Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz pod Focal Aria 926 / Audio Physic Classic 8 / Monitor Audio Silver


twofish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poprosić Was o opinię na temat najbardziej odpowiedniego wzmacniacza dla poniższych kolumn.

Jestem po odsłuchu kilku systemów audio - najbardziej podobały mi następujące głośniki (najlepsze na początku).
- Focal Aria 926 (słuchałem z Cambridge Audio CXA81) - bardzo melodyjne, czuć było lekkość brzmienia, dynamikę, bardzo podobał mi się ten sposób grania
- Audio Physic Classic 8 (słuchałem z Atoll IN200 i Cyrus 6 DAC) - super przestrzeń, dobra dynamika i niskie tony, chociaż bass mógłby być bardziej "soczysty", ale nie było źle
- Monitor Audio Silver 300 (słuchałem z Cambridge Audio CXA81) - trochę było mało bassu i dynamiki w rockowych utworach, wysokie / średnie tony dokładne
- Monitor Audio Bronze 500 (słuchałem z Cambridge Audio CXA81) - generalnie całkiem ok, jednak stereo i wysokie / średnie tony były zdecydowanie gorsze od poprzedników, dynamika i bass dobra

Planuję jescze odsłuchać Monitor Audio Silver 500, na razie nie miałem takiej mieżliwości.
Słuchałem również KEF Q950 z CXA81 oraz Fyne Audio 502 z Atoll IN200 oraz Cyrus 6 DAC, jednak te dwa systemy brzmiały dla mnie gorzej niż wymienione wcześniej.

Biorąc pod uwagę wzmacniacze na jakich miałem możliwość odsłuchiwać sprzęt, czy macie propozycje najlepszych połączeń kolumny / wzmiacniacz? Jakie wzmaczniace dodać do testów?
Co zmienić, co odsłuchać, w jakim połaczeniu, żeby zagrało najlepiej?

  • Budżet 10-15 tys zł na całość.
  • Zestaw ma grać na 27m2 (salon z aneksem)
  • Źródło - głównie komputer PC wyposażony w kartę dźwiękową z wyjściem optycznym. Biorę pod uwagę zakup DACa i połączenia po USB.
  • Streamer sieciowy do Spotify / Tidal - może być częścią zestawu, mogę też go dokupić później
  • Muzyka głównie uniwersalna, wszystkiego po trochu - głównie lekki rock oraz bardziej dynamiczny, bassowy, trochę klasyki, trochę popu, trochę elektroniki.
  • Zależy mi na brzmieniu zbliżonym do Focal Aria 926 - jeśli chodzi o płynność, budowanie sceny, spójność, stereo, niskie tony soczyste, bass nie dudniący

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, twofish napisał:

- Focal Aria 926 (słuchałem z Cambridge Audio CXA81) - bardzo melodyjne, czuć było lekkość brzmienia, dynamikę, bardzo podobał mi się ten sposób grania

Kupisz, ustawisz w domu i bardzo szybko wystawisz na sprzedaż. Z dużą stratą. To, co w salonie brzmi lekko i dynamicznie, w domu zagra jazgotliwie i ofensywnie. Na dłuższą metę po prostu męcząco. Za 10-15 tys można złożyć naprawdę fajny zestaw 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj Pylon diamond 28, Fyne audio 501f,Tannoy xt8f. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bartoszek32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim budrzecie skup się na używkach. Za te pieniądze złożysz naprawdę porządny zestaw. Wydając 15 tyś kupisz to co dwa trzy lata temu jako nowe kosztowało minimum 30 tyś. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, twofish napisał:

Audio Physic Classic 8 (słuchałem z Atoll IN200 i Cyrus 6 DAC) - super przestrzeń, dobra dynamika i niskie tony, chociaż bass mógłby być bardziej "soczysty", ale nie było źle

Ja bym spróbował połączenia z Heglem, ogólnie AP dobrze się zgrywają z tymi wzmacniaczami.

Tutaj trochę informacji o nich, może podpytaj właścicieli ósemek.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Kupisz, ustawisz w domu i bardzo szybko wystawisz na sprzedaż. Z dużą stratą. To, co w salonie brzmi lekko i dynamicznie, w domu zagra jazgotliwie i ofensywnie. Na dłuższą metę po prostu męcząco. Za 10-15 tys można złożyć naprawdę fajny zestaw 

Dokładnie, ja miałem w domu na odsłuchu te focale. W
Salonie ta „super szczegółowość” w domu okazała się maksymalnie podbitą górą kosztem średnicy. Zamiast wokali słychać było jedynie cykanie takerzy. Audiofizyki classic 8 to nasycona średnica, stereofonia od ściany do ściany i lekko stonowane wysokie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu fajny wątek. 

Focal Aria 926 robią efekt wow, lecz po całym dniu słuchaniu  będziesz się cieszył ciszą gdy je wyłączysz- męczą na dłuższą metę. 

Słuchałem kiedyś jakiś Monitor Audio- już nie pamietam których, ale nie zapadły mi w pamięć

Co do wzmacniacza  CA bardzo budżetowy, moin zdaniem podbija górę i dół - miałem CA azur 840 v2 przez 10 lat i jakoś nie chcę wracać do CA

Posłuchaj Fyne Audio f 501, fajny krótki dzwięk, z dobrą przestrzenią , i nie dudniącym basem- wiele lepszym niż w Tannoy xt6f, obie konstrukcje mają 6" głośniki. Może jeszcze f 502, xt8f dużo większe  meble.

Przez  ostatnie 3 lata miałem CA  azur 840 v2 z Zensor 7, później Cyrus One HD z Zensor 7, następnie Cyrus z FA f 501, obecnie Cyrus z Audio Physic classic 8, i najbardziej mi pasuje ten zestaw, classic 8 grają z niespotykanie swobodnie i lekko, nie męczą, super stereofonia.

Cały zestaw katalogowo kosztował 14.300zł NOWY

Teraz są promocję, no i możesz zapytać o rabat. Dobierasz jakiś odtwarzacz strumieniowy, i masz kompletny zestaw. U mnie jeszcze jest gramofon?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolumn do sprawdzenia dorzuciłbym Pylon Diamond 25 lub 28, jedni piszą że lepsze niskie ma 25, inny ze 28, więc kwestia gusty, dobre głośniki woofery Seas, tweeter Scan Speak, stosowany też przez Proac, to też o czymś świadczy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Audio Physic z tego co napisałeś, przesluchaj  kolumn marki Opera, nie śpiesz się, tych kolumn co tu proponują fyne audio i tannoy, to dla początkujących, nie trać na nie czasu bo są  gówniane i to w niemałych cenach, są lepsze w tych cenach ,masz wiele opcji, lekko  używane np studio 16hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grutka napisał:

Audio Physic z tego co napisałeś, przesluchaj  kolumn marki Opera, nie śpiesz się, tych kolumn co tu proponują fyne audio i tannoy, to dla początkujących, nie trać na nie czasu bo są  gówniane i to w niemałych cenach, są lepsze w tych cenach ,masz wiele opcji, lekko  używane np studio 16hz

Sluchalem jednych i drugich ale do gownianych byn ich nie zaliczył, sam mam niskobudżetowe mercury. Pisząc o marce Tannoy, bez wątpienia legendarnej, ze jest gówniana, to myślę że racze odj twoich podpowiedzi lepiej sie trzymać z daleka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Przestań pierniczyc  głupoty,  przepraszam że wziąłeś  to do siebie i przykro mi że masz budżetowy sprzęt, ja też drogiego mega nie mam i to Cię tak ubodło, ale xtf6 i 8 i te fyne co proponują, to są  kiepskie kolumny, a na pewno nie za tą cenę, a to że tannoy jest legendarny, też zależy dla kogo, to nie ma nic do rzeczy mordeczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wzielem do siebie spokojnie ?

Nie przeszkadza mi mój sprzęt ale pisac ze tannoy to gówno to zwyczajnie przesada. Może te wspomniane modele nie sa super ale myślę że z pewnością te kolumny warte są przesłuchania. 

Dla mnie slabe to są np monitor audio ale jest gro ludzi, którzy lubią ten sposób podawania dźwięku. 

Pamiętajmy że każdy czego innego oczekuje w przekazie muzycznym, jeden woli dźwięk ocieplony a inny ostry że nie można tego słuchać. 

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

No właśnie,  tu jest mordeczko pies pogrzebany, ja nie napisałem że tannoy to gowno,  tylko że dane modele xtf6 i 8 i ten fyne są  gówniane   ? zobacz sam że tak jest napisane  ? a tak w ogóle to jak zwykle temat zszedł na inny tor, bo temat nazywa się- wzmacniacz do.......  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trochę temat się rozkręcił ? może doprecyzuję - słuchałem Fyne Audio F502 z Atoll IN200 oraz Cyrus 6 DAC i jakoś mnie nie porwał - dźwięk był bardzo skoncentrowany, brzmiał nawet ok na fotelu odsłuchowym, jak przechodziłem w inne miejsce pokoju to brzmiał zupełnie bez detali w przeciwieństwie do Audio Physic Classic 8 - tam dźwięk poruszał się za mną, gdy zmieniałem miejsce odsłuchu. Dodatkowo w Fyne F502 nie podobał mi się dudniący bass.

