Jump to content
tomasz_pianista

Petycja o usunięcie użytkownika Winylomaniak

Recommended Posts

xavian
Godzinę temu, Winylomaniak napisał:

Kup kosę i sprawdź

po co - sam możesz kupić i sprawdzić , zakuty łeb masz na miejscu.

Edited by bolo_senor

Rzadko zabieram głos w sporach na forum, ale nie mogę tym razem wytrzymać: jak długo można tolerować gościa, który obraża innych forumowiczów, przyznaje się na forum do prób oszustw i wyłudzeń (m.in. poprzez szantaże), uparcie nagania na swoje aukcje. Czy naprawdę musimy w tym brać udział? Co zaczynam czytać jakiś wątek, to za chwilę pojawia się jakiś Gerwazy i zaczyna się awantura. Co chwilę odzywa się ktoś, kto miał problemy z tym panem. Naprawdę nie da się z tym nic zrobić? Ludzie dostają bany za jakieś pierdoły, a tu się ciągnie jakaś never ending story (na jednym forum chyba tylko poradzili sobie z tym użytkownikiem). Jakiś strach przed nim czy co? Jakiś Jarzyna ze Szczecina 😉

• Like 3

W dniu 18.11.2020 o 14:10, Winylomaniak napisał:

A to był ciekawy przypadek.

Ten wichłacz z miasta Nysy, firma Pre-Audio,  wpierw zwrotu nie chciał przyjąć, następnie,  przyjął, próbując mnie wrobić, który wysyła około 2000 przesyłek w roku, w to że źle zapakowałem mu gramofon.  

Chyba z 2 miesiące oddawał pieniądze, oddał, skończyło się zamknięciem mu konta na Allegro.  

Z tego co pamiętam, szukając o nim informacji to on zaczynał na tym forum.  

To jest analfabeta, on poprawnie po polsku zdania nie potrafi napisać. Jak w końcu, po chyba miesiącu, przysłał instrukcję obsługi i gwarancję, to się gramofon rozsypał. Instrukcję przysłał z błędami  ortograficznymi.     

Straszna firma, i straszne produkty.    

No to ubieram kapcie i udaję się paczki wysłać, bo klienci czekają, w drodze powrotnej obiadek i po robocie.

A ty marnuj nadal swój bezcenny czas.....  🙂    

Powoli zaczynałem ci wierzyć, ale tym wpisem odsłoniłeś się już chyba w całości. Znam takie gadki. Znam je bardzo dobrze. Z racji urodzenia, a obecnie z racji zawodu.