Skocz do zawartości
IGNORED

Czy przetworniki C/A mają znaczący wpływ na jakość dźwięku i charakter brzmienia?


bit33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, szpakowski napisał:

... ??? ... ja? ... a kto ciągle pierdzieli tylko o testach?

Test to podstawa oceny porównawczej zarówno tej w domenie słuchu jak i tej w domenie techniki. Uznanie rozmowy merytorycznej na ten temat za "pierdzielenie" można przypisać tylko ludziom którzy jeszcze nie dorośli do testów i kompletnie nie rozumieją znaczenia słowa test.  

4 minuty temu, passer napisał:

I dlatego, jakiś czas temu ( można było jeździć ), chciałem przyjechać do ciebie i poddać się prawidłowo technicznie wykonanemu testowi. Moją ofertę skierowałem jeszcze do innych ( wobec wielu waszych "wątpliwości" do przetestowania mnie nie doszło).

Po co Koledze osoby trzecie do testowania, przecież to Kolega wybiera sprzęt dla siebie. Test porównawczy to indywidulne działanie bo osoby trzecie mogą sugerować wynik nawet tylko swoją obecnością. Potem następuje długie dochodzenie "dlaczego" tak jak w słynnym "wielkopolskim teście porównawczym".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lech36 napisał:

Jak na wyjściu cyfrowym pliki są identyczne to będą grać tak samo, chyba że włączą się w czasie nieudolnego porównywania zjawiska poza sprzętowe które mogą wpływać na postrzeganie brzmienia (zmianę). 

Tak ... będą grać tak samo ...

Nie ma znaczenia jak jest zaprojektowany, jakie rozwiązania zostały zastosowane, jak została rozwiązana kwestia zasilania poszczególnych sekcji, jakiej jakości elementów użyto do budowy ... najważniejszy jest TEST.

Panie Lechu ... albo jest pan obrzydliwym trolem ... albo jest pan po prostu niedouczony ... albo potrzeba panu egzorcysty ...

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, soundchaser napisał:

Raczej tylko pokazują, że nic się nie słyszy. 

Rzeczywiście bezpieczników sieciowych nie słyszę a nawet nie będę próbował ich "słuchać" ?

1 minutę temu, szpakowski napisał:

Nie ma znaczenia jak jest zaprojektowany, jakie rozwiązania zostały zastosowane, jak została rozwiązana kwestia zasilania poszczególnych sekcji, jakiej jakości elementów użyto do budowy ... najważniejszy jest TEST.

Może i ma to znaczenie jak został zaprojektowany, ale to na pewno wyjdzie w teście różnicowym lub innym teście który nie zostanie sprowadzony przez hobbystów do poziomu tylko i wyłącznie zabawy.

4 minuty temu, szpakowski napisał:

Tak ... będą grać tak samo ...

Nie wiem, to do osoby ciekawej należy porównanie i ustalenie wg jakich procedur je wykona, czy tych opartych w technice, powtarzalnych, czy też na zasadach "radosnej" zabawy bez wiedzy o zagrożeniach ze strony czynników leżących poza sprzętem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lech36 Twoje argumenty ciężko podważyć "technicznie", jednak nie wiem czy nie popadłeś w skrajność. Czy kupując swój sprzęt kierowałeś się jedynie parametrami podanymi przez producenta i ewentualnie jakimiś pomiarami, bez słuchania jak to gra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lech36 napisał:

Może i ma to znaczenie jak został zaprojektowany, ale to na pewno wyjdzie w teście różnicowym lub innym teście który nie zostanie sprowadzony przez hobbystów do poziomu tylko i wyłącznie zabawy.

Myliłem się, ty Lechu jesteś po prostu zdrowo p ...

 

 

@januss73 a po co Lechu ma słuchać? Nie lepiej zrobić test? ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szpakowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, passer napisał:

Ślepy test, to jest określone "fizyczne" działanie.

Np. z zamkniętymi oczami rzucę monetę na stół i samym słuchem określę, którą stroną do góry moneta upadła. Prosty ślepy test odsłuchowy. Dasz mi 10k jak odpowiem poprawnie?

Pewnie nie, bo nie jesteś idiotą i nie zgodzisz się na taką procedurę, mimo że dokładnie wyczerpuje Twoją propozycję.

Godzinę temu, passer napisał:

Tylko uważaj, nie wpadnij pod samochód

O, opadają Ci ręce ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, januss73 napisał:

Czy kupując swój sprzęt kierowałeś się jedynie parametrami podanymi przez producenta i ewentualnie jakimiś pomiarami, bez słuchania jak to gra?

