Skocz do zawartości
IGNORED

Kable Cardas


Daniel55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nosze się z zamiarem zmiany kabli głośnikowych, dotychczasowe nie wiele warte chce wymienić na Cardas  101 Speaker. Troche o nich już czytałęm ale jeszcze nie miałem możliwości ich posłuchania. Grało by to z Atollem i głośnikami Pylon Audio. Może ktoś ma takie kable i podzieli sie wiedzą na ich temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Daniel55 napisał:

...dotychczasowe nie wiele warte chce wymienić na Cardas  101 Speaker

Hmmm... 1000pln. Zostaw kable "nie wiele warte", a zainwestuj w lepsze kolumny lub wzmacniacz, ewentualnie źródło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest forum publiczne - jest poza Twoją opinią także racjonalne podejście do tematu. A prawda jest taka, że żaden kabel nie wniesie tyle, ile wnieść może wymiana kolumn, wzmacniacza lub DAC.

Więc jeśli autorowi zależy na lepszym dźwięku, to wydawać na kable po prostu się nie opłaca. A jak autor chce się bawić w audio, to bawcie się dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, szymon1977 napisał:

Hmmm... 1000pln. 

Skąd Ty wziąłeś 1000pln jak pytający nie podał ile m potrzebuje itd?

10 minut temu, szymon1977 napisał:

 żaden kabel nie wniesie tyle, ile wnieść może wymiana kolumn, wzmacniacza lub DAC.

Tu ok

10 minut temu, szymon1977 napisał:

A jak autor chce się bawić w audio, to bawcie się dobrze.

Rozumiem, że to deklaracja z Twojej strony, że nie będziesz się wpieprzał w wątek rozwalając go jak wiele innych 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, vade napisał:

Skąd Ty wziąłeś 1000pln jak pytający nie podał ile m potrzebuje itd?

Rząd wielkości z netu za dość krótki kabel.

17 minut temu, vade napisał:

Rozumiem, że to deklaracja z Twojej strony, że nie będziesz się wpieprzał w wątek rozwalając go jak wiele innych 

Rozpieprzasz Ty, wpieprzaniem do wątku swojego przypieprzania się do mnie. Deklaracja z Twojej strony powinna się pojawić, że uszanujesz moje zdanie i rzeczową poradę.

25 minut temu, vade napisał:

Tu ok

Więc co Ci nie pasuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba było poprzestać na #3 - reszta nic do wątku nie wnosi; jak zwykle ...

no, może za wyjątkiem atmosfery "marszu" 11 XI  ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Ci w graniu brakuje? Kablami można się bawić jako ostatni szlif systemu. Na pewno nie upatrywał bym w kablach jakiegoś cudownego wyeksponowania zalet i przykrycia wad. 

Nie wiem jaki masz budżet przeznaczony, ale jeśli rzeczywiście jest to kilka fajnych stówek to można to lepiej spożytkować w mojej opinii. Inaczej jeśli ten zestaw który masz ma zostać i koniec to wtedy można coś pomyśleć o ewentualnych kablach czy akcesoriach. 

Co byś chciał zmieniać w graniu? Czego Ci brakuje? 

Myslales i wypozyczeniu jakiś kabli na próbę? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, szczypior88 napisał:

Czego Ci w graniu brakuje? Kablami można się bawić jako ostatni szlif systemu. Na pewno nie upatrywał bym w kablach jakiegoś cudownego wyeksponowania zalet i przykrycia wad. 

Nie wiem jaki masz budżet przeznaczony, ale jeśli rzeczywiście jest to kilka fajnych stówek to można to lepiej spożytkować w mojej opinii. Inaczej jeśli ten zestaw który masz ma zostać i koniec to wtedy można coś pomyśleć o ewentualnych kablach czy akcesoriach. 

Co byś chciał zmieniać w graniu? Czego Ci brakuje? 

Myslales i wypozyczeniu jakiś kabli na próbę? 

Posiadanego sprzętu już nie myśle zmieniać.   Wzmacniacz Atoll IN 200SE2, odtwarzacz cd też Atoll CD 200SE2, głośniki Pylon Saphire 23 i gramofon Rega 2 Pokój tylko 15m , myslę że głośniki dają rade. Kable to na razie jakieś no name, dlatego chcę je wymienić. Słuchana muzyka to głównie jazz, blues czasem klasyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Daniel55 napisał:

Posiadanego sprzętu już nie myśle zmieniać.   Wzmacniacz Atoll IN 200SE2, odtwarzacz cd też Atoll CD 200SE2, głośniki Pylon Saphire 23 i gramofon Rega 2 Pokój tylko 15m , myslę że głośniki dają rade. Kable to na razie jakieś no name, dlatego chcę je wymienić. Słuchana muzyka to głównie jazz, blues czasem klasyka.

