Skocz do zawartości
IGNORED

Sprzęt Hiend odtwarzający Old music.


piorasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Yasior napisał:

Co niektórzy zapominają, że wtedy był PRL i tylkoTechnics z Pewexu i muzyka radia Luxemburg, a nie myślenie o tym kapitalistycznym hajend...?.

Ja jeszcze pamiętam płyty szelakowe ? Bambino zapewniało lepszą jakość, a jak kupiłem Daniela i dostałem Shura MB44 to myślałem że osiągnąłem Hi-End do tego kolumny ZG 40 te z bierną membraną i radmor nr. 29x jeden z pierwszych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kazik II napisał:

Ja jeszcze pamiętam płyty szelakowe ? Bambino zapewniało lepszą jakość, a jak kupiłem Daniela i dostałem Shura MB44 to myślałem że osiągnąłem Hi-End do tego kolumny ZG 40 te z bierną membraną i radmor nr. 29x jeden z pierwszych.

To byly wtedy znakomite ale niedoceniane glosniki. A z Radmorem brzmialy swietnei. Wszyscy chcieli miec te trojdrozne 60-ki. A ja mialem te dwudrozne 30-ki. A potem Altusy 110 i wreszcie ... 140.

to byly czasy, czlowiek sie cieszyl jak 5-o latek z lizaka.

w tych czasach i ktorych piszesz za dobre stopnie dostalem M2405 !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



i zrób zwrotkę na lampach ...  ... i jazda z analogu.


Mógłbyś coś więcej szepnąć na ten temat? Jakieś linki, gdzie mógłbym się zapoznać z tym projektem?
Jeśli nie chcesz publicznie może być na priw. Będę wdzięczny.
i takie skrzyneczki u Maćka też grały 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Znamy i kochamy :)
Jeszcze tylko inna zwrotka i granie nie z tej ziemi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, piorasz napisał:


 

 


Mógłbyś coś więcej szepnąć na ten temat? Jakieś linki, gdzie mógłbym się zapoznać z tym projektem?
Jeśli nie chcesz publicznie może być na priw. Będę wdzięczny.

 

To zadna tajemnica ... zerknij w „o mnie”, tam jest cala konfiguracja rozrysowana. Trojdrozna zwrotka lampowa Audio Research, trzy koncowki mocy, na dole bas, na srednice lampa i na gore lampa. Gora pasma przechodzi przez pasywna zwrotnice jak w oryginale zbudowana na Duelundach, Path Audio i tasmowych waxowanych cewkach z Polinku. Tak jest bo zwrotnica jest trojdrozna a kolumny czterodrozne. Dlatego tez gore napedza mocna lampa w klasie A. Ot i cala tajemnica.

w latach 70-ych byly takie konstrukcje robione na zamowienie dla bogatych. Na rynku sie nie przyjelo ze wzgledu na stopien kompikacji instalacji. To nie jest plug and play. Za to jest jakość. Eliminuje sie z toru wysokosygnalowego kondensatory (cewki i rezystory) o duzej pojemnosci zastepujac je elementami RC filtrow niskonapieciowych. A kondensatory miedziane PIO dla pojemnosci rzedu kilkudIesiecu uF kosztuja po kilka tysiecy za sztukę. A kiedys tam sie dawalo dziadowskie elektrolity.

probowalem rozwiazania na zwrotkach cyfrowych oraz analogowych na tranzystorach i to nie gra tak jak na lampach. Lampa daje ... powietrze i lekkosc oraz szybkosc dzwieku.

Jak by co pytaj na priva.

 

PS. Jeszcze znakomita zwrotke lampowa robil Pioneer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, pmcomp napisał:

U mnie nie ma zadnej mody. Gramofon w domu byl zawsze a moj pierwszy wlasny magnetofon to ZK140T na 10-e urodziny. I nikt mi sie do niego nie wtracal

