Jump to content
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro

audiostereo.pl
 Share

Recommended Posts

• Moderatorzy
46 minut temu, by-2006 napisał:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lepiej? czy gożej?

ile by bylo warto dać za SE?

Jak lubisz TDA1547...
Ale ja bym za niego tyle nie dał. No i laserów do tego nie ma.

Kontakt na maila w moim profilu.

14 godzin temu, Prewwit napisał:

Ogólnie trzeba szybko działać jak chodliwy sprzęt i w dobrej cenie, powiadomienia Allegro/OLX i jak w dobrym stanie to kupować z odbiorem osobistym. Tak jak piszesz czasem bywa, już parę razy widziałem kolumny w okazyjnej cenie, szybko znikały za tydzień znów wystawione w wyższej cenie w nowej scenerii.

Wrócił w tej samej cenie i od tego samego sprzedającego .

Accuphase E-206 :

Hidden Content

山水 アルファ リファレンスオーディオアンプ 

Najlepszy jest ten tu chce 5kzł i do tego  paskudnie porysowany front   naliczyłem chyba spokojnie z 3-4 lata go sprzedaje, pytanie na co on liczy ?

Hidden Content

45 minut temu, Jacchusia napisał:

Tutaj chodzi o to co wyczyniaja z rynkiem wtórnym, jak windują ceny.

e to nie ci co zwożą sprzęt -windują ceny-znam kilku i kupuję od nich od lat!!!!!

i płacą podatki nie oszukują -mówią uczciwie co nie działa

tylko drobne handlarzyny typu kupił podpicował trupa i wcisnął frajerowi

a tych to chyba wszyscy znają

ale  cierpią na tym ludzie co chcą sprzedać swój prywatny sprzęt(nie ze śmieciowiska i wystawek)

Edited by by-2006

Godzinę temu, Dune napisał:

Najlepszy jest ten tu chce 5kzł i do tego  paskudnie porysowany front   naliczyłem chyba spokojnie z 3-4 lata go sprzedaje, pytanie na co on liczy ?

hehe😃

stary patent jak świat

wystawiasz 5 aukcji w cenach z kosmosu

a na 6 tej opychasz sprzęt ciut taniej

a ludziska się cieszą że kupili taniej???????

1 godzinę temu, Dune napisał:

Hidden Content

Zdjęcia real foto, zrobione kalkulatorem 😅😂

12 minut temu, Dune napisał:

Na żywo ten wzmacniacz będzie jeszcze gorzej wyglądać, handlarze specjalnie robią ciemne niewyraźne fotki tak żeby nie było widać zarysowań. 

Z zewnątrz jeszcze pół biedy, nie wiadomo co tam w środku gra hahahah. Przyznam że raz sam się dałem zrobić w .... Kupiłem od takiego typa kolumny Yamahy wygłuszone dodatkowo wykładziną dywanową🤬

3 minuty temu, Kw202 napisał:

Z zewnątrz jeszcze pół biedy, nie wiadomo co tam w środku gra hahahah. Przyznam że raz sam się dałem zrobić w .... Kupiłem od takiego typa kolumny Yamahy wygłuszone dodatkowo wykładziną dywanową🤬

Dokładnie tak, pół biedy jak to będzie sprzęt „po profesjonalnym przeglądzie kondensatorów i przesmarowaniu potencjometrów” . Niestety często trafiają się śmietnikowe znaleziska i padniętymi końcówkami mocy które zaradni handlarze wymieniają na to akurat wpadnie im w łapy. Pamietam jak się kumpel nadział na coś takiego. Podpicowany wzmacniacz Sony z lat 70 tych (modelu nie pamietam) a do radiatorow poprzykręcali 2N3055 Tungsrama.

3 minuty temu, Kw202 napisał:

Dokładnie tak, pół biedy jak to będzie sprzęt „po profesjonalnym przeglądzie kondensatorów i przesmarowaniu potencjometrów” . Niestety często trafiają się śmietnikowe znaleziska i padniętymi końcówkami mocy które zaradni handlarze wymieniają na to akurat wpadnie im w łapy. Pamietam jak się kumpel nadział na coś takiego. Podpicowany wzmacniacz Sony z lat 70 tych (modelu nie pamietam) a do radiatorow poprzykręcali 2N3055 Tungsrama.

2 godziny temu, Kw202 napisał:

Kupując stary sprzęt vintage trzeba się liczyć z kosztami. Już nie raz było pisane. Profesjonalny remont sprzętu vintage przykładowo wzmacniacza wraz z wymianą elektrolitow to koszt ok 3000zl. Żaden handlarz tego nie zrobi bo musiałby wywindowac jeszcze wyżej cenę. Więc niektórzy jak widać drutuja te vintage, robią kundle składaki i pchają na allegro

32 minuty temu, piotr6 napisał:

Mniej niż połowę

750-800 euro byly warte pare lat temu, teraz widuje po 1000e. Nie ma porównania z 250Ti (lepsze)

Polecam trzymać sie od nich z daleka, tweeterów 050/052Ti - NIE MA i nie będzie, woofery da się dostać po 1000zł sztuka. Ostatnio musialem przez to sprzedac L100 MkIII, oba tweetery spalone.

Edited by Marek.S

30 minut temu, naczesany napisał:

Nie chce zejść do 6500zł.

Hidden Content

A na ile zszedł ?

Circle Audio A100 :

Hidden Content

Made in Poland

山水 アルファ リファレンスオーディオアンプ 

Gato Audio

Hidden Content

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   ?

1 godzinę temu, Marek.S napisał:

750-800 euro byly warte pare lat temu, teraz widuje po 1000e. Nie ma porównania z 250Ti (lepsze)

Polecam trzymać sie od nich z daleka, tweeterów 050/052Ti - NIE MA i nie będzie, woofery da się dostać po 1000zł sztuka. Ostatnio musialem przez to sprzedac L100 MkIII, oba tweetery spalone.

Rozumiem że mogę mieć problem z odsprzedaża za jakiś czas gdybym chciał je zmienić.Jak bardzo awaryjne są te tweety ?Nie ukrywam że kiedyś ich sluchalem i wywarły na mnie wrażenie,  ściana dźwięku.

W dniu 9.09.2021 o 09:31, Tal napisał:
W dniu 9.09.2021 o 08:35, Adasza napisał:
W dniu 9.09.2021 o 06:29, Tal napisał:

Znajdź za 4400zł coś lepszego... powodzenia 😜

Jolida 1501 🙂

Sory... lud wycenił ten wzmak na 1500zł 😉 i nie wydaje mi się by w jakikolwiek sposób ta staruszka mogła zagrozić wysportowanemu dżentelmenowi 😜

Wrócę do tematu, bo dzisiaj miałem okazję porównać z MF A3.2. Z lampami Telefunkena Jolida zagrała nie gorzej. Inaczej ale nie gorzej a w pewnych aspektach lepiej. Więc wiesz, niech sobie lud wycenia zwłaszcza, ci którzy widzieli Jolkę tylko na obrazku 🙂

Godzinę temu, zabol05 napisał:

Rozumiem że mogę mieć problem z odsprzedaża za jakiś czas gdybym chciał je zmienić.Jak bardzo awaryjne są te tweety ?Nie ukrywam że kiedyś ich sluchalem i wywarły na mnie wrażenie,  ściana dźwięku.

Nie sa wcale awaryjne ale w razie awarii wzmacniacza lub niestrozosci z galka volume moze byc problem.