Jump to content
IGNORED

NAD M33 czy ktokolwiek już to widział? słyszał? jakieś opinie?

Recommended Posts

14 godzin temu, ravbel napisał:

TAAAK

wsparcie ma postać ikonki z napisem roon ready w panelu bluos, po jego nacisnięciu na wyświetlaczu m33 wyswietla sie napis roon ready........ po czym mozna sobie w roonie ustawić wyjście audio na m33 airplay i zaczać odtwarzać

To samo można było zrobić i można zrobić z poziomu roona bez wchodzenia w bluos

to nie wsparcie, to kpina, żałosny "chłyt" marketingowy, mydlenie oczu; niczego to nie zmienia w stosunku do stanu poprzedniego, m33 dalej nie jest uwierzytelniony w Roon

okreslenie arcypierdoła jest tu na miejscu

wybitna arcypierdoła

Dziękuję za wypowiedz

Masz ewidentnie spory problem, ale raczej nie z NAD M33 😉

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Wygląda na to, że to ze mnie jest arcypierdoła i upi...dliwy Gargamel. To rzeczywiście ewidentnie spory problem🙊

Pospieszyłem się, nie dopatrzyłem,  Przepraszam.

Po przeinstalowaniu Roona  - działa🤩! Gra

Gra doskonale

Tym samym zdecydowana wiekszość moich zastrzeżeń staje się nieaktualna i do bani

Od teraz uważam, że M33 stał się w zasadzie bezkonkurencyjny.

Trzeba wydać najmarniej dwa razy tyle , żeby na dzielonych klockach z klasą AB,XD czy G dostać zbliżoną jakość

Jestem po prostu oszołomiony tym co teraz słyszę z głośników.

Dziękuję Wam za uwagi

Pozdrawiam wszystkich

9 godzin temu, ravbel napisał:

Wygląda na to, że to ze mnie jest arcypierdoła i upi...dliwy Gargamel. To rzeczywiście ewidentnie spory problem🙊

Pospieszyłem się, nie dopatrzyłem,  Przepraszam.

Po przeinstalowaniu Roona  - działa🤩! Gra

Gra doskonale

Tym samym zdecydowana wiekszość moich zastrzeżeń staje się nieaktualna i do bani

Od teraz uważam, że M33 stał się w zasadzie bezkonkurencyjny.

Trzeba wydać najmarniej dwa razy tyle , żeby na dzielonych klockach z klasą AB,XD czy G dostać zbliżoną jakość

Jestem po prostu oszołomiony tym co teraz słyszę z głośników.

Dziękuję Wam za uwagi

Pozdrawiam wszystkich

No to super. Ja jestem naprawdę bardzo zadowolony z mojego M10, więc nie wyobrażam sobie jak można nie być zadowolonym z M33 🙂 Fantastyczna maszyna i praktycznie bezkonkurencyjna, poza jedynie wzmacniaczami Lyngdorfa z Room Perfect. Oby tylko nic się nie psuło w tak skomplikowanych urządzeniach, to ja nie widzę powodów do wymiany wzmacniacza. Pozdrawiam.

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Koledzy zastanawiam się nad zakupem NAD M12+M22 lub M33 duża różnica miedzy nimi dźwiękowo, czy niuanse same... ?

Dla upewnienia się 4 pytania:

M12 nie posiada systemu kalibracji pokoju tak ?

Czy M12 może wyświetlacz graficznie przysłowiowe wycieraczki jak to robi M33 ?

M12 nie posiada Roon Ready tak ?

Czy M12 lub M33 z zainstalowanym modułem HDMI może wyświetlać na TV opis piosenki a na LCD urządzenia będą wyświetlane wycieraczki ?

Kolumny które posiadam to Audio Physic Avanti...

Ps. Ma ktoś któryś z tych przedmiotów na sprzedaż może ?

Edited by KoKsiK

M33 jest już chyba (albo chwilowo) w sprzedaży: 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  tamże też znajdziesz możliwość zakupu M12 i M22. M22 widziałem też na allegro a fajny M12 na audiomarkt.de. Na hifi.pl jets oferta sprzedaży M33 zakupionego zagranicą za cenę niższą o kilka tysięcy złotych (nota bene to M33 kolegi z tego wątku).

Pytania techniczne i użytkowe - a nie wygodniej napisać/zadzwonić do TopHiFi? albo napisać do NADa - odpowiadają na zapytania customer service relatywnie szybko....

Adam dzięki za odpowiedz co do kupna to ja w UK, bo są tańsze o około 5k ZŁ te NADy ale sprawa już jest nie aktualna, ponieważ usłyszałem przez przypadek jak gra AVM Ovation i WTF musze go miec ! Dość podobnie było z kolumnami, że wybrałem sobie Elca Vela i przez przepadek usłyszałem Avanti i WTF ! 🙂

Co do dzwonienia i pytani się o NADy, to tez tak pierw zrobiłem zanim tutaj napisałem i sprawa wygląda tak, że albo polowe sklepów nie odbierało telefonu, a jak już ktoś odebrał , to nawet np nie wiedzieli do czego dokładnie służy HDMI w tych NADach, a jeśli uważasz, że ktoś by wiedział, czy np tam wskaźniki są wychyłowe ipt itd to się grubo mylisz. Bardzo dużo ludzi pracuje w tych sklepach nie z pasji-powołania, tylko dla po prostu pieniędzy i nie zagłębiają się wystarczająco głęboko w techniczne sprawy danych przedmiotów nie twierdze, że wszyscy ale Mi się nie udało porozmawiać z kompetentną osoba na tyle jak by mogło się wymagać od pracownika sklepu specjalizującego się w HI-FI...

Edited by KoKsiK