Kupuje ostatnio sprzęt którego trudno jest wcześniej posłuchać, więc opieram się na testach z sieci i od indywidualnych użytkowników do których mam zaufanie. Oczywiście koronnym czynnikiem jest moje wieloletnie doświadczenie zarówno to testowe jak to DIY, choć cały czas się uczę w przeciwieństwie do wielu wszystko wiedzących wyjadaczy z tego forum którzy już wszystko wiedzą tylko czasem zapominają wyrównać poziomy głośności w testach porównawczych.

6 minut temu, szpakowski napisał:

a po co Lechu ma słuchać? Nie lepiej zrobić test? ...

Lechu cały czas słucha nawet teraz jak to pisze. Testy porównawcze jak już kiedyś wspomniałem to przeszłość, głównie ubiegły wiek.

P.S. U mnie gra w tej chwili Brassjoy "I Cover The Waterfront". To bardzo sympatyczny jazz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wincenty napisał:

Najczęściej towar z reklam telewizyjnych. Kostka rosołowa Knorr, a nie Winiary, bo reklama została nagrana dużo ciekawiej, sprytniej lub wyświetlają ją częściej. Inni zrobią na odwrót, wybierają Winiary

Ja tam nie kupuję takich rzeczy wcale, żeby nie wiem jaką świetną reklamę zrobili, bo to jest zwykły glutaminian sodu, który jest zaprzeczeniem zdrowej żywności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lech36 napisał:

Oczywiście koronnym czynnikiem jest moje wieloletnie doświadczenie zarówno to testowe jak to DIY,

Też mam wieloletnie doświadczenie DIY, i wbrew niemu stwierdziłem, że DAC na tanim chipie es9023, który wg parametrów  powinien grać poprawnie bo ma odpowiedni odstęp szumu i zniekształceń, gra gorzej od np AK4997. Oba w aplikacji z datasheet z tym samym zasilaniem. Testu różnicowego co prawda nie robiłem, ale w ślepym teście (z wyrównaniem głośności) z kocem na głowie zgadywałem który gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Lech36 napisał:

Po co Koledze osoby trzecie do testowania, przecież to Kolega wybiera sprzęt dla siebie. Test porównawczy to indywidulne działanie bo osoby trzecie mogą sugerować wynik nawet tylko swoją obecnością. Potem następuje długie dochodzenie "dlaczego" tak jak w słynnym "wielkopolskim teście porównawczym".

Wszystko jasne - w tym słynnym wielkopolskim teście osoby trzecie po prostu oszukiwały testowanych. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cynę przy lutowaniu rozróżniam ?I szlag niektórych trafi!!! Doskonale przy mostku gitary słychać ,czy wbt ,cardasa  a może Johnson? Chcę dodać konturu ,czy wypchnąć środek ...to wszystko omamy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To syf z konserwantami, przecież wywar robi się z kości albo z warzyw.

Drogi @Wincenty to do Ciebie.

Tyle twojego że przyspieszysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, popej napisał:

Np. z zamkniętymi oczami rzucę monetę na stół i samym słuchem określę, którą stroną do góry moneta upadła. Prosty ślepy test odsłuchowy. Dasz mi 10k jak odpowiem poprawnie?

Pewnie nie, bo nie jesteś idiotą i nie zgodzisz się na taką procedurę, mimo że dokładnie wyczerpuje Twoją propozycję.

O, opadają Ci ręce ?

..... i kolejny wszystkowiedzący wymięka,

czym prędzej zmieniając temat i powtarzając mantrę ( "opadają ...", kiedyś było majty, teraz bez polotu ? ).

OK, jako passer, idę dalej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przekazuj obiektywnie swoje subiektywne oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, passer napisał:

.... i kolejny wszystkowiedzący wymięka,

Bez przesady, nigdy nie zakładałem, że dostanę odpowiedź zawierającą coś więcej niż ogólniki. Przecież procedura testowa to sprawa wstydliwa, nikt nie opisze szczegółowo jak doszedł do swoich przekonań ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, bogdan_ napisał:

...dlaczego większość sprzętu o super parametrach gra co najwyżej dostatecznie ?

Zamierzasz wystawić negatywną opinię DAC, bo z jakiś tam wzmacniaczem, z jakimiś tam kolumnami, w jakiejś tam akustyce, jakaś tam płyta, nie trafiła w jakieś tam gusta? Hmmm...