Strasznie się cieszę, tylko oddaj dCS bo nie pasuje do tego stylu...?
Ja miałem i ZK120T i Damę Pik i Gramofon - oddałem potrzebującym kiedy nastała dla mnie era CD i jest mi z tym bardzo dobrze, teraz nastała era plików i przesyłu strumieniowego i też jest mi bardzo Ok ?.
Każdy słucha jak lubi tylko nie róbmy z tego religii na Boga Ojca ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To zadna tajemnica ... zerknij w „o mnie”, tam jest cala konfiguracja rozrysowana. Trojdrozna zwrotka lampowa Audio Research, trzy koncowki mocy, na dole bas, na srednice lampa i na gore lampa. Gora pasma przechodzi przez pasywna zwrotnice jak w oryginale zbudowana na Duelundach, Path Audio i tasmowych waxowanych cewkach z Polinku. Tak jest bo zwrotnica jest trojdrozna a kolumny czterodrozne. Dlatego tez gore napedza mocna lampa w klasie A. Ot i cala tajemnica.
w latach 70-ych byly takie konstrukcje robione na zamowienie dla bogatych. Na rynku sie nie przyjelo ze wzgledu na stopien kompikacji instalacji. To nie jest plug and play. Za to jest jakość. Eliminuje sie z toru wysokosygnalowego kondensatory (cewki i rezystory) o duzej pojemnosci zastepujac je elementami RC filtrow niskonapieciowych. A kondensatory miedziane PIO dla pojemnosci rzedu kilkudIesiecu uF kosztuja po kilka tysiecy za sztukę. A kiedys tam sie dawalo dziadowskie elektrolity.
probowalem rozwiazania na zwrotkach cyfrowych oraz analogowych na tranzystorach i to nie gra tak jak na lampach. Lampa daje ... powietrze i lekkosc oraz szybkosc dzwieku.
Jak by co pytaj na priva.
 
PS. Jeszcze znakomita zwrotke lampowa robil Pioneer.
Dzięki. Odezwę się do Ciebie jak będę miał chwilkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yasior


Mamy wolny kraj.

 

Teraz leci z tasmy The Beatles - Please Please Me. W stereo. Mam tez mono, ktore brzmi jeszcze lepiej.

napisze tak. Nigdzie i nigdy nie slyszalem tak brzmiacej tej plyty z cyfry. Z wczesnego winyla tez jest nie tak :). „Nie wiem dlaczego”.

juz kiedys napisalem, przy tej okazji powtorze. Cyfra jest do smaochodu, do biegania i dla ... wygody. Mam na mysli nagrania tworzone w epoce analogu. Tych wspolczesnych rzadko slucham bo jest malo dobrej jakosci. 
 

 

PS. Cyfry slucham tez po pijaku bo juz kilka drogich winyli wisi na scianie po przejściach. Najgorsze jest odwracanie strony :). Wkladka tez za droga i kiedys by ja przy tych excesach szlag trafil.

? 

 

PS2. zmiany w torze cyfrowym kosztowaly mnie najwiecej kasy i zachodu. Dlatego tu tez powiedzialem juz stop. Na nowe bity i herze nie zmieniam, po co ?

Moze jeszcze kupie przetwornik AC do zripowania tych analogowych zasobow ktorych nie mam na cyfrze. BTW duzo moich produkcji DSD128 zrobionych z tasmy brzmi lepiej niz komercyjne SACD czy CD. Byl juz o tym watek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie generalizowałbym. CD z nagraniami z epoki też potrafi zabrzmieć bardzo dobrze. Chociażby ostatnio prezentowane rzeczy Herbie Manna w moim wątku, albo Saxophone Colossus... jak i szereg innych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wyjątki ...

W moim przypadku na pewno dzialaja sentyment, historia i doświadczenie. Jak dziś.

Ale jak czasami robie testy, gdzie sentyment jest zamkniety na cztery spusty, czesto niestety wychodzi mi tak samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Są wyjątki ...
Choćby Duke Ellington "Blues in Orbit" na SACD od Analog Production... Wprawdzie to nie CD ale jednak cyfra. Oczywiście robiona z taśmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, piorasz napisał:
21 minut temu, pmcomp napisał:
Są wyjątki ...

Choćby Duke Ellington "Blues in Orbit" na SACD od Analog Production... Wprawdzie to nie CD ale jednak cyfra. Oczywiście robiona z taśmy.

Mam i taśme ...

aToivc.jpg

Nie napisze jak to brzmi w porównaniu do vinyla, CD i SACD bo ... musiałbym to zaraz przesłuchać.

