Skocz do zawartości
IGNORED

Sprzęt Hiend odtwarzający Old music.


piorasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, piorasz napisał:

Jeśli masz coś do powiedzenia w temacie to proszę się wypowiedzieć. Kolejnego błazna mi tu nie trzeba. Rozumiem (chyba). Chodzi o to, że CD do 20kHz i koniec tak?

Tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, passer napisał:

Tak można powiedzieć. Ponieważ jednak nie jest to typowy głośnik szerokopasmowy, to raczej uważam, że określenie przetwornik Mangera + woofer jest właściwsze

Z jakiego materiału wykonana jest membrana tego głośnika?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak.
Ok..A co z winylem i taśmą bo nie odpowiedziałeś? Te powyżej 20kHz to przecież mogą być szumy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pmcomp napisał:

Tak.

A słyszysz powyżej 20k?

Chciałbym też poznać zakres dynamiki dla taśmy i winyla przy 20 kHz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A słyszysz powyżej 20k?
Chciałbym też poznać zakres dynamiki dla taśmy i winyla przy 20 kHz.
Kris miałem 2 pytanka do Ciebie powyżej. Może grzecznie odpowiesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak,.mam wintadzowe Sansuje spx9 ze wzmacniaczem na kości tripath. Uzupełniają się wzajemnie zniekształceniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, piorasz napisał:
39 minut temu, pmcomp napisał:
Tak.

Ok..A co z winylem i taśmą bo nie odpowiedziałeś? Te powyżej 20kHz to przecież mogą być szumy.

I harmoniczne podstawowych dźwięków instrumentów muzycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, piorasz napisał:

Jeśli masz coś do powiedzenia w temacie to proszę się wypowiedzieć. Kolejnego błazna mi tu nie trzeba. Rozumiem (chyba). Chodzi o to, że CD do 20kHz i koniec tak?

Blazeństwem jest komentowanie bździn kol pasera jeśli Ty masz na to ochotę -voilla! Najlepiej wszystkich stąd wyproś i gadaj do lustra. Czołem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A tak,.mam wintadzowe Sansuje spx9 ze wzmacniaczem na kości tripath. Uzupełniają się wzajemnie zniekształceniami.
A Tripath to czasem nie klasa T?
To po pierwsze.
Po drugie Twoje Sansui to kolumny wysoko skuteczne, 5-cio drożne. Zupełnie inne niż te, z którymi ja mam doświadczenie na codzień (około 86,87 dB z nową zwrotnicą) - 3-drożne.
Skąd u Ciebie takie radykalne wnioski odnośnie klasy D wraz z kolumnami (jak napisałeś ogólnie) vintage?
Ja mam zupełnie inne doświadczenia bardzo odbiegajece od Twoich i jakże dalekie od tego co napisałeś wyżej.

Proponuję rozwinąć ten temat, gdyż póki co skaczesz z kwiatka na kwiatek :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T jak Tripath, który wyznaczył później nazwaną klasą D nową cyfrową technologię wzmacniania dźwięku. Nawet takie 100 dB Sansuje mają swoje ograniczenia w postaci zwrotnicy, a wzmacniacz cyfrowy jest w stanie się przebić przez nie. Owocuje to pewnego rodzaju życiem w całym paśmie. Na pierwszy odsłuch powala na ziemię, ale po pół roku powoduje rozstrój żołądka i zjd.

W przypadku niskoefektyenych kolumn, klasa D jest jedynym ratunkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Blazeństwem jest komentowanie bździn kol pasera jeśli Ty masz na to ochotę -voilla! Najlepiej wszystkich stąd wyproś i gadaj do lustra. Czołem
Dostosowując się do Twojego poziomu napiszę najgrzeczniej jak tylko potrafię. Opuść to miejsce póki mnie nie wkurwisz!
Z góry dziękuję.
T jak Tripath, który wyznaczył później nazwaną klasą D nową cyfrową technologię wzmacniania dźwięku. Nawet takie 100 dB Sansuje mają swoje ograniczenia w postaci zwrotnicy, a wzmacniacz cyfrowy jest w stanie się przebić przez nie. Owocuje to pewnego rodzaju życiem w całym paśmie. Na pierwszy odsłuch powala na ziemię, ale po pół roku powoduje rozstrój żołądka i zjd.
W przypadku niskoefektyenych kolumn, klasa D jest jedynym ratunkiem.
Oświeć mnie jeszcze... Ten Twój wzmacniacz to sama końcówka/końcówki tak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kris_54701 napisał:

A słyszysz powyżej 20k?

Chciałbym też poznać zakres dynamiki dla taśmy i winyla przy 20 kHz.

Dokonaj podobnych pomiarów dla wielu taśm matek.

Z zamieszczonych wykresów mozna o tym wiele wywnioskować.

Zmierzone pasmo przenoszenia magnetofonu Studer A807 MkII to 50-18.000 Hz +/-1dB, 30-20.000 Hz +/-3dB. W moim egzemplarzu po kalibracji zmierzone pasmo to ok. 30-24.000 Hz +/-3dB. SNR dla 15ips CCIR to 65dB.

To potrafi magnetofon. A ile jest zależy od materiału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris.

My tu piszemy o zupełnie innych rozwiązaniach, więc jak napisałem od początku za bardzo generalizujesz.

Gram na dwóch końcówkach Hypex Nc500. Za brzmienie tych wzmacniaczy nie tylko odpowiada sam moduł ale również użyte regulatory napięcia ale przede wszystkim użyty bufor wyjściowy wraz z wymiennymi wzmacniaczami operacyjnymi. Rozmawiamy tu o zupełnie innej technologii.
Dalej.
Zanim uzyskałem to co chciałem, przerzuciłem kilka przedwzmacniaczy z pasywką włącznie, która okazała się w tym zestawieniu najbardziej sucha i pozbowiona duszy.
Na dzień dzisiejszy (i to trwa około rok) uzyskałem brzmienie bardzo wciągające z dużą namacalnością instrumentów i z dużym detalem - słychać dosłownie pierdnięcie komara pośród próbujących to zagłuszyć kilku głośnych instrumentów.

Myślę o drobnych zmianach poprzez dodanie na średnicę lampy, gdyż jedyne czego mi czasem brakuje to oddanie innej barwy niektórych instrumentów.
Tu jednak nie jestem do końca pewien bo na wielu płytach nie ma tego problemu i zastanawiam się czy nie szukam dziury w całym i czy nie odskoczę zbytnio w drugą stronę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, piorasz napisał:

Opuść to miejsce póki mnie nie wkurwisz!

Nieco pokory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach







W przypadku niskoefektyenych kolumn, klasa D jest jedynym ratunkiem.


Nie do końca. Można kupić za dużo większą kasę klasę AB. Ja chciałem tego uniknąć i uważam, że był to strzał w 10.
Sprzedałem nawet nowego Luxmana l505ux, gdyż obecne zastawienie poprostu bije na łeb i szyję Luxiego, kilka modeli Accuphase, które gościły u mnie, MF m3, m6 i jeszcze wiele innych. Nic z tego choć luxi wydawał się przez jakiś czas najlepszy.
I żeby nie było - nie chcę pisać źle o w/w wzmacniaczach. Chcę tylko powiedzieć, że szukałem tej cząstki do całości. A w zasadzie serca.
Nieco pokory.
Pokorę mogę mieć do Ciebie, do pmcomp i do innych zasłużonych - nawet gdy czasem zachowujecie się gorzej niż kolega Margol. Tymczasem ja tu widzę kolesia, który się rok temu zarejestrował i wszędzie się wpierdziela ze swoimi mądrościami - często szukającego zaczepki. Gdyby to był nawet sam papież a teraz się ukrywa pod innym nickem bo dawniej coś przeskrobał - zachowałbym się tak samo.


Tyle w temacie - chyba, że chcesz coś dodać, gdyż nie bardzo rozumiem Twojej aluzji.


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pmcomp napisał:

W moim egzemplarzu po kalibracji zmierzone pasmo to ok. 30-24.000 Hz +/-3dB. SNR dla 15ips CCIR to 65dB.

