Skocz do zawartości
IGNORED

Czy przetworniki C/A mają znaczący wpływ na jakość dźwięku i charakter brzmienia?


bit33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przetworniki DAC maja konkretny i latwo slyszalny wplyw na charakter brzmienia. Koniec i kropka ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, szpakowski napisał:

...może Ci się kiedyś świat wywrucić do góry nogami...

Bez obaw, mam swoje stanowisko w sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szymon1977 napisał:

Bez obaw, mam swoje stanowisko w sprawie.

To akurat nie podlega wątpliwości ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SZROT napisał:

Przetworniki DAC maja konkretny i latwo slyszalny wplyw na charakter brzmienia. Koniec i kropka

A przeczytałeś ten artykuł pod linkiem? On dotyczy pomiarów a nie tego co słyszy hobbysta. Zmiany w technice istnieją i nikt ich nie neguje, ale nie wszystkie zmiany w technice są słyszalne dla ludzkiego słuchu nawet tego najwybitniejszego. Ciekawe że ludzie jeszcze używaj sprzętu analogowego bo w świetle tego artykułu nie mają już one racji bytu na rynku a jednak istnieją i dają wielu ludziom radochę ze słuchania muzyki z formatów analogowych mimo ich wielu wad, o kilka rzędów większych niż ze sprzętu cyfrowego.    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lech36 napisał:

A przeczytałeś ten artykuł pod linkiem? On dotyczy pomiarów a nie tego co słyszy hobbysta. Zmiany w technice istnieją i nikt ich nie neguje, ale nie wszystkie zmiany w technice są słyszalne dla ludzkiego słuchu nawet tego najwybitniejszego. Ciekawe że ludzie jeszcze używaj sprzętu analogowego bo w świetle tego artykułu nie mają już one racji bytu na rynku a jednak istnieją i dają wielu ludziom radochę ze słuchania muzyki z formatów analogowych mimo ich wielu wad, o kilka rzędów większych niż ze sprzętu cyfrowego.    

Skoro świetne parametry wystarczą, to dlaczego większość sprzętu o super parametrach gra co najwyżej dostatecznie ? Nic nie szumi, nie zniekształca , ma pełne pasmo ale muzyka nie gra, nie wciąga, gra syntetycznie bez naturalnej analogowości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, bogdan_ napisał:

Nic nie szumi, nie zniekształca , ma pełne pasmo ale muzyka nie gra,

Może trzeba zwrócić uwagę na akustykę pomieszczenia i materiał muzyczny używany na co dzień ?.

13 minut temu, bogdan_ napisał:

gra syntetycznie bez naturalnej analogowości.

Co to jest "naturalna analogowość", jakie parametry techniczne ją charakteryzują?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Lech36 napisał:

Co to jest "naturalna analogowość", jakie parametry techniczne ją charakteryzują?

Nie wiem, nie mam pełnej wiedzy na ten temat, trzeba posłuchać a parametry niewiele mówią.

21 minut temu, Lech36 napisał:

Może trzeba zwrócić uwagę na akustykę pomieszczenia i materiał muzyczny używany na co dzień ?.

Jedno źródło cyfrowe w tej samej akustyce gra pięknie analogowo a drugie o równie dobrych parametrach tak nieciekawie, że nie chce się słuchać za długo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bogdan_ napisał:

Nie wiem, nie mam pełnej wiedzy na ten temat, trzeba posłuchać a parametry niewiele mówią.

Jestem sceptyczny jak chodzi np. o kable, ale muszę przyznać że pomiary audio to jeden wielki śmiech na sali... nie mówię tu o oczywistych bublach, które pokazuje np. ASR w trakcie swoich recenzji. Nie mówię też że urządzenia dobrze mierzące się są be, bo dzięki ASR zwróciłem uwagę na Toppingi, które mierzą się pięknie, kosztują grosze i grają całkiem przyzwoicie (na pewno dobrze w stosunku do ceny). Ale procedury pomiarowe są zbyt proste i mało skomplikowane, bo nie są w stanie oddać moim zdaniem co dzieje się z dźwiękiem gdy w utworze pojawia się duża, chaotyczna czasem ilość różnych dżwięków. I wtedy beniaminki pomiarowe potrafią czasem polegnąć z totalnym kretesem - owszem, może i ładnie się wyrysuje peeak na 1kHz i może szumy będą niskie, ale wzmacniacz zagra jak totalne g....o gdy trzeba będzie odtworzyć ścianę dźwięków. I tu właśnie często, te ch...owo mierzące się audiofilskie, drogie klamoty pokazują klasę, grając po prostu pięknie. A fanom pomiarów, cóż, życzę zadowolenia z siebie. Wszak za kilkaset złotych można kupić sprzęt który lepiej się mierzy od takiego za 100k, więc po co przepłacać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bogdan_ napisał:

Nie wiem, nie mam pełnej wiedzy na ten temat, trzeba posłuchać a parametry niewiele mówią.

No to Twoje badania nad dźwiękiem są niekompletne, musisz je bardziej usystematyzować a nie tak na "wiatr" ?.

4 minuty temu, marcinmarcin napisał:

ale muszę przyznać że pomiary audio to jeden wielki śmiech na sali...

Jasne, liczy się tylko ocena na słuch audiofila, który nawet nie wie jak ją przeprowadzić żeby warunki był stałe niezależnie od czasu i miejsca w których dokonywana jest ocena.

7 minut temu, marcinmarcin napisał:

A fanom pomiarów, cóż, życzę zadowolenia z siebie.

Pomiary to działanie pomocnicze w testach. Wyjaśniają dlaczego coś się słyszy lub nie słyszy, ale ich interpretacja wymaga wiedzy i doświadczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lech36 napisał:

Jasne, liczy się tylko ocena na słuch audiofila,

Tak, to akurat jest w sumie najważniejsze, ale jak już cytujesz, to może całość, bo z wyciętego kawałka niewiele wynika. Nie uważam się za audiofila, po prostu śmiem zauważyć że często sprzęt dobrze się mierzący, brzmi zwyczajnie słabo... i tyle 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, bogdan_ napisał:

Jedno źródło cyfrowe w tej samej akustyce gra pięknie analogowo a drugie o równie dobrych parametrach tak nieciekawie,

Ja się z takimi nie spotkałem. U mnie wszystkie źródła grają "analogowo", nawet te w rozsądnych cenach.

3 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Nie uważam się za audiofila

Słusznie, zmieńmy kwalifikację na "hobbysta", też nie lubię szufladki "audiofil" mimo że to oczywiście nic złego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lech36 napisał:

Ja się z takimi nie spotkałem. U mnie wszystkie źródła grają "analogowo", nawet te w rozsądnych cenach.

A u mnie dobrze gra nawet Chromecast Audio który jest dla mnie aktualnie głównym źródłem... mimo że taki nieałdiofilski

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marcinmarcin napisał:

A u mnie dobrze gra nawet Chromecast Audio który jest dla mnie aktualnie głównym źródłem... mimo że taki nieałdiofilski

A dlaczego miałby grać źle? Grunt to prowadzić sygnał jak najdłużej w domenie cyfrowej. Oczywiście dotyczy źródeł cyfrowych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lech36 napisał:

U mnie wszystkie źródła grają "analogowo", nawet te w rozsądnych cenach.

Wszystkie grają analogowo, bo wszystkie grają tak samo ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lech36 napisał:

Pomiary to działanie pomocnicze w testach. Wyjaśniają dlaczego coś się słyszy lub nie słyszy

Raczej tylko pokazują, że nic się nie słyszy. 

Godzinę temu, Lech36 napisał:
1 godzinę temu, bogdan_ napisał:

Jedno źródło cyfrowe w tej samej akustyce gra pięknie analogowo a drugie o równie dobrych parametrach tak nieciekawie,

Ja się z takimi nie spotkałem. U mnie wszystkie źródła grają "analogowo", nawet te w rozsądnych cenach.

Wszystkie jednakowo "analogowo"?

W sensie - nie słyszysz różnic?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, soundchaser napisał:

Wszystkie jednakowo "analogowo"?

W sensie - nie słyszysz różnic?

Lechu to profesjonał. Z pewnością przeprowadził test różnicowy który upewnił go, że różnic nie ma, więc wszystkie jego źródła grają analogowo ... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szpakowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.12.2020 o 14:30, Lech36 napisał:

Ja znam opowieści wędkarzy którzy złowili taaaaką rybę. Niestety nikt jej przeważnie nie widział bo w ostatniej chwili przed podebraniem zerwała się z haczyka ?.

Bzdura to zmiana dźwięku po wymianie bezpiecznika sieciowego lansowana przez Ciebie jakiś czas temu.

