Jump to content
IGNORED

smsl 300mk2 vs smsl m200

Recommended Posts

witam  .....   pytanie  za   sto    punktów  ----   zakup  daca  ,   jrat     smsl  m200    i    bdb  oceniany   smsl  m300  mk2.      uzytkowany  brdzie  ze  słuchawkami ,  mam   kilka  sztuk    wzmacniaczy ,  wiec  doradzcie   jdnoznaczne .......m200   -ok  tysiaka .         m300 mk2  tylko  nowy , brak  uzywek .

..... wymagane   cechy  dzwiekowe ..... przestrzennosc  i  szegółowosc........... chyba ze   jest   dac   który   w   cenie  do  1300 pln ,   je  przeskoczy ???

• 4 weeks later...

lrpszy w reprodukcji dzwieku.............

ostatnio  sytuacja sie  zmieniła  nakupiłem troche sprzetu i rzeczywiscie  sam chip  w dacu to dopiero  połowa drogi do dobrego dzwieku.

musze wszystko  uporzadkowac i moze skrobne   '''''recenzje''''  niestety   brda  królowac  tylko daki  i słuchawki.

• 3 months later...
  • 3 weeks later...

tez sie kiedys zastanawiałem i kasy sie nawydawalo a 'zwykly' stary magnetofon cyfrowy okazał sie lepszą aplkacja niz te 'wszystkie' ustroje

tak tylko apropo aplikacji bo czy to bedzie akm 4660000 czy .... ma chyba niewiele do rzeczy bardziej to widac na papierze

gruchoty z 90 roku typu onkyo 869xx 899x  jak i grom innych z najwyszych serii wzmacniaczy z dacem potrafia uprzadkowc miejsce

nie dosc ze maja switna aplikacje konwesji to zasilanie z koncówek i zadne słuchawki in nie straszne

zawsze warto kupic gdzies wzglednie tanio, posłuchac i jakby co  odsprzedac.. kasy sie na tym nie traci o ile sie nie przepłaci na starcie

Edited by erazm2

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

W dniu 3.03.2021 o 02:36, admor napisał:

i co kupiłeś w końcu? sam się zastanawiam między m200 a m300mk2..

ssmsela  nie  kupilem   ,  kupilem  wzmacniacz  lampowy  i  chyba  sie  skonczyło  poszukiwanie ,  czyli  gonienie  zajaca ....ja  bym  bral  300mk2 ,  ktos  napisal   ze  lepiej  gra  od  500 -tki

W dniu 23.03.2021 o 19:55, erazm2 napisał:

gruchoty z 90 roku typu onkyo 869xx 899x  jak i grom innych z najwyszych serii wzmacniaczy z dacem potrafia uprzadkowc miejsce

ostatnio   uruchomilem   strusienki  odtwarzacz dvd {!!!} i poprzez  coaxial    sygnal  poszedl  na daca   i  jakis  wzmak  i   nawet  toto   gra  zaskakujaco  dobrze .

myslałem raczej w odwrotną strone  bo u Ciebie zagrał dac ktory dostał sygnał z dvd a u mnie magnetofon ktory dostał sygnał optykiem i to on robi za dac

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

• 1 month later...

No właśnie jak porównanie Sanskrit MK II do M300 ?

W dniu 4.04.2021 o 16:03, dementor napisał:

Czy pomijając BT, XLR i wyświetlacz, M300 jest dźwiękowo o wiele lepszy od Sanskrit 10th mk II?  Podłączenie transportu jedynie po USB. 

Testowałeś ?