Skocz do zawartości
IGNORED

CD player około 3tys zł


wojtek_o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam zakup odtwarzacza CD z dobrej jakości wbudowanym przetwornikiem.
Jest szansa znaleźć coś dobrego w okolicy 3tys zł? Wstępnie zainteresował mnie Rotel CD14. Niestety nie miałem okazji go posłuchać.
Aktualnie posiadam Cambridge CXC + Cambridge Dacmagic 100. Brzmienie w porównaniu z Tidalem ze streamera Bluesound - jak dla mnie gorsze. Mniej szczegółowe, mniej naturalne i trochę męczące. Z tego względu muzyki z płyt słucham coraz rzadziej, a na co dzień słucham streamera.
Wiele osób chwali CXC jako dobry, budżetowy transport. Nie testowałem go z innymi przetwornikami. Może warto iść w tę stronę? Tzn zostawić CXC i dokupić do tego jakiś DAC za około 3tys zł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś na temat wzmacniacza i kolumn może tam warto będzie coś wymienić.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Q21 napisał:

Napisz coś na temat wzmacniacza i kolumn może tam warto będzie coś wymienić.

Rega Elex-R, B&W CM1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawienie wiele wyjaśnia, ponieważ wszystkie te elementy oferują żywe, detaliczne brzmienie razem ze sobą mogą powodować efekt zmęczenia ponieważ brakuje środka i wypełnienia. Z CD nieco lepszym rozwiązaniem w takim zestawieniu byłby choćby NAD C568 a z przetworników powinieneś wypróbować Toppinga D70.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup tani używany CD z wyjściem coax (można kupić za 500-600zł), a resztę wydaj na dobry DAC, np. Toppinga (DX7s/Pro, D70, D90). 

Nie ma zintegrowanych odtwarzaczy które brzmieniowo pobiją taką kombinację. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duża różnica między Topping D70 i D90? Warto dopłacić za wyższy model jeśli nie zależy mi tak bardzo na MQA?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pancerny CD

Spelni twoje oczekiwania w tej cenie lepszego nie znajdziesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojtek_o napisał:

Jest duża różnica między Topping D70 i D90? Warto dopłacić za wyższy model jeśli nie zależy mi tak bardzo na MQA?

Problem z Toppingami jest taki, że różnią się charakterem brzmienia. Niestety nie ma tu mowy o czymś takim jak "firmowe" brzmienie, jak w przypadku wielu marek z tradycjami. Droższy, nie dla każdego będzie więc "lepszy". 

Najlepiej pożyczyć DX7Pro/D70/D90 i zobaczyć, który w twoim systemie będzie lepszy. Albo zadzwoń do AudioMagic lub Q21 i zapytaj się o ich opinię, co pozwoli jakoś zawęzić poszukiwania. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wojtek_o napisał:

Rozważam zakup odtwarzacza CD z dobrej jakości wbudowanym przetwornikiem.
Jest szansa znaleźć coś dobrego w okolicy 3tys zł?

Jakiego brzmienia szukasz?

 

4 godziny temu, wojtek_o napisał:

Aktualnie posiadam Cambridge CXC + Cambridge Dacmagic 100. Brzmienie w porównaniu z Tidalem ze streamera Bluesound - jak dla mnie gorsze.

Jak porównujesz? Bluesound przez DAC do wzmacniacza czy po analogu do wzmacniacza?

 

4 godziny temu, wojtek_o napisał:

Wiele osób chwali CXC jako dobry, budżetowy transport.

Raczej jedyny budżetowy na rynku. Nie jest to żaden cud, ale i nie ma tragedii. Da się go za to bardzo skutecznie upgradować. 

 

4 godziny temu, wojtek_o napisał:

Może warto iść w tę stronę? Tzn zostawić CXC i dokupić do tego jakiś DAC za około 3tys zł?

To chyba najlepszy, najbardziej uniwersalny i przyszłościowy pomysł w Twoim przypadku, skoro słuchasz również streamingu z Node 2. Do DACa możesz podłączyć wszystkie źródła cyfrowe. Dobry DAC da realny postęp jakościowy w stosunku do samego Node oraz CXC z Dacmagikiem. 

