Skocz do zawartości
IGNORED

Ripowanie płyt CD do plików


KrzKra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ASURA napisał:

Płytki  przed zgrywaniem CD warto zdemagnetyzować komórką. Nie wiem ? o co biega ale słychać na dobrym odtwarzaczu.

Mógłbyś o tym napisać? 

Jeżeli chodzi o kopie płyt to stosuje nagrywarkę Tascam CDRW900 mkII, dobry transport CD i dobry kabel cyfrowy. Gra to lepiej niż kopie na różnych programach PC. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ASURA napisał:

Głuchota nic z paranormalnością nie ma nic wspólnego ale masa wątpliwości odpada

Może i tak... Ja bym napisał głuchota połączona z bujną wyobraźnią ?

2 minuty temu, muda44 napisał:

Mógłbyś o tym napisać? 

Jeżeli chodzi o kopie płyt to stosuje nagrywarkę Tascam CDRW900 mkII, dobry transport CD i dobry kabel cyfrowy. Gra to lepiej niż kopie na różnych programach PC. 

Próbowałeś porównywać pliki z PC i transportu jakimś programem? Jeżeli są różnice któryś plik jest źle skopiowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak dla was, ale dl mnie  coraz częsciej takie zachowanie , że śmiesznego , przeradza sie w żenujące 

te wyzwiska o głuchocie są dla mnie , po prostu prostackie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Funnykris napisał:

?

Próbowałeś porównywać pliki z PC i transportu jakimś programem? Jeżeli są różnice któryś plik jest źle skopiowany.

Nie interesują mnie różnice w programie ale to co słyszę. Ten temat był już wiele razy wałkowany i nawet wysyłałem płytę gdzie 2 te same utwory były nagrywane na różnych kablach i transportach CD. 

Więcej w tym uczestniczyć nie będę... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, muda44 napisał:

Nie interesują mnie różnice w programie ale to co słyszę.

Nie będę się sprzeczał. Ale moim zdaniem poleganie na własnym słuchu w kwestii zgodności bitowej z oryginałem to nieporozumienie. 

20 minut temu, billy idol napisał:

nie wiem jak dla was, ale dl mnie  coraz częsciej takie zachowanie , że śmiesznego , przeradza sie w żenujące 

te wyzwiska o głuchocie są dla mnie , po prostu prostackie 

To nie ja to napisałem ? Też nie lubię kiedy ktoś zarzuca mi głuchotę w trakcie dyskusji. Szczególnie o rzeczach tak prostych jak ripowanie CD. Jak zwykle prosta i wiadoma od lat sprawa urosła wśród audiofilów do rangi co najmniej tak istotnej jak zwalczanie głodu na świecie. Nośnik znany od 40 lat nagle zaczyna skrywać w sobie niezliczone tajemnice i jego poprawne skopiowanie na dysk twardy staje się karkołomnym zadaniem... No bo jak tu np. przenieść złoty kolor Japan edition na dysk... Może trzeba kupić złoty dysk talerzowy? Tyle pytań bez odpowiedzi... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Funnykris napisał:

Nie będę się sprzeczał. Ale moim zdaniem poleganie na własnym słuchu w kwestii zgodności bitowej z oryginałem to nieporozumienie. 

?

Ja tam muzykę słucham a nie mierze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Funnykris napisał:

To nie ja to napisałem

wiem

nie miałem na myśli ciebie

rozpoznaje "cytowania"

 

Argumenty audiofili

1 za słaby sprzet

2 za słaby słuch

3 muzyki sie słucha , a nie mierzy

 

 

koniec argumentów

nie no .... dla mnie bomba  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, ASURA said:

 

Będzie zdziwko że każda wytłoczona płyta jednak trochę inaczej brzmi

 

Chłopie, daj już spokój. Nie było cię tu przez jakiś czas i można było odpocząć od twoich wynurzeń. Zacznij od podstaw, przypominam, jakiś czas temu nie wiedziałeś co to jest transformata Fouriera, nie będę przypominał co na ten temat pisałeś. Dla zainteresowanych - nazywałeś się wtedy Raphaell - można odnaleźć stosowne wpisy. 

