Jump to content
KrzKra

Ripowanie płyt CD do plików

Recommended Posts

3 godziny temu, ASURA napisał:

Tak bujna wyobraźnia przy głuchocie to może faktycznie ci pomoże

Pisałem o Tobie kolego... Choć po prawdzie... To nie jesteśmy kolegami 🙂

cóż skoro twierdzisz że słyszysz to byś takich herezji nie pisał. 

Ironizowałem. Złote audiofilskie CD to lepa na frajerów którzy wierzą w takie bajeczki. 

Nie wiadomo czy to zabieg celowy twórców formatu CD ale ja i sporo osób siedzących w high endzie nie zetknęli się z tak samo brzmieniowo nagranym CDR-em jak płyta z której zostało nagranie dokonane.

Z nauką też się chyba nigdy nie zetknęliście. Tak samo jak z merytoryczną wiedzą. To co się wypisuje w dziale high end... Niech lepiej zostaje tam. Macie swój kącik w internecie i tam zostańcie. Tak samo jak fani zjawisk paranormalnych, płaskoziemcy, antyszczepionkowcy itp. grupy które z jakichś powodów postanowiły zignorować lata prac naukowców i naukę w ogóle. Nie mam z tym generalnie problemu. Ale proszę... Nie piszcie takich głupot w działach na które zaglądają ludzie myślący trzeźwo bo robicie zamęt.

4 godziny temu, ASURA napisał:

Tylko mi tu nie wyjeżdżaj z sumą kontrolną bo nie o tym piszę tylko co powyższe

Właśnie udowadniasz że kompletnie nie wiesz o czym piszesz. Wy się tak lubicie ośmieszać publicznie?

• Like 4

pewnie nie lubią

ale sprzedałeś kiedyś 2 kawałki deski za 800 euro ?  😆

• Like 2
  • Haha 3

Ktoś nieistotny staje, ma zabłocone usta, terroryzuje zgraję, mieć powinien wszędzie lustra.

Jak epileptyk stary trzęsie się i bluzga, bo inny go nie słucha, nie u wszystkich woda w mózgach.

18 godzin temu, muda44 napisał:

Sprzęt AUDIO służy do słuchania muzyki a akcesoria potrafią brzmienie poprawić. Jedni z tego korzystają a inni tylko mierzą 😂

Zamień "brzmienie" na "samopoczucie" a przekaz stanie się do przyjęcia.

• Like 1

xavian
48 minut temu, iro III napisał:

Zamień "brzmienie" na "samopoczucie"

Nie tylko- dodaj powód do dumy i szpanu w kręgach voodoofilskich i będzie pełny obraz.

Bo przecież z techniką audio ma to tyle wspólnego, co gipsowy krasnal z ogrodnictwem.

Edited by porlick
  • Like 1

Demagnetyzowanie plastikowo aluminiowej płyty telefonem komórkowym. Konkurs: ile bzdur mozna zmiescic w jednym stwierdzeniu?
Taka współczesna wersja bajdurzenia o czarnych kotach, pełniach księżyca i 7lat nieszczęścia po zbiciu lustra.
To juz bardziej przemawia do mnie teoria ze po zjedzeniu kapusty gorzej słyszy się basy

• Like 1

19 godzin temu, billy idol napisał:

ciekawi mnie , ile czsu zajmie ci , stwierdzenie ze nie ma sensu

żadne argumenty nie pomogą

mnie zajęło to z rok

Lechu "walczy" do dziś

myślisz , że w tak dużej instytucji, nie ma recepcji ?  😆

A mnie ciekawi, co chcesz udowodnić twierdzeniem, że jakaś firma posiada recepcję? Lepiej płyty się zgrywają?

A mnie ciekawi, co chcesz udowodnić twierdzeniem, że jakaś firma posiada recepcję? Lepiej płyty się zgrywają?
Że w CERN można pracować nie mając zielonego pojęcia o fizyce.
Jak na uniwersytecie wykładać, kafelki.
  • Like 1

5 minut temu, msankowski napisał:

Że w CERN można pracować nie mając zielonego pojęcia o fizyce.
Jak na uniwersytecie wykładać, kafelki.

I jak to wpływa na ripowanie?

2 godziny temu, yacool1975 napisał:

Demagnetyzowanie plastikowo aluminiowej płyty telefonem komórkowym. Konkurs: ile bzdur mozna zmiescic w jednym stwierdzeniu?
Taka współczesna wersja bajdurzenia o czarnych kotach, pełniach księżyca i 7lat nieszczęścia po zbiciu lustra.
To juz bardziej przemawia do mnie teoria ze po zjedzeniu kapusty gorzej słyszy się basy

No cóż gif nie wszedł paramagnetyki a nim jest aluminium mają spiny elektronów magnetyczne ale ponieważ atomy układają się w sposób losowy magnetyzm aluminium nie wykazuje bo każdy atom ustawia się losowo i przyciąganie wtedy nie następuje.

Do aluminium dochodzą wtrącenia innych pierwiastków i jednak razem potrafią sprawić że w szczątkowo jednak wykazują magnetyzm za tym jest tu zarówno fizyka jak i chemia panie mądry inaczej

Edited by ASURA
  • Haha 1

21 godzin temu, billy idol napisał:

Lechu "walczy" do dziś

Bez przesady walczy, zastanawiam się przy którym tłumaczeniu nastąpi zrozumienie. Oczywiście w pewnych przypadkach zrozumienie nie nastąpi, przynajmniej nie zostanie oficjalnie na forum potwierdzone bo nie jest "po linii i na bazie" 😉.

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

48 minut temu, ASURA napisał:

Do aluminium dochodzą wtrącenia innych pierwiastków

By-zy-du-ra.

Wiesz, jak jest nakładane aluminium na płyty? 

Otóż jest NAPAROWANE PRÓŻNIOWO. Sama technologia wyklucza osadzanie się na płytach ferromagnetyków, bo takie atomy zostaną w polu magnetycznym zwojnicy odparowującej aluminium na zasadzie indukcji.

• Like 1

By-zy-du-ra.
Wiesz, jak jest nakładane aluminium na płyty? 
Otóż jest NAPAROWANE PRÓŻNIOWO. Sama technologia wyklucza osadzanie się na płytach ferromagnetyków, bo takie atomy zostaną w polu magnetycznym zwojnicy odparowującej aluminium na zasadzie indukcji.

Nie wazne, najistotniejsze, to zadzwonic na infolinie. Mozna na teleaudio, ale wtedy doznania akustyczne nie są tak wyraźne.
Aaaa, pytanie: jakie telefony najlepsze do tego? Zwykły Android sie nada?