@Robert 7800 - z jakim Cyrusem słuchasz Audio Physic Classic 8? Porównywałeś może te kolumny z innymi wzmacniaczami? Co jest źródłem dźwięku? Ile m2 ma pomieszczenie w którym słuchasz? Jeszcze ostatnie pytanko - w jakim rodzaju muzyki Twoim zdaniem ten zestaw najlepiej się sprawuje? ? Zastanawiam się nad jego względną uniwersalnością...

Trochę nastraszyliście mnie z tymi Focalami 926, bez odsłuchu w domu bym ich nie kupił, ale zastanawiam się czy warto bawić się w odsłuchy po takiej super recenzji ?

Nikt jeszcze nie napisał o wzmacniaczu do Audio Monitor Bronze 6G 500 - macie jakieś doświadczenie z czym to może fajnie zagrać? Testowałem z CA CXA81, brakowało mi stereo i detali, jednak uważam, że za cenę 5000 zł za komplet grały całkiem nieźle.. Silver 6G 500 kosztują 10000 zł za komplet, ktoś robił bezpośrednie porównanie?

@Grutka - jakie nie gówniane nowe kolumny w moim budżecie możesz polecić? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grutka napisał:

No właśnie,  tu jest mordeczko pies pogrzebany, ja nie napisałem że tannoy to gowno,  tylko że dane modele xtf6 i 8 i ten fyne są  gówniane   ? zobacz sam że tak jest napisane  ? a tak w ogóle to jak zwykle temat zszedł na inny tor, bo temat nazywa się- wzmacniacz do.......  ?

Masz rację temat schodzi w zła stronę sorka, piona?

Btw autor wątku niech przesłucha propozycje i opisze wrazenia. 

Pzdr

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, twofish napisał:

Trochę nastraszyliście mnie z tymi Focalami 926, bez odsłuchu w domu bym ich nie kupił, ale zastanawiam się czy warto bawić się w odsłuchy

Warto. Weź je do domu i sprawdź na własne uszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Twofish drogi  Panie Rybko, za tyle kasy co masz, to możesz kupić mega dobry zestaw, nasz sporo kasy, widzisz tym fyne audio nie pomógł  nawet stół i in 200, bo im nic nie pomoże, dudniacy bas masz rację, koło jakichkolwiek kolumn byś nie postawił te fyne audio i dali Ci je w promocji za tysiąc złotych za parę do negocjacji, to też byś ich nie kupił. Ja nie rozumiem na czym polega podnieta tą firmą, że tworzą je ludzie z tannoya, i co z tego i co im wyszło? Polakierowany dudniący gniot! ? masz 10-15 tysięcy, pamiętaj, zawsze ceny są niższe niż na stronie internetowej sklepu, trzeba się targować, jeżeli para kolumn na stronie ma cenę np 9400, to w rzeczywistości  podczas rozmowy telefonicznej, kosztują  7 tysi ,tak to wygląda ? możesz kupić także lekko używane w super stanie,na przykład roczne czy półroczne, a o wiele tańsze. Wszystkich Marek kolumn nie przesluchalem, jaz mojej strony kolumny które są detaliczne i mają naturalne brzmienie to Opera- świetnie wykonane kolumny z zewnątrz i wewnątrz robione ręcznie, seria grand mezza, monitory  opera prima, no wybitne monitory no!!!! Elac- super grają, nawet te tańsze seria Carina, cóż  za żywe lekkie detaliczne naturalne brzmienie, to samo droższe z serii  Vela, z Audio Physic sobie też przesluchaj, Sonus  Faber, z polskich studio 16hz ,masz używane na olx super stan za 5 tysięcy masz minas anor 3s z głośnikami  od minas anor 4, słuchałem minas anor 4, naprawdę super grało, no mega naturalnie, spójrz na Vienna  Acoustic- też grają  naturalnie, spójrz na kolejną polską firmę  Wigg Art- pięknie solidnie robione kolumny, i po ostatnie kolejna polska firma niszowa Charles Martin seria Violino, człowieku jak te kolumny grają!!! Takiej przestrzeni jeszcze nie słyszałeś,  no obłęd!!!! Tych kolumn w pomieszczeniu nie ma! Kosztują 7900 para,ale pewnie mógłbyś się potargować, tylko że one niszowe są, a ludzie ich nie znają, a łykają inne nosem, jest tu na audio stereo ich klub- dlatego masz propozycje typu fyne audio 502, które jedyne co możesz z nimi zrobić,  to wstawić  do sracza, jeżeli masz duży i tam będą umilać czas, obok rumiankowego papieru toaletowego z biedronki w cenie promocyjnej 5zlotych za 10 rolek ?

