Skocz do zawartości

Mathia74

Rekomendowane odpowiedzi

Powstajne kolejne już radio skupiające jak dotąd najwięcej byłych pracowników zarżniętej Trójki. Radio 357. Radio obywatelskie. Startują w grudniu. Plany bardzo ambitne. Ciekaw jestem Waszego zdania.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to cieszy. Muzycznie Nowy Świat średnio mi się podoba, może w niej stacji będą grać bardziej ambitnie

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem mamy połowę Trójki w Nowym Świecie, by była całość potrzeba 357.

Nazi-bolszewiki myśleli po staremu, po swojemu, że wystarczy ludzi wywalić i spokoj.

Otóż nie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek zweryfikuje.

Zobaczymy co są warci ci nachalnie promowani starcy: jeden etat w komunistycznym radiu a drugi w SB.

Bo mam wrażenie że bez pieniążków od ludowej władzy (czytaj: od polskiego podatnika) to oni sobie zwyczajnie nie poradzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójki pod Mannem już od dawna ni słuchałem, muzyka żadna, nie że kiepska ale zupełnie nie moja, taki bez sensu mix niczego, według mnie to już emeryci (sam młody nie jestem) ale się wyczerpali, bez szans na powodzenie. A nowa Trójka? Kuby mi szkoda bo jak był zaczęli grać lepiej... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fxx napisał:

według mnie to już emeryci

W sumie to im współczuję. Siedzieli sobie na ciepłych posadkach w PRIII, przez 40 lat puszczali to samo, kaska leciała. I było OK. Cieplutko, przyjemnie, spokojnie. 

Aż tu nagle przychodzi oficer prowadzący i każe im wykonywać jakieś dziwne ruchy: Kazik na 1 miejsce, protesty, petycje... No kurka!

I ani się zorientowali - zostali wszyscy na lodzie. A poradzić sobie na wolnym rynku współczesnych mediów - to nie jest takie proste. Jak masz osobowość i coś do zaoferowania, to się utrzymasz nawet z kanału na YT. Ale obawiam się że oni polegną w konfrontacji nawet z degeneratami typu Kononowicz czy Major. Bo Konon i Major przynajmniej wiedzą jak dostarczyć publiczności rozrywki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fxx napisał:

Trójki pod Mannem już od dawna ni słuchałem

To widać. Nie słucham ale się wypowiem.

Trójka "pod Mannem" - cóż to oznacza?

2 godz. w nidzielę

1 godz. w pon.

1 godz. w tygodniu (wspólnie z Gacek)

3 godz. rano w piątek

Razem 7 godzin na tydzień.

Wobec nadawania 24h na dobę 

mamy 168 godzin do 7 "pod Mannem" co daje wynik ponizej 4%

Ctzy tak się objawia "panowanie" Pana Manna?

A mądrzy podpowiadają - trzeba wiedziec co się mówi a nie mówić co się wie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś taki Mann czy inny niedźwiedzki byli kimś, mieli dostęp do zachodnich płyt i puszczali je na antenie nielegalnie zresztą szerzac piractwo i wszyscy byli zadowoleni ale dzis juz sa niepotrzebni kaseta magnetofonowa to tez juz przeszłość, nie ma sensu im płacić za mówienie która godzina .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, iro III napisał:

co daje wynik ponizej 4%

Ctzy tak się objawia "panowanie" Pana Manna?

Jeśli chodzi o słuchalność, to tak.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaże się, ja myślę że najdalej za pół roku będą kołatali do bram dowolnej redakcji, bo sukcesów na wolnym rynku nie będzie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech rynek zweryfikuje. Chyba, że Soros kupi stację w uznaniu poprawnej linii politycznej. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





A poradzić sobie na wolnym rynku współczesnych mediów - to nie jest takie proste. Jak masz osobowość i coś do zaoferowania, to się utrzymasz nawet z kanału na YT.


Jak taki Pietrzak na przykład

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, remak123 napisał:

Jak taki Pietrzak na przykład

Akurat Pietrzak jest sługusem reżimu. Każdego po kolei. ?

Wolski zaś razem z nim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka opinia,

"Muzyczne radio z dodatkiem słowa, będzie potrzebowało... 500.000 złotych miesięcznie! Słabo? My, czyli #HaloRadio, które codziennie rozmawia w Wami przez większość doby, mając na pokładzie 50 fantastycznych i zaangażowanych osób, potrzebujemy jedynie 150.000 złotych miesięcznie. Czas to otwarcie powiedzieć: w przeciwieństwie do innych, nasz projekt to nie jest skok na Państwa kasę, sposób na łatwy zarobek, czy kolejny raz powielanie schematu. No, ale widać my jesteśmy naiwni, a nie do bólu pazerni i bezczelni – "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, il Dottore napisał:

Rynek zweryfikuje.

Zobaczymy co są warci ci nachalnie promowani starcy: jeden etat w komunistycznym radiu a drugi w SB.

Bo mam wrażenie że bez pieniążków od ludowej władzy (czytaj: od polskiego podatnika) to oni sobie zwyczajnie nie poradzą.

Nie twoja sprawa. Pilnuj rozgłośni radiowych w Irlandii. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Pietrzak jest sługusem reżimu. Każdego po kolei.
Wolski zaś razem z nim.
Mylisz qrewstwo z prostytucją i sex z małżeństwem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość glazior

(Konto usunięte)
4 godziny temu, il Dottore napisał:

Niech rynek zweryfikuje.

Tego już zweryfikował.

Robert Makłowicz teraz gotuje w internecie. Znany kucharz i krytyk otworzył kanał na YouTube

https://kulinarnapolska.org/robert-maklowicz-teraz-gotuje-w-internecie-znany-kucharz-i-krytyk-otworzyl-kanal-na-youtube/

ROBERT MAKŁOWICZ DALMACJA odc.16 " Vis część pierwsza"

146 293 wyświetlenia 1 tydzień temu

 

Edytowane przez glazior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać. Nie słucham ale się wypowiem.
Trójka "pod Mannem" - cóż to oznacza?
2 godz. w nidzielę
1 godz. w pon.
1 godz. w tygodniu (wspólnie z Gacek)
3 godz. rano w piątek
Razem 7 godzin na tydzień.
Wobec nadawania 24h na dobę 
mamy 168 godzin do 7 "pod Mannem" co daje wynik ponizej 4%
Ctzy tak się objawia "panowanie" Pana Manna?
A mądrzy podpowiadają - trzeba wiedziec co się mówi a nie mówić co się wie.
 
Ile za te godziny podatnik musiał płacić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, glazior napisał:

ROBERT MAKŁOWICZ DALMACJA odc.16 " Vis część pierwsza"

146 293 wyświetlenia 1 tydzień temu

Tyle wyświetleń to zaledwie kilkaset zeta. Ale Makłowiczowi hajsy z jutuba nie muszą się zgadzać bo ten program opiera na product placement. Tak czy owak - jeśli utrzyma się na wolnym rynku to szacun.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, caleb66 napisał:

kiedyś taki Mann czy inny niedźwiedzki byli kimś, mieli dostęp do zachodnich płyt i puszczali je na antenie nielegalnie zresztą szerzac piractwo

To są obywatele państwa polskiego i obowiązuje ich polskie prawo, które wtedy tego nie uznawało za przestępstwo. Kiedy się zmieniło prawo, nikt płyt w radiu nie puszczał, wiec trochę jakby przesadziłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są obywatele państwa polskiego i obowiązuje ich polskie prawo, które wtedy tego nie uznawało za przestępstwo. Kiedy się zmieniło prawo, nikt płyt w radiu nie puszczał, wiec trochę jakby przesadziłeś.
Tak wiem o tym ze wtedy można było to robić legalnie w polsce i nie mam nic przeciwko temu ,napisałem że byli kimś, tylko czasy się zmieniły i stali się niepotrzebni i nikt ich nie lubi już i nie potrzebuje ,ich praca stała się zbędna tak jak praca oborowych w PGR ach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bobcat napisał:

Nie twoja sprawa. Pilnuj rozgłośni radiowych w Irlandii. 