 

Po prostu brak słów ,ręce opadają ,jak kolego nie słyszysz nie znaczy że inni nie mogą ,to z zazdrości?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, tedi02 napisał:

 

Po prostu brak słów ,ręce opadają ,jak kolego nie słyszysz nie znaczy że inni nie mogą ,to z zazdrości?

To nie z powodu zazdrości, to z powodu stosowania prawidłowo technicznie procedur porównawczych ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tedi02 napisał:

ręce opadają ,jak kolego nie słyszysz nie znaczy że inni nie mogą

Wyobraź sobie, że ktoś Ci znienacka proponuje 10k zł za udowodnienie, że słyszysz. Jaka byłaby Twoja reakcja?

Stawiam na "ręce opadają" ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, popej napisał:

Wyobraź sobie, że ktoś Ci znienacka proponuje 10k zł za udowodnienie, że słyszysz. Jaka byłaby Twoja reakcja?

Stawiam na "ręce opadają" ?

 

Jeżeli będzie to ślepy test  -  biorę.

W kontaktach z ludźmi rąk nie używam, zaraza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przekazuj obiektywnie swoje subiektywne oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, passer napisał:

Jeżeli będzie to ślepy test  -  biorę.

Na hasła nic nie daję ?

Opisz, jaki dowód proponujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo może inaczej: zaproponowanie akceptowalnej procedury przeprowadzenia dowodu, to jest etap, gdzie "opadną ręce". Opracowanie dowodu wymaga wiedzy o całym procesie odsłuchu i problemach z tym związanych. Ale gdyby audiofil miał taką wiedzę, to by jej używał w dyskusji, zamiast "opadających rąk". ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, popej napisał:

Na hasła nic nie daję ?

Opisz, jaki dowód proponujesz.

?

Ślepy test, to jest określone "fizyczne" działanie.

Uciekasz do słów:

"zaproponowanie akceptowalnej procedury przeprowadzenia dowodu, to jest etap, gdzie "opadną ręce". Opracowanie dowodu wymaga wiedzy o całym procesie odsłuchu i problemach z tym związanych."

Więc daj już sobie spokój z udowadnianiem, poprzez swoją zapewne niekompletną wiedzę, że nie ma wpływu ..., i

że nie można tego usłyszeć, lub inaczej, że słuch jest jednym dużym omamem. Tylko uważaj, nie wpadnij pod samochód ( z pomiarów przecież może wynikać, że o tej porze nie jeżdżą tu samochody)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przekazuj obiektywnie swoje subiektywne oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Kopiecie się po jajkach. Jedni wyszydzają „słyszących”, dlatego, że dają nabijać się w butelkę „słysząc” kable, czy jakieś podstawki. Drudzy, że sceptyk nie słyszy, bo to niemożliwe z fizycznego punktu wiedzenia, co potwierdzają dodatkowo testy jakieś technicznie prawidłowo wykonane. Ja również jestem ten sceptyk, ale spójrz kolego sceptyk co ładujesz do kosza, będąc na zakupach w spożywczaku, chemicznym, czy aptece. Najczęściej towar z reklam telewizyjnych. Kostka rosołowa Knorr, a nie Winiary, bo reklama została nagrana dużo ciekawiej, sprytniej lub wyświetlają ją częściej. Inni zrobią na odwrót, wybierają Winiary, ale gdy wrzucić je do zupy, np. żeby doprawić smak, jeśli ktoś tak robi i w opakowanie z Winiar zawinięta byłaby kostka Knorr, powiesz, ale ta kostka doprawiła smak. Nie ma to jak Winiary. Piękna pani kucharka z reklamy miała rację. Podobnie jest z chemią, farmaceutykami i wieloma innymi rzeczami. Wszyscy  jesteśmy podatni na chwyty reklamowe. Mnie samego jedna piguła zrobiła w balona, podając mi jakąś tabletkę „Tik-Tak”, kiedy nie mogłem zasnąć będąc kiedyś w szpitalu. Rano spytałem co to było, bo spałem jak niemowlę. Gdyby to nie działało, producenci nie wydawaliby ogromnych pieniędzy na reklamy. Dlaczego więc sceptyk naśmiewasz się z tych „słyszących”, kiedy dajesz się nabijać w butelkę codziennie w innych przypadkach niż tych związanych z audiovoodoo twoim zdaniem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie rozumiem audiosceptyków ...

