Jump to content
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro

Recommended Posts

Totem Acoustic Arro

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• Like 1

Nostromo 5H/Xonar ST(2xOPA2134 1xAD8022) + regulator głośności DIY na ALPS RK168 + Hegel H200 po modzie końcówka mocy (kondy Auricap XO + Audio Note Kaisei) + Audio Physic Yara Evolution(SB Acoustics 29RDC)

Co do polityki pełna zgoda ?

Bądź konsekwentny . Rozbrajają mnie ludzi którzy najpierw żegnają się w 28 wątkach . Przydupasy proszą o zostanie jak gwiazdę rocka na scenie . Ten chce usuwać wszystkie swoje wpisy wszak jego nie pojętej wiedzy nikt nie może poznać tylko po to żeby jak ściera za pół roku wrócić jak by nigdy nic . 

• Like 3

Yaqin SD-38A ->Argentum Sw-0,5/1->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe Wireworld Stratus 7 .

31 minut temu, mirekstad napisał:

Od tego wątku zaczynałem i w tym wątku się pożegnam. Dużo skorzystałem na Waszych doświadczeniach. Znajomość sprzętu u niektórych zadziwia i wzbudza podziw. W ciągu roku zbudowałem swój budżetowy system, i nigdy (a trochę już żyję na tym świecie) nie miałem poczucia tak przemyślanego wydania pieniędzy (oprócz tych wydanych oczywiście na swoją żonę).
A teraz się pożegnam, bo nie mam ochoty doświadczać ciemnej strony tego forum. Zajadłość, zaciekłość co niektórych jest przykra. Jeżeli jestem w stanie zrozumieć bijatykę pomiędzy słyszącymi kable a głuchymi na nie, to mieszanie polityki w forum o muzyce i ocenianie innych na tej podstawie to dla mnie porażka.
O ile nie żal np. takiego japończyka, który na forum ma tylko jeden cel, to np. takiego Rafała już szkoda. Ma wiedzę, doświadczenie a jednocześnie albo żonę heterę albo szefa, który go mobbinguje i odreagowuje swoje frustracje na tym forum. Moderator, którego wiedza zadziwia wygłasza kategoryzujące opinie o TL, a później z pretensją tłumaczy, że wszystkich systemów przecież nie słyszał ...
Można mnożyć, ale po co?
Części Wam dziękuję, części na pożegnanie piszę: bujajcie się! Idę popracować, a później posłuchać dobrej muzy na przyzwoitym sprzęcie.

Pozdrawiam!

Albo musisz przywyknąć, albo zniknąć ? Wolałbym, żebyś przywyknął, bo normalnych ludzi co raz mniej.

Też mnie to denerwuje kiedy ktoś ni stąd ni z owąd wplątuje politykę, czy wiarę w najbardziej niespodziewanych tematach i okolicznościach, ale takie wybitne egzemplarze po prostu są i pewnie nie znikną. Są strasznie ubodzy emocjonalnie skoro wciąż myślą o jednym i tym samym. No, ale jakie to pocieszenie.

20 minut temu, Allmr napisał:

Tak to jest jak przeszkadza wolność i swoboda wypowiedzi.

Kompletnie nie trafione.

4 godziny temu, Fashi napisał:

Serwus Jacku!

Sprzedający tego Kena to znany handlarz. Ceny z kosmosu , jeśli wejdziesz w jego aukcje to prawdopodobnie znajdziesz również Yamahe AS-2000 za 4500zł (przynajmniej jakiś czas temu tyle "wołał").

Pozdrawiam ☺

Ps

Aby nie być gołosłownym.

Yamaha A-S2000... :

Hidden Content

Hej.

Jest kilku takich, najgorsze jest to, ze inni wystawiający przy wycenie swoich klocków biorą pod uwagę ich ceny.

I tak się robi drożyzna.

• Like 1

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

40 minut temu, Jacchusia napisał:

Albo musisz przywyknąć, albo zniknąć ? Wolałbym, żebyś przywyknął, bo normalnych ludzi co raz mniej.

Też mnie to denerwuje kiedy ktoś ni stąd ni z owąd wplątuje politykę, czy wiarę w najbardziej niespodziewanych tematach i okolicznościach

Mnie tez, ale udawanie że nic się nie dzieje i jest superowo to lekka przesada. Może lepiej w ogóle nie zabierać głosu niż pajacowac. "Posłucham muzyki i wszystkie problemy znikną". Co to za czarne forum? Idę posłuchać muzyki! 

?👈

Kolumny DIY

Hidden Content

• Like 1

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   ?

Sonus Faber Toy Tower Leather

Hidden Content

• Like 1

Nostromo 5H/Xonar ST(2xOPA2134 1xAD8022) + regulator głośności DIY na ALPS RK168 + Hegel H200 po modzie końcówka mocy (kondy Auricap XO + Audio Note Kaisei) + Audio Physic Yara Evolution(SB Acoustics 29RDC)

C.A.

Hidden Content

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   ?

23 minuty temu, Fashi napisał:

Podobnie jak Denon Pma 1520 tak i Marantz Pm-75 , kiedyś to się prawie bili o niego ...

Marantz pm-75 :

Hidden Content

PS

Pilot odleciał. . . ?

A propo mam taki piecyk i nie biłem się o niego :). Miałem też Denona 1520 ale mojm zdaniem nie jest tak "muzykalny" jak PM-75

Edited by Dimension

Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić.

Hidden Content

Stan idealny:

"Nowy wyświetlacz. Wyświetla w lustrzanym odbiciu, nie wiem dlaczego."

;-)))

Cena dobra.

Może trza go postawić do góry nogami?

Edited by klecha

Atoll CD

Hidden Content

• Like 1

• Moderatorzy
3 godziny temu, Fashi napisał:

Denon PMA 1520 :

Hidden Content

Kiedyś to był poszukiwany model Denona. 

Ponad trzydziestoletnia geriatria.

2 godziny temu, Fashi napisