Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny MILDTON 80 - warto?


xtream
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bolo_senor napisał:

jak takiś chojrak to znajdź mu nowe w okolicy 300 zł.

Proszę- nie nowe, ale prawie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Screenshot_2020-09-30-15-04-56-835_pl.allegro.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, porlick napisał:

Proszę- nie nowe, ale prawie:

prawie - robi różnicę , a te co nie wiekowe?. I nawet nie elektrostaty , wstęgi emit nawet nie mają i do tego są do kina ?

4 godziny temu, xtream napisał:

Ale mnie stać na nowy wzmacniacz - tylko ja go nie chcę. Wolę stary sony z początku '90.

fajnie , ale na lampę mc-intoscha za 100 kawałków cię nie stać. Chodziło mi o to , że jak by cię było stać na dobre kolumny to preferowałbyś elelektrostaty zamiast tradycyjnych skrzynek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Chyba nie. Nie lubię wydziwiać. Cenie prostotę i użyteczność. Mam w domu nowoczesnego Denona i starego Technicsa. Zawsze chętnie słucham tego starszego bo ma czysty dźwięk mimo że tam jest hybryda. Denon ma krystalicznie czysty dźwięk, tak czysty że aż sztuczny. Nie ma szumu bo pewnie został usunięty. Nie grzeje się i ma "dekodery" wbudowane - Technics to klasyczny analog. Niby ma 5.1 ale bez dekodera, czyli musi dostać sygnał już zdekodowany.
Jak widzisz bajery są fajne ale mnie nie kręcą - chyba że są praktyczne i przynoszą jakieś pozytywne efekty. Denon nie jest przykładem nowoczesności. Tu nadal u mnie świeci przykładem volumio.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolo, nie szalej. ?

Kolega chce typowe klocki, po prostu dobrze spełniające swoją rolę. Fronty z kpl Discovery, jak na swoją cenę i wyklętą klasyfikację kinową, nawet nieźle sobie radzą i bez trudu pokonałyby w bezpośrednim starciu Mildtony- nawet nówki sztuki. A że brak im Emitòw, elektrostatòw, innych bajeròw- rowerów, to nie jest jakąś wadą, zwłaszcza na ich półce cenowej.

7 minut temu, xtream napisał:

Mam w domu nowoczesnego Denona i starego Technicsa.

Też gram na paroletnim Demonie (wzmacniacz plus CD), tylko tuner współczesny zamieniłem na trochę starszy, bo nie pasowała mi jego obsługa, a gramofon mam 42-letni, Duala. Nawet wkładkę że współczesnej zmieniłem mu na Shure z jego rocznika. 

Napisz tylko, o co chodzi z tą hybrydowością Techniczna, bo nie rozumiem- ma lampy, czy co? Nie kojarzę, w jakim modelu je stosowali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, porlick napisał:

Bolo, nie szalej. ?

nie szaleje i tak nic ciekawego , się za 300 nie kupi ,  te sony to tylko namiastka prawdziwych elektrostatów i nie ma co bić piany.

tylko trochę jeżą te naciągane teorie w stylu wolę klasyczne kolumny , bo tak nie inaczej. A gadanie głupot na temat elektrostatów , że złe bo inne , to już nie wiem jak nazwać.

Godzinę temu, porlick napisał:

Fronty z kpl Discovery, jak na swoją cenę i wyklętą klasyfikację kinową, nawet nieźle sobie radzą i bez trudu pokonałyby w bezpośrednim starciu Mildtony- nawet nówki sztuki.

autor ma już kino i szuka do stereo. Zawsze może do kolumn z KD se podłączyć.

od miltonów to chyba tylko dibesi , vois kraft i alphard grają gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



A gadanie głupot na temat elektrostatów , że złe bo inne , to już nie wiem jak nazwać.


Nie wiem jak to gra, oceniłem jedynie wygląd. Przód plastik. Tył odsłonięty. Rozumiem że to awangarda - ale nie dla mnie.
Dla mnie najfajniejsze byłyby szczupłe z basem od boku - tak wizualnie.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, xtream napisał:

Nie wiem jak to gra, oceniłem jedynie wygląd. Przód plastik. Tył odsłonięty. Rozumiem że to awangarda - ale nie dla mnie.

a no właśnie.

eletrostaty grają do przodu i do tyłu , trochę jak realne instrumenty i jest to ich zaleta nie wada. doktorat można napisać o tym czemu akurat tak jest lepiej. awangara - dobre sobie , awangardy w audio to ty chłopie nie widziałeś. ?

12 minut temu, xtream napisał:

Dla mnie najfajniejsze byłyby szczupłe z basem od boku - tak wizualnie.

to ty do sypialni szukasz czy do kina ?

decyzyjny jak baba jesteś co minuta co innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



decyzyjny jak baba jesteś co minuta co innego.


Czepiłeś się terminu sypialnia jak rzep i odpuścić nie chcesz. Takie samo pomieszczenie jak każde inne. Przypomnę ci że wątek przewodni dotyczył mildtonów więc nie wcale specjalnie kompaktowych kolumn. Dając głośnik basowy od boku odchudzimy kolumny, jeżeli nie będą to duże głośniki to i kubatura nie musi być ogromna. Jak już pisałem nie chce ogromnych podłogowych lecz bardziej monitory z dobrym klarownym ciepłym basem - dudnienie nie już mam. Gwarantują mi to kolumny Sony od jakiejś wieży (notabene z bardzo mocnym STK pracowały), niestety 6ohm a nie 8 jak wynosi minimum dla wzmacniacza - przez to nie mogę dać im "pooddychać", z uwagi na spalenie wzmaka.

Wiesz że jak coś ma grać dobrze to nie może być mikroskopijne. A chcąc mieć bas głośnik musi mieć powierzchnię.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xtream napisał:

Wiesz że jak coś ma grać dobrze to nie może być mikroskopijne. A chcąc mieć bas głośnik musi mieć powierzchnię.

nie obraź się , ale to są bzdury których się gdzieś naczytałeś.

bas z wynyla to max 50hz (tyle nagrane jest na płycie) a tyle nawet 16cm głośnik może osiągnąć.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara - mi większy nie jest potrzebny.
Mówiąc mikroskopijny miałem na myśli 3" :D

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, bolo_senor napisał:

bas z wynyla to max 50hz (tyle nagrane jest na płycie)

Bez przesady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, porlick napisał:

Napisz tylko, o co chodzi z tą hybrydowością Techniczna, bo nie rozumiem- ma lampy, czy co? Nie kojarzę, w jakim modelu je stosowali.

Miałem kiedyś wzmacniacz Technics SU-V 670, miał hybrydowe końcówki mocy, takie grubowarstwowe scalaki na elementach dyskretnych w plastikowej obudowie. Coś w tym stylu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, przemak napisał:

Bez przesady.

rany znowu ?  , czy w każdym wątku muszą być te sprzeczki z innych wątków.

h*j nich będzie od1hz do 200khz

idę się upić , bo nerw puścił.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bolo_senor napisał:

rany znowu ?  , czy w każdym wątku muszą być te sprzeczki z innych wątków.

h*j nich będzie od1hz do 200khz

idę się upić , bo nerw puścił.

 

Jakie sprzeczki z innych wątków? Bzdury piszesz to prostuję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, o to chodzi. Tak mi się z lampowo- tranzystorową konstrukcją skojarzyło. Takie scalaki były i nadal są powszechne w audio. Sanyo, Sony, Pioneer, nawet Yamaha to stosowali i grało to różnie- czasem nawet całkiem poprawnie i nie było powodów, by się specjalnie czepiać. Choć przelotną znajomość z Yamahą (amplituner KD) szybko zakończyłem. Tam też były scalaki i firma łagodnie mówiąc, nie popisała się dźwiękiem.

Oprócz tego, grzało się to niemożliwie- nawet podczas cichego słuchania. (Kolumny 8ohm)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest pasmo przenoszenia vinyla wiem, ale jakie to ma znaczenie nie skoro każde inne ułożenie wkładki czy choćby jej jakość zmienia to i nie w sposób by pełne pasmo zawsze grało i u wszystkich było jednakowe. Proponuję ten spór zakończyć by oprócz przytyków wniosków nie będzie.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, przemak napisał:

Bzdury piszesz to prostuję. 

jakie bzdury? , wytwórnie taki materiał życzą sobie do tłoczenia , tyle. Wiem to od kupla co płytę wydaje.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bolo_senor napisał:

jakie bzdury? , wytwórnie taki materiał życzą sobie do tłoczenia , tyle. Wiem to od kupla co płytę wydaje.