To potrafi magnetofon. A ile jest zależy od materiału.

Czyli w tym pomiarze "magnetofonowym" wszystko powyżej 20kHz jest poniżej poziomu szumów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, pmcomp said:

I harmoniczne podstawowych dźwięków instrumentów muzycznych.

 

Pmcomp, ile ty masz lat?

Górna granica słyszenia co 10 lat obniża się o 1 kHz.  20kHz słyszy niewiele osób w wieku dziecięcym.

Więc jak słyszysz do 13kHz to wszystko. 

Więc zastanów się trochę, zanim napiszesz "harmoniczne podstawowych dźwiękow instrumentów" trochę pomyśl, bo ty już ich z pewnością nie słyszysz, a jeśli kedykolwiek słyszałeś, to nie miałeś wtedy tego sprzętu, który masz teraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dudek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 
Pmcomp, ile ty masz lat?
Górna granica słyszenia co 10 lat obniża się o 1 kHz.  20kHz słyszy niewiele osób w wieku dziecięcym.
Więc jak słyszysz do 13kHz to wszystko. 
Więc zastanów się trochę, zanim napiszesz "harmoniczne podstawowych dźwiękow instrumentów" trochę pomyśl, bo ty już ich z pewnością nie słyszysz, a jeśli kedykolwiek słyszałeś, to nie miałeś wtedy tego sprzętu, który masz teraz.
Dobra, dobra. Nie rozpędzaj się zbytnio. :)
pmcomp wcale nie mówił co słyszy. Pokazał co widzi na widmie co nie znaczy, że nawet do 13 kHz nie można usłyszeć pięknego, analogowego dźwięku.
Wiedzę, że w innym wątku drążysz i drążysz. Niepotrzebnie. Padło słowo "pokora" . Myślę, że Tobie się bardziej przyda niż mnie.

Dużo zdrówka :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piorasz napisał:

Dostosowując się do Twojego poziomu napiszę najgrzeczniej jak tylko potrafię. Opuść to miejsce póki mnie nie wkurwisz!
Z góry dziękuję. Oświeć mnie jeszcze... Ten Twój wzmacniacz to sama końcówka/końcówki tak?

A jak cię wkurwię to przyjdziesz do mnie i mnie zabijesz? Mam Ci podać adres debilu??? A na AS jestem od 2005 roku więc się ode mnie odfikaj, nicka musiałem zmienić przez paltona to tyle ćwoku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




A jak cię wkurwię to przyjdziesz do mnie i mnie zabijesz? Mam Ci podać adres debilu??? A na AS jestem od 2005 roku więc się ode mnie odfikaj, nicka musiałem zmienić przez paltona to tyle ćwoku


Nic z tych rzeczy. Wpiszę sobie w kajet. Platona dawno nie ma. Gdybyś się postarał odzyskał byś tożsamość. Z jakiegoś powodu Ci na tym nie zależało a to dla mnie jest jednoznaczne. Rób co chcesz Twoje życie - nie mój problem. Dla mnie jesteś przebierańcem a przebierańców nie szanuję - zwłaszcza z kijem w tyłku.

Cua.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, piorasz napisał:



 

 


Nic z tych rzeczy. Wpiszę sobie w kajet. Platona dawno nie ma. Gdybyś się postarał odzyskał byś tożsamość. Z jakiegoś powodu Ci na tym nie zależało a to dla mnie jest jednoznaczne. Rób co chcesz Twoje życie - nie mój problem. Dla mnie jesteś przebierańcem a przebierańców nie szanuję - zwłaszcza z kijem w tyłku.

Cua.
 

 

Co ja próbowałem a czego nie to Ty gówno wiesz. Należysz do tej wyjątkowej forumowej menażerii która z nikim nie potrafi nawiązać relacji. Wieczna piana i ewidentne hemoroidy nie pozwalają Ci rzeczowo dyskutować, żegnam cię więc bez żalu zakuty łbie,bo nie po drodze mi do poziomu mułu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





Należysz do tej wyjątkowej forumowej menażerii która z nikim nie potrafi nawiązać relacji.