A to nie wiesz, że radia 8nternetowego można słuchać wszędzie.

6 godzin temu, Jacchusia napisał:

To są obywatele państwa polskiego i obowiązuje ich polskie prawo, które wtedy tego nie uznawało za przestępstwo. Kiedy się zmieniło prawo, nikt płyt w radiu nie puszczał, wiec trochę jakby przesadziłeś.

Ostatnio słyszałem całą drugą płytę z The Wall.

Wracając do tematu.

Powstaje kolejne radio oparte na modelu biznesowym Rydzyka, czyli żebrach.

Panowie i panie, którzy całe lata przepracowali na dobrych pensjach, mający chyba jakieś oszczędności, budują biznes na wpłatach potencjalnych słuchaczy.

A może by tak zaryzykować własnymi pieniędzmi? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jezz napisał:

Powstaje kolejne radio oparte na modelu biznesowym Rydzyka, czyli żebrach.

Panowie i panie, którzy całe lata przepracowali na dobrych pensjach, mający chyba jakieś oszczędności, budują biznes na wpłatach potencjalnych słuchaczy.

A może by tak zaryzykować własnymi pieniędzmi? 

 

A to jakieś przestępstwo jest? Tylko idiota ryzykuje własne pieniądze, mając inną możliwość. Nie będą chcieli ludzie wpłacać - nie będzie radia. Proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ta sama walka , co z Owsiakiem. 

Ta cała kasa przecież im się należy, dlatego tak zdecydowanie rozpierdzielają wszystko. Ma pozostać jedynie Pan, który ma i reszta, która żyje z tego, co Pan im skapnie łaskawie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jezz napisał:

A może by tak zaryzykować własnymi pieniędzmi? 

Jaja sobie robisz? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, seniortelefono napisał:

 

A to jakieś przestępstwo jest? Tylko idiota ryzykuje własne pieniądze, mając inną możliwość. Nie będą chcieli ludzie wpłacać - nie będzie radia. Proste.

Proszę wskazać, gdzie napisałem, że to przestępstwo.

52 minuty temu, iro III napisał:

W reaktywowanym "wieczorze płytowym" (2 PR, niedziela 22:00) od ponad roku emitują WYŁĄCZNIE płyty w całości...kto powiedzał, że nie wolno!? 

Może po prostu płacą za to?

Ja nie powiedziałem, więc chyba pytanie nie do mnie.

Np. Fela Kuti, jedno nagranie to od razu pół płyty.?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, costa brava napisał:

widać tak wierzą w swój biznes plan ?

Biznes plan jest taki jak zwykle. Wydymać frajerów. ? Frajerzy niech płacą, a my - dolce vita! ?

Problem tym razem jest taki, że frajerów państwo ludowe już nie może zmusić by opłacali panów, co im puszczą płytę w radiu. Bo w międzyczasie świat jakby poszedł trochę do przodu. Pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty, Spotify... Jakość plików cyfrowych jest dziś o niebo lepsza, niż to, co możemy usłyszeć za pośrednictwem radia FM. W telefonie mam około mnóstwa swoich ulubionych płyt. W telefonie. To po co mi radio i ten smutas na ubeckim etacie?  Żebym tracił swoje cenne życie na słuchanie kretyńskich reklam?

Więc nie. To się nie uda. Radio - takie radio docierające do słuchaczy za pośrednictwem eteru - jest w czasach internetu już niczym innym, jak tylko radosnym anachronizmem.

Ja używam internetowej wersji stacji naziemnych. Dosyć rzadko. Jak ktoś do mnie przyjeżdża z Polski, to zawczasu przygotowuję w telefonie stream z jego lokalnej stacji (Radio Psia Wólka, Kraśnik FM, czy coś w tym rodzaju ? ) i zawsze jest niezły ubaw, gdy odpalam radio w samochodzie, spiker mówi po polsku: "tu radio Kraśnik FM" i klient wybałusza oczy: "to tutaj radio z mojej wsi nadaje???". Ja wtedy odpowiadam z kamienną twarzą, że w Mercedesach są takie specjalne anteny, że łapią sygnał bez problemu. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.