 

 

Ta, jasne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, przemak napisał:

Ta, jasne. 

ta , zadzwoń i zapytaj w jakiejś wytwórni , albo rutkowskiego wynajmij. To jest banalne do sprawdzenia , na maila też ci odpowiedzą.

mam wielką ochotę rozwiać twoje wątpliwości i podać kto i kiedy , ale bez zgody nie mogę. To chyba rozumiesz.

Godzinę temu, xtream napisał:

Proponuję ten spór zakończyć by oprócz przytyków wniosków nie będzie.

dokładnie , w ogóle nie jest to ważne by , budowę płyty atom po atomie analizować. Po raz kolejny ?

1 godzinę temu, przemak napisał:

Bzdury piszesz to prostuję. 

Jak zawsze protestujesz , czasem słusznie , lecz czasem nie.

Dla informacji , to jest wątek o kolumnach w którym posłużyłem się tylko przykładem , jak pomyliłem się o 0,5 hz to przepraszam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bolo_senor napisał:

ta , zadzwoń i zapytaj w jakiejś wytwórni , albo rutkowskiego wynajmij. To jest banalne do sprawdzenia , na maila też ci odpowiedzą.

mam wielką ochotę rozwiać twoje wątpliwości i podać kto i kiedy , ale bez zgody nie mogę. To chyba rozumiesz.

Nie jesteś idiotą, piszesz sensownie, powiedz mi co mam zrobić w takiej sytuacji jak ta. Napisałeś nieprawdę, stosując ogólny kwantyfikator - "bas z wynyla to max 50hz". To jest nieprawda i łatwo to udowodnić. Jako argument przytaczasz doświadczenia "kupla co płytę wydaje", które nawet jeżeli są prawdziwe (czego nie można wykluczyć, często wytwórnie zabezpieczają się przed domorosłymi producentami z małymi paczkami odsłuchowymi) to dotyczą jakiegoś konkretnego przypadku, a nie są ogólnymi wytycznymi ani tym bardziej nie są wyrazem ograniczeń formatu. Płyta winylowa generalnie z dołem nie ma żadnego problemu, jeżeli nie jest w przeciwfazie, stąd wymagania są zwykle formułowane nieco inaczej, niż piszesz. I teraz - jak to zostawię, to za dwa lata przyjdzie jakiś mundry (jak dzisiaj rano) i się przypiep... że napisałem, że pasmo winyla jest do 50Hz, a nawet jak nie napisałem, to nie protestowałem. To co mam robić - olać to? To olewam, tylko żeby nie było.

PS. Dzisiaj rano robiłem master na dwupłytowy winyl (bo długi). Nie pierwszy raz to robię. Trochę problemów było, ale nie z dołem. Ciąłem na 40Hz. Co będzie, jak nie odrzucą i wytłoczą? ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, przemak napisał:

PS. Dzisiaj rano robiłem master na dwupłytowy winyl (bo długi). Nie pierwszy raz to robię. Trochę problemów było, ale nie z dołem. Ciąłem na 40Hz. Co będzie, jak nie odrzucą i wytłoczą? ? 

dobrze wiesz , że zależy to od ilości materiału , widzimisię jakiś gości i szczęścia .

Jak uprzesz się i zapłacisz to wszystko ci nagrają , a jak oni się oni uprą to i tak przez swoje "tryby" przepuszczą i z automatu zrobią 50hz

 W każdym razie to mało istotne dla wątku .

Godzinę temu, przemak napisał:

jak to zostawię, to za dwa lata przyjdzie jakiś mundry (jak dzisiaj rano) i się przypiep... że napisałem, że pasmo winyla jest do 50Hz

No to doprecyzowałeś , ja uogólniłem.

mundrzy się znajdą zawsze , a jak przyjdzie mundrzejszy , to powie , że jak ty dałeś 40hz , to inny ktoś dał 20hz . 

I tak w kółko , czasem lepiej w szczegóły się nie zagłębiać , bo więcej złego niż pożytku.