Wypisujesz banialuki na każdy temat, licząc, że i tak nikt tego nie sprawdzi.

Liznąłeś trochę terminologii, nasłuchałeś się różnych rzeczy, których nie rozumiesz i skutkiem tego produkujesz jakieś dziwadła, w rodzaju podstawek pod kabel wypełnionych kocim żwirkiem o cudownych własnościach i potem sprzedajesz to naiwnym opatrując stosowną legendą i testami wykonanymi w sposób urągający jakiejkolwiek metodologii.

Weź sobie jakiś dwuletni urlop od forum, postudiuj trochę i nie wracaj, jak nie zmądrzejesz.

Na razie tylko wprowadzasz ludzi w błąd, tak jak to czyniłeś pod innym nickiem.

2 hours ago, muda44 said:

Ja tam muzykę słucham a nie mierze ?

I dlatego zdarza ci się wypisywać głupoty, może nie takie jak kolega ASURA, ale nie wiele ci do niego brakuje.

3 hours ago, muda44 said:

Nie interesują mnie różnice w programie ale to co słyszę. Ten temat był już wiele razy wałkowany i nawet wysyłałem płytę gdzie 2 te same utwory były nagrywane na różnych kablach i transportach CD. 

Tak wysyłałeś takie płyty. Z jakim rezultatem?

Ano z takim, że to co wg ciebie brzmiało inaczej, okazało się po zgraniu przy pomocy EAD zgodne bitowo w 100% ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, acapella55 napisał:

 

I dlatego zdarza ci się wypisywać głupoty, może nie takie jak kolega ASURA, ale nie wiele ci do niego brakuje.

Tak wysyłałeś takie płyty. Z jakim rezultatem?

Ano z takim, że to co wg ciebie brzmiało inaczej, okazało się po zgraniu przy pomocy EAD zgodne bitowo w 100% ?

 

Sprzęt AUDIO służy do słuchania muzyki a akcesoria potrafią brzmienie poprawić. Jedni z tego korzystają a inni tylko mierzą ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minutes ago, muda44 said:

Sprzęt AUDIO służy do słuchania muzyki a akcesoria potrafią brzmienie poprawić. Jedni z tego korzystają a inni tylko mierzą ?

 

Zgadza się. Tylko część z tych "akcesoriów" działa tylko na wzrok. Jeśli zdajesz sobie z tego sprawę, to w porządku, ale przypisywnie jakichś szczególnych własności tym akcesoriom bezkrytycznie to błąd. bo 99.9% tych rzeczy to figle mózgu, a nie realny wpływ na sygnał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez acapella55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, acapella55 napisał:

Zgadza się. Tylko część z tych "akcesoriów" działa tylko na wzrok. Jeśli zdajesz sobie z tego sprawę, to w porządku, ale przypisywnie jakichś szczególnych własności tym akcesoriom bezkrytycznie to błąd. bo 99.9% tych rzeczy to figle mózgu, a nie realny wpływ na sygnał.

Nic nie przypisuje. Kupuje lub wypożyczam, sprawdzam i wyciągam wnioski czy działa oraz czy dla mnie  różnica jest warta takiego wydatku. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest że niektóre akcesoria audio to czysta ściema. Prawdą jest również że ceny bardzo wielu akcesoriów audio przekraczają granice absurdu. Można nad tym ubolewać, bo nie wszystko jest ściemą, a wojująca frakcja programowych sceptyków wrzuca wszystko do jednego wora hejtując jak leci, nawet to co rzeczywiście działa. Natomiast stosunek ceny do efektywności danego akcesorium to całkiem osobny temat, jak już wspomniałem ceny akcesoriów nader często są absurdalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, McGyver napisał:

bo nie wszystko jest ściemą, a wojująca frakcja programowych sceptyków wrzuca wszystko do jednego wora hejtując jak leci, nawet to co rzeczywiście działa.