Dzisiaj z takiej muzy byl tylko Count Basie. Dalej jadę z kolejńymi Bitlesami. To znam z pamięci dlatego pisałem to co pisałem. Dawno ich nie sluchałem z tasmy. Rewela. Nawet to pudelkowe stereo, choc jak napisalem wole mono.

 

 

To nie jest całe moje doświadczenie, jest jesze druga połowa na dole:

KSteOU.jpg

 

Pozdrowienia dla wszystkich taśmociągnących ? ? ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze apropos The Beatles ... juz w kolejna niedziele na Netflixie dostepny bedzie 4-y sezon The Crown ... dla niewiedzacych serial o Królowej Elżbiecie II-ej i Jej rodzinie. A w poprzednich sezonach nie ma ani slowa o ...The Beatles. Nie wierzę, ze Ksiezniczka Anna i Ksiaze Karol ich nie słuchali i nie wywarło to na nich zadnego wpływu wartego wzmianki w serialu. W koncu byli wtedy nastolatkami (rok urodzenia odpowiednio 1950 i 1948). BTW znakomicie zrealizowanym i opartym na faktach historii. Czyzby jakies niecenzuralne przygody albo koronna cenzura? Siusiumajtki? A moze oni oboje glusi byli? Albo Rodzina tak krotko za pysk ich trzymala?

Nawet ogladajac zwrocilem moje zonie taka uwagę. Nie mamy pojecia. Moze zowu „wąsacze”?

BTW serial rewelacyjny, polecam goraco.

 

PS. baba, tylko nie waz mi sie pisać ZE TO NIE TA ZAKŁADKA ? .

 

 

 

Do takich nagrań ... tylko papier ... i bas i przede wszystkim srednica.

 

 

You Really Hold On Me ... zawsze mnie rozwala. Sluchanie ze szpulowca ze zdalnym sterowaniem ma wielka przewage nad vinylym ... funkcja reczny repeat ? . A w cyfrze? Jak Panie bez tego zyć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie chodzilo o You Really Got a Hold on Me ... tasma mi sie wytrze ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Mam i taśme ...
aToivc.jpg
Nie napisze jak to brzmi w porównaniu do vinyla, CD i SACD bo ... musiałbym to zaraz przesłuchać.



Ładna kolekcja. Ciekaw jestem bardzo jak brzmi Marillion "Script for a jester's tear" z taśmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnij kiedys (Warszawa) po koronie, posluchaj, zapraszam.

wpadnij ze swoja cyfrą, porównasz, na własne uszy.

 

PS. takiego systemu nie usłyszysz ani na Audio Show ani u zadnego dystrybutora. Nie dlatego ze jest taki wspanialy ... tylko, ze takich juz nie robią. I do nich potrzeba takich starych piernikowatych świrusów jak ja.

? ?? 

 

Marillion? Nie wiem, dawno nie słuchałem. Moze jutro zapuszczę i moze nawet znajde na cyfrze ... choc watpię.

 

PS. oooo, wreszcie ostatnikawalek z drugiej plyty, wokalpojawil sie na bazie i pudełka znikły. Mozna bylo w latach 60-ych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Trzecia plyta to juz stanowcza proba stworzenia w studio „prawdziwej” stereofonii. Niestety jest krzykliwie ... co sie nie rzucalo w uszy na dwoch pierwszych plytach ... przez ta albo dzieki tej pudelkowosci dzwieku.

Łezka sie w oku kreci, choć dalej za duza buźka jest. Ale jest nieźle. Big Bandowcy (oryginalni) nauczyli się później.

 

Ehhhh ... jak zwykle zszedlem na muzyke. Cóż ... ja juz nie slucham klocków.

Czego wszystki zyczę. Moje korniki pokazuja wszystko ...prawdę. Czysie to komus podoba czy nie.

Dobrej nocki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. wcale nie trzeba sluchac znakomicie nagranych audiofilskich kawałków zeby stwierdzić, ze cos znakomicie nagrano i zrealizowano i ze sluchanie  muzyki sprawia niewiarygodna przyjemność. Jak orgazm.

? 

 

Szczególnie muzyki z lat 50-80 słuchanej na sprzęcie z tamtej epoki. A ja do tego dorzucę mzyke z lat 30-40.

 

Pa, pa ? 

 

PS. słuchanie muzyki z kasety z topowego walkmana SONY DD ze sluchawkami Sennheiser HD800 sprawia niesamowitą frajdę. Tak, tak.

