Skocz do zawartości
IGNORED

Nowe kasety DAT. Gdzie kupić ?


Audiofil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Ostatnio próbowałem zdobyć w/w kasety w moim rodzinnym mieście, lecz na pytanie odpowiadano mi również pytaniem: " A co to jest ?".

Znalazłem kilka adresów na googlach, zaś sugerowane ceny to około 30 pln za 120 minut. Może zna ktoś tańsze źródło???

Pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Jest taka hurtownia w Krakowie na ul Berka Joselewicza i tam wiedza co to jest DAT:):):). Ponadto sklep f-my Big Fox na Zwierzynieckiej. Jesli jestes z Krakowa skontaktuje Cie z kim trzeba bo znam osobiscie kierownika salonu audio na Zwierzynieckiej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam streamer DAT i kasetki są identyczne z tymi audio podejrzewam, że żadnych problemów typu adaptacja nie ma. Wprawdzie wszystko kupowałem jakieś 5 lat temu ale urządzenia takie nadal się robi to i z tasiemkami nie powinno być problemów. Zapytaj w poważniejszych sklepach komputerowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.