem Kremla do radykalnych działań. Ruch Solidarności wśród zachodnich elit w dużej mierze odbierany był z niechęcią, jako polskie warcholstwo które może zniszczyć zachodni dobrobyt. Wsparcie demokratycznej opozycji obliczone było wyłącznie na osłabienie Sowietów, a nie na ich obalenie.

Dopiero prosty kołek Reagan olał ostrzeżenia wszystkich intelektualistów (oprócz Brzezińskiego) i nagle okazało się, że król (a raczej car) jest nagi. Przecież BND wspierała Solidarność (znałem Niemca który woził tzw. "dary" do Jankowskiego), a Niemcy byli kompletnie zaskoczeni naszą rewolucją i obaleniem Muru. Dawali Honeckerowi kasę i wierzyli w wszechmoc STASI a umknęło im, że ludzie w NRD mają już dosyć bycia idealnym społeczeństwem.

Też mnie wpienia głupkowaty uśmieszek Balcerowicza pytanego o koszty jego reform. Ale gołym faktem jest, że ta droga okazała się najbardziej skuteczna wśród wszystkich państw tzw. RWPG. Nomenklatura i układy? Wystarczy pojechać na południe. Czechy, Słowacja, Bułgaria, Rumunia, Węgry. Kogoś pominąłem?

Pierdolenie o nomenklaturze i 44 latach jej panowania jest po prostu śmieszne gdy przypomnimy sobie jak szybko padły biznesy partyjnych tuzów.

Nie neguję układu z komunistami. Tyle tylko, że oni w swej naiwności wypuścili z butelki dźinna nad którym nie mogli zapanować. Wszystkie te ich magasuperduper firmy padły bo realny świat zadziałał. Układ skończył się sam, bo rzeczywistość go olała. Ludzie z polowego łóżka kupowali towar kupiony w Aldiku i przywieziony fiacikiem, a nie w nomenklaturowych firmach.

Pieprzenie o tzw. "układzie" to żałosna próba usprawiedliwienia tego, co sami spierd...liśmy własnymi rękami, we własnym kraju i na własny rachunek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pieprzę o układzie, tylko o wydymanych frajerach, którzy wierzyli w sprawiedliwość, a zostali na lodzie.

"Nie rozumiesz facet, że stało się tak, jak stało a mogło tego w ogóle nie być?"

Nie rozumiesz facet, że poszliśmy po linii najmniejszego oporu? Czego mogło nie być?

Rosja była kompletnym trupem, po Afganistanie i Wojnach Gwiezdnych Reagana. I tego nie wykorzystaliśmy.

Zawierzając Michnikoidom, daliśmy rozkraść państwo za bezcen przez komunistów w typie Sekuły.

Jeżeli wyciągasz mnie na zwierzenia, to tak - żaden okrągły stół nie powinien powstać. 

Może polała by się krew, w tym jesteśmy dobrzy, ale nie miałbym "prezydenta Kwaśniewskiego", bo by wisiał razem z kolegami, którzy dzisiaj udzielają wywiadów Monice Olejnik.

"Nie neguję układu z komunistami. Tyle tylko, że oni w swej naiwności wypuścili z butelki dźinna nad którym nie mogli zapanować."

Czyli zakładasz podległość. Jakie k**wa, układy z komunistami? Kornela Morawieckiego na siłę wpychali do samolotu, z aprobatą żydostwa. Rozumiem - jesteś realistą, ale przez Twój realistyczny łeb, nie przechodzi myśl, że mogło być inaczej?

Zbyt mało wyobraźni? Ruscy by wkroczyli? To dlaczego nie wkraczali przez 10 lat?

Jesteś Dżambo minimalistą, podporządkowanym żydowskiej gnojówce, która płynie z GW. Inaczej być nie mogło - otóż mogło.

"Ludzie z polowego łóżka" - ja jestem z polowego łóżka, które urodziło mi sklep, przedtem z cinkciarstwa na Kredytowej, z Bazaru Różyckiego, z giełdy Wolumen i Skry.

My daliśmy sobie w nowym ustroju doskonale radę, bo i Ty chyba nie narzekasz?

To pomyśl teraz o kompletnie wydymanych robotnikach i pracownikach PGRów tracących pracę z dnia na dzień.

Bobo pewnie by napisał o mierzwie ludzkości. 

OK - gdzie drwa rąbią, wióry lecą.  Ale nie na taką skalę jak po 89'!

Dziwisz się teraz 500+? Jeżeli tak, to jesteś kretynem. Ale kretynem nie jesteś, bo znamy się furę lat.

Jesteś zafiksowanym wariatem.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze też niektórzy wcześnej się nie urodzili i wladzy jakowejś nie mieli ..

 Zyli byśmy w baśniowym kraju .

Jaki to ja mądry być potrafię . Po fakcie ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Amator 2b napisał:

Miałem ciebie za trochę mądrzejszego kryptokomuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I to ma być ten dowód?

Żałosne. Nie pajacu.

W czasie prowokacji gliwickiej dowodem polskiej agresji miały być zdjęcia zabitych mężczyzn w mundurach WP. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Dałbyś se Zyzol siana z tą komunistyczna propagandą.

 

5 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Tak jak Zyzol vel dziadekwłodek vel Amator żałujesz, że imperialistyczny spisek obalił komunę?

 

5 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Dla mnie nic, ale taki np. Zyzol nie może przeboleć do dziś i zalewa serwery swoimi łzami. Może dlatego forum wolno chodzi?

 

Jak wielki kompleks Zyzola musi mieć ten psychol? Czepiać się nieobecnego w dyskusji i jeszcze posługiwać się kłamstwami.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Są jeszcze w Polsce ludzie, którzy swoje opinie o sytuacji na Białorusi potrafią wyrażać obiektywnie, rzeczowo i mądrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, skynyrd napisał:

No, Zyziu, nie wyjeb się do góry nogami!

Dołączasz do faszystów, nazistów, antysemitów i rasistów.

Witaj w gronie ?

No cóż, w realu moje poglądy też wywołują kontrowersje. I to nie mniejsze niż tu i teraz. Od siebie dodam, że jestem także przeciwko nienormatywnym. I dumny z tego jestem!!! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł wprawdzie nie nowy, ale godny przypomnienia z uwagi na obecną sytuację na Białorusi.

"Nie licząc pustych obietnic bez pokrycia, następstwem uwieńczonych sukcesem kolorowych rewolucji były zawsze i bez wyjątku społeczne, polityczne i ekonomiczne krzywdy, których doświadczały narody za sprawą prowadzonej przez Zachód grabieży ich majątku narodowego, prywatyzacji oraz haraczy nakładanych na nie wskutek uruchamiania programów oszczędnościowych, zalecanych przez Bank Światowy oraz Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Krótko mówiąc, ostatecznym celem kolorowych rewolucji jest chaos, brak stabilności i grabież – piszą Natylie Baldwin i Kermit Heartsong w wydanej przez Wydawnictwo Wektory książce: Ukraińska Szachownica. Kto i po co wywołał wojnę na Ukrainie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pytanie autorów pozostaje aktualne i w przypadku Białorusi - kto i po co wywołał tam niepokoje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niepokoje " wywołał Łukaszenka . W sierpniu 80 r. w Polsce też były "niepokoje " .

Nie przyszło ci do głowy ,że z komuny ludzie mogą być niezadowoleni ? Ciekawe czemu we Francji w 1789r. ludzie wywołali " niepokoje"?

Na pewno nie mieli powodów tylko zostali podpuszczeni przez "określone siły " .Może przez MFW a może Mossad ? A może przez Lev'yego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, daris666 napisał:

Wydymani zostaliśmy w 45'. A co w 89 takiego strasznego się stało? 

A 39 to niby nie było?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

"Niepokoje " wywołał Łukaszenka . W sierpniu 80 r. w Polsce też były "niepokoje " .

Nie przyszło ci do głowy ,że z komuny ludzie mogą być niezadowoleni ? Ciekawe czemu we Francji w 1789r. ludzie wywołali " niepokoje"?

Na pewno nie mieli powodów tylko zostali podpuszczeni przez "określone siły " .Może przez MFW a może Mossad ? A może przez Lev'yego ?

Na Białorusi było niezadowolenie i nie tylko z powodu wyniku wyborów, ale nie ulega wątpliwości, że takie działania pod białoruską publiczkę, jakie prowadzą Litwa, Ukraina, Wielka Brytania i inne służą przede wszystkim wywoływaniu i podtrzymywania niepokojów społecznych na Białorusi. W prawdziwej dyplomacji są różne sposoby nacisku na satrapę, dzięki którym można zmusić go do ustępstw albo ustąpienia. Tu głównym celem  działania Zachodu nie jest wolność i demokracja na Białorusi, ale zagospodarowanie tej przestrzeni zgodnie z interesami Zachodu.

W Polsce i teraz ludzie są niezadowoleni i nic z tego nie wynika. Nie ma strajków, nie ma masowych ulicznych protestów. Bo Polska od  już dawna jest neokolonią Zachodu (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) i nie ma potrzeby, dalszego podsycania niezadowolenia społecznego przez obce rządy i służby oraz pewnego świętego.

Czemu we Francji w 1789 roku? Nie wiem. Nie żyłem w tamtych czasach. A historykom nie można wierzyć do końca, nawet wokół tamtego okresu wyprodukowali zbyt wiele kłamstw. Może chodziło tylko o kolejne przejecie władzy rękami ciemnego ludu? Zresztą "Solidarność" też wielokrotnie nawiązywała do rewolucji francuskiej i sam też skończyła podobnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na teraz samolot chce zabrac delikwenta do Berlina na leczenie,  miejscowi nie pozwalają 

nawet do bratnich Niemiec nie pozwalają...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Strasznie ciekawi mnie odbiór roku 1989 jako porażki i usiłuje zrozumieć skąd się to bierze.