Gdy dojdziesz do mojego wieku być może zobaczysz inne wartości niż relacje z ludźmi pokazującymi na każdym kroku kto ma większego. Cała Wasza stara gwardia nie potrafi normalnie rozmawiać, pomóc młodym adeptom tylko widzę bezustanne wyśmiewanie i krytykę.
Mamy zupełnie inne wartości wynikające z zupełnie innych wzorców.
"Pokaż co masz a powiem Ci kim jesteś! " to Wasze hasło przewodnie - niemal codziennie czytane tu na tym forum.
Żal mi takich ludzi jak Ty bo życie Twoje jest tylko fikcją i na pokaz.
Klepiecie się wzajemnie po plecach o potem żrecie się między sobą co pokazało utworzenie Saloniku i jego szybka klęska.
Ludzi normalnych z saloniku przepraszam bo nie każdy taki był..
Klęska "drugiego forum" też była nieunikniona. Teraz wracasz po latach i będziesz mnie pouczał ćwoku?
Dalej będziesz mi pierdzielił o jakiś relacjach międzyludzkich?
Nie będzie nigdy dobrych relacji dopóki Wy tu będziecie. Koniec i kropka.

Dobranoc..

P. S.
Rochu darowałbyś sobie tego lajka.
Od kilku lat jesteś zakałą tego forum i starym, upierdliwym zgrzędą.
Myślałem, że przynajmniej Ty już nie będziesz nikomu do tyłka wchodził.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Margol napisał:

A jak cię wkurwię to przyjdziesz do mnie i mnie zabijesz? Mam Ci podać adres debilu??? A na AS jestem od 2005 roku więc się ode mnie odfikaj, nicka musiałem zmienić przez paltona to tyle ćwoku

To napisz odważnie kto ty byłeś przed Platonem ? Bardzo mnie ciekawia te powroty skruszonych z saloniku dla wybranych.

? 

Albo zamilknij na wieki ?.

Od 2005 roku to jestem ja. A Ty 10 miesięcy ...

A skoro Sly30 wrócił to ty tez mogłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To napisz odważnie kto ty byłeś przed Platonem ? Bardzo mnie ciekawia te powroty z saloniku dla wybranych.
 
Od tego w ogóle trzeba było zacząć. Każdy człowiek mający choćby odrobinę honoru od tego by zaczął. Zamiast tego poucza mnie komu mam odpisywać a komu nie. Kompletny brak taktu i wyczucia. Przychodzi w przebraniu i mówi, że on tu rządzi. Żenada!
Normalnie Herr Flic :)



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, pmcomp napisał:

To napisz odważnie kto ty byłeś przed Paltonem ?

 

36 minut temu, piorasz napisał:

Każdy człowiek mający choćby odrobinę honoru od tego by zaczął.

Jamówię

na 99,99999999999999%

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Wuelem napisał:

 

Jamówię

na 99,99999999999999%

 

ooooooo ... mój ulubieniec. 

? 

 

zobaczymy czy sam siebie się wstydzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
Godzinę temu, piorasz napisał:

Od tego w ogóle trzeba było zacząć. Każdy człowiek mający choćby odrobinę honoru od tego by zaczął. Zamiast tego poucza mnie komu mam odpisywać a komu nie. Kompletny brak taktu i wyczucia. Przychodzi w przebraniu i mówi, że on tu rządzi. Żenada!
Normalnie Herr Flic ?


 

Nic mi do tego, nie pochwalam słownictwa Margola, ani Go nie bronię. Ale z tego co pamiętam Ty sam, również zmieniałeś nicka w przeszłości... Więc zarówno Ty i Margol w tej sprawie macie bardzo podobny status. 

 

Osobiście, bylem zdania, że osoby wracające na to forum powinny wrócić bez żadnych problemów, ale tylko i wyłącznie pod pierwotnym nickiem. Mocno dążyłem do tego, by osoby "ukrywające" swe nicki dawać warunek albo poda nick albo, żegnamy. Wydawało mi się, że tylko tak będzie uczciwie. Ale teraz po jakimś czasie, widzę, że to moje zafiksowanie się na tym temacie niczego dobrego nie przyniosło, niepotrzebnie buntowało userów, a i tak Ci co chcieli wrócić, wrócili, Ci co chcą pisać, piszą więc jest OK. 

