Skocz do zawartości
IGNORED

Plumkanie i dylematy z tym związane


slaaawek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to dobrze. Każdy próbuje jakoś interpretować zadany temat, a co osoba to inaczej. "Wypatroszyć" w sensie forumowo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, slaaawek napisał:

pytania zbadania tematu

Czyli manipulacja, bo konkretów brak z Twojej strony.

Które ?

Na Akkusach Fidelio i Gryphon Diablo było OK.

Jakiś Dream Theater, ale nie pamiętam co.

2 godziny temu, slaaawek napisał:

radość - fun z odsłuchu

Mylisz to z hi endem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
poprawka

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być konkretów bo każdy ma inne warunki inne upodobania do marki nie chcę reklamować lub wręcz przeciwnie... Po prostu z autopsji to dostrzegłem i chciałem poznać Wasze zdanie. Bez żadnych ataków itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, slaaawek napisał:

jednocześnie tenże drogi sprzęt nie radzi sobie z tzw szarpaniem drutów i ścianą dźwięków

Ileś razy replikowałem że to bzdura.

W topie chodzi o szczyt , wyjątkowość , czyli hi end.

PS.

Innym zagadnieniem jest, czy to dla danej osoby jest konieczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Ciebie bzdura szanuję to.

W mojej ocenie absolutnie fakt. I jeszcze nikomu nie udało się zdefiniować hi endu... Bo dotychczasowe próby to jakiś koszmar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slaaawek

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slaaawek napisał:

Po prostu z autopsji to dostrzegłem i chciałem poznać Wasze zdanie. Bez żadnych ataków itp

No dobra - niechęć wystawców jest poniekąd zrozumiała bo innym uszy puchną.

Dlatego sam przerzuciłem się parę lat temu głównie na słuchawki. Są gatunki, które względnie głośno chcę słuchać.

Nie tylko Rammstein, ale i Kraftwerk moja baba nie znosi, ale muzycznie jest bardzo wrażliwa (np. na Universe, Sumptuastic, Klingande, itede, ...)

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, slaaawek napisał:

I jeszcze nikomu nie udało się zdefiniować hi endu... Bo dotychczasowe próby to jakiś koszmar

Ponownie głosisz jakieś swoje prawdy.

Już wielokrotnie na Forum pisałem co to jest Hi-End. Na pewno nie subiektywne wrażenia dźwiękowe słuchaczy.

Jakość np. wzmacniacza jest obiektywna niezależnie od środowiska w jakim przyjdzie mu działać.

Do jutra wieczór.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

Ponownie głosisz jakieś swoje prawdy.

Już wielokrotnie na Forum pisałem co to jest Hi-End. Na pewno nie subiektywne wrażenia dźwiękowe słuchaczy.

Jakość np. wzmacniacza jest obiektywna niezależnie od środowiska w jakim przyjdzie mu działać.

Do jutra wieczór.

Ja głoszę swoje prawdy podczas gdzie Ty wielokrotnie pisałeś co to jest Hi end. Czyli Twoja prawda jest lepsza od mojej ?

dostrzegasz absurd tego co napisałeś ? Nikt inny nie może pisać swoich prawd tylko Twoja racja i definicja jest słuszna... No tak być nie może ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią; kolejny temat z pupki.

Ale wiecie co?

Mimo wszystko miło tak z wami popisać i was poczytać. W tych głupkowatych czasach w jakich przyszło nam żyć my mamy swoje problemy. Czy wysokotonówka ma być na berylu i czy te kondensatory nowe we wzmacniaczu to rzeczywiście do wymiany ?

Mamy swój świat i swoje zabawki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ProgRockJester

"Talking me at last to the World where uncertainty does not exist.

In Heaven or Underground..." - Mr. Doctor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2020 o 10:33, jaceknad napisał:

A od kiedy to pomiary mówią coś o jakości dźwięku wzmacniacza? Z praktyki wiem, że to się nie zawsze sprawdza, a klasa D nie gra naturalnie, coś jest nie tak z tym dźwiękiem.

Macierewicz audio wypowiedział się o klasie D hi hi hi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie plumkam ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.10.2020 o 09:56, tomek4446 napisał:

O, i dla niego audio jest proste.     

Czyli i dla mnie jest proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2020 o 06:29, slaaawek napisał:

Ja głoszę swoje prawdy podczas gdzie Ty wielokrotnie pisałeś co to jest Hi end. Czyli Twoja prawda jest lepsza od mojej ?

dostrzegasz absurd tego co napisałeś ? Nikt inny nie może pisać swoich prawd tylko Twoja racja i definicja jest słuszna... No tak być nie może ?

co by nie było, Grzegorza7 jako partnera w dyskusji o audio osobiście bym nie lekceważył. 

Szczęśliwie nie ma przymusu zgadzania się ze wszystkim, ale mnie to nie przeszkadza wyciągać z treści, to co dla mnie najwartościowsze.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2020 o 06:29, slaaawek napisał:

Nikt inny nie może pisać swoich prawd tylko Twoja racja i definicja jest słuszna... No tak być nie może ?

Pewnie, że być tak nie może.

Tyle, że ja nie skomlę tu i nie opowiadam pierdoł promujących zjawiska niesamowitości, wiedzowej czarnej dziury czy wreszcie audio voodoo.

Hi-End jest jak najbardziej określony. Pierwszy raz zagaiłem temat przed dekadą i oczywiście wszyscy obeszli go i dalej wolą opowiadać tu mity i fantasmagorie. 

Hi-End jak najbardziej istnieje i to w wielu płaszczyznach. Można określić te płaszczyzny np. parametry elektryczne. Hi-End`em staje się sprzęt który ma te parametry wyśrubowane do granic jakich w obecnej chwili nie można przekroczyć. Inna to będzie granica dla tranzystora, inna dla lampy co oczywiste. Za innym wątkiem; Wciąż śrubuje się parametry mechaniczne napędów gramofonowych i ich ramieni. Mechanika!

I również naturalne jest, że tych parametrów już nie słychać ale one wciąż są śrubowane a granice przesuwane. Po co? Dla samej idei. Dlaczego Hi-End jest ekstremalnie drogi? Bo gdy jakość wystarczającą, jakiej ograniczeń nie usłyszy 95% populacji wynosi 100%. To wysokiej klasy sprzęt będzie kosztował 500% a Hi-End w zasadzie bez ograniczeń w dziesiątki tysięcy %. 

Abstrahuję tu od działań marketingowych, pozycji marek, pozycjonowania modeli,...

W dniu 26.10.2020 o 22:26, slaaawek napisał:

I jeszcze nikomu nie udało się zdefiniować hi endu...

W innym wątku ktoś napisał, że jakiś tam wymieniony zasilacz ma szumy na poziomie 80 nV w zakresie od 0Hz do 20kHz.

Oczywiście nie zgodziłem się z tym... bo znam problem...

Ale takie parametry znamionują absolutny Hi-End! Oczywiście abstrahuję tu od innych parametrów.

Widzisz potrafię zdefiniować ów mistyczny Hi-End. I nie ma tu żadnego voodoo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Grzegorz7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz z całym szacunkiem... Masz wiedzę techniczną to widać. Nie obraź się ale to są moim zdaniem bzdury co powyżej napisałeś... Hi end jest w psychice nie technice. Ale oczywiście to jest moje zdanie z którym i tak się nie zgodzisz. Pozdrawiam serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie!

Termin Hi-End został niestety zbałamucony przez pseudonaukowe dywagacje jakich pełno.

W efekcie zaczynamy łączyć Hi-End z odczuciami dźwiękowymi. 

I tu masz rację, to sfera psychiki czy jak to określa Szymon; psychoakustyki. 

Ale to nieprawda. Bo jak określić czyje wyobrażenia co do subiektywnej jakości dźwięku są bliższe Hi-End`owi. Twoje czy moje?

Dodajmy do tego, że obaj możemy mieć jakieś pasmowe ubytki w słuchu. Słyszymy różnie. 

Tymczasem Hi-End to absolutnie mierzalna sfera. 

Owszem, grupa osób, szczególnie wpływowych może wykreować Hi-End marketingowy, handlowy. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie że hi-end bardzo mocno rozjechał się z jakąkolwiek mierzalnoscią... Mamy absurdalne gadżety, idiotycznie drogie kable, cudowne magnetyzery itp podobne voodoo, dac-i które mają fatalne pomiary z zakłóceniami które mogą już być słyszalne itp itd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

Nie!

Termin Hi-End został niestety zbałamucony przez pseudonaukowe dywagacje jakich pełno.

W efekcie zaczynamy łączyć Hi-End z odczuciami dźwiękowymi. 

I tu masz rację, to sfera psychiki czy jak to określa Szymon; psychoakustyki. 

Ale to nieprawda. Bo jak określić czyje wyobrażenia co do subiektywnej jakości dźwięku są bliższe Hi-End`owi. Twoje czy moje?

Dodajmy do tego, że obaj możemy mieć jakieś pasmowe ubytki w słuchu. Słyszymy różnie. 

Tymczasem Hi-End to absolutnie mierzalna sfera. 

Owszem, grupa osób, szczególnie wpływowych może wykreować Hi-End marketingowy, handlowy. 

 

Niestety czasem trzeba "wyprostować" userów o takich wysokich punktach reputacji ?

Otóż Kolego, prawdą jest że tzw "Hi-end" kojarzony jest z odczuciami dźwiękowymi - jeśli ktoś pisze że hi-end to bezkompromisowość w doborze podzespołów, elementów, parametrów itp to wielka bzdura. Takie rzeczy czyli frezowane obudowy, zajebiste transformatory, najlepszego sortu tranzystory, lampy, ustroje akustyczne to tylko technikalia... i nawet umiejętne ich zaaplikowanie bez odsłuchów niczemu nie pomoże... zatem to człowiek, jego poczucie a raczej odczucie brzmienia, barwy... klimatu (tego co niemierzalne) kreuje tzw hi-end.

To co mierzalne - rezystancja, impedancja, decybele, hertze, bezpieczniki, obwody itp. są tylko środkiem do uzyskania brzmienia. Ale z kolei ocena tego dźwięku lub percepcja w odbiorze należy już od nas samych, zatem jest wielce subiektywna i proszę nie pisz mi farmazonów, bo albo chcesz być guru forumowym albo lubisz manipulować nieco ?

Miłego dnia

ps. przepraszam za ton, znów ten błąd cholera ... nie chciałem Cię urazić. Wszystkiego dobrego

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slaaawek

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tomek7776 napisał:

ha,ha .

ale mnie rozbawiles w sobotni poranek.

Baw się dobrze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, slaaawek napisał:

prawdą jest że tzw "Hi-end" kojarzony jest z odczuciami dźwiękowymi - jeśli ktoś pisze że hi-end to bezkompromisowość w doborze podzespołów, elementów, parametrów itp to wielka bzdura.

Możemy zatem rozróżnić hi end pod znakiem jakości użytych komponentów / coś jak wyrób ze znaczkiem "Q" za komuny ? /. I bardziej mi bliski , subiektywny HI-END , a więc system ,który w danych zastanych przeze mnie warunkach / salka odsłuchowa , pokój na AVS , salon kolegi , czy garaż znajomego /, jest w stanie wygenerować dźwięk jak najbliższy mojemu subiektywnemu ideałowi. No bo tak , czytając opinie po kolejnych AVS , i analizując to co słyszałem w różnych pokojach , mam dziwne odczucie , że mamy lepszy i gorszy HI END. Nadal w swoich rozważaniach nie biorę pod uwagi ceny sprzętu , bo jak by ona była wyznacznikiem to sprawa jest prosta. A może też nie ? Można wyznaczyć widełki cenowe , że HI-END to od powiedzmy 50 000 zł. za klocek do nieskończoności , Ci co mają np. wzmacniacz za 49 999 zł , będą nadal mieli Hi FI i muszą się z tym pogodzić ? 

Ja od jakiegoś czasu bardziej wierzę swojemu uchu , niż określeniom typu Hi END , legenda itp. i pewnie tak już zostanie.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek4446

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ideału - nigdy nie zagra idealnie.... staramy się by tak było ale nie mamy szans

jedynie możemy dojść do takiego poziomu, w którym będziemy bardzo zadowoleni ?

i musisz zrozumieć że to jest subiektywne - dla każdego z nas indywidualnie jest indywidualny "hi end"

to o czym Ty mówisz to hi-tech - najwyższy poziom techniki (technologii) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, slaaawek napisał:

nie ma ideału - nigdy nie zagra idealnie....

Najczęściej zagra jak nagrano, jeśli jest inaczej, to zestaw nie spełnia żadnych norm hi-fi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na różnych zestawach zagra inaczej, inaczej nie znaczy lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grzegorz7 napisał:

Czyli jak Ci zagra idealnie to jest to Hi-End...

I tu pojawia się kolejny problem , kto ma decydować jak brzmi HI END, ja w oparciu o własny słuch , czy jakiś gość w recenzji ? A'propos HI END-u , w 2017 r. wystawiony został na AVS wzmacniacz  Pivetta Opera z podpiętymi Orbitalami Zeta Zero , cena wzmacniacza jakaś kosmiczna , a i on sam przypominał bardziej twór S-F niż urządzenie audio. No i pytanie do osób które były na tej wystawie , komu podobał się dźwięk tego monstrum ? Osobiście z kimkolwiek po wystawie bym nie rozmawiał to opinie nie były zbyt pochlebne , więc HI -END czy nie ? To samo z dźwiękiem małych cebulek MBL , też AVS w 2018 r. , Gryphona w ubiegłym roku , też słyszałem sporo uwag , że jak za tą cenę to jednak powinno być lepiej, a było na poziomie dużo tańszego McIntosha . 

HI-END jest tak subiektywny jak całe audio , a jeżeli jest subiektywny, to czy w ogóle istnieje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-End nie jest subiektywny.

Po prostu nasiąkliście tym bałamuceniem całego zjawiska jakim jest Audiofilstwo.

To nie kółko wzajemnej adoracji tylko dążenie do doskonałości. Doskonałości technicznej, materiałowej, dizajnerskiej,...

To co kto słyszy to tylko jego sprawa... Jak radyjko kuchenne mu brzmi doskonale to nie znaczy, że jest to Hi-End.

13 minut temu, tomek4446 napisał:

też słyszałem sporo uwag , że jak za tą cenę to jednak powinno być lepiej,

Trzeba sobie kupić korektor i dopasować.

Zawsze tu piszę, ze Hi-End jest wierny i nudny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Zawsze tu piszę, ze Hi-End jest wierny i nudny.

O , i jest to już jakaś wskazówka. Zgodnie z takimi założeniami właśnie wykluczyłem z tzw. HI-END-u Tenor Audio z Wilsonami , to co słyszałem raczej nudne nie było , choć V-ki faktycznie nie dostrzegłem , może nie mieli akurat korektora ? ? 

Nie chcę się kłócić , jak hi endem nazwiemy dążenie do doskonałości to ok. zgadzam z się w pełni, ale jak gotowe wyroby to już niestety nie. Najpierw muszą być jakieś jednoznaczne kryteria i .... wracamy do punktu wyjścia ?  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

Hi-End nie jest subiektywny.

Po prostu nasiąkliście tym bałamuceniem całego zjawiska jakim jest Audiofilstwo.

To nie kółko wzajemnej adoracji tylko dążenie do doskonałości. Doskonałości technicznej, materiałowej, dizajnerskiej,...

To co kto słyszy to tylko jego sprawa... Jak radyjko kuchenne mu brzmi doskonale to nie znaczy, że jest to Hi-End.

Trzeba sobie kupić korektor i dopasować.

Zawsze tu piszę, ze Hi-End jest wierny i nudny.

Kurcze większych głupot nie czytałem ostatnio... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.