 

 

Sorki za mnóstwo offtopów ... to muzyka mnie tak nakreca. Ta STARA muzyka na STARYM sprzęcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Dobra dobra ... jeszcze nie spie.

Z tasmy gram dalej ... Donald Fagen ...pierwsza plyta ever nagrana na cyfrze. A ja z analogu ? . Mam gdzies wersje CD oczywiscie i pierwszy zapis hires na DVD-Audio 24/192. Kiedys porownam łeb w łeb.

A teraz to nie ma znaczenia. Tasma brzmi swietnie, moze kiedys porownam do cyfry, Podejrzewam, ze byl inny mastering na analog i na cyfre. Pomim7 oryginalnego zapisu na cyfre. Jak by to mialo byc ... DDA czy DAA ???

Podobnie jak pewien Kenny G ? .

Super.

 

PS. zeby nie bylo tak rozowo posluchalem paru vinyli z lat 50-ych przed ta sesja i brzmialy tak ch*jowo ze az strach ?

Nie wszystko analogowe zloto co sie swieci ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pmcomp napisał:

PS. Cyfry slucham tez po pijaku bo juz kilka drogich winyli wisi na scianie po przejściach. Najgorsze jest odwracanie strony :). Wkladka tez za droga i kiedys by ja przy tych excesach szlag trafil.

? 

 

Ta Twoja szczerość mnie utwierdziła, żeby nie inwestować już w vinyl, tylko cyfra...?

Tak szczerze, to się cieszę Twoim szczęściem audio a propos vinyli i taśm szpulowych i niech tak już zostanie ?.

✌️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg z Twoją cyfrą.

Kazdy niech ma to na co zasługuje. Proponuje wszystko w mp3. Wiekszosci wystarcza jakieś ... 128 kbps. A lepsiejszym 320 kbps. 99% nie zazna różnicy. Ciesze sie ze w jestes w tej grupie.

? 

Jeszcze jak opiszesz swoje klocki to się utwierdzę, ze słyszysz albo raczej nie słyszysz różnicy. Jesli na podstawie jednej opinii (mojej) stawiasz takie tezy ? . Brawo !!!

 

Moze ... oby ... po jakiś 15-u latach  bytnosci tutaj zmienisz zdanie. Erfahrung macht Meister jak mawiaja Germanie. Alles Gute.

 

 

PS. nieeeeee ...ty jestes dziecko Tidala i internetu. Heh. A moze „strat ego inaczej” MQA? Zenka ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie możesz tyle pić bo wylądujesz w AA ?. Vinyl i taśma + gorzała robią Ci już kapustę z mózgu...?. Nie możesz być takim ortodoksem dla innych melomanów, więcej wyrozumiałości o litości ?.

p.s. Mnie się podoba granie CD, a Tidala  słucham dla wyszukiwania nowości i ciekawej muzyki. 
 

eot w temacie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Yasior napisał:

Stary, nie możesz tyle pić bo wylądujesz w AA ?. Vinyl i taśma + gorzała robią Ci już kapustę z mózgu...?. Nie możesz być takim ortodoksem dla innych melomanów, więcej wyrozumiałości o litości ?.

p.s. Mnie się podoba granie CD, a Tidala  słucham dla wyszukiwania nowości i ciekawej muzyki. 
 

eot w temacie ?

 

14 minut temu, Yasior napisał:

Stary, nie możesz tyle pić bo wylądujesz w AA ?. Vinyl i taśma + gorzała robią Ci już kapustę z mózgu...?. Nie możesz być takim ortodoksem dla innych melomanów, więcej wyrozumiałości o litości ?.

p.s. Mnie się podoba granie CD, a Tidala  słucham dla wyszukiwania nowości i ciekawej muzyki. 
 

eot w temacie ?

Super ... cieszę się twoim cyfrowym szcześciem. 

Ale wiesz ... można lepiej ... dorosniesz, posłuchasz, zrozumiesz.

 

Super, ze EOT bo w temacie watku nic nie rozumiesz i  nie masz nic do powiedzenia. Nie nalezysz tu. Stara muzyka i vinatge'owy sprzet to nie twoja bajka. Jestes dzieckiem wspolczesnego marketingu.

Odwiedz mnie keidys, posluchasz, zrozumiesz.

