Jump to content
tomasz_pianista

Petycja o usunięcie użytkownika Winylomaniak

Recommended Posts

1 godzinę temu, Winylomaniak napisał:

Proszę pamiętać, że zakup takiej igieł wiąże się z ryzykiem, jeśli ja się pomyliłem, np napisałem nieużywana, a igła była używana, zwracam pieniądze, jeśli występują wady wynikające z wieku, reklamację rozpatruję negatywnie.   

Masz mikroskop , rób prawdziwe zdjęcia grotów igieł , w tedy będziesz mógł pisać , że widziały gały co brały.

Coś często się mylisz. Pieniędzy za paczki nie zwracasz , czemu kupujący ma ponosić koszty twoich "pomyłek" (dowcipnie to ująłeś).

A pro po twoich "pomyłek"

Musisz uważać bardziej bo twoje używane "pomyłki" po zwrotach , lądują z powrotem na aukcji jako nowe.

6 minut temu, Winylomaniak napisał:

czy igła była rzeczywiście używana, czy jak napisałeś zużyta

wszystko widać , była używana aż do końca - czyli zużyta.

Jak może być zużyta bez używania ?

1.Mój mikroskop nie umożliwia zrobienia zdjęć,  dlatego staram się robić wyraźne zdjęcia igły aparatem. Żadna igła używana, czy nowa. albo prawie żadna, nie jest sprawdza poprzez odsłuch, stan określam wyłącznie na podstawie oględzin wizualnych, igły uszkodzone mechaniczne są wystawiane jak uszkodzone. Staram się sprawdzać dokładnie, ale nie jestem nieomylny.  

2. Przy tej ilość wystawianych, i sprzedawanych przedmiotów, nie mówimy tu o 10 czy 100 sztukach, tylko o prawie 2000 sztuk w roku  o pomyłkę nie jest trudno, szczególnie że przedmioty używane są sprawdzane tylko wizualnie, chyba ze zaznaczono w opisie inaczej.    

W przypadku przedmiotów używanych, nie udzielam żadnej gwarancji, że to będzie działać poprawnie, czy że będzie działać choćby jedne dzień dłużej po sprawdzeniu, może ale nie musi. 

3. Przedmiot z reklamacji sprawdzam, jeśli uważam że jest sprawny wystawiam powtórnie na aukcji, jeśli jest uszkodzony wystawiam jako uszkodzony.

4. W przypadku, gdy reklamacja została rozstrzygnięta na korzyść kupującego, kupującemu przysługuje zwrot wszelkich poniesionych kosztów, jeśli z jakiś powodów, tak nie jest, trzeba to zareklamować. 

Zdjęć, takiej jakości jaki przysłałeś w ogóle nie oglądam, bo to strata czasu.......

Edited by Winylomaniak

xavian
15 minut temu, tomasz_pianista napisał:

Czy będzie w końcu jakaś reakcja moderacji?

ja zgłosiłem kilkukrotnie , rochu też pisał, że zgłosił , w temacie sansui nawet moderacji nie ma.

2 godziny temu, Winylomaniak napisał:

Zdjęć, takiej jakości jaki przysłałeś w ogóle nie oglądam, bo to strata czasu.......

To się nie dziw potem , że ktoś nazywa cię oszustem.

Edited by bolo_senor

W dniu 14.11.2020 o 17:06, Winylomaniak napisał:

mam nadzieję, że pisząc iż jestem oszustem, ma pan jakiś wyrok sądowy w tej sprawie, bo jeśli nie, to poproszę o pana dane, chętnie przekaże je do prawnika, aby w moim imieniu założył panu sprawę o zniesławienie. 

Już to widzę...

31 minut temu, EmilioE napisał:

Pamiętacie co Lem pisał o głupkach w internecie? Trzymajmy się tego, bo pójdzie zwariować...

Władza forum skończyła prace nad nową skórką forum , może ktoś się teraz ruszy .

Edited by bolo_senor
  • Haha 1

W dniu 14.11.2020 o 13:34, tomasz_pianista napisał:

Winylomaniak to najpodlejszy handlarz, oszust, który na forum robi kryptoreklamę i wciska swoje szroty zwłaszcza nowicjuszom. Zakłada swoje wątki tylko po to, by ktoś trafił na jego lewe aukcje.

Oczyśćmy zakładkę Analog. Każdy kto się zgadza z tym postulatem niech zaplusuje, skomentuje lub cokolwiek. Nie powinno tu być miejsca na takie buractwo.

Rozumiem, że podobały się tobie czasy minionej epoki, kiedy to towarzysze decydowali co jest dozwolone, a co nie? Użyłeś w przestrzeni publicznej bardzo dosadnych słów. czy zdajesz sobie sprawę z potencjalnych konsekwencji?

