Skocz do zawartości
IGNORED

Armagedon!Sprzedawca nie chce przedać!!!


Meloman z Gdyni

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest dość żadko spotykany. Interesują mnie dwie kolumny: Wharfedalle 9.5 i Rubicon rp 9.5. Chciałbym je posłuchać i porównać, ale sprzedawca salonu audio upiera się, że Rubicony są lepsze a 9.5 mają „kartonowy” dźwięk. Akurat żadnych z tych modeli nie ma. Stwierdza, że owszem rp 36 ściągnie (1750zł) a 9.5 nie planuje (2000zł) chociaż owy salon jest autoryzowanym dystrybutorem obydwu marek. Gdzie ja żyję!? Odkąd mi wiadomo to jeśli klient ma kasę to sprzedawca stwarza mu warunku do jej wydania! Zatem proszę o pomoc co do argumentacji, w czym Rubicony miały by być gorsze – jeśli są, aby przekonać człeka iż chęć porównania kolumn przez klienta jest raczej czymś normalnym.

[obrazekLUKASZ-253744_1.jpg] [obrazekLUKASZ-253744_2.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-5101-100000079 1170264052_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty "wpierniczasz" się do innego miasta zamiast sprawdzić co naszej małej smętnej wiosce rybackiej słychać.

Nie byłem co prawda od ponad 2 miesięcy w Albatrosie, ale kiedy tam byłem mieli W-dale, tych drugich chyba nie prowadzą.

Wiesz dlaczego nie chcą sprowadzić kolumn? Bo musieliby zamrozić kasę - gdybyś nie kupił, poza tym nie wiem jak wygląda dystrybucja tych kolumn - może transport raz w miesiącu minimum 5 par? Sam znam jednego, który nie handluje niezłymi częściami, bo nie ma ochoty szarpać się z dystrybucją producenta.

 

Poza tym - to tylko 2 kPLN, poczytaj wpisy gutekbull'a o Thielach, i ostatni wstępniak M. Stryjeckiego o Ikemi - to jest poruta - kasa wzięta a sprzęt w planach na przyszłą pięciolatkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam , czeka się do 3 miesięcy.

Ja wdając się w zakupy za spore pieniądze za powiedzmy ok.27 000zł (oficjalne ceny)

byłem pozbawiony słuchania jakiejkolwiek muzyki przez ok.4 miesiące.

Znajdź mój wpis" B&W Nautilus i McIntosh"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniechęciłem się do wszelkich zakupów.

Teraz , albo z rynku wtórnego, albo jeśli jest w sklepie w innym przypadku to nich sobie inni czekają.

Tak ogólnie Thiele 1.6 nie grały dobrze z MACem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meloman z Gdyni => nie lepiej kwotę ok.2000zł którą chcesz zainwestować w kolumny przeznaczyć na monitory i to z rynku wtornego ?

Znacznie lepszy efekt uzyskasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem Twoje wpisy, a i pitdog coś napomknął. Wszystko dobre, co się dobrze kończy - najwyraźniej ktoś nie chciał zarobić. Sporo racji miał M.Stryjecki w ostatnim wstępniaku - jego to też spotkało. Nie bardzo łapię w czym problem - zamawiasz, wykładasz potrzebną sumę i od tego momentu jeden mail, jeden telefon i jeden (no dwóch) kurier załatwia sprawę. Trochę czasu w UC i gotowe - mamy (mimo wszystko) XXI wiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne choć nie identyczne przejścia w Krakowskim top-hifi.

Za to za pośrednictwem innego sklepu (też w Krakowie i nie był to Nautilus) sprowadziłem klocek marki, którą ten sklep NIE handluje (trwało 3 dni), a potem usłyszałem: 'jeśli Pan koniecznie chciałby Quady 21L, to Panu je sciągnę, choć oczywiście wtedy żadnego upustu się nie wykroi.'! Wow. Biorąc pod uwage że Quad w Polsce przedstawiciela nie ma... Tak dierżat'!

 

A WD 9.5 grają świetnie. I nie należy się sugerować osłodzonym brzmieniem serii Diamond 8, dziewiątki grają całkiem inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.