Jump to content

Open Club  ·  533 members

Hegel Klub
IGNORED

Przywitanie

Maciej71
 Share

Recommended Posts

Witam,

Chciałem się zameldować w klubie Hegla jako nowy, szczęśliwy posiadacz Hegla H200. Po przesiadce z Roksana Kandy K2 wszystko jest lepsze, no może poza pewną dozą ocieplenia ale to zupełnie mi nie przeszkadza. Niestety życie nie szczędzi nam kuksanców i niespodzianek. Problem z moim Heglem zaczłą się niedawno. Otóż po 10, 15 min grania (potencjometr na 30) wzmacniacz z trzaskiem odłącza kolumny. Po wyłączeniu i odczekaniu chwili sytuacja się powtarza. Wzmacniacz nie grzeje się. Nie jest to też wina kolumn - sprawdziłem na innych i sytuacja jest analogiczna. Chyba czeka mnie wysyłka do serwisu Hegla. Chyba, ze ktoś z Was ma jakiś pomysł.

Pozdrawiam

Hegloszczęściwy

Edited by Maciej71

Cześć,

Niestety tak czasem bywa, wrzuć temat do DIY tam prędzej ktoś pomoże.

Panasonic DVD-S53(coaxial)/Xonar ST(coaxial)-->Nostromo 5H(OPA2134) + regulator głośności DIY na ALPS RK168 + Hegel H200 po modzie końcówka mocy (kondy Auricap XO + Audio Note Kaisei) + Audio Physic Yara Evolution(SB Acoustics 29RDC)

7 minut temu, misiek x napisał:

kiedy wzmacniacz jest składany w Chinach.

jasne; pokaż co wokół Ciebie nie jest składane i/albo nie posiada komponentów/składników z PRC ??

1 godzinę temu, Maciej71 napisał:

Otóż po 10, 15 min grania (potencjometr na 30) wzmacniacz z trzaskiem odłącza kolumny.

kontaktor? tak to już jest z używkami, bo mają po parę lat niestety. sugeruję serwis....

17 minut temu, will66 napisał:

jasne; pokaż co wokół Ciebie nie jest składane i/albo nie posiada komponentów/składników z PRC ??

kontaktor? tak to już jest z używkami, bo mają po parę lat niestety. sugeruję serwis....

Mój wzmacniacz ma 30 lat i składany w całości w Japonii.Gra do tej pory bezawaryjnie.

Pozdrawiam

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24, Wilson Benesch ARC

46 minut temu, misiek x napisał:

Mój wzmacniacz ma 30 lat i składany w całości w Japonii.Gra do tej pory bezawaryjnie.

wiesz to co było drzewiej było dobre lub b. dobre....dzisiaj są inne realia i czas księgowych. Świat pędzi do przodu - za chwilę nie będzie kolumn i systemów wolnostojących...pzdr

Godzinę temu, misiek x napisał:

Dokładnie, tak czasem bywa kiedy wzmacniacz jest składany w Chinach.

A mi się zepsuł kiedyś Soniak z Japonii.

Panasonic DVD-S53(coaxial)/Xonar ST(coaxial)-->Nostromo 5H(OPA2134) + regulator głośności DIY na ALPS RK168 + Hegel H200 po modzie końcówka mocy (kondy Auricap XO + Audio Note Kaisei) + Audio Physic Yara Evolution(SB Acoustics 29RDC)

Godzinę temu, Maciej71 napisał:

Dziękuje za zainteresowanie tematem. Pewnie skończy się na serwisie Hegla.

Może to być błaha sprawa, np. jakiś zimny lut, płytki do obejrzenia i ewentualnie przelutowania, ale jak się nie znasz to i tak trzeba serwisu szukać.

Edited by Prewwit

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.