Z mojego punktu widzenia wygląda to następująco. Rzadko wchodzę na Analog, zazwyczaj, kiedy chcę coś kupić i częściej jesienią oraz zimą, kiedy więcej słucham drapaka. Nie znałem Winylomaniaka pod wcześniejszymi nickami, nie znałem także pod obecnym, nie znałem też z Allegro.  Na razie nie napisał na forum niczego, co byłoby niezgodne z regulaminem. Nawet jeśli lokuje swoje produkty, to robi pod własnym nickiem, bez stada klakierów i pierdzosłodzących klonów, jak wielu innych zakamuflowanych handlarzy na AS..Dobrze wiadomo jak to forum funkcjonuje, choć ostatnio widzę pewne zmiany na plus, patrzcie klub 16 Hz.

Teraz plusy. Dzięki jego postom, zwróciłem uwagę na podatność wkładek i związaną z nią częstotliwością rezonansu ramienia. Bez tych informacji prawie na pewno kupiłbym w promocyjnej cenie Ortofona 2M Bronze i miałbym problem. Nigdy w odpowiedzi na moje pośrednie lub bezpośrednie pytania, nie dostałem od Winylomaniaka propozycji kupna jego produktu, zawsze były to rzeczowe odpowiedzi, wskazujące przedmioty od innych sprzedawców.

To tyle z mojej strony, będę się przyglądał rozwojowi sytuacji.

PS.

Patrzyłem na konto Allegro, ocena 96,3 %, przy sprzedaży używanych przedmiotów w tej branży, to bardzo dobra ocena.

Edited by Ricambi
  • Like 1

8 minut temu, Ricambi napisał:

Teraz plusy. Dzięki jego postom, zwróciłem uwagę na podatność wkładek i związaną z nią częstotliwością rezonansu ramienia.

Było to wałkowane pierdylion razy , może nie widziałeś , bo zaglądasz rzadko , zazwyczaj w zakupowych tematach . 

18 minut temu, Ricambi napisał:

Nawet jeśli lokuje swoje produkty, to robi pod własnym nickiem, bez stada klakierów i pierdzosłodzących klonów,

Nie lokuje pod swoim nickiem , bo na allegro to 1971Małkow i ma kilka kont o których nie wiemy na wielu portalach.

Na poprzednich forach sam ze swoim klonem pisał , także i tu może tak być.

Poza tym to już jest konto klon , jako gramofonik dostał bana. Zresztą za to samo za lokowanie.

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie , szanuje i twoje.

31 minut temu, Ricambi napisał:

Dobrze wiadomo jak to forum funkcjonuje

widać ta zakładka jakoś się uchowała od fermentu 🙂

10 minut temu, bolo_senor napisał:

bo na allegro to 1971Małkow i ma kilka kont o których nie wiemy na wielu portalach. Na poprzednich forach sam ze swoim klonem pisał , także i tu może tak być.

Weź ty odpuść sobie, mi i innym. 

Mam jedno konto z którego prowadzę sprzedaż na A..o, nick podałeś.  

Jeśli miałbym rozmawiać z swoim klonem, to chyba tylko wtedy, gdym był kompletnie pijany. Problem w tym, że ja nie piję, od dawien dawna, gdyż limit w tym życiu już wyczerpałem...        

Edited by Winylomaniak

2 minuty temu, Winylomaniak napisał:

Weź ty odpuść sobie, mi i innym. 

Ja do siebie nic nie mam , do innych też.

A tobie niby czemu mam odpuścić ?

Każdego handlarza co robić chce tu interesy traktujemy tak samo.

15 minut temu, Winylomaniak napisał:

Mam jedno konto z którego prowadzę sprzedaż na A..o, nick podałeś. 

żona też na a..o wkładki sprzedaje.

na jebayu to kot ma konto , a na olxie pies

daruj.

7 godzin temu, bolo_senor napisał:

żona też na a..o wkładki sprzedaje.

na jebayu to kot ma konto , a na olxie pies

daruj.

Ty wszędzie widzisz  jakiś podstęp, jakiś spisek itd. A to jest dużo prostsze niż ci się wydaje. Tak jak miliony innych rodzin posiadamy konta, czasem jedno, czasem kilka, w różnych, bankach, bibliotekach, serwisach społecznościowych, serwisach ogłoszeniowych, telefonii komórkowej, innych mediach. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.      

23 minuty temu, bolo_senor napisał:

kręciłeś , kręcisz i będziesz kręcił

Wszędzie będziesz widział podstęp, spisek i bóg wie co jeszcze. 

Kiedyś, dawno temu, sprzedałem dwa tiry makaronu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie data dostawy, 31 grudnia, oraz, że kupujący to była bardzo znana w regionie firma, znana z dystrybucji wyłącznie słodyczy. Właścicieli było dwóch, ten drugi, który o niczym nie wiedział, przychodzi w pierwszy dzień po Nowym Roku do firmy, a tam w magazynach makaron, w biurach makaron, w toalecie makaron.  Chłopakom się na Sylwestra spieszyło to ustawiali gdzie popadło 🙂    

No to teraz dopiero będziesz miał do myślenia  🙂

Edited by Winylomaniak

Weźcie się spotkajcie na piwo i pizze i wyjaśnijcie sobie sprawy,bo to forum nie jest stworzone do "obrzucania się gównem".Nic to nie wnosi poza wyładowaniem negatywnym emocji.