Jak działa to taki np. test różnicowy to wykaże. Można porównywać w klasyczny sposób, ale z zachowanie procedur testowych a nie żywiołowo. 

1 godzinę temu, muda44 napisał:

Sprzęt AUDIO służy do słuchania muzyki a akcesoria potrafią brzmienie poprawić.

To całkiem możliwe ale wymaga wiarygodnego sprawdzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, muda44 napisał:

Nie interesują mnie różnice w programie ale to co słyszę. Ten temat był już wiele razy wałkowany i nawet wysyłałem płytę gdzie 2 te same utwory były nagrywane na różnych kablach i transportach CD. 

Więcej w tym uczestniczyć nie będę... 

To, że można słyszeć różnice między dwoma identycznymi sygnałami to jest całkowicie normalne zjawisko. Ważne tylko, żeby sobie zdawać z tego że są identyczne sprawę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, muda44 napisał:
7 godzin temu, muda44 napisał:

Mógłbyś o tym napisać? 

Jeżeli chodzi o kopie płyt to stosuje nagrywarkę Tascam CDRW900 mkII, dobry transport CD i dobry kabel cyfrowy. Gra to lepiej niż kopie na różnych programach PC. 

Zamiast przepłacać za demagnetyzer np. Furutecha wyjmuję najpierw płytkę CD z opakowania kładę na blacie drewnianym  stroną z zapisem do góry. Na to kładę telefon, w telefonie włączam wybieranie poczty głosowej i czekam aż mi się rozłączy. Później kładę płytkę nadrukiem do góry i ponownie telefon i wybieranie poczty głosowej.

Po takim zabiegu długo nie odtwarzana płyta CD gra fajniej niż włożona tuż przed eksperymentem.

 

Co fajniej napisz jak odsłuchasz.

 Łatwiej wychwycić zmiany na muzyce granej przez orkiestrę, małe składy kameralne gdzie jest ładnie zapisana mikrofonem akustyka pomieszczenia w ktorym muzycy grają, tyle podpowiedzi i ułatwień ?

7 godzin temu, Funnykris napisał:
7 godzin temu, ASURA napisał:

Głuchota nic z paranormalnością nie ma nic wspólnego ale masa wątpliwości odpada

Może i tak... Ja bym napisał głuchota połączona z bujną wyobraźnią ?

Tak bujna wyobraźnia przy głuchocie to może faktycznie ci pomoże, ale nie grozi ci zostanie Beethovenem  naszych czasów tak że spoko ?

7 godzin temu, Funnykris napisał:

Nie będę się sprzeczał. Ale moim zdaniem poleganie na własnym słuchu w kwestii zgodności bitowej z oryginałem to nieporozumienie. 

Zdecyduj się albo się sprzeczasz albo nie, nie bądź nieporozumieniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, muda44 said:

Nic nie przypisuje. Kupuje lub wypożyczam, sprawdzam i wyciągam wnioski czy działa oraz czy dla mnie  różnica jest warta takiego wydatku. 

 

To są twoje suboektywne odczucia. Nie można na ich podstawie wysnuć jakichś ogólniejszych wniosków, czego dowodem jest sytuacja z wysyłanymi, przygortowanymi przez ciebie płytami CD. Słyszałeś różnicę między identycznymi binarnie plikami. Była więc to tylko gra twojej wyobraźni. Można więc z dużym prawdopodobieństwiem stwierdzić, że jeśli używasz gadżetów, które nie mają podstaw fizycznych do działania sytuacja jest identyczna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Funnykris napisał:

To nie ja to napisałem ? Też nie lubię kiedy ktoś zarzuca mi głuchotę w trakcie dyskusji. Szczególnie o rzeczach tak prostych jak ripowanie CD. Jak zwykle prosta i wiadoma od lat sprawa urosła wśród audiofilów do rangi co najmniej tak istotnej jak zwalczanie głodu na świecie. Nośnik znany od 40 lat nagle zaczyna skrywać w sobie niezliczone tajemnice i jego poprawne skopiowanie na dysk twardy staje się karkołomnym zadaniem... No bo jak tu np. przenieść złoty kolor Japan edition na dysk... Może trzeba kupić złoty dysk talerzowy? Tyle pytań bez odpowiedzi..