-----

1 godzinę temu, januss73 napisał:

Czy kupując swój sprzęt kierowałeś się jedynie parametrami podanymi przez producenta i ewentualnie jakimiś pomiarami, bez słuchania jak to gra?

Tak postąpiłem z kolumnami. To co wynika z parametrów gra tak, jak wynika z parametrów, a ocena zbieżności aspektów "niemierzalnych"  z subiektywnym widzimisię, to kwestia wielodniowych odsłuchów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, passer napisał:

i kolejny wszystkowiedzący wymięka

Najpierw wołają - udowodnij!
Później wycofują się pod pretekstem braku czasu, albo braku sensu.

Oni nie chcą, żebyś im udowodnił za pomocą realnego testu, że te różnice słyszysz, bo wtedy byłby koniec trollowania na forum.
Oni chcą byś im to "naukowo" wytłumaczył na piśmie, bo na takowe mają przecież swoje żelazne kontrargumenty
pod płaszczykiem "wiedzy naukowej", co im zapewnia kontynuację trollowania.
Weź np. Lecha - on czuje się tu jak ryba w wodzie codziennie od 10 lat klepiąc o tych swoich prawidłowych testach porównawczych, różnicowych, czy wyrównujących. ?

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, januss73 napisał:

Też mam wieloletnie doświadczenie DIY, i wbrew niemu stwierdziłem, że DAC na tanim chipie es9023, który wg parametrów  powinien grać poprawnie bo ma odpowiedni odstęp szumu i zniekształceń, gra gorzej od np AK4997. Oba w aplikacji z datasheet z tym samym zasilaniem. Testu różnicowego co prawda nie robiłem, ale w ślepym teście (z wyrównaniem głośności) z kocem na głowie zgadywałem który gra.

Prawdopodobnie jesteś jednym z niewielu którzy test porównawczy traktują poważnie. Nikt nigdy nie pisał że różnic nie ma, ale fakt że jeżeli układy nie różnią się odchyłkami charakterystyk w paśmie audio i mają zniekształcenia wszelkiego typu poniżej a nawet grubo poniżej progów percepcji ludzkiej to przydałoby się dogłębniej zbadać przyczyny słyszenia który gra. Ja bym się starał do tego dojść zwłaszcza jak różnice były duże. Test różnicowy powinien wykazać taką znaczącą różnicę. Nie dokończyłeś procedury badawczej ?.    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, soundchaser napisał:

Najpierw wołają - udowodnij!
Później wycofują się pod pretekstem braku czasu, albo braku sensu.

Ja tylko jestem ciekawy, jak sobie wyobrażasz szczegóły dowodu, który byłby dla Ciebie przekonujący. Przyznam się, że zupełnie nie mam pojęcia, co to mogłoby być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, popej napisał:

Ja tylko jestem ciekawy, jak sobie wyobrażasz szczegóły dowodu, który byłby dla Ciebie przekonujący. Przyznam się, że zupełnie nie mam pojęcia, co to mogłoby być.

Naprawę osłabiasz mnie.
Nie wiesz na czym polega ślepy test?

Poza tym nie dla mnie, tylko dla Ciebie to dowód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tedi02 napisał:

A ja cynę przy lutowaniu rozróżniam ?I szlag niektórych trafi!!! Doskonale przy mostku gitary słychać ,czy wbt ,cardasa  a może Johnson? Chcę dodać konturu ,czy wypchnąć środek ...to wszystko omamy ?

'tedi02' nie denerwuj się nie wszystko to omamy, najczęściej to wynik przeprowadzenia testu porównawczego w nieudolny sposób ?. Oczywiście od tego świat się nie zawali.

19 minut temu, soundchaser napisał:

Najpierw wołają - udowodnij!

Teraz już jest znana metoda na dowód, to test różnicowy. Robisz taki i prezentujesz na forum. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lech36 napisał:

Teraz już jest znana metoda na dowód, to test różnicowy. Robisz taki i prezentujesz na forum. 

To żaden dowód. Jedynym prawidłowo przeprowadzonym dowodem jest usłyszenie różnic, które Ty, jako niesłyszący sceptyk potwierdzisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Jedynym prawidłowo przeprowadzonym dowodem jest usłyszenie różnic, które Ty, jako niesłyszący sceptyk potwierdzisz.

Test różnicowy jak sama nazwa wskazuje właśnie pokazuje różnice i może pomóc w określeniu czy może być te wykryte różnice słychać, wykrywa wszystkie różnice nawet te wynikające ze zjawisk których jeszcze nie rozpoznała nauka a których udział sugerują niektórzy hobbyści. Różnicę można sobie ponadto wzmocnić żeby łatwiej było usłyszeć jej strukturę.  