Im głośniej się krzyczy tym oponentów więcej się zbiega , 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bolo_senor napisał:

dobrze wiesz , że zależy to od ilości materiału , widzimisię jakiś gości i szczęścia .

Jak uprzesz się i zapłacisz to wszystko ci nagrają , a jak oni się oni uprą to i tak przez swoje "tryby" przepuszczą i z automatu zrobią 50hz

Czyli nadal upierasz się, że wszystko, co na winylu poniżej 50Hz to kwestia "widzimisię jakiś gości i szczęścia", opierając się na doświadczeniach swojego kumpla? 

Żeby była jasność - ja nie oczekuję bicia się w piersi ani hołdów, zwykłe "Ojtam, dobra, mniej więcej" wystarczy. Ale wybierasz upieranie się przy bzdurze, a to słabe jest. 

12 minut temu, bolo_senor napisał:

mundrzy się znajdą zawsze , a jak przyjdzie mundrzejszy , to powie , że jak ty dałeś 40hz , to inny ktoś dał 20hz . 

I tak w kółko , czasem lepiej w szczegóły się nie zagłębiać , bo więcej złego niż pożytku.

Tylko ja nie napisałem, że na winylu nie ma nic poniżej 40Hz, taka różnica. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ochoty tego ciągnąć , bo nie o tym ten wątek.

pokłócimy się w stosownym wątku innym razem. Obiecuje.

@xtream przemak pisze , że na winylu jest coś poniżej 40hz. Ja się myliłem i jednak potrzebujesz co najmniej 15 calowych głośników z pasmem do 20hz. By posłuchać płyt winylowych w sypialni ,  zwłaszcza tych tych co @przemak zrobił.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem że jak ma się "małe" pomieszczenie to trudno uzyskać tak niskie częstotliwości - nawet jak nagranie to umożliwia. Nie zależy mi by zejść do nierealnie niskich częstotliwości. Mam 2 suby gotowe to wynagrodzić (sam robiłem), więc zejście w dół nie jest punktem krytycznym. Jak już pisałem dudnienie mam, teraz chce mieć czysty bas.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bolo_senor napisał:

nie mam ochoty tego ciągnąć , bo nie o tym ten wątek.

pokłócimy się w stosownym wątku innym razem. Obiecuje.

@xtream przemak pisze , że na winylu jest coś poniżej 40hz. Ja się myliłem i jednak potrzebujesz co najmniej 15 calowych głośników z pasmem do 20hz. By posłuchać płyt winylowych w sypialni ,  zwłaszcza tych tych co @przemak zrobił.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xtream napisał:

Z doświadczenia wiem że jak ma się "małe" pomieszczenie to trudno uzyskać tak niskie częstotliwości - nawet jak nagranie to umożliwia

Z dośwadczenia (komnata ok. 15m2) wiem, że nie mam żadnych problemów z basem, odtwarzanym PNEUMATYCZNIE, za pomocą 10" wooferów dużych podłogowych ZG.

Te same ZG w dwa razy większym metrarzu (fakt że kwadrat) dudniły i buczały gdy schodziły za nisko.

To tyle jak chodzi o mit niskich f w "małych" pomieszczeniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mitów, ja nawet nie negowałem częstotliwości vinyla. Ja cze ładnie grające stereo. Na olx widziałem kolumny onkio, ale z tego co pamiętam kolumny tej firmy nie cieszyły się uznaniem.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, iro III napisał:

odtwarzanym PNEUMATYCZNIE,

tak jest ,na każdych słuchawkach przecież bas słychać

xtream, nie kupuj mildtonów,chyba,że umiesz przerobić ....tam wysokotonowy to straszne padło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak przerobić, ale jak coś to umiem. Tylko doprecyzuje co trzeba przerobić, zwrotnice czy głośnik?

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, xtream napisał:

Tylko doprecyzuje co trzeba przerobić, zwrotnice czy głośnik?

Najlepiej wszystko- bo i obudowa to kicha- przy tej wielkości brak wzmocnień wewnętrznych świadczy o wykonaniu na pałę.

Naprawdę nie rozumiem jak, wobec tylu możliwości, można jeszcze w ogóle myśleć o tym padle. (Mildtonach) To było przestarzałe i do d...py już na linii produkcyjnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.