Skocz do zawartości
IGNORED

Wyciszenie mechanizmu Philips CD720


Uki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy znacie jakieś sposoby na wyciszenie tegoż cd'ka? Jak zaczyna się kręcić płyta to słychać delikatny szum, odrobinę wkurza w momentach między utworami. Można go nasmarować? Jeśli tak to czym. Może jakieś inne pomysły?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam smaru teflonowo -silikonowego kupiłem w pobliskim sklepie z elektroniką.Smarowanie jednak wiele nie pomoże , pomyśl o wytłumieniu obudowy np. matami bitumicznymi,to powinno dać wyrażną poprawę.

Jeżeli obserwowane odgłosy są aż tak uciążliwe,może to świadczyć o zużyciu mechaniki.Nawet osłabienie emisji lasera często powoduje wydawanie przez odtwarzacz dziwnych odgłosów,szczególnie przy zmianie ścieżek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten od którego kupowałem tego cd'ka twierdził że napęd jest nówka... taki urok cd12 :/ Dzięki, poszukam tego smaru, oczywiście wytłumianie obudowy jest w planie, nie tylko z uwagi na dźwięki wydobywające się z napędu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.