16 minut temu, Camelouge napisał:

Ciach.....

Miałem kiedyś takiego klienta, kupował jeden przedmiot, następnego dnia, kolejny i tak przez tydzień, aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Ok, tylko każdy zakup, to z 10 maili z pytaniami, prośbami od dodatkowe zdjęcie, negocjacje cenowe. Ok. Wartość zakupu, rzadko kiedy przekraczała 300 złotych. Ok, na ulicy nie leży, to raz, a dwa, wiadomo klient z tych trudniejszych . Tylko w pewnym momencie zaczął otwierać spory, bo to, bo tamto. Wylądował na czarnej liście, myślę sobie będzie spokój. Bardzo pomyliłem się. Od razu z automatu, seria negatywów. Przeżyłem. I kolejne zakupy, z innego konta, wylądował na czarnej liście, to znowu seria negatywów. Pisma do Allegro, również do innych instytucji, z Policją włącznie. Ja mu mówię po ludzku, niech pan przestanie, niech się pan opamięta, proszę nie dokonywać zakupów, bo nie będę realizował  zamówień, a on płaci i wymaga. Nie wiem ile miał tych kont, sporo, bo z rok to trwało....Żadne argument nie docierały, ściana, mur, beton. Nagle przestał, zniknął.     

3 godziny temu, Winylomaniak napisał:

Miałem kiedyś takiego klienta, kupował jeden przedmiot, następnego dnia, kolejny i tak przez tydzień, aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Ok, tylko każdy zakup, to z 10 maili z pytaniami, prośbami od dodatkowe zdjęcie, negocjacje cenowe. Ok. Wartość zakupu, rzadko kiedy przekraczała 300 złotych. Ok, na ulicy nie leży, to raz, a dwa, wiadomo klient z tych trudniejszych . Tylko w pewnym momencie zaczął otwierać spory, bo to, bo tamto. Wylądował na czarnej liście, myślę sobie będzie spokój. Bardzo pomyliłem się. Od razu z automatu, seria negatywów. Przeżyłem. I kolejne zakupy, z innego konta, wylądował na czarnej liście, to znowu seria negatywów. Pisma do Allegro, również do innych instytucji, z Policją włącznie. Ja mu mówię po ludzku, niech pan przestanie, niech się pan opamięta, proszę nie dokonywać zakupów, bo nie będę realizował  zamówień, a on płaci i wymaga. Nie wiem ile miał tych kont, sporo, bo z rok to trwało....Żadne argument nie docierały, ściana, mur, beton. Nagle przestał, zniknął.     

jak zadzwonił budzik 😄

1 minutę temu, Winylomaniak napisał:

Nie masz bladego pojęcia, jak to od drugiej strony wygląda.

domyślam się , że sny to ty masz chyba niezaciekawe 😄

niezadowoleni klienci , negatywy .

Miałeś kiedyś sen , że wszyscy których szukałeś cię gonią ?

• Like 1

4 godziny temu, Bartek Bartoszewski napisał:

Czy tak to wygląda .

A to był ciekawy przypadek.

Ten wichłacz z miasta Nysy, firma Pre-Audio,  wpierw zwrotu nie chciał przyjąć, następnie,  przyjął, próbując mnie wrobić, który wysyła około 2000 przesyłek w roku, w to że źle zapakowałem mu gramofon.  

Chyba z 2 miesiące oddawał pieniądze, oddał, skończyło się zamknięciem mu konta na Allegro.  

Z tego co pamiętam, szukając o nim informacji to on zaczynał na tym forum.  

To jest analfabeta, on poprawnie po polsku zdania nie potrafi napisać. Jak w końcu, po chyba miesiącu, przysłał instrukcję obsługi i gwarancję, to się gramofon rozsypał. Instrukcję przysłał z błędami  ortograficznymi.     

Straszna firma, i straszne produkty.    

4 godziny temu, bolo_senor napisał:

Ciach

No to ubieram kapcie i udaję się paczki wysłać, bo klienci czekają, w drodze powrotnej obiadek i po robocie.

A ty marnuj nadal swój bezcenny czas.....  🙂    

Edited by stench

Godzinę temu, rochu napisał:

Nasz bohater jest nieprzemakalny niczym niesławny pan Sławomir Świerzyński z Bayerfull 🤣

Bo ja go lubię, to dlatego 😉

W dniu 17.11.2020 o 09:50, bolo_senor napisał:

rób prawdziwe zdjęcia grotów igieł , w tedy będziesz mógł pisać , że widziały gały co brały.

Pasi?

a66.jpg