A co bys chciał poprawić ewentualnie? Umiesz określić konkretnie czego Ci brakuje lub co chcialbys uzyskać? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chciałbym zyskać? Maksymalnie wykorzystać potencjal całego sprzętu. Jednak uważam że kable to ważny element całego muzycznego toru, na pewno nie najważniejszy ale zawsze coś tam można poprawić. Miałem możliwość słuchać bardzo drogiego sprzętu i wiem że kable też jednak robią  "robotę." 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja należę akurat do "wyznawców" kabli i swoje lata badań poświęciłem naturalnej agresji, otwarciu

dźwięku i chropowatości choćby skrzypiec i to wszystko jedno, czy to Grappelli czy Stern ? bo o błysku

trąbki Milesa już nie wspomnę. Stevie Ray Vaughan też powinien być bez mydlenia...

Skończyłem na kablach spoza branży, bo na Valhallę mnie nigdy nie było stać .. ? 

Ale nie wiem, czy o to chodzi łącznie z lepszą kontrolą basu, czy o coś przeciwnego ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko i ok. Można mieć swoje poglądy („kable to nie ludzie kable to ideologia”) i robić risercz ziemkiewiczkowski, ale moim zdaniem wymiana tzw. zwykłych kabli na coś lepszego ma zdecydowanie sens na takim poziomie sprzętu. 
 

Moje doświadczenia z lat 90, kiedy pracowałem w sklepie audio wskazują, że cześć osób jest głucha a cześć nie. Przy czym „głucha” to uproszczenie bo często brak im umiejętności skupienia się lub języka do opisu wrażeń. 
 

ale do rzeczy: na początek warto tanie chordy zawsze. Prywatnie przerobiłem i polecam. Seria clearway (IC i głośnikowy) robi robotę a kosztuje dalej dosyć mało. 
byc może jakieś nawet tańsze opcje tez będą Ok: melodiki, klotze, procab.

A najlepiej testować jak leci u sobie. Możesz od kogoś, czy ze sklepu pobrać tez coś wyraźnie lepszego i przekonać się, jak to jest. Ale tu ślepe testy bym polecał bo cena może ci zagrać niestety ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, szymon1977 napisał:

Hmmm... 1000pln. Zostaw kable "nie wiele warte", a zainwestuj w lepsze kolumny lub wzmacniacz, ewentualnie źródło.

A jak sprzeda wzmacniacz ze stratą np 500zl to co mu zostanie z tego 1000zl???nie wiem jakie masz doświadczenie ale ja sie przekonalem ze  jezeli chjesz zmian to trzeba wylozyc z 5kzl extra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Ronaldo9 napisał:

A jak sprzeda wzmacniacz ze stratą np 500zl to co mu zostanie z tego 1000zl???

Zostanie mu 1000, bo ktoś mu swój wzmacniacz też za stratą 500 odsprzeda.

26 minut temu, Ronaldo9 napisał:

nie wiem jakie masz doświadczenie ale ja sie przekonalem ze  jezeli chjesz zmian to trzeba wylozyc z 5kzl extra.

Zmianę można mieć nawet kupując tańszy element, a czy zmiana będzie pozytywna, to kwestia nie tyle wyższej jakości, co trafienia w subiektywne preferencje. Prosta sprawa, czasem podłogówka dudni, a monitor z tej samej serii wpasuje się idealnie. Ale skoro autor pisze:

3 godziny temu, Daniel55 napisał:

Posiadanego sprzętu już nie myśle zmieniać. 

...

Co chciałbym zyskać? Maksymalnie wykorzystać potencjal całego sprzętu.

...to polecam kupić niedrogie kable markowe, ale ładne i ładnymi wtykami je zakończyć. Tylko nie audiofilskie, a z rynku pro. Satysfakcja z posiadanego systemu wzrośnie do 110%, a gdy minie euforia zakupów, to nadejdzie refleksja, że w zasadzie gra tak samo oraz radość z zaoszczędzonych pieniędzy.

2 godziny temu, dekoracja napisał:

...przekonać się, jak to jest. Ale tu ślepe testy bym polecał bo cena może ci zagrać niestety ?

Otto!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Daniel55 napisał:

Posiadanego sprzętu już nie myśle zmieniać.   Wzmacniacz Atoll IN 200SE2, odtwarzacz cd też Atoll CD 200SE2, głośniki Pylon Saphire 23 i gramofon Rega 2 Pokój tylko 15m , myslę że głośniki dają rade.

Jeśli chciałbyś zmienić kable to do tych kolumn proponowałbym bardziej spojrzeć na Tellurium Q lub na przykład Ortofona Reference. Będą trochę szybsze, a również ładnie dociążą brzmienie. Niemniej tak jak zauważyli Koledzy powyżej, elektronikę masz zdecydowanie lepszą od kolumn, więc za sprawą zmiany kolumn mógłbyś uzyskać dużo lepszy efekt całego systemu.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, szymon1977 napisał:

 

...to polecam kupić niedrogie kable markowe, ale ładne i ładnymi wtykami je zakończyć. 

Niedrogie to ile? Markowe to jakie (jakieś propozycje)? Po co te wtyki? Po co dokładać dodatkowy element i za chwilę zastanawiać się czy coś polepszył czy też pogorszył. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, vade napisał:

Po co te wtyki? Po co dokładać dodatkowy element i za chwilę zastanawiać się czy coś polepszył czy też pogorszył. 

 

40 minut temu, szymon1977 napisał:

Satysfakcja z posiadanego systemu wzrośnie do 110%, a gdy minie euforia zakupów, to nadejdzie refleksja, że w zasadzie gra tak samo oraz radość z zaoszczędzonych pieniędzy.

 

10 minut temu, vade napisał:

Niedrogie to ile? Markowe to jakie (jakieś propozycje)?

Wejdź ma allegro i sam oceń. Nie polecam konkretnego modelu, a proponuję kierunek zmian.

Napiszesz coś na temat, czy istniejesz tylko po to, żeby się do mnie przypier...lać?

-----

27 minut temu, Na Temat Audio napisał:

...jak zauważyli Koledzy powyżej, elektronikę masz zdecydowanie lepszą od kolumn...

Niby tak, ale skoro kolumny mu po prostu pasują, to całkiem sensowne napędzić je lepszym wzmacniaczem by wyciągnąć z nich 100%.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, vade napisał:

 

?

sorka

mysałem że to była wypowiedz autora wątku

 

nieaktualne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez billy idol

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, szymon1977 napisał:

 

 

Wejdź ma allegro i sam oceń. Nie polecam konkretnego modelu, a proponuję kierunek zmian.

Napiszesz coś na temat, czy istniejesz tylko po to, żeby się do mnie przypier...lać?

-

Jesteś strasznie przewidywalny. Właśnie takiej wymijającej i niejednoznacznej odpowiedzi spodziewałem się.  

 Słyniesz ze wspaniałych rad oraz ogromnego doświadczenia. A przynajmniej się na takiego kreujesz. Tymczasem rzucasz jakieś ogólniki, a zapytany o konkrety w temacie odbierasz jako przypi.....się do Ciebie. Co niby mamy ocenić? Cenę? Dla jednego 100 za m to dużo dla innego to początek. Zapytałem konkretnie ile to nie drogie?  I jakie to markowe? Człowiek z takim doświadczeniem na tak proste pytania powinien odpowiedzieć w 5sek. A nie odsyłać na allegro. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, vade napisał:

...rzucasz jakieś ogólniki...

Nie marudź, bo Ty nawet podstawy, o których ja piszę pomijasz. Jesteś kolejnym trolem, który łazi za mną, anic na temat nie pisze. Jest okazja się przypier...lić, to się przypier...lasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szymon1977 napisał:

Nie marudź, bo Ty nawet podstawy, o których ja piszę pomijasz. Jesteś kolejnym trolem, który łazi za mną, anic na temat nie pisze. Jest okazja się przypier...lić, to się przypier...lasz.

Jeszcze raz zadam Ci pytanie konkretnie w temacie, w którym się zajmujemy. Jakie to kable nie drogie i jakie markowe? Sam zaproponowałeś to rozwiązanie. 

Ps. Widzę że wszystkich, którzy zadają Ci pytania na które nie znasz odp. Nazywasz trolami. A sam łazisz jak smród po gaciach po wszystkich wątkach rozsiewając swoją marną wiedzę 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi zrozumieć jedną rzecz -  dlaczego to magiczne słowo "kable"wywołuje niesamowite wprost reakcje, każde nawet najmniejsze wspomnienie o tym powoduje kłótnie.To pytanie to chyba raczej do psychoanalityka. Traktuje sprzęt audio tylko jako drogę do najważniejszego , czyli słuchania i przeżywania emocji jakie wzbudza muzyka. Oczywiście że ważne jest to jak  ta muzyka brzmi ale nie nakręcajmy się nawzajem z tak błahego  powodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też  kiedyś byłem zainteresowany tym cardasem. Też zadałem podobne pytanie na AS, można sprawdzić. Q21 odpisało, że to kabel muzykalny i z tym się zgodzę.  Wtedy brałem jeszcze  pod uwagę kimber 4tc. Wypożyczyłem oba i zostawiłem kimbera. Tak, że sam widzisz iż próby są konieczne.  Cardas kupowany z metra to ok. 100tu paru zł. Tak ze cena rzucona ot tak 1000 to brednie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Daniel55 napisał:

Trudno mi zrozumieć jedną rzecz -  dlaczego to magiczne słowo "kable"wywołuje niesamowite wprost reakcje, każde nawet najmniejsze wspomnienie o tym powoduje kłótnie.To pytanie to chyba raczej do psychoanalityka. Traktuje sprzęt audio tylko jako drogę do najważniejszego , czyli słuchania i przeżywania emocji jakie wzbudza muzyka. Oczywiście że ważne jest to jak  ta muzyka brzmi ale nie nakręcajmy się nawzajem z tak błahego  powodu.

