Jump to content
andre77

Czy ktoś słuchał Synthesis Soprano?

Recommended Posts

Witam. Interesują mnie informację na temat wzmacniacza Synthesis Soprano. Czy ktoś go ma, słuchał, w jakich konfiguracjach, itp. ?

• Like 2

Miałem okazje posłuchać tego malucha miedzy innymi na AVS, tam akurat był zestawiony z kolumnami F500, mimo niewielkiej mocy ale w klasie A ta lampka naprawdę dawała rade napędzić te nie małe podstawki, oparta na EL84 konstrukcja push pull, dodatkowo posiada na pokładzie dac, obecnie widziałem w jakiejś promocji chyba za 3,5k a w tej cenie ciężko będzie znaleźć tak ciekawy odpowiednik na rynku może jakiś FEZZ, jak zawsze powtarzam najlepiej posłuchać, nawet w warunkach domowych w końcu to naprawdę kompaktowe urządzenie 🙂

• Like 1

Cześć,

Ja słuchałem wersji LE. Słuchałem jej razem z kolumnami Fyne AUDIO F 500 ( monitory) i powiem szczerze, że byłem bardzo zadowolony z brzmienia. Jak na lampkę MADE IN ITALY za 4 tyś zł, robi kawał dobrej roboty. Bas był szybki i precyzyjny, góra nie jest natarczywa a całe wrażenie na duży plus. Jesli jesteś z okolic Poznania to podjedź do sklepu AUDIOPLAZA ( tam ja tego słuchałem). Finalnie to Ty zapytujesz o opinie, więc warto było by, żebyś sam tego posłuchał. 

• Like 1

xavian

W takich pieniądzach nie da się lepiej trafić 🙂 Zapraszamy do nas na odsłuch. Możemy też sprzęt wypożyczyć do domu.

• Like 1

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Dzisiaj ją słucham u siebie na Heco Aurora 1000, zamówiłem ją z uwagi na promocję. Chciałem jednak się czegoś więcej o niej dowiedzieć od użytkowników tego malucha, są tylko pochlebne recenzje w internecie a z nimi wiadomo jak jest. Styczności z lampą jeszcze nie miałem i pierwsze wrażenie po podłączeniu całkiem inne niż w recenzjach. Wzmacniacz jest nowy i już po kilku godzinach słychać poprawę w dźwięku. Z tego co się dowiedziałem potrzebuje około 100h co najmniej. Myślę, że w tej cenie to bardzo ciekawa propozycja ale trzeba jeszcze poczekać.

• Like 1

Proszę wziąć pod uwagę, że to nie jest wzmacniacz lampowy, a raczej hybrydowy. Lampowy jest jedynie stopień mocy na czterech lampach, natomiast stopień sterujący zbudowany jest na krzemie. Nie do końca wiem jak to działa, jednak tak właśnie jest zbudowane.

• Like 1

6 godzin temu, Ricambi napisał:

Lampowy jest jedynie stopień mocy na czterech lampach, natomiast stopień sterujący zbudowany jest na krzemie.

Dokładnie. W dodatku na dość przeciętnym op-ampie.

• Like 1

7 godzin temu, Ricambi napisał:

Proszę wziąć pod uwagę, że to nie jest wzmacniacz lampowy, a raczej hybrydowy. Lampowy jest jedynie stopień mocy na czterech lampach, natomiast stopień sterujący zbudowany jest na krzemie. Nie do końca wiem jak to działa, jednak tak właśnie jest zbudowane.

44 minuty temu, happy83 napisał:

Dokładnie. W dodatku na dość przeciętnym op-ampie.

To akurat wiem, że przedwzmacniacz nie jest na lampach. Na razie gra dość obiecująco, dźwięk się zmienia podczas wygrzewania więc trzeba trochę czasu.

• Like 2

Po 50h grania dźwięk trochę złagodniał i przybyło nasycenia. Dzisiaj też podpiąłem pod wzmacniacz Jean Marie Reynaud Lucia i jest potencjał.