To raczej proste. Za komuny byli tzw. "kimś" a po zwykłym nikim często. Np. taka "pani" w sklepie czy w kiosku ruchu, nagle ze  statusu prawie najważniejszej osoby w okolicy wróciła na miejsce jej należne w hierarchii dystrybucji towarów. Została sam ze swoim chamstwem..  - "nie mamy pańskiego płaszcza i nam pan zrobi".

Tak samo ci, którzy za komuny wyjeżdżali na kontrakty do krajów, gdzie płacili w dolarach - w Polsce zaś byli prawie bogami... A po 89 tym to prysło...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, costa brava napisał:

na teraz samolot chce zabrac delikwenta do Berlina na leczenie,  miejscowi nie pozwalają 

nawet do bratnich Niemiec nie pozwalają...

To delikwent albo Omsk jest na Białorusi? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, jar1 napisał:

To raczej proste. Za komuny byli tzw. "kimś" a po zwykłym nikim często. Np. taka "pani" w sklepie czy w kiosku ruchu, nagle ze  statusu prawie najważniejszej osoby w okolicy wróciła na miejsce jej należne w hierarchii dystrybucji towarów. Została sam ze swoim chamstwem..  - "nie mamy pańskiego płaszcza i nam pan zrobi".

Tak samo ci, którzy za komuny wyjeżdżali na kontrakty do krajów, gdzie płacili w dolarach - w Polsce zaś byli prawie bogami... A po 89 tym to prysło...

 

tak sie składa ze przewaznie jak ktos byl za komuny kims to i później był...i odwrotnie...moze wylaczywszy panie kioskarki i z mięsnego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jar1 napisał:

Tak samo ci, którzy za komuny wyjeżdżali na kontrakty do krajów, gdzie płacili w dolarach - w Polsce zaś byli prawie bogami... A po 89 tym to prysło...

Nie zapominaj o licznych stypendystach na zachodnich uczelniach. O tych nie można napisać, że im kiedykolwiek cokolwiek prysło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, jar1 napisał:

To raczej proste. Za komuny byli tzw. "kimś" a po zwykłym nikim często. Np. taka "pani" w sklepie czy w kiosku ruchu, nagle ze  statusu prawie najważniejszej osoby w okolicy wróciła na miejsce jej należne w hierarchii dystrybucji towarów. Została sam ze swoim chamstwem..  - "nie mamy pańskiego płaszcza i nam pan zrobi".

Tak samo ci, którzy za komuny wyjeżdżali na kontrakty do krajów, gdzie płacili w dolarach - w Polsce zaś byli prawie bogami... A po 89 tym to prysło...

Masz chyba rację. Ale co sprytniejsze baby, szybko się ogarnęły. Faceci również.

Tylko, że tych sprytnych było z 10%, a reszta wylądowała z łapą w nocniku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, costa brava napisał:

bo wszędzie piszą nie na temat i mozna zapomniec gdzie się jest ?

To fakt. Groch z kapustą w watkach to jedna z istotnych bolączek na Bocznicy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, skynyrd napisał:

Z Magdalenki, gdzie Żydzi, paru frajerów jak naiwny Lech Kaczyński, dogadali się z komunistami.

Za oddanie władzy, zagwarantowali kompletną bezkarność bandytom z nadania Moskwy, którzy grabili przez 44 lata kraj.

Deal idealny, kosztem milionów Polaków. Wyprzedaż majątku, prywatyzacje za złotówkę, pozostawienie bezradnych ludzi (PGRy) na pastwę losu. 

Ale to truizmy, które Ty Dżambo znasz i rozumiesz. Więc po raz kolejny zapytam - po kiego ch*ja, robisz z siebie głąba?

Można z tym się zgodzić co piszesz ale sprawa wyglądała na bardziej złożoną.

Pierwsza "Solidarność" ustroju zmieniać nie chciała ( tak jak i robotnicy ) jak mi wiadomo a walczyła tylko o prawa robotników. Później dzięki dziecięcej naiwności Polaków i tradycyjnej głupocie zainstalowano w niej obcą agenturę. Przecież mózgiem "Solidarności" byli ludzie dawnej PZPR o komunistycznym rodowodzie, którzy wiedzieli, że z komunizmu już nic więcej nie wycisną.

Komunizm bez "Solidarności" czy bez i tak by upadł a problemem było tylko i wyłącznie to, kto obejmie rządy w Polsce po tym. I wygrali Rzydzi.

Przecież ostrzegali nas dobrzy Rzydzi jak Milton Friedman , że jak pójdziemy drogą neoliberalizmu tak jak kraje zachodnie to skończy się to katastrofą i mówił, że Polska nie powinna naśladować bogatych krajów zachodnich, bo nie jest bogatym krajem zachodnim. Polska powinna naśladować rozwiązania, które kraje zachodnie stosowały, gdy były tak biedne, jak Polska.

 

6 godzin temu, Jaro_747 napisał:

, a mówię to ja - ateista?

W czasach PRLu ateistami byli albo Polacy o  rzydowskim pochodzeniu albo komuchy.

Dobrze wiedzieć.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Amator 2b napisał:

Polacy o  rzydowskim pochodzeniu

Czy ty nie jesteś przypadkiem też Żydem, bo prawie w każdym poście o nich piszesz? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.