Jump to content
tomasz_pianista

Petycja o usunięcie użytkownika Winylomaniak

Recommended Posts

Winylomaniak to najpodlejszy handlarz, oszust, który na forum robi kryptoreklamę i wciska swoje szroty zwłaszcza nowicjuszom. Zakłada swoje wątki tylko po to, by ktoś trafił na jego lewe aukcje.

Oczyśćmy zakładkę Analog. Każdy kto się zgadza z tym postulatem niech zaplusuje, skomentuje lub cokolwiek. Nie powinno tu być miejsca na takie buractwo.

• Like 9

16 minut temu, tomasz_pianista napisał:

Winylomaniak to najpodlejszy handlarz, oszust, który na forum robi kryptoreklamę i wciska swoje szroty zwłaszcza nowicjuszom. Zakłada swoje wątki tylko po to, by ktoś trafił na jego lewe aukcje.

Oczyśćmy zakładkę Analog. Każdy kto się zgadza z tym postulatem niech zaplusuje, skomentuje lub cokolwiek. Nie powinno tu być miejsca na takie buractwo.

Jestem za .

35 minut temu, tomasz_pianista napisał:

Winylomaniak to najpodlejszy handlarz,

Obserwuję jego aukcję od lat , faktem jest że negatywów miał-ma od pyty , ale to kupujący sami sobie są winni , nie będę nazywał tego po imieniu .

39 minut temu, tomasz_pianista napisał:

Oczyśćmy zakładkę Analog.

Dlaczego chcesz czyścić , kiedy od lat jesteś aktywny na innym forum , a tu tylko gościnnie zaglądasz .

22 minuty temu, Bartek Bartoszewski napisał:

Nie powinno tu być miejsca na takie buractwo.

Nie takie buractwo bywało-bywa na tym forum od lat , + nie będzie .

• Like 1

xavian
1 godzinę temu, tomasz_pianista napisał:

Winylomaniak to najpodlejszy handlarz,

czy w/w to 1971MalKow na allegro?

Edited by witek_z

Skoro zgłaszanie moderacji nie pomogło , to może ten wątek odniesie skutek.

Jestem za , forum nie powinno być kojarzone z oszustami z allegro , pokątnym handelkiem i lokowaniem produktów w każdym wątku..

1 godzinę temu, KALIBER napisał:

Obserwuję jego aukcję od lat , faktem jest że negatywów miał-ma od pyty , ale to kupujący sami sobie są winni , nie będę nazywał tego po imieniu .

kaliber proponuje ci zrobić zakup pilotażowy , poznacie się bliżej. 🙂

Edited by bolo_senor

2 minuty temu, bolo_senor napisał:

forum nie powinno być kojarzone z oszustami z allegro .

Ale może być pomocne jak w tym przypadku w jego identyfikacji .

6 minut temu, bolo_senor napisał:

kaliber proponuje ci zrobić zakup pilotażowy , poznacie się bliżej. 🙂

Czytaj uważnie posty .

1 godzinę temu, KALIBER napisał:

• Like 1

Założy sobie klona, to pewne   😁

Lepsze zło widoczne, niż utajone. Chociaż jego styl pisania jest taki, że od pierwszego wpisu widać kto zacz.

• Like 2

Teraz, KALIBER napisał:

Ale może być pomocne jak w tym przypadku w jego identyfikacji .

Tylko co z tego jak zakładkę zamieni w prywatne allegro.

Więcej ma pożytku z tworzenia reklam dla swoich produktów , niż kłopotów z tego co my tu piszemy.

2 minuty temu, EmilioE napisał:

Lepsze zło widoczne, niż utajone. Chociaż jego styl pisania jest taki, że od pierwszego wpisu widać kto zacz.

Też tak myślałem , ale parę dni wystarczyło by zasyfił zakładkę. Chyba lepiej interweniować za każdym razem niż dawać mu się rozkręcać.

3 minuty temu, bolo_senor napisał:

Więcej ma pożytku z tworzenia reklam dla swoich produktów , niż kłopotów z tego co my tu piszemy.

Jestem innego zdania .

• Like 1

3 godziny temu, tomasz_pianista napisał:

Winylomaniak to najpodlejszy handlarz, oszust, który na forum robi kryptoreklamę i wciska swoje szroty zwłaszcza nowicjuszom. Zakłada swoje wątki tylko po to, by ktoś trafił na jego lewe aukcje.Oczyśćmy zakładkę Analog. Każdy kto się zgadza z tym postulatem niech zaplusuje, skomentuje lub cokolwiek. Nie powinno tu być miejsca na takie buractwo.