Bo koledzy którzy nie słyszą kabli w każdym wątku na siłę próbują udowadniać innym to samo? Dodatkowo wszystkich którzy ZA WŁASNE PIENIĄDZE decydują się na zmianę kabli uważają za debili?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, vade napisał:

Ja też  kiedyś byłem zainteresowany tym cardasem. Też zadałem podobne pytanie na AS, można sprawdzić. Q21 odpisało, że to kabel muzykalny i z tym się zgodzę.  Wtedy brałem jeszcze  pod uwagę kimber 4tc. Wypożyczyłem oba i zostawiłem kimbera. Tak, że sam widzisz iż próby są konieczne.  Cardas kupowany z metra to ok. 100tu paru zł. Tak ze cena rzucona ot tak 1000 to brednie. 

Masz racje , cena tych kabli to ok.150zł za metr. calość z wtyczkami moge mieć za 600zł. Na początek oczywiscie posłucham. Kolegom którzy nie słyszą róznicy w okablowaniu  nawet troche zazdroszcze, nie mają problemów i wydatków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Daniel55 napisał:

Kable to na razie jakieś no name, dlatego chcę je wymienić.

Wypożyczaj sobie kable na odsłuch. Po pierwsze, zorientujesz się czy to coś daje i ile daje, po drugie może uda się wybrać coś co Ci się podoba i zostanie w systemie. Unikniesz chybionych zakupów.

5 godzin temu, dekoracja napisał:

Ok: melodiki, klotze, procab.

IMHO na Klotza szkoda czasu. 
Głośnikowe Procab to bardzo sensowne budżetówki, jak ktoś nie ma super drogiego systemu i ambicji żeby mieć wszystko metkowe, to można nawet na nich poprzestać. 
Melodika ma bardzo nierówną ofertę, niektóre są OK, inne beznadziejne. Ergo - nic od tego producenta nie brać w ciemno.

25 minut temu, szczypior88 napisał:

Bo koledzy którzy nie słyszą kabli w każdym wątku na siłę próbują udowadniać innym to samo? Dodatkowo wszystkich którzy ZA WŁASNE PIENIĄDZE decydują się na zmianę kabli uważają za debili?

To oznacza jedno. Kable grają każdemu. Nawet członkom wojującej frakcji głuchych. Tym ostatnim oczywiście na nerwach grają ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vade napisał:

Jakie to kable nie drogie i jakie markowe?

 

2 godziny temu, szymon1977 napisał:

Wejdź ma allegro i sam oceń. Nie polecam konkretnego modelu, a proponuję kierunek zmian.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Daniel55 napisał:

Masz racje , cena tych kabli to ok.150zł za metr. calość z wtyczkami moge mieć za 600zł. Na początek oczywiscie posłucham. Kolegom którzy nie słyszą róznicy w okablowaniu  nawet troche zazdroszcze, nie mają problemów i wydatków.

Miałem propozycję sporo poniżej 150. Jak będziesz zdecydowany warto podzwonić po salonach i zapytać o cenę. Posłuchać warto, choćby po to by wyrobić sobie opinię na dany temat. Słyszę czy nie słyszę. Oczywiście to nie jest tak, że nagle wszystko się zmieni. Barwne opisy producentów i recenzentów, że nagle system się otwarł, pojawiło się jeszcze ze dwóch gitarzystów na scenie, których dotąd nie słyszeli itd. mają wpłynąć na naszą wyobraźnię, chęć spróbowania czegoś nowego, a w efekcie zakupu. Dlatego do takich odsłuchów  trzeba podejść na zimno, założyć sobie budżet. Przemyśleć czy zmiany, które wniósł kabel są warte zainwestowanych pieniędzy. Na pewno w twoim systemie   warto mieć jakiś fajny kabel Cardas, Kimber ,Qed, Chord tutaj proponował bym sprawdzić Odyssey2 lub X bedziesz miał rozeznanie co do miedź/srebro, może tellurium itd. Cenę jaką bym założył to te 150 za metr. Wtyki to już indywidualna sprawa ,ja  nie stosuję.  Dodam, że ostatnio  zmieniłem  wzmacniacz ,  ale kable zostały.  Akurat tak spasowało. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez vade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.