Skocz do zawartości
IGNORED

dzięki temu forum


Pizemel

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska!

 

Dziekuję Wam! To forum ma sens po stokroć...

Jestem kompletny rookie i siędzę tu już ze 3 m-ce cierpliwie czytając i czytając. Dzieki temu wiedziałem dokładnie jakich klocków i w jakich konfiguracjach chcę posłuchać. Teraz umówiłem sie na odsłuch (he, raptem drugi w życiu) i do końca lutego powinienem mieć PIERWSZY zestaw.

Tak żeby rozjaśnić a może posłuchac jeszcze jakichś rad moje typy:

wzmak: nad c320bee, rotel ra-01, ca 540, marantz pm 7000

głośniki: ae evo 3 &1, kef q1, tannoy m72, może eltaxy i jakieś b&w choć kolega odradza bo twierdzi że kevlarowe membrany są jakieś wolne...co myslicie

cd: tu mam największy problem bo niby hd 750 ma pieknie grać ale te wszystkie problemy z nimi odstraszają więc może jednak nad c521

No i co? Budżetówka pełną parą ale na początek to i tak eldorado...(do tej pory słucham jakiejś hipermarketowej philipsówy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PM7000 to dobry klocek, C521 lepiej sobie odpuść, chyba ze zdecydujesz sie na 541 lub 542, ewentualnie uzywany 524. Z C320BEE daj sobie spokoj od razu jeśli masz kase na PM7000. Tyle odemnie, daj znac jak juz czegos posluchasz.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.