Skocz do zawartości
IGNORED

kabel zasilający do wzmacniacza yamaha 701


metalowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, dudek1 napisał:

A skąd mam wiedzieć co nasz geniusz od WK-WA miał na myśli.

Czyli jednak wredna natura ...

Napisz, może być na priv czyim klonem bądź nowym wcieleniem jesteś ... może wtedy będę w stanie wykazać więcej zrozumienia ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, szpakowski said:

Czyli jednak wredna natura ...

Napisz, może być na priv czyim klonem bądź nowym wcieleniem jesteś ... może wtedy będę w stanie wykazać więcej zrozumienia ...

A po co mi zrozumienie. Jeśli wierzysz w magię kabli, pewnie i tak nie dasz się przekonać, że to nieprawda.

Skończyłem już z owijaniem w bawełnę. Piszę wprost to, co myślę, bez kompromisów.

To nie jest niuprzejmość. Już raz to napisałem. Tak jest uczciwiej.

Sądzę, że wiesz pod jakim nickiem występowałem wcześniej Wcale się nie maskuję ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dudek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
8 minut temu, dudek1 napisał:

A skąd mam wiedzieć co nasz geniusz od WK-WA miał na myśli. Zaliczył tyle wpadek, że kolejna, choć bez znaczenia w zupełności mnie nie dziwi.

Z pewnością precyzja języka nie jest jego mocną stroną, co przekłada się potem na niiechlujstwo w montażu skutkujące brumem, szumami itp. ?

 

Przy kablach zasilających a i innych, to czy są podróbą, czy nie nie ma znaczenia. Ważne, żeby były porządnie zrobione i przewodziły prąd. Efekt będzie taki sam jak przy "oryginałach".

Cudzysłów oznacza, że zdarzają się wypadki produkowania "podrób" i oryginałów w tym samym miejscu. Potem część produkcji wycieka bokiem i pojawiają się w innych cenach, z pewnością bliższych realnej wartości tego voodoo- gadżetu.

Nie wnikam w to czy kable "słychać", ale to czy coś jest podróbą czy nie, to jednak ma znaczenie.

Bo nie sądzę abyś lubił być okradany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Just now, Marcinus said:

Nie wnikam w to czy kable "słychać", ale to czy coś jest podróbą czy nie, to jednak ma znaczenie.

Bo nie sądzę abyś lubił być okradany.

W tym sensie jak najbardziej. Ale ma to znaczenie kolekcjonerskie. Dla działania systemu nie ma to znaczenia, pozwala więc zaoszczędzić trochę na inne gadżety ?

A jeśli masz na myśli "prawa autorskie", to wybacz, ale oszustów one nie dotyczą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, szpakowski napisał:

Koledze to "drukowanymi" trzeba dopisać "zasilajacych" czy kolega ot tak tylko żeby się z zasady do czegoś przyp... ?

Zalecam konsultację z j. polskiego: skoro Accuphase produkuje kable inne niż zasilające, to stwierdzenie "Accuphase nie produkuje kabli" jest błędem, także w dyskusji o kablach zasilających. A kolega @szpakowski jak zwykle w temacie dyskusji nic nie powiedział, ale z okazji żeby się przyp...lić skorzystał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, szymon1977 napisał:

Zalecam konsultację z j. polskiego: skoro Accuphase produkuje kable inne niż zasilające, to stwierdzenie "Accuphase nie produkuje kabli" jest błędem, także w dyskusji o kablach zasilających.

Zasadnicze pytanie czy rzeczywiście produkuje czy ktoś im produkuje, a oni tylko przylepiają znaczek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tranzystory, rezystory, kondensatory, potencjometry, scalaki to Accuphase do swoich produktów wytwarza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałem się tylko doradzić  tu anty kablowcy nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafią by się "nie wypowiadali" nie wiem czy to złośliwość czy takie debile jesteście  panie szymon1977 i inne dudki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piotr_72205
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, piotr_72205 said:

A chciałem się tylko doradzić  tu anty kablowcy nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafią by się "nie wypowiadali" nie wiem czy to złośliwość czy takie debile jesteście  panie szymon1977 i inne

Dbamy o ciebie., żebyś nie tracił czasu na głupoty. Złego basu nie leczy się kablami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piotr_72205 napisał:

A chciałem się tylko doradzić...

I tę radę otrzymałeś. W zamian zamiast "dziękuję", przeczytałem pod swoim adresem obelgi, choć taka sam rada od osób, które deklarują słyszenie kabli już Ci nie przeszkadza.

1 godzinę temu, piotr_72205 napisał:

czy to złośliwość czy takie debile jesteście

Sam jesteś złośliwy debil, a do tego chamem zwykły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, piotr_72205 napisał:

Wyraźnie napisałem że nie chcę Twoich rad...

Nikt Cię nie zobowiązuje to korzystania z moich rad, natomiast w kwestii oczekiwania ode mnie, że nie będę udzielać się na Forum, bo masz taki kaprys, polecam zapoznać się z Regulaminem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.11.2020 o 14:56, szymon1977 napisał:

W każdym bądź razie to, co wkleił @caralooh, to na 99% bazarowa podróba

Mam ten kabel i to nie jest podróba. Tak samo jak mam nordosty odin. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, caralooh napisał:

Mam ten kabel i to nie jest podróba. Tak samo jak mam nordosty odin. 

Ta ... a ja kiedyś miałem "orginalnom wierzę Panaosonic" ... 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem różne kable zasilające w pułapie cenowym do 500 zł. W porównaniu do przewodu, który był w opakowaniu do wzmacniacza CREEK, żadnych zmian nie zauważyłem. Szkoda czasu na koszty z zakupem kabla zasilającego. Głośnikowe owszem zmieniają charakter brzmienia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.11.2020 o 18:59, piotr_72205 napisał:

Wyraźnie napisałem że nie chcę Twoich rad a chamstwem jest uszcześliwianie kogoś na siłe więcej jeśli dalej do  Ciebie nie dociera to poowiem wprost    "wy***rdalaj"

daj mi bana albo ignora - tak sobie posprzątasz troli ?

5 godzin temu, mdavis napisał:

Testowałem różne kable zasilające w pułapie cenowym do 500 zł. W porównaniu do przewodu, który był w opakowaniu do wzmacniacza CREEK, żadnych zmian nie zauważyłem. Szkoda czasu na koszty z zakupem kabla zasilającego. Głośnikowe owszem zmieniają charakter brzmienia. 

w twoim wzmacniaczu, twoim pokoju, twoim systemie i twoimi uszami. to jest dowód anegdotyczny czyli żaden dowód.

w stylu pety nie szkodzą, bo dziadek kolegi żył 160 lat i palił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dekoracja napisał:

daj mi bana albo ignora - tak sobie posprzątasz troli ?

w twoim wzmacniaczu, twoim pokoju, twoim systemie i twoimi uszami. to jest dowód anegdotyczny czyli żaden dowód.

w stylu pety nie szkodzą, bo dziadek kolegi żył 160 lat i palił.

Kolega ma problem. Ja nie słyszę różnicy w brzmieniu kabli zasilających. !!!. Jak słyszysz różnice to chwała Tobie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mdavis napisał:

Testowałem różne kable zasilające w pułapie cenowym do 500 zł. W porównaniu do przewodu, który był w opakowaniu do wzmacniacza CREEK, żadnych zmian nie zauważyłem. Szkoda czasu na koszty z zakupem kabla zasilającego. Głośnikowe owszem zmieniają charakter brzmienia. 

Bo do 500zł jedyny moim zdaniem sensowny kabel zasilający to Wireworld Stratus ale jego wpływ nie jest niestety aż tak pozytywny  jak tych bardzo dobrych . Większy wpływ jest przy  źródle cyfrowym ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.11.2020 o 18:34, szymon1977 napisał:

Nikt Cię nie zobowiązuje to korzystania z moich rad, natomiast w kwestii oczekiwania ode mnie, że nie będę udzielać się na Forum, bo masz taki kaprys, polecam zapoznać się z Regulaminem.

Udzielac sie możesz  ale po co wypowiadasz się na temat kabli ?każdy na forum zna już twoje zdanie na ten temat więc  po co zaśmiecasz czyjeś  wątki????.Nikt nie kupuje kabli za Twoje pieniądze więc zrób nam wszystkim  przysługę i omijaj temat kabli na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mdavis napisał:

Testowałem różne kable zasilające w pułapie cenowym do 500 zł. W porównaniu do przewodu, który był w opakowaniu do wzmacniacza CREEK, żadnych zmian nie zauważyłem. Szkoda czasu na koszty z zakupem kabla zasilającego. Głośnikowe owszem zmieniają charakter brzmienia. 

Wypożycz    audioquest thunder

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Ronaldo9 napisał:

Wypożycz    audioquest thunder

Cena  prawie 4000 zł :-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mdavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ronaldo9 napisał:

...po co wypowiadasz się na temat kabli ?

Że co!? Ja wypowiedziałem się na temat poprawy kontroli basu wzmacniaczem, i za to zostałem obrażony. Grania kabli starałem się tu nie komentować, a także byłem kulturalny wobec osób o odmiennych poglądach.

Godzinę temu, Ronaldo9 napisał:

...czyjeś  wątki???

Że co!? Wątek jest własnością Audiostereo, tak jak i wpisy, których my jesteśmy autorami. Wypowiadam się, bo poza mną i Wami jeszcze młodzież czyta, a należy im się rzeczowe podejście do sprawy.

Godzinę temu, Ronaldo9 napisał:

...zrób nam wszystkim  przysługę i omijaj temat kabli na tym forum.

Nie mogę tego zrobić userom... milionom niezarejestrowanych userów. Więc jeśli chcesz przysługę, to polecam Ci w dziale Kluby założyć wątek dla miłośników sieciówek, tam nie tylko ja zaglądam.

Godzinę temu, Ronaldo9 napisał:

Nikt nie kupuje kabli za Twoje pieniądze...

Każdy kupuje to co chce, ale nie oczekuj od forum dyskusyjnego, że nie będzie na nim dyskusji. Za sam pomysł cenzury pod postacią banowania osób o odmiennych poglądach, powinniście wszyscy dostać tygodniowego bana na zapoznanie się z Regulaminem i Netykietą.

-----

6 minut temu, mdavis napisał:

Cena  prawie 4000 zł :-))))

Sieciówka za 4000 do wzmacniacza za 2500. Prawdziwy miszcz!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szymon1977 napisał:

Że co!? Ja wypowiedziałem się na temat poprawy kontroli basu wzmacniaczem, i za to zostałem obrażony. Grania kabli starałem się tu nie komentować, a także byłem kulturalny wobec osób o odmiennych poglądach.

Że co!? Wątek jest własnością Audiostereo, tak jak i wpisy, których my jesteśmy autorami. Wypowiadam się, bo poza mną i Wami jeszcze młodzież czyta, a należy im się rzeczowe podejście do sprawy.

Nie mogę tego zrobić userom... milionom niezarejestrowanych userów. Więc jeśli chcesz przysługę, to polecam Ci w dziale Kluby założyć wątek dla miłośników sieciówek, tam nie tylko ja zaglądam.

Każdy kupuje to co chce, ale nie oczekuj od forum dyskusyjnego, że nie będzie na nim dyskusji. Za sam pomysł cenzury pod postacią banowania osób o odmiennych poglądach, powinniście wszyscy dostać tygodniowego bana na zapoznanie się z Regulaminem i Netykietą.

-----

Sieciówka za 4000 do wzmacniacza za 2500. Prawdziwy miszcz!

Wiedziałem że nic nie zrozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, muda44 napisał:

Bo do 500zł jedyny moim zdaniem sensowny kabel zasilający to Wireworld Stratus ale jego wpływ nie jest niestety aż tak pozytywny  jak tych bardzo dobrych . Większy wpływ jest przy  źródle cyfrowym ...

Święta racja. Ale niektórzy dają za wygraną i potem twierdzą, że kable nie mają wpływu a inni brną dalej często poświęcając czas (i kasę) żeby osiągnąć cel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mdavis napisał:

Cena  prawie 4000 zł :-))))

Ale działa. Ja testowałem.kable w przedziale  cenowym od 1500zl do 7000zl,oddałem wszystkie .jeden z producentów  napisał do mnie @ ze kabel  który wypożyczyłem  nie zadziała ponieważ  jest zrobiony pod źródło, i zaproponowal mi kabel pod wzmacniacz (high current).kiedy podłączyłem audioquest thunder  różnica była slyszalna od razu.Zogodze się ze te zmiany nie były warte tych pieniędzy ale ja kupiłem  ex demo za połowę ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ronaldo9 napisał:

Wiedziałem że nic nie zrozumiesz.

Zrozumieć, to Wy powinniście jak działa i do czego służy publiczne forum dyskusyjne. Bo z wątku, który założyliście, pyskówką zrobiliście g..., i to z założycielem na czele. 

-----

1 minutę temu, Ronaldo9 napisał:

Ale działa.

...

Zogodze się ze te zmiany nie były warte tych pieniędzy...

Co lepiej będzie kontrolować bas: wzmacniacz za 2500 z sieciówką za 4000, czy wzmacniacz za 6500 z sieciówką dołączoną do niego gratis?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Zrozumieć, to Wy powinniście jak działa i do czego służy publiczne forum dyskusyjne. Bo z wątku, który założyliście, pyskówką zrobiliście g..., i to z założycielem na czele. 

-----

Co lepiej będzie kontrolować bas: wzmacniacz za 2500 z sieciówką za 4000, czy wzmacniacz za 6500 z sieciówką dołączoną do niego gratis?

Ja nie mam wzmacniacza za 2500 .napisałem Ci  jak.jest w moim systemie.musisz zrozumieć ze malo kto.ma w domu onkyo .mając taki zestaw jak ty to nie wydał bym na kable wiecej niz 50£

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Ronaldo9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ronaldo9 napisał:

Ja nie mam wzmacniacza za 2500

Ale ma autor wątku. Ja na kontroli basu nie szukam, wiem gdzie ją znaleźć.

4 minuty temu, Ronaldo9 napisał:

mając taki zestaw jak ty to nie wydał bym na kable wiecej niz 50£

No właśnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ty nic nie rozumiesz i udowadniasz to wciskając ciągle  ikonkę  CONFUSED.

Teraz, szymon1977 napisał:

Ale ma autor wątku. Ja na kontroli basu nie szukam, wiem gdzie ją znaleźć.

No właśnie.

Przeczytaj sobie jaki jest tytuł  wątku. Autor  pyta o kabel i wyżej  prosil ciebie  żebyś w......lał,pewnie znowu jestes  CONFUSED????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.