3 godziny temu, Elberoth napisał:

Kup tani używany CD z wyjściem coax (można kupić za 500-600zł),

A po kiego grzyba skoro posiada już CXC?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, McGyver napisał:

Jakiego brzmienia szukasz?

 

Jak porównujesz? Bluesound przez DAC do wzmacniacza czy po analogu do wzmacniacza?

 

Szukam brzmienia naturalnego, bardziej "analogowego" i nie męczącego przy dłuższych odsłuchach. Bardzo ważna jest też przestrzeń i separacja instrumentów/głosów na scenie.

Odsłuchiwałem moich sprzętów w różnej konfiguracji. Znacznie bardziej podoba mi się brzmienie Bluesound Node 2i po analogu niż gdy podłączę go do Dacmagic'a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, wojtek_o napisał:

Odsłuchiwałem moich sprzętów w różnej konfiguracji. Znacznie bardziej podoba mi się brzmienie Bluesound Node 2i po analogu niż gdy podłączę go do Dacmagic'a.

Bluesound po analogu to żaden cud, a skoro tak, to wniosek z tego taki że najlepiej poszukać dobrego DACa i podłączyć pod niego CXC i Node2i. Bo to Dacmagic Ci dźwięk degraduje w Twoim systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jeśli szukasz odtwarzacza CD to może Teac CD-1000? Chociaż mając już CXC szukałbym raczej przetwornika DAC, ten Topping wypada lepiej niż dobrze.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, McGyver napisał:

Bluesound po analogu to żaden cud, a skoro tak, to wniosek z tego taki że najlepiej poszukać dobrego DACa i podłączyć pod niego CXC i Node2i. Bo to Dacmagic Ci dźwięk degraduje w Twoim systemie.

Na pewno się skuszę na test ?

A tak z ciekawości. Dam radę podłączyć trzy urządzenia na raz do tego DAC'a?

- bluesound (wyjście optyczne i coax)
- cambridge cxc (wyjście optyczne i coax)
- telewizor (tylko wyjście optyczne)

Widziałem, że topping ma i2s, usb i aes... nie wiem czy są jakieś przejściówki, które da się tu zastosować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wojtek_o napisał:

Dam radę podłączyć trzy urządzenia na raz do tego DAC'a?

Którego mianowicie? 
Znakomita większość DACków na rynku ma kilka wejść cyfrowych. Do większości bez problemu podłączysz trzy urządzenia.

 

3 minuty temu, wojtek_o napisał:

topping ma i2s, usb i aes... nie wiem czy są jakieś przejściówki, które da się tu zastosować?

Pod AES/EBU można podłączyć coax za pomocą przejściówki. 
Istnieją też przejściówki toslink->coax i odwrotnie, ale te akurat mogą degradować jakość sygnału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, McGyver napisał:

Którego mianowicie? 
Znakomita większość DACków na rynku ma kilka wejść cyfrowych. Do większości bez problemu podłączysz trzy urządzenia.

 

Pod AES/EBU można podłączyć coax za pomocą przejściówki. 
Istnieją też przejściówki toslink->coax i odwrotnie, ale te akurat mogą degradować jakość sygnału.

A istnieje możliwość modyfikacji transportu CXC tak aby w miejsce coax wstawić AES/EBU? Lub wyprowadzić I2s? ? Ewentualnie - gdzie szukać dobrych kabli tego typu? Bo przejściówek chyba lepiej unikać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, wojtek_o napisał:

A istnieje możliwość modyfikacji transportu CXC tak aby w miejsce coax wstawić AES/EBU?

A po co? Można dołożyć AES/EBU jako trzecie wyjście cyfrowe. Jak się to dobrze przemyśli i starannie wykona, to wygląda jak z fabryki. Takie modyfikacje m.in. ja wykonuję. Foty i opis np. tutaj: 

 

46 minut temu, wojtek_o napisał:

Lub wyprowadzić I2s?

Istnieje techniczna możliwość. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

cd i dac w jednym 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Daniel55 napisał:

Polecam Atolla cd100se-2. Kończą produkcje i można go kupic za 2990zł, to naprawde dobra cena a odtwarzacz znakomity.

Ale tylko SE są godne uwagi. Zwykłe 100 i 100mk2 mają znacznie słabsze konwertery.

