Skocz do zawartości
IGNORED

problem :( koda av505 czy Yamaha450?????


bartez

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

powiem ze jest to dopiero moj drugi temat na forum!!wiec przejde od razu do rzeczy,chciałęm zaopatrzec sie w dobry jak na moja kieszen (1000zł) amplituner !!wiem ze ta kwota jest nieco małą ale na allegro za w tej kwocie dostane yamahe 450 albo Kode av505!! na poczatku myslalem o kupnie Yamahy rx-v 350 badz pioniera 514 jednak jeden z forumowiczow odradził mi oba sprzety radzac rozejrzec za koda!!wiec jako mało doswiadczony jeszcze w tych sprawach postanowiłem wybrac sie do sklepu!! odwiedziłem 2 sklepy w jednym sprzedawca rowniez odradził mi Yamahe 350 a polecał kode,natomiast w drugim było odwrotnie!!w sumie moj wypad do sklepu przyniosł tyle ze mam w domu teraz sterte ulotek i dalej nie wiem co kupic!!rowniez przesiedziałem na tym forum kilka godzin i powiem ze dalej jestem w punkcie pocztkowym:/!!!

W 80% ten sprzet poczatkowo bedzie wykorzystywany do odsłuchu stereo tym bardziej ze posiadam 2 kolumny 100W ktore chce podpiac narazie do tego sprzetu!!znalazlem rozniez w ofercie amplituner kody 3086B (699zł)i nie weim moze na moje potrzeby wystrczy narazie taki sprzet??moze sie ktos wypowiedziec na ten temat???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.