Edytowane przez Grutka
Dopis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Grutka napisał:

masz propozycje typu fyne audio 502, które jedyne co możesz z nimi zrobić,  to wstawić  do sracza, jeżeli masz duży i tam będą umilać czas, obok rumiankowego papieru toaletowego z biedronki w cenie promocyjnej 5zlotych za 10 rolek ?

I tak nie przebijesz "ukrytych" pracowników pewnego krajowego dystrybutora, którzy od jakiegoś już czasu dwoją się i troją... Stąd w co drugim wątku najlepsze będą Fyne Audio 502 i Cyrus ONE HD czy Cyrus ONE Cast. A patrząc kto płaci najwięcej za reklamy na AS też nie powinno dziwić, że jest na to ciche przyzwolenie. Jak to mówią, taki mamy klimat ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grutka napisał:

 ? ? kolejna polska firma niszowa Charles Martin seria Violino, człowieku jak te kolumny grają!!! Takiej przestrzeni jeszcze nie słyszałeś,  no obłęd!!!! Tych kolumn w pomieszczeniu nie ma! Kosztują 7900 para,ale pewnie mógłbyś się potargować, tylko że one niszowe są, a ludzie ich nie znają, a łykają inne nosem, jest tu na audio stereo ich klub ?

Violin nie Violino. Niestety tyle to kosztowały na AS. Teraz cena poszybowała na 14tys.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, twofish napisał:

Cyrusem słuchasz Audio Physic Classic 8

Cyrus One HD, muzyka praktycznie każda, no nie disco polo. Lubię reggae, funky, blus, rock- czasem coś mocniejszego, i trochę lekkego jazzu.

Źródło dźwięku, to PC i pliki FLAC po kabelku, lub gramofon Dual 491, odtwarzacz strumieniowy Audio Pro link 1- nie polecam, lub na szybkości BT z telefonu ( lepiej brzmi niż Audio Pro ) wszystko na 20m2

Od dwóch lat nie zmieniałem wzmacniacza, tylko kolumny, więc nie wypowiem się jak AP graja z innymi wzmacniaczami. 

Zestaw ten zagra praktycznie każdą muzykę. Nie gubi sie przy szybkich gitarach czy perkusji. Lecz nie znajdziesz tu estradowego brzmienia z basem ktory przesuwa meble. Bas jest twardy, taki techniczny, lecz sam Cyrus trochę obcina ten najniższy bas, i go rozwarstwia, jest kilka różnej głębokości- nie dudni. 

FA f 501 miałem rok, nie mogę powiedzieć nic złego. Są poprawne, lecz brakowało czegoś. Sprzedałem je za 3.5 k - roczne- więc jeśli się nie boisz używanych to warto się rozejrzeć  na rynku wtórnym. Warto pamiętać, że sprzedawcy schodzą z cen jeśli klient jest zdecydowany- sam wszystko kupiłem dużo taniej niż w katlogu. 

Masz duzy wybór. Kolega się du rozpisał. Za taka kase to trzeba odsłuchać.  Słuchałem kiedyś monitorów Vienny, bardzo łasne leciutkie granie, Audio Academy Hyperion 4 to dociążony mocny dzwięk, słuchałem też Elac fs 247 małe podłogowki ale dzwięk ogromny, z mega basem, Opera Grand Mezza- fajne, ale za to Opera Secondo, lub Quinta mega, lecz ponoć po wygrzaniu sie trochge tracą.

Chcę zwrócic Twoją uwage na to że rynek jest ogromny. Każdy z nas zaczynał od przesterów i podbić skrajnych pasm w muzyce.  Bardziej dojrzały słuchacz szuka czegoś innego.  Jeśli dysponujesz taką gotówka, to może wypożycz do domu na odsłuch kilka klocków. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@twofish każdy ma inny gust muzyczny , porady forumowe gdzie ów gusty danej osoby nie znasz mają się nijak do Twego.