 

36 minut temu, Leo1973 napisał:

A jak w tej konfrontacji wypadłby jakościowo używany  Vincent CD-S7 DAC - za .... 1150 pln?  

Konwerter taki sam jak w Atoll 100SE, czyli bardzo dobry Burr-Brown PCM1796. Laser powszechnie dostępny i tani. Solidne wykonanie, trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego że to cedek pseudolampowy. Analogówkę ma opampową a lampowy jest tylko buforek na końcu. Niemniej ze względu na bardzo dobrą część cyfrową, dostępny laser i solidność konstrukcji nadaje się do upgradu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, YaroAbrahamsen napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pancerny CD

Spelni twoje oczekiwania w tej cenie lepszego nie znajdziesz.

Równowaga tonalna skierowana ku górze więc raczej się nie sprawdzi. 

Poza tym za dużo sobie winszuje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, McGyver napisał:

...nadaje się do upgradu. 

Mógłbyś rozwinąć myśl - może być na priv.

Może też być tu jeśli autor wątku nie będzie miał nic przeciwko - to może i inni posiadacze  skorzystają .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Leo1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leo1973 napisał:

Mógłbyś rozwinąć myśl

Owszem. 
 

1 minutę temu, Leo1973 napisał:

może być na priv.

A tego akurat nie dam rady zrobić bo mi prywatne wiadomości na tym forum nie działają. Ale zapraszam na maila, znajdziesz w moim profilu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Leo1973 napisał:

Może też być tu jeśli autor wątku nie będzie miał nic przeciwko - to może i inni posiadacze  skorzystają .

No to może w taki sposób, tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jest opis modyfikacji innego chińskiego odtwarzacza, ale zasada jest podobna. W analogiczny sposób przerobiłbym też tego Vincenta. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
typo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leo1973 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )    nie działa .

Sorry, już naprawione. Teraz działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2020 o 19:15, Leo1973 napisał:

Mógłbyś rozwinąć myśl - może być na priv.

Może też być tu jeśli autor wątku nie będzie miał nic przeciwko - to może i inni posiadacze  skorzystają .

Jak Cię interesuje tuning i sprzęty pod niego, to na razie u mnie w kategorii open wygrywa harman/kardon DVD 25. Kupił raz coś takiego nawet pewien pracownik znanej tu dobrze firmy handlującej audio, żeby zastąpić Primare CD32. Innym razem robiłem trzy sztuki na raz, bo się koledzy z pracy zgadali, w tym srebrna odmiana 2550 S, a goście posiadali np. CD Krella. Tylko, że to nie jest tuning polegający na tym, że ktoś wyciąga jakąś część, wkłada w jej miejsce coś innej marki i melduje, że poprawił. Zarys filozofii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Oczywiście, jakiś tam element chirurgii następuje, ale to przy okazji pełni rolę zmiany koncepcji układu.

Z czym był porównywany? A na przykład z mbl 1531A. Wrażenia na pokrewnym forum.

DACa też mam w ofercie. Typowa konfiguracja nie przekroczy na tę chwilę 3000zł + VAT. Właśnie sobie porównałem co dopiero jakość jego wejścia USB z M2Ttech Evo 2 + Evo Clock 2 wpuszczonego po S/PDIF. DAC wyszedł z tarczą. Więcej informacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Tymczasem biorę się za kolejną 25-kę. ? Moja ulubiona wersja kolorystyczna - czarno-srebrna. Miał być mój zapasowy... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie kupiłem świetny cd player Theta Miles, polecam gdybyś trafił

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu ‎01‎.‎09‎.‎2020 o 18:08, Daniel55 napisał:

Polecam Atolla cd100se-2. Kończą produkcje i można go kupic za 2990zł, to naprawde dobra cena a odtwarzacz znakomity.