 

Napisz jaki masz sprzęt (zdjęcia) to wtedy warto będzie z Tobą dalej gadać. To Bedzie Twoja wizytówka.

 

Tu na koniec cie zacytuję:

   Też poczytałem i nijak nie mogę znaleść kolumn na miano zakładki hi end...?Jakieś cudaki chińsko/wietnamskie klepane w szałasach, DIY dla majsterkowiczów, żadnej porządnej firmy z tradycjami i zapleczem konstruktorsko - inżynieryjnym... Czy ktoś się zastanawiał czemu takie marki topowe i szlachetne jak Magico, B&W, Wilson, Sonus, Focal, TAD, itp. nie mają w ofercie kolumn wysokoskutecznych takich gdzie SPL >96 (nie potrafią zbudować, nie chcą ?), które zagrałyby na poziomie tzw. Hi End z piecem o mocy np., 8 W na 300B czy 2A3 ?

Pa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minutes ago, pmcomp said:

Bóg z Twoją cyfrą.

Kazdy niech ma to na co zasługuje. Proponuje wszystko w mp3. Wiekszosci wystarcza jakieś ... 128 kbps. A lepsiejszym 320 kbps. 99% nie zazna różnicy. Ciesze sie ze w jestes w tej grupie.

 

Nie rozpoznałbyś mp3 320 od flaca lub wave'a

Gwarantuję ci to ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dudek1 napisał:

Nie rozpoznałbyś mp3 320 od flaca lub wave'a

Gwarantuję ci to ?

 

To po co piszesz w zakładce hiend?

Ja ci gwarantuję, że rozpoznałbym na systemie słuchawkowym: dCS Debussy + Dubiel Euridice + Stax 90.

Jakiś zakład? Stac cię ... bo ja licytuje grubo (w gotówce) ??

 

PS. @dudek1 ... 21 dni i 16 godzin ... ile ty masz lat? 16?

 

PS2. widzę, że w zakładce Bocznica jesteś mocny ... w gębie (bo to nic nie kosztuje), cytuję:

 

Polityka

dudek1 odpowiedział audiostereo.pl na temat - Bocznica

Muszą tak pisać bo inaczej nie dotrze. Nie chodzi o przynależność partyjną, tylko o sympatie. Nie masz takich? MAsz mnie za naiwnego? Zaksięgowałeś już wszystko? Brauna zaliczyłeś? Prasówka konfederacka odrobiona? Nie? To do roboty. Pamiętaj, prezes patrzy.

 

Widzę, że na bocznicy, anonimowo, jesteś bardzo mocny w gębie.

 

Postawisz na to swoja mamonę??? Ile??? Czekam ... i zapraszam na porównanie. Poznamy golasa ? .

 

 

 

Jeszcze jakieś młode trolle? ... zapraszam gorąco, będzie się działo. Nie ma jak zostac wkurwionym przed snem. Kocham to ... 10h spokojnego zapewnione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pmcomp napisał:

 

Super ... cieszę się twoim cyfrowym szcześciem. 

Ale wiesz ... można lepiej ... dorosniesz, posłuchasz, zrozumiesz.

 

Super, ze EOT bo w temacie watku nic nie rozumiesz i  nie masz nic do powiedzenia. Nie nalezysz tu. Stara muzyka i vinatge'owy sprzet to nie twoja bajka. Jestes dzieckiem wspolczesnego marketingu.

Odwiedz mnie keidys, posluchasz, zrozumiesz.

 

Tu na koniec cie zacytuję:

   Też poczytałem i nijak nie mogę znaleść kolumn na miano zakładki hi end...?Jakieś cudaki chińsko/wietnamskie klepane w szałasach, DIY dla majsterkowiczów, żadnej porządnej firmy z tradycjami i zapleczem konstruktorsko - inżynieryjnym... Czy ktoś się zastanawiał czemu takie marki topowe i szlachetne jak Magico, B&W, Wilson, Sonus, Focal, TAD, itp. nie mają w ofercie kolumn wysokoskutecznych takich gdzie SPL >96 (nie potrafią zbudować, nie chcą ?), które zagrałyby na poziomie tzw. Hi End z piecem o mocy np., 8 W na 300B czy 2A3 ?

Pa.

Mniej pij maestro zasiadając przed forum, bo jesteś b.agresywny i niemerytorycznie pobudzony ?, szanuj innych wybory, a nie tylko trzeszczący vinyl i stara taśma, która lansujesz na siłę bo ja Cię do CD nie namawiam w ogóle... To czemu obrażasz innych, bo lubią CD czy pliki ? Myślałem, że Ty jesteś gość na poziomie, a Ty jesteś zwykły pieniacz, przykre to...

Mamy wolny kraj jak to podkreślasz namiętnie, więc szanuj innych  

take care - spuść powietrze i ochłoń...
 

p.s. I przestań namiętnie edytować wiadomości bo 1 myśl jest najważniejsza, a nie to że sobie coś przypominasz w rozbłysku świadomości między jedna lufą, a drugą...?

p.s. Cytat jest z innego wątku, o kolumnach wysoko skutecznych, a nie w tym, którym piszemy, niestety „miszczu”, przykro mi...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dudek1 napisał:

Nie rozpoznałbyś mp3 320 od flaca lub wave'a

Gwarantuję ci to ?

 

na jednym z forum była taka zabawa

wav flac mp3 te same kawałki

kilku kolegów odgadło bezbłędnie między innymi kziol i jar kizol trafił wszystko jar chyba miał jedną pomyłkę z tego co pamiętam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 hours ago, pmcomp said:

To po co piszesz w zakładce hiend?

Ja ci gwarantuję, że rozpoznałbym na systemie słuchawkowym: dCS Debussy + Dubiel Euridice + Stax 90.

Jakiś zakład? Stac cię ... bo ja licytuje grubo (w gotówce) ??

 

PS. @dudek1 ... 21 dni i 16 godzin ... ile ty masz lat? 16?

 

PS2. widzę, że w zakładce Bocznica jesteś mocny ... w gębie (bo to nic nie kosztuje), cytuję:

 

Polityka

dudek1 odpowiedział audiostereo.pl na temat - Bocznica

Muszą tak pisać bo inaczej nie dotrze. Nie chodzi o przynależność partyjną, tylko o sympatie. Nie masz takich? MAsz mnie za naiwnego? Zaksięgowałeś już wszystko? Brauna zaliczyłeś? Prasówka konfederacka odrobiona? Nie? To do roboty. Pamiętaj, prezes patrzy.

 

Widzę, że na bocznicy, anonimowo, jesteś bardzo mocny w gębie.

 

Postawisz na to swoja mamonę??? Ile??? Czekam ... i zapraszam na porównanie. Poznamy golasa ? .

 

 

 

Jeszcze jakieś młode trolle? ... zapraszam gorąco, będzie się działo. Nie ma jak zostac wkurwionym przed snem. Kocham to ... 10h spokojnego zapewnione.

Boisz się, prawda? Myślisz, że jak zaproponujesz zakład to się wycofam i będziesz mógł triumfować?

Śmieszny jesteś. Liczy się dla ciebie tylko kasa, to ci imponuje. Jesteś nią tak zaślepiony, że nie widzisz innych możliwości.

Kasa jest dla ciebie wyznacznikiem jakości i wszelakiej wartości.

Ile ty masz lat? Najmłodszy zdaje mi się nie jesteś, ale umysłowo tkwisz w wieku nastoletnim, bo tylko nastolatki i to takie z tych nie najmądrzejszych zwracają uwagę na metki i modlą się do znaczków firmowych. Są wystarczająco naiwne, by jeszcze w to wierzyć.

Chłopie, zrób sobie sam taką próbę, tylko uczciwie, jeśli cię na to stać i nie pękniesz z obawy o to, że obraz twojego świata może pęknąć jak bańka mydlana. I miej odwagę przyznać, że nie jesteś w stanie odróżnić tych formatów nawet na swoim super sprzęcie, który ma wartość kolekcjonerską ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy już Panowie tych przepychanek.
Kolega pmcomp się obudzi, i poczyta sam co wypisywał. Proszę więcej tego nie komentować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minutes ago, piorasz said:

Wystarczy już Panowie tych przepychanek.
Kolega pmcomp się obudzi, i poczyta sam co wypisywał. Proszę więcej tego nie komentować.
 

O.K.

Nie będę. Ale co do Pmcompa, to przekonasz się, że będzie inaczej ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.