Pomijając które kolumny wybierzesz to polecam zagadać np. do Sinusuaudio w temacie wzmacniacza hybrydowego.

Sam gram na pełnej lampie z focalem i można spokojnie 12h słuchać , i nic nie męczy ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

300B DualMono SingleEnded by SinusAudio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, DeviLeq napisał:

@twofish każdy ma inny gust muzyczny , porady forumowe gdzie ów gusty danej osoby nie znasz mają się nijak do Twego.

Pomijając które kolumny wybierzesz to polecam zagadać np. do Sinusuaudio w temacie wzmacniacza hybrydowego.

Sam gram na pełnej lampie z focalem i można spokojnie 12h słuchać , i nic nie męczy ? 

Dokładnie, gra system w danym pomieszczeniu a nie same kolumny. Natomiast charakter brzmienia każde kolumny mają swój niezależnie od wzmocnienia, wzmacniaczem można to czy owo uwypuklić, przykryć ale w jakimś tam określonym zakresie. Niestety ten charakter brzmienia kolumn dużo trudniej odkryć w zazwyczaj dobrze obmierzonych przez akustyków i mocno wytłumionych salkach odsłuchowych w sklepach po pół godzinie słuchania. Każdy ma też swoje ulubione brzmienie. To co kłuje i drażni jednego, dla drugiego będzie miodem na uszy. Dlatego najlepszą radą jest: poczytaj, przemyśl ale nie sugeruj się zbytnio: posłuchaj na własne uszy w docelowym pokoju. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kwiryniusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam się jaki ma sens to forum? Każde pytanie nie zależne czego by dotyczyło spotyka się z odpowiedzą rzeszy użytkowników, którzy oczywiście w mniej lub bardziej otwarty sposób namawiają, sugerują nakierowują na to by odsłuchać wzmacniacz, źródło czy kolumny, które sprawdziły się u nich w domu i najczęściej taki właśnie system mieli, mają lub chcieli by mieć. twofish Jeżeli nie masz wizji dźwięku i zamieścisz pytanie na ogólnym forum a nie w konkretnym klubie to gwarantuję ci że dostaniesz tyle propozycji że na pewno zgłupiejesz od nadmiaru opcji. Zacznij od charakteru dźwięku, który chcesz uzyskać z systemu a potem skup się na producencie/producentach i pytaj w klubach. To taka rada.    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dlmtb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być uniwersalnie, ale raczej dynamika i dużo prawdy o muzyce oraz 15 tysięcy: Naim Atom -  już masz domowe centrum rozrywki, streamer, dac do telewizora z optykiem, spoko działająca app na telefony/tablety, wsparcie natywne Tidal (bardzo fajnie to brzmi). Moc wystarczy do grania jeśli kupisz fajne głośniki do tego. Coś, co gra z kulturą bo Naim do dynamit i gra żywo. Więc na pewno nie focale ahahah.

Poza tym to jest małe, ładne i solidne. Do tego używane ProAc (chyba, że masz jednak 18 tys, to wtedy nowe dt8 albo studio 148) i masz brytyjską klasę i nowoczesność w jednym zestawie.

I oczywiście, że każdy proponuje to co sam zna/ma/lubi. A co mamy proponować? coś, czego nie znamy/nie lubimy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dekoracja napisał:

I oczywiście, że każdy proponuje to co sam zna/ma/lubi. A co mamy proponować? coś, czego nie znamy/nie lubimy?

Właśnie o tym piszę że każdy proponuje co ma i co mu gra, tylko co ma zrobić zainteresowany z taką ilością propozycji? losować co odsłuchać, bo raczej roku nie starczy żeby zweryfikować wszystkie tu proponowane opcje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grutka napisał:

Ile kur....? Te małe,  nie te duże? Powaliło ich czy co? 

Audio-on ma je w dystrybucji i cena poszybowała. Ostatnio coraz więcej takich praktyk. Producent swoje + prawie drugie tyle sklep. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, dlmtb napisał:

Panowie zastanawiam się jaki ma sens to forum

masz rację, ale majac już wytypowanych kilka zestawów idziesz na odsłuch konkretnych zabawek a nie blądzisz. Wtedy sam możesz ocenić czy Ci sie podoba czy nie. Prawda jest taka że każdy z nas chce wiecej i lepiej, tylko zależy na jakim etapie choroby jesteś??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.