A ja go z czystym sumieniem odradzam. "Krzycząca", mocno wypchnięta górna średnica zamęczy. Do tego problemy z wyświetlaczami i lichej jakości trafami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2020 o 09:06, wojtek_o napisał:

Rozważam zakup odtwarzacza CD z dobrej jakości wbudowanym przetwornikiem.
Jest szansa znaleźć coś dobrego w okolicy 3tys zł? Wstępnie zainteresował mnie Rotel CD14. Niestety nie miałem okazji go posłuchać.
Aktualnie posiadam Cambridge CXC + Cambridge Dacmagic 100. Brzmienie w porównaniu z Tidalem ze streamera Bluesound - jak dla mnie gorsze. Mniej szczegółowe, mniej naturalne i trochę męczące. Z tego względu muzyki z płyt słucham coraz rzadziej, a na co dzień słucham streamera.
Wiele osób chwali CXC jako dobry, budżetowy transport. Nie testowałem go z innymi przetwornikami. Może warto iść w tę stronę? Tzn zostawić CXC i dokupić do tego jakiś DAC za około 3tys zł?

Bardzo źle zestawiłeś sprzęt- zamiast transportu CA CXC i bardzo słabego DAC Magica wybrałbym CA840C/850C z wbudowanym genialnym AD z wejściem na inne urządzenia typu BluRay czy Tv, co czyni z niego pełnoprawnego DACa. Natomiast jeśli chodzi o sam napęd to wzorcowy jest ten w CA840C/850C, a samo Cambridge Audio chwali się że napęd w transporcie CXC jest "równie dobry" jak ten we flagowym 840C/850C.

2 godziny temu, Adam 38 napisał:

A ja go z czystym sumieniem odradzam. "Krzycząca", mocno wypchnięta górna średnica zamęczy. Do tego problemy z wyświetlaczami i lichej jakości trafami. 

Czy to ten Atoll który ma w środku bebechy z taniego DVD LG czy Samsunga ? Było o tym na forum ale nie chce mi się szukać.

22 godziny temu, michelangelo napisał:

Jak Cię interesuje tuning i sprzęty pod niego, to na razie u mnie w kategorii open wygrywa harman/kardon DVD 25. Kupił raz coś takiego nawet pewien pracownik znanej tu dobrze firmy handlującej audio, żeby zastąpić Primare CD32. Innym razem robiłem trzy sztuki na raz, bo się koledzy z pracy zgadali, w tym srebrna odmiana 2550 S, a goście posiadali np. CD Krella. Tylko, że to nie jest tuning polegający na tym, że ktoś wyciąga jakąś część, wkłada w jej miejsce coś innej marki i melduje, że poprawił. Zarys filozofii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Oczywiście, jakiś tam element chirurgii następuje, ale to przy okazji pełni rolę zmiany koncepcji układu.

Z czym był porównywany? A na przykład z mbl 1531A. Wrażenia na pokrewnym forum.

DACa też mam w ofercie. Typowa konfiguracja nie przekroczy na tę chwilę 3000zł + VAT. Właśnie sobie porównałem co dopiero jakość jego wejścia USB z M2Ttech Evo 2 + Evo Clock 2 wpuszczonego po S/PDIF. DAC wyszedł z tarczą. Więcej informacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Tymczasem biorę się za kolejną 25-kę. ? Moja ulubiona wersja kolorystyczna - czarno-srebrna. Miał być mój zapasowy... ?

Ja bym nie przesadzał z tym DVD Harmana. Słuchałem go w bardzo drogich zestawieniach i szału nie ma.

Podobna sprawa była kiedyś ze słynnym modelem Harmana 750HD z dekoderem HDCD. Grało to koszmarnie, a ludzie wywalali na 3 stopniowy "oficjalny" tuning, bo poszła plotka że to sprzęt dobry do rozbudowy.

Za niewielkie pieniądze można kupić przecież prawdziwy odtwarzacz np. Yamaha AS2000 która po XLR robi niezłe jaja.

W dniu 1.09.2020 o 10:14, Q21 napisał:

Takie zestawienie wiele wyjaśnia, ponieważ wszystkie te elementy oferują żywe, detaliczne brzmienie razem ze sobą mogą powodować efekt zmęczenia ponieważ brakuje środka i wypełnienia. Z CD nieco lepszym rozwiązaniem w takim zestawieniu byłby choćby NAD C568 a z przetworników powinieneś wypróbować Toppinga D70.

I to jest fajna propozycja, przez pewien czas miałem NADa 565BEE z wejściem na DACa. W zupełności wystarczył, podłączyłem optykiem TV i miałem wszystko, a grał naprawdę fajnie. Chociaż przy droższych CD brakowało mu muzykalności i barwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.