No cóż skoro twierdzisz że słyszysz to byś takich herezji nie pisał. 

Nie wiadomo czy to zabieg celowy twórców formatu CD ale ja i sporo osób siedzących w high endzie nie zetknęli się z tak samo brzmieniowo nagranym CDR-em jak płyta z której zostało nagranie dokonane.

Tylko mi tu nie wyjeżdżaj z sumą kontrolną bo nie o tym piszę tylko co powyższe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, ASURA said:

Po takim zabiegu długo nie odtwarzana płyta CD gra fajniej niż włożona tuż przed eksperymentem.

 

Co fajniej napisz jak odsłuchasz.

 Łatwiej wychwycić zmiany na muzyce granej przez orkiestrę, małe składy kameralne gdzie jest ładnie zapisana mikrofonem akustyka pomieszczenia w ktorym muzycy grają, tyle podpowiedzi i ułatwień ?

Tak bujna wyobraźnia przy głuchocie to może faktycznie ci pomoże, ale nie grozi ci zostanie Beethovenem  naszych czasów tak że spoko ?

Zdecyduj się albo się sprzeczasz albo nie, nie bądź nieporozumieniem

Daj sobie spokój, bo pleciesz androny na podstawie tego co ci  się wydaje, albo dla czystej prowokacji.

Mieszasz ludziom w glowach swoimi absurdalnymi teoriami, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

To jest szkodliwe, bo wprowadzasz innych w błąd.

1 minute ago, ASURA said:

No cóż skoro twierdzisz że słyszysz to byś takich herezji nie pisał. 

Nie wiadomo czy to zabieg celowy twórców formatu CD ale ja i sporo osób siedzących w high endzie nie zetknęli się z tak samo brzmieniowo nagranym CDR-em jak płyta z której zostało nagranie dokonane.

Tylko mi tu nie wyjeżdżaj z sumą kontrolną bo nie o tym piszę tylko co powyższe

j.w.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, acapella55 napisał:

Słyszałeś różnicę między identycznymi binarnie plikami. Była więc to tylko gra twojej wyobraźni

Tak cię w szpitalu leczą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, McGyver said:

Prawdą jest że niektóre akcesoria audio to czysta ściema. Prawdą jest również że ceny bardzo wielu akcesoriów audio przekraczają granice absurdu. Można nad tym ubolewać, bo nie wszystko jest ściemą, a wojująca frakcja programowych sceptyków wrzuca wszystko do jednego wora hejtując jak leci, nawet to co rzeczywiście działa. Natomiast stosunek ceny do efektywności danego akcesorium to całkiem osobny temat, jak już wspomniałem ceny akcesoriów nader często są absurdalne.

Szanowny pan również należy do grona wierzących w voodoo. Słynne układy WK-WA, chińskie płytki, szumiące przedwzmacniacze, cudownie grające kondenstatory - to jest szanownego pana domena. Nie muszę dodawać, że wszystko jest tyle samo warte co kociożwirkowa podstawka kolegi ASURY.

1 minute ago, ASURA said:

Tak cię w szpitalu leczą?

Jeśli o leczenie chodzi, to moim zdaniem powinieneś się nim zaiteresować. Jak już ci napisałem gdzie indziej zainteresuj się co też na ten temat sądzą twoi byli koledzy. Nie wiem, czy jeszcze któryś się do ciebie odezwie, ale próbuj, może jeszcze nie wszystko stracone.

Widzisz to nie wygląda dobrze, bo każda osoba, która spróbuje wskazać ci, że się, delikatnie mówią mylisz otrzymuje podobną odpowiedź do te powyżej.