Istnieje grupa audiofilów która "testuje" sobie jakieś sprzęt słysząc zapewne jakieś niewielkie w sumie różnice, z drugiej strony pieje hymny pochwalne w internecie jakie kolosalne zmiany wniósł dany element. Rozumiem, że nawet w nie do końca ślepych testach nie byli by w stanie wykazać tych różnic. Rozumiem, że w pewnym sensie są "oszukani" przez własne zmysły. W każdej grupie znaleźć się może pewna grupa mitomanów ... rozumiem nawet wynikającą z tego faktu irytację sceptyków ... ok ...

Ale na litość Boską, audiosceptycy ... nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora ...

Nie róbcie z siebie i nie próbujcie z ludzi robić idiotów ... i to za pomocą rzekomej wiedzy ... właśnie takimi wpisami podpieranymi waszą techniczną wiedzą udowadniacie jak ona jest płytka ...

Nie wierzę, że na prawdę uważacie, że np. wszystkie prawidłowo wykonane DAC'e grają tak samo ...

Albo jesteście obrzydliwymi trolami czerpiącymi satysfakcję z wkurzania ludzi ... albo wam się fora pomyliły ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, szpakowski napisał:

Wszystkie grają analogowo, bo wszystkie grają tak samo ...

Strasznie kolega zabetonowany w swoich poglądach na audio.

1 minutę temu, szpakowski napisał:

Istnieje grupa audiofilów która "testuje" sobie jakieś sprzęt słysząc

Na pewno testuje? Test to poważna sprawa a na forum najczęściej opisywane są zabawy w słuchanie i nawet poziomów z porównywanych sprzętów nikt nie wyrównuje.

4 minuty temu, szpakowski napisał:

Nie róbcie z siebie i nie próbujcie z ludzi robić idiotów ... i to za pomocą rzekomej wiedzy ... właśnie takimi wpisami podpieranymi waszą techniczną wiedzą udowadniacie jak ona jest płytka ...

Dużo dramatycznych słów, zero merytoryki powiązania dźwięku z techniką i innymi zjawiskami wpływającymi na odbiór dźwięku przez człowieka.

47 minut temu, Wincenty napisał:

co potwierdzają dodatkowo testy jakieś technicznie prawidłowo wykonane.

Jak się chce robić testy to muszą one być zrobione prawidłowo technicznie, chyba że ktoś podważa tą zasadę dotyczącą testowania.

3 godziny temu, tedi02 napisał:

Mnie nikt nie musi płacić bym słyszał różnice

Kolega zawsze "słyszy" różnice, nawet jak technika i test różnicowy mówią że różnicy nie ma ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, szpakowski napisał:

Wszystkie grają analogowo, bo wszystkie grają tak samo ...

Jak na wyjściu cyfrowym pliki są identyczne to będą grać tak samo, chyba że włączą się w czasie nieudolnego porównywania zjawiska poza sprzętowe które mogą wpływać na postrzeganie brzmienia (zmianę). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lech36 napisał:

Strasznie kolega zabetonowany w swoich poglądach na audio.

... ??? ... ja? ... a kto ciągle pierdzieli tylko o testach?

10 minut temu, Lech36 napisał:

Na pewno testuje? Test to poważna sprawa a na forum najczęściej opisywane są zabawy w słuchanie i nawet poziomów z porównywanych sprzętów nikt nie wyrównuje.

Kolega cudzysłowu nie zobaczył ? ...

11 minut temu, Lech36 napisał:

Dużo dramatycznych słów, zero merytoryki powiązania dźwięku z techniką i innymi zjawiskami wpływającymi na odbiór dźwięku przez człowieka.

Kolega mierzyć nie potrafi jeżeli kolega różnic nie jest w stanie wykazać. Kolega lepszy miernik sobie kupi ...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lech36 napisał:

....

Jak się chce robić testy to muszą one być zrobione prawidłowo technicznie, chyba że ktoś podważa tą zasadę dotyczącą testowania.

I dlatego, jakiś czas temu ( można było jeździć ), chciałem przyjechać do ciebie i poddać się prawidłowo technicznie wykonanemu testowi. Moją ofertę skierowałem jeszcze do innych ( wobec wielu waszych "wątpliwości" do przetestowania mnie nie doszło).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przekazuj obiektywnie swoje subiektywne oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.