Jump to content
plastik1989

Circle Labs A200

Recommended Posts

18 godzin temu, jozwa maryn napisał:

To niestety koszt wejścia w oficjalny obieg sklepowo-podatkowy. Przypuszczam nie bez podstaw, że z tej podwyżki ceny producent ma prawie nic.

Pisałem już o tym,zaskakuję mnie,że wilu żubr pozwolił się tak Szklarzowi ograć. Przedsięwzięciu życzę samych sukcesów,wzmacniacz jest piękny,kapitalnie wykonany i podobno doskonale brzmiący. Polityka cenowa idiotyczna,chciwość dystrybutora,albo jak pisał julius,chęć odstrzelenia produktu.Szkoda

Słuchałem, gra to bardzo dobrze, foteczka niżej. Uciągnęło diapasony bez problemu. 

O pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają. Kto będzie zainteresowany posłucha i zdecyduje. 

20200912_150134.thumb.jpg.c39543ca46f99817998ac57338aeebd2.jpg

• Like 3

Słuchałem, gra to bardzo dobrze, foteczka niżej. Uciągnęło diapasony bez problemu. 
O pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają. Kto będzie zainteresowany posłucha i zdecyduje. 
20200912_150134.thumb.jpg.c39543ca46f99817998ac57338aeebd2.jpg

Przepraszam ze w tym temacie. Messier57 możesz coś więcej napisać o tych hornach. Nie często można spotkać takie coś w Polsce.
Czy ja tam tez widzę wzmacniacze Thomas Mayera. Zacny sprzęt gratuluje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

xavian

Hydro zagadka. Droższe wpięte kable czy wzmacniacz? 😉

20200912_150320.thumb.jpg.9e8a43057a039f978eec6de2c31f882a.jpg

I inne ujecie

20200912_150054.thumb.jpg.6fb0185fbe3db2fae0dfc292a948f8c2.jpg

@lok odpisałem na pw 

Edited by messier57

2 godziny temu, messier57 napisał:

Droższe wpięte kable czy wzmacniacz? 

pewnie druty ale czy w stałym setupie z tym wzmacniaczem miałoby to sens 😉 

Fajne i przyjaźnie wyglądające pomieszczenie oraz setup - pytanie czy gra tak jak wygada 😀 Jak duże i wysokie jest pomieszczenie jeżeli można wiedzieć?  
Pzdr

3 godziny temu, messier57 napisał:

Hydro zagadka. Droższe wpięte kable czy wzmacniacz? 😉

Albedo metamorphosis to już prawie 1/3 ceny wzmacniacza. Zależy jakie są długie. Reszty nie rozpoznaje. Jest to jakieś małe pocieszenie. Wzmacniacz drogi lecz kable też. Dzięki. 

2 minuty temu, fafarskid napisał:

Albedo metamorphosis to już prawie 1/3 ceny wzmacniacza. Zależy jakie są długie. Reszty nie rozpoznaje. Jest to jakieś małe pocieszenie. Wzmacniacz drogi lecz kable też. Dzięki. 

No wlanie 🙃 zależy po długości, ale cenowo myślę ze druty spokojnie wygrywają. 

56 minut temu, will66 napisał:

pewnie druty ale czy w stałym setupie z tym wzmacniaczem miałoby to sens 😉 

Fajne i przyjaźnie wyglądające pomieszczenie oraz setup - pytanie czy gra tak jak wygada 😀 Jak duże i wysokie jest pomieszczenie jeżeli można wiedzieć?  
Pzdr

Gra jak wygląda 🙃 To był odsłuch wyjazdowy, nie znalem systemu. Tym niemniej sprawiło mi wiele przyjemności słuchanie nowego systemu i nowych utworów ,które były mi polecane, powiększyłem kolekcje dzięki temu 🙂 Oczywiście słuchałem tez te co znam, bo inaczej nie wiedziałbym czy gra jak trzeba 🙃 Pomieszczenie sporawe. 30-40m bym powiedział na oko. Sufit wyżej niż zwykle ,ale nie wiem ile. 

2 godziny temu, messier57 napisał:

Oczywiście słuchałem tez te co znam, bo inaczej nie wiedziałbym czy gra jak trzeba

👍 oczywiście znane nagrania; w przeciwnym razie jesteśmy w głębokim lesie 

Fajny produkt i recenzja, tylko skok cenowy o 11k w ciągu miesiąca na 35k, to już jaja sobie robi Mr. Szklarz 😂. Albo jest jeszcze  bardziej pazerny, albo chce polski brand wykończyć zaporową ceną 😐. Dziwna polityka Panów: konstruktora i projektanta Circle Labs, że się na to zgodzili...

Patrząc na cennik w N., to np.,  Accu E-480 koszt ~38k... 😎. Chyba wybór dla wielu klientów będzie oczywisty...

P.S. Ciekawa sprawa, ale na stronie Circle Labs nie ma ani słowa o dystrybucji produktu przez Nautilusa, a w cenniku N. też nic nie figuruje...                     Czyżby fake news czy pobożne życzenia Roberta Sz.😎

Chyba nie ma co dalej tego roztrząsać, rynek wcześniej czy później sam zweryfikuje: 

Z tego co pamiętam to było ogłoszenie grzecznościowe, nie wiem czy się sprzedał.

Godzinę temu, Allmr napisał:

Chyba nie ma co dalej tego roztrząsać, rynek wcześniej czy później sam zweryfikuje: 

Z tego co pamiętam to było ogłoszenie grzecznościowe, nie wiem czy się sprzedał.

Już dawno🙂 kolega zaluje że się nie wstrzymał miesiąca/dwóch. 

Teraz mówi się trudno. Grunt że nowy sprzęt cieszy. 

😁

Edited by szczypior88