Skocz do zawartości
IGNORED

Kable glosnikowe Gotham


Mart2M

Rekomendowane odpowiedzi

Zildijan - widze, że płyta Ci się też zacina :))) kiepski analog :)

 

A co??? Gula chodzi! :))))

 

Niby audiofil jestes ale za grosz poczucia humoru. O zrozumieniu intencji wpisów już nie wspomnę, bo to swiadczy o czymś znacznie gorszym. Widocznie słuchanie muzyki do niczego dobrego nie prowadzi - zwłaszcza jak się ma taki kiepski system jak Twój, co z porządnymi kablami Pro nie chce zagrać. Od tego stresu kablowego masz takie gwałtowne reakcje? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubric

 

Bądż dla siebie łaskawszy i pisz dużymi ,bo chyba nie widzisz co piszesz . Jeszcze ani razu nie napisałeś prawidłowo mojego nicka,ale że polubiłem z Tobą pokonwersować- nie mam żalu. Pewnie masz cedek Marantza z linii Pro i bawisz się pitch'em,toż to profesjonalny bajer. Wtedy może ujawniają się pozytywne cechy Gothama.

Jak wspomniałem wyżej, z kablologią skończyłem,jestem najedzony w tej materii.Może masz inny ciekawy temat? Może zastosowanie pro kompresora-limitera ? Albo presence enhancer,bo środka gdzieś brak ?

Przeprośmy autora wątku za nasze "grzechy " i skończmy. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zildjian - teraz się udało??? Widzisz ze się starałem z tym nickiem :))) Kompresor limiter??? To komputer już nie wystarcza??? Dobry PC i piec ADS całkowicie wystarcza ;)

 

Dobra. A kończąc temat. Naczytałem się kiedyś jak to głośnikowe VDH zmulaja brzmienie (było tu wiele o tym). Kupiłem i o dziwo - nic nie zmuliło. Wręcz przeciwnie znikneła nieco ostrosc którą miałem na Audiostreem AC50. Jesli komuś Clearwater zmula to niech go wymieni na AC50 - żartuje oczywiście, te recepty nie są uniwersalne bokabel sam niczego nie wnosi.

Gotamów SPK nie mam... (nie mieli płaskiej 2.5mm). Ale moze niedługo wypróbuje Cordiale SPK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Kilka godzin roboty, 4 rodzaje koszulek termokurczliwych o roznych grubosciach, otarte opuszki palcow i poparzenia od zalewania krawedzi koszulek cieklym platikiem, mieszkanie niemal jak po wybuchu bomby atomowej! I co????? Wiekie g....no!!! Ostrzegam wszystkich przed kupowaniem tego dziadostwa!!! Po wpieciu glosnikowych Gothamow faktycznie mozna uslyszec ogromna przestrzen. Ale co to za przestrzen... dzwiek wydaje sie duzy, dookolny, ale calkowicie, powtarzam calkowicie pozbawiony takiej cechy jak lokalizacja sceny. Duza przestrzenna masa wylewa sie jednakowo z obu kolumn, poza tym brak najnizszego basu oraz charakter przymulony, jak za kocem, choc absolutnie nie cieply. Z plusow moge powiedziec, ze jak na ta cene kabel jest bardzo szczegolowy oraz posiada dobra kontrole i uderzenie wyzszgo basu. Ogolnie jednak nie polecam tego dziadostwa nikomu. Przy nim moj Mogami brzmi jak 8 cud swiata. Po zdjeciu bananow Ixosa ide go wyrzucic do smietnika. Ech, nie mialbym sumienia wystawiac czegos takiego na Allegro i frustrowac poczatkujacych maniakow audio. Ale sie wkurzylem :[ A mialem tego wieczoru wypelnic PIT :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin roboty, 4 rodzaje koszulek termokurczliwych o roznych grubosciach, otarte opuszki palcow i poparzenia od zalewania krawedzi koszulek cieklym platikiem, mieszkanie niemal jak po wybuchu bomby atomowej! I co????? Wiekie g....no!!! Ostrzegam wszystkich przed kupowaniem tego dziadostwa!!! Po wpieciu glosnikowych Gothamow faktycznie mozna uslyszec ogromna przestrzen. Ale co to za przestrzen... dzwiek wydaje sie duzy, dookolny, ale calkowicie, powtarzam calkowicie pozbawiony takiej cechy jak lokalizacja sceny. Duza przestrzenna masa wylewa sie jednakowo z obu kolumn, poza tym brak najnizszego basu oraz charakter przymulony, jak za kocem, choc absolutnie nie cieply. Z plusow moge powiedziec, ze jak na ta cene kabel jest bardzo szczegolowy oraz posiada dobra kontrole i uderzenie wyzszgo basu. Ogolnie jednak nie polecam tego dziadostwa nikomu. Przy nim moj Mogami brzmi jak 8 cud swiata. Po zdjeciu bananow Ixosa ide go wyrzucic do smietnika. Ech, nie mialbym sumienia wystawiac czegos takiego na Allegro i frustrowac poczatkujacych maniakow audio. Ale sie wkurzylem :[ A mialem tego wieczoru wypelnic PIT :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morven, to ja poproszę o adres śmietnika....;)

Lubie spektakularny sztucznie poszerzony duży dźwięk :) ...a będę chciał scenę, to se i wepnę z powroten VdH na chwilę ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.