Szanowny Panie, to jest poważne oskarżenie, mam nadzieję, że pisząc iż jestem oszustem, ma pan jakiś wyrok sądowy w tej sprawie, bo jeśli nie, to poproszę o pana dane, chętnie przekaże je do prawnika, aby w moim imieniu założył panu sprawę o zniesławienie. 

Co do wciskania szrotów, zwłaszcza nowicjuszom, pragnę pana poinformować, że jest pan w błędzie, a zasadzie to posługuje się pan kłamstwem. Mój główny klient, to ludzie zajmujący się naprawą gramofonów, oraz wszyscy ci którym coś zabrakło do szczęścia w gramofonie, a więc ludzie świadomi. Po drugie, niczego nie wciskam, wykupuję tylko miejsce na platformie ogłoszeniowej, kto ma ochotę dokonuje zakupu. Nie prowadzę, w związku z tym, żadnej kampanii marketingowej, ani tutaj, ani nigdzie indziej.    

Pisze pan, że jestem najpodlejszym handlarzem. Widać ludzie kochają takich, bo od prawie 5 lat, rok w  rok, wystawiają około 1000 pozytywnych komentarzy, drugie tyle kupujących nie wystawia, ci co są niezadowoleni, stanową niewielki procent dokonujących zakupu.

Ja rozumiem, że może się panu nie podobać się, moja zadnie w ogóle i moje zdanie na temat pana gramofonowej stolarki, wyrażone na jednym z forum, ale nie uprawnia to pana do posługiwania się pomówieniami, kłamstwem itd. 

Proponuję, poukładać swoje życie osobiste, bo najwyraźniej jest pan na rozdrożu życiowym, wyładowywanie swoich emocji, stresów z tym związanych, poprze Internet, to mówiąc wprost, głupi pomysł, niczego to nie rozwiąże, a wręcz odwrotnie, problemy będą się pogłębiać.                  

Edited by Winylomaniak
  • Haha 1

Piszmy po prostu w każdym wątku i pod każdym jego postem, kto zacz - tyle chyba można zrobić. To jest taki typ, którego wyrzucasz drzwiami, a on oknem wraca... do tego pod zmienionym nickiem. Wielu się nabierze, ale też wielu ostrzeżemy.

• Like 1

Godzinę temu, Winylomaniak napisał:

Po drugie, niczego nie wciskam, wykupuję tylko miejsce na platformie ogłoszeniowej

zwanej audiostereo 

A&R cię tak fascynują proszę są wszstkie

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

i kilka jeszcze

sme 3 też jest

Hidden Content

Hidden Content

ramię do 20sla , po co skoro w ludzi idzie ?

Hidden Content

z kogo ty chcesz durnia robić ?

• Like 1

29 minut temu, bolo_senor napisał:

sam sobie już chyba nie wierzysz .

Nie musisz mi wierzyć, sprawdź sobie. 

21 minut temu, bolo_senor napisał:

z kogo ty chcesz durnia robić ?

Raz jeszcze zastanów się, aby kolejny raz nie wyjść na idiotę.

Czy ja mam tutaj dobrą opinię? Wręcz przeciwnie. Więc jaki byłby sens, reklamować tutaj cokolwiek? To przecież byłaby paranoja, reklamować się miejscu gdzie ma się złą opinię. To tak jakby chcieć sprzedawać lód na Antarktydę. 

Nawet gdym chciał się reklamować, tobym umieszczał oferty w dziale ogłoszenia, 

Piszesz jedno ogłoszenie, i robisz tylko [email protected]  w kilku innych miejscach, zamiast tracić czas na jakieś dyskusje. 

Nie  robię tego, bo tak jak napisałem, od sprzedaży mam płatne serwisy ogłoszeniowe. 

A że piszę, o tym co sprzedaję, to wynika, wyłącznie z tego, że piszę tylko o tym co znam , dotknąłem wiem ja kto działa itd    

Edited by Winylomaniak

4 minuty temu, Winylomaniak napisał:

Czy ja mam tutaj dobrą opinię? Wręcz przeciwnie. Więc jaki byłby sens, reklamować tutaj cokolwiek? To przecież byłaby paranoja, reklamować się miejscu gdzie ma się złą opinię. To tak jakby chcieć sprzedawać lód na Antarktydę. 

przecież robisz to na każdym forum. Widać sens jest jak ci zależy .

No właśnie na tym polega problem, niezrozumienia.  

Forumowiczom się wydaje, że takie pisanie to lokowanie produktu.  Problem w tym, w moim przypadku, że fora które znam, maja znikomy zasięg, w porównaniu z potężnymi serwisami ogłoszeniowymi, nie ta skala, nie też zasięg i w ogóle nie ta bajka,  i nie ten target potencjalnego klienta, wiec szkoda czasu, aby je wykorzystywać do sprzedaży, w moim przypadku. To masa używanej drobnicy i dorzucanie do tego jeszcze obsługę forów, to byłoby w moim przypadku, nie od ogarnięcia. W moim przypadku dużo skuteczniejszy jest darmowy facebook jeśli już...     