==========

Z innej beczki, ale nieco ważniejsza sprawa. Jak co każde większe święto w pewnych kręgach odbywają się zakłady, w których wątkach na AS dojdzie do ekscesów, po wypisu kilku głębszych. Ja postawiłem na ten wątek i tu trafiłem, ale mój czempion nie pobiegł za dobrze, za to czarnym koniem gonitwy okazał się user, którego nie doceniłem. Został jeszcze piątek i sobota, jeszcze dwie rundy, więc mam szansę wygrać. Nie chce nikogo podpuszczać, ale jakby się Wam Panowie udało mi pomóc wygrać, przy jednoczesnym zachowaniu kultury w pisaniu, to byłbym Wam bardzo wdzięczny... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, plastik1989 napisał:

Z innej beczki, ale nieco ważniejsza sprawa. Jak co każde większe święto w pewnych kręgach odbywają się zakłady, w których wątkach na AS dojdzie do ekscesów, po wypisu kilku głębszych. Ja postawiłem na ten wątek i tu trafiłem, ale mój czempion nie pobiegł za dobrze, za to czarnym koniem gonitwy okazał się user, którego nie doceniłem. Został jeszcze piątek i sobota, jeszcze dwie rundy, więc mam szansę wygrać. Nie chce nikogo podpuszczać, ale jakby się Wam Panowie udało mi pomóc wygrać, przy jednoczesnym zachowaniu kultury w pisaniu, to byłbym Wam bardzo wdzięczny... 

:-)))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ale z tego co pamiętam Ty sam, również zmieniałeś nicka w przeszłości..
 


Dla ścisłości.
Nicka zmieniałem na tym samym koncie pozostawiając tego samego avatara i to same konto od lat. Powodem było to, że mój poprzedni nick był coś w stylu Piotr_5743 (nie pamiętam dokładnie). Czasem mnie mylono z innymi podobnymi nickami więc poprosiłem Władze o zmianę.
Nigdy się nie ukrywałem i nie próbowałem być kimś innym.




Z innej beczki, ale nieco ważniejsza sprawa. Jak co każde większe święto w pewnych kręgach odbywają się zakłady, w których wątkach na AS dojdzie do ekscesów, po wypisu kilku głębszych. Ja postawiłem na ten wątek i tu trafiłem, ale mój czempion nie pobiegł za dobrze, za to czarnym koniem gonitwy okazał się user, którego nie doceniłem. Został jeszcze piątek i sobota, jeszcze dwie rundy, więc mam szansę wygrać.


Wiesz co?
Zamknij ten wątek i przenieś na śmieci odrazu. Odechciało mi się poraz kolejny udzielać na tym forum. Po przeczytaniu powyższego tracę poraz kolejny wiarę w normalnych tu ludzi.
Nie zrobiłeś nic aby ten wątek uchronić a zamiast tego wkładasz kij w mrowisko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pmcomp napisał:

ooooooo ... mój ulubieniec. 

? 

 

zobaczymy czy sam siebie się wstydzi.

Jak widzisz twój ulubieniec nie ma problemu z lajkowaniem twoich wpisów,pod warunkiem że mają sens ? 

Piorasz kołku nie wiem jak leczyć twoje kompleksy,które wyłażą z każdego twojego wpisu,ale ewidentne  masz problemy z ogarnięciem sytuacji. Nigdy nie byłem członkiem żadnego Saloniku a pod starym nickiem pisać nie mogę bo dostałem na niego bana kolejno od paltona,arkadowskiego a następnie od vlado na 999 lat,dotarło? Śmieszne jest to,że już chyba ze sto razy w innych wątkach pisałem kto zacz i tylko   wuelm skumał o co chodzi. Bądź więc łaskaw zostawić dobre rady dla siebie Piorasz,bo kompletnie nie wiadomo co z nimi robić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.