Skocz do zawartości
IGNORED

Z kulturą na TY.


gutekbull

Rekomendowane odpowiedzi

-> Less

 

Proszę, czytaj uważanie. CZy ja napisałem,że twierdzę "to już nie hooby, ale zidiocenie"? Napisałem tylko,że niektórzy sądzą tak, niektórzy inaczej. Czy widzisz róznicę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cartman---> Wszystko zależy od tego, jakich słów się używa. Ale jeśli ktoś, gdy już niema żadnych argumentów zaczyna używać epitetów typu: chyba Cię pojeb..., jesteś pop....ony itp. to już nie wiele ma wspólnego z kulturą. A co do przykładu z tramwaju… na pewno są tacy, którzy jak usłyszą gdy ktoś mów "k**wa" myślą sobie "swój człowiek". Tylko w takim razie niech lepiej pójdą sobie z nim na piwo i pogadają a nie zaśmiecają forum żałosnymi wpisami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> cartman

Wydaje mi się, że co innego rzucanie mięsem w przyjacielskiej pogawędce ( sam to lubię) a co innego obrzucanie się mięsem podczas dyskusji... Czujesz różnicę???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Less - ponieważ sam napisałes ze jedną z wad chamstwa jest zmienianie tematu, i ponieważ mam tu byc kulturalny... Więc odpowiem Ci w kulturalnie bardzo ze znowu p...dolisz bez sensu.

 

I dodam "drogi przyjacielu" dla zachowania pełnej kultury (piszac te słowa kulturalnie i wykwintnie odchylam mały palec prawej dłoni ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tu k... wpisujecie poj...y je..ne? Kolo kulturnie zapala temacik o kuntórze, a wy sie k.. zaczynacie kłucić miendzy sobom? Kompleksy jakieś wszyscy leczą?

 

Gutekbull , nie wiem czy uda Ci się wymyśleć wątek, który w ciągu 12 godzin nie będzie wyglądał tak jak ten, czy Twój porzedni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Wydaje mi się, że co innego rzucanie mięsem w przyjacielskiej pogawędce ( sam to lubię) a co innego obrzucanie się mięsem podczas dyskusji... Czujesz różnicę???

 

nie

coś jeszcze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno o coś konstruktywnego.

Odnoszę wrażenie ,że na forum uwidaczniają się nasze narodowe przywary, animozje.

Historycznie jesteśmy stworzeni do kłótni, widać to na przełomie naszych dziejów,

jak i obecnie w polityce - sejmie.

Również tutaj w naszym małym światku, smutne, acz prawdziwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emsze2 -> wiesz ja też tego nie czuje. Owszem w rozmowie padają czasem dosadniejsze słowa, i może je masz na myśli, ale jeśli mówisz o rozmowach nastolatków i starych "żuli" gęsto przetykanych k.., h..., itp. epitetami to dla nich to tez jest przyjacielska rozmowa a mnie ogarnia "nie smak” i przerażenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli "męską" pogawędkę gdzie używa się czasem mocniejszych słów dla podkreślenia czegoś, bynajmniej nie myślę o penerskich blubrach, bo to mnie zniesmacza!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Zaraz troll nam będzie udowadniać, w ramach eksperymentu socjologicznego, że Żydów nie lubimy. Mnie, z cholernymi pejsami do pasa! Dość, zaznaczam "nie na temat". Wszystkim proponuję to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>To o czym tu na Forum dyskutujemy ma sprawiać przyjemność, a wychodzą niezdrowe emocje! Po co? Lepiej posłuchać muzyki...

 

lepiej zmienić kabel i dodać trochę styropianu na sufit :-)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi end way of life - bardzo bym prosil, zeby wszyscy zainteresowani, a takze zawiedzeni, rozczarowani, sfrustrowani oraz zwykli niegodziwcy zechcieli zastanowic sie ewentualnie, co ow termin moglby znaczyc. dla nich osobicie oraz dla poziomu tego forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutek: widzę, że szukasz kolejnego "kija do wsadzenia w mrowisko"? Nice try ;)

 

Bardziej serio, na ogólne schamienie rady nie ma, prócz ew. moderowania forum - to jednak byłaby "praca" pełnoetatowa. Ewentualnym rozwiązaniem mogłoby być przyznanie przez Lukara kilku zaufanym osobom prawa usuwania wpisów, przenoszenia ich na bocznicę, bądź czasowego banowania użytkowników. Oczywiście, zaraz podniosłyby się głosy, że "są równi i równiejsi", ale... forum jest w końcu prywatne, i użytkowanie nie jest obowiązkowe. Pomysł poddaję pod rozwagę.

 

Bartłomiej: swoje ewentualne pretensje potrafię wyrazić sam. Jeżeli będę uważał to za stosowne, wyrażę, jeśli nie - nie wyrażę, i tobie - z całym szacunkiem - nic do tego. Ani twojej pomocy, ani zachęty nie potrzebuję. Bądź więc łaskaw moim nickiem pyszczka sobie nie wycierać, uprzejmie dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Panowie na forum jest spokojnie w sumie.......najbardziej chamskie odzywki zostały usunięte - stały forumowicz z paroma cyferkami po nicku jednak na długo pozostanie w mej pamięci....(stali bywalcy wiedzą o kogo chodzi)

Ale co tam, takie zaczepki trzeba olać ciepłym moczem, czego i innym życzę ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.