7 minut temu, soundchaser napisał:

które Ty, jako niesłyszący sceptyk potwierdzisz.

Nie muszę niczego potwierdzać, testy robi się dla siebie w celach poznawczych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, soundchaser napisał:

Naprawę osłabiasz mnie.
Nie wiesz na czym polega ślepy test?

Nie o to pytam. Jestem ciekawy, jak sobie wyobrażasz przebieg testu, który dla Ciebie byłby przekonujący. Nie wnikam, jak go nazwiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez popej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Lech36 napisał:

Test różnicowy jak sama nazwa wskazuje właśnie pokazuje różnice i może pomóc w określeniu czy może być te wykryte różnice słychać,

Też bym aż tak nie demonizował. Test różnicowy sygnału analogowego nigdy nie będzie zerowy. Założę się że na zsumowanej ścieżce będzie coś tam słychać, nawet jeżeli w torze nic nie zmierzymy. Więc nawet jak już będziemy takim dysponować nastąpi następna kłótnia, czy to da się usłyszeć, czy też nie? Dajmy na to wynik będzie oddalony o 70dB, wówczas słyszący jeszcze bardziej ulegnie sugestii bo różnica jest, a nie słyszący jeszcze bardziej ulegnie sugestii bo różnica jest teoretycznie za mała żeby ją usłyszeć. I w ten sposób okazać się może, że psychoakustyka działa w obie strony ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, januss73 napisał:

Dajmy na to wynik będzie oddalony o 70dB, wówczas słyszący jeszcze bardziej ulegnie sugestii bo różnica jest, a nie słyszący jeszcze bardziej ulegnie sugestii bo różnica jest teoretycznie za mała żeby ją usłyszeć.

Na to jest prosta próba, ściszyć sprzęt o te 70 dB w stosunku do już głośnego w warunkach domowych 100 dB SPL i ocenić co słychać. Ja już przeprowadzałem takie sprawdzenia, to całkiem ciekawy eksperyment ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, popej napisał:

Nie o to pytam. Jestem ciekawy, jak sobie wyobrażasz przebieg testu, który dla Ciebie byłby przekonujący. Nie wnikam, jak go nazwiesz.

Normalnie - przepinasz mi kabelki (albo nie przepinasz - ja tego nie wiem), a ja Ci mówię, czy była zmiana, czy nie.
W ten sposób wiesz, czy słyszę zmianę, czy jej nie słyszę.

Proste, prawda?

34 minuty temu, Lech36 napisał:

Nie muszę niczego potwierdzać, testy robi się dla siebie w celach poznawczych. 

Albo nie kumasz o czym ja piszę, albo udajesz, że nie rozumiesz, w celu podtrzymania dyskusji o niczym.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

34 minuty temu, soundchaser napisał:

przepinasz mi kabelki (albo nie przepinasz - ja tego nie wiem), a ja Ci mówię, czy była zmiana, czy nie.
W ten sposób wiesz, czy słyszę zmianę, czy jej nie słyszę.

Proponowałbym lepsze rozwiązanie. Dostajesz w takim teście przełącznik AB do ręki, który jest podpięty albo dwóch różnych daców z wyrównana głośnością lub wejścia A i B podpięte do jednego, tego samego daca. Przełączasz sobie A i B kiedy chcesz a samo przełączanie następuje wówczas bez zwłoki czasowej i mówisz czy są różnice, najlepiej ze wskazaniem charakterystyki tych różnic. Do tego test najlepiej przy pomocy jakichś uznanych słuchawek np. HD800 aby wykluczyć zniekształcenia akustyczne generowane przez pomieszczenie odsłuchowe, które mogłyby różnice ukrywać (np. silny mod np. +20dB na 60Hz ukrywałby np. 1 dB różnicę na 65Hz).

Byłoby minimum 10 prób do oznaczenia różnic lub braku z losowo wybranymi konfiguracjami przełącznika (1 lub 2 daci).

Na taki test zapraszam do mnie w każdej chwili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, soundchaser napisał:

Proste, prawda?

Proste jak rzut monetą ?

Tylko potem nie będziesz mówić, że sprzęt nieznany, muzyka nie taka, głośniki źle ustawione a nawet w jawnym teście nic nie słychać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pit80 napisał:

Przełączasz sobie A i B...

I to chcesz nazwać testem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.