Zero argumentacji. Bo ty wiesz najlepiej i tak musi być. 

Coś mi to przypomina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, acapella55 napisał:

Mieszasz ludziom w glowach swoimi absurdalnymi teoriami, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Pewnie spinów nie ma skoro tutejsi koledzy o nich nie czytali; daruj sobie bo nie masz pojęcia co tak dokładnie się w materiałach dzieje a usiłujesz negować odkrycia naukowców w obecnych czasach które obowiązują materię

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, acapella55 napisał:

To są twoje suboektywne odczucia. Nie można na ich podstawie wysnuć jakichś ogólniejszych wniosków, czego dowodem jest sytuacja z wysyłanymi, przygortowanymi przez ciebie płytami CD. Słyszałeś różnicę między identycznymi binarnie plikami. Była więc to tylko gra twojej wyobraźni. Można więc z dużym prawdopodobieństwiem stwierdzić, że jeśli używasz gadżetów, które nie mają podstaw fizycznych do działania sytuacja jest identyczna.

 

Poddaję się ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, acapella55 napisał:

Nie ma co się poddawać. Trzeba myśleć ?

 

To myśl, ja idę słuchać kolejnej płyty poprzez nową listwę zasilająca... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, ASURA said:

Pewnie spinów nie ma skoro tutejsi koledzy o nich nie czytali; daruj sobie bo nie masz pojęcia co tak dokładnie się w materiałach dzieje a usiłujesz negować odkrycia naukowców w obecnych czasach które obowiązują materię

Chłopie to że kiedyś napisałeś, że pracowałeś W CERNie, to pop pierwsze nie musi być prawdą, po drugie, jeśli nawet, to z pewnością nie zrozumiałeś zupełnie tego co tam usłyszałeś.

Przecież, jak wspomniałem nie rozumiesz nawet transformaty Fouriera, a co dopiero mówić o cząstkowych równaniach różniczkowych, algebrze abstrakcyjnej, funkcjonalnym całkowaniu po trajektoriach i innych rzeczach, których nazwy są ci zupelnie obce.

Nie udawaj kogoś kim nie jesteś, bo każda osoba, która ma minimalne pojęcie o tym oczym usiłujesz pisać, z łarwością udowodni ci twoją ignorancję.

4 minutes ago, muda44 said:

To myśl, ja idę słuchać kolejnej płyty poprzez nową listwę zasilająca... 

Brawo, kup sobie jeszcze dziesięć takich listw. Na pewno twoja wiedza barzo się wzbogaci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam się ściągnąć do twojego poziomu zostań tam gdzie jesteś i ...weź tabletki

 

Idę w ślady kolegi muda44; 

dziś jest czystszy prąd  a kto nie słyszy że lepiej gra muzyka z systemu to kiep

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, acapella55 napisał:

 

Brawo, kup sobie jeszcze dziesięć takich listw. Na pewno twoja wiedza barzo się wzbogaci.

Jak chcesz podam Ci jej wymiary i wagę, będziesz wiedział jak wpływa na brzmienie... 

A tak poważnie więcej nie będę reagował na Twoje zaczepki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, acapella55 napisał:

To są twoje suboektywne odczucia

ciekawi mnie , ile czsu zajmie ci , stwierdzenie ze nie ma sensu

żadne argumenty nie pomogą

mnie zajęło to z rok

Lechu "walczy" do dziś

16 minut temu, acapella55 napisał:

Chłopie to że kiedyś napisałeś, że pracowałeś W CERNie, to pop pierwsze nie musi być prawdą,

myślisz , że w tak dużej instytucji, nie ma recepcji ?  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne nad czym moznaby sie tu zastanowić , to fakt , czy  osoby piszące takie bzdury, naprawde w to wierzą, czy też robią to spelcjalnie i cynicznie

niemała ilosc  podpisu jako  "branża" , może sporo podpowiedzieć , przy próbie odpowiedzi na owo  pytanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.