Co nie znaczy, że takie działanie, nie ma sensu, owszem ma, i pewnie na każdym forum jest grupa ludzi którzy to robię. Gdym chciał coś sprzedawać poprzez fora, to np  jakieś drogie modele sprzętu audio, robiąc wpierw dobry klimat, a nie szedł w utarczki słowne z ludźmi, albo jakieś przedwzmacniacze gramofonowe własnej konstrukcji, szukając wpierw darmowych testerów itd, itp. A nie używane części do gramofonów, lub używane gramofonowy.

No litości.......          

6 minut temu, Winylomaniak napisał:

No litości.......         

Noo nie jeden kupujacy u ciebie krzyczał litości .

5 minut temu, KALIBER napisał:

Noo nie jeden kupujacy u ciebie krzyczał litości .

Robię co mogę, aby takich przypadków było jak najmniej, bo taki klient już nie wróci.... Chociaż mam kilku takich pechowców, ze zawsze coś jest nie tak, a mimo to wracają🙂

Edited by Winylomaniak

he te durne wyliczenia hz na gramy itp to niezłe jest, wychodzi że do większości gramofonów nie ma wkładek

Nie wiem jak to jest z kolegą Winylomaniakiem i nie będę tego sprawdzał.

Chciałem tylko zwrócić uwagę Szanownych Panów (bez złośliwości), że na forum od zawsze działa całe stado różnych lobbystów i "wzmacniaczy" z Elberothem na czele. Działają tu również różnej maści oszuści w rodzaju pana ASURY, który np. oferuje ramkę wypełnioną kocim żwirkiem, twierdząc, że ma ona cudowny wpływ na system, jeśli postawimy na niej np. listwę zasilającą (!).

Więc jeśli chcemy pozbyć się kryptoreklamiarzy, oszustów, nieuczciwych handlarzy, to może zacznijmy zwracać na to uwagę również w innych zakładkach i wątkach.

Niestety nie wierzę w skuteczność takich akcji, bo jak uczy życie, takie próby przeważnie skazane są na niepowodzenie. Z różnych powodów, zależnych i niezależnych od osób, które tym forum władają.

• Like 2

40 minut temu, krisd napisał:

he te durne wyliczenia hz na gramy itp to niezłe jest, wychodzi że do większości gramofonów nie ma wkładek

Rok 1978, fragment z instrukcji obsługi ramienia SME III. Ile to już lat minęło? Minęły 42 lata. Jak widać na tym wykresie, ktoś odręcznie ołówkiem liczył sobie co i jak wyjdzie. 

A ty masz wszystko podane jak na tacy, Internet pod ręką.... Ech.....

IMG_20201104_0001_wykres.jpg

Edited by Winylomaniak

30 minut temu, krisd napisał:

Ucho jest weryfikatorem zniekształceń wszelakich będących w ucha zasiegu , to "uchle" wychwyci wszelkie dla niego zniekształcenia , co jest po za jego słyszalnością jest bez znaczenia , kropka .

Śmieszny jest dla mnie wpis winylomaniaka vel malkow gerwazy , gdzie odnosi się do rezonansów i uszkodzeń igły - zawieszenia , po położeniu płyty na matę akrylową .

Igła i zawieszenie pracuje przecież na twardym winylu , to nie twarda czy miękka mata gumowa etc wpływa na szybszą degradację , tylko krzywe płyty i ich sp.....lone tłoczenia .

33 minuty temu, dudek1 napisał:

Więc jeśli chcemy pozbyć się kryptoreklamiarzy, oszustów, nieuczciwych handlarzy, to może zacznijmy zwracać na to uwagę również w innych zakładkach i wątkach.

Przecież zwraca się .

7 minut temu, KALIBER napisał:

Ucho jest weryfikatorem zniekształceń .

Pogratulować uszu 🙂

Geometrię w aucie też powinien diagnosta ustawiać na oko? a silnik, to pewnie na ucho 🙂 

Jest taki znany sprzedawca igieł na Alllegro, ogólnie znany, od chyba 10 lat. I tenże, największy chyba sprzedawca, nie podaje żadnych informacji na temat podatności, a informację o nacisku to często bierze z księżyca, a zdjęcia to są podglądowe 🙂 To nawet nie jest Trzeci Świat, to jest jakaś Republika Bananowa, w tym temacie. I tak to się kręci....   

Edited by Winylomaniak

36 minut temu, Winylomaniak napisał:

Pogratulować uszu

A ty rób dalej pomiary  , by dowiedzieć się co jest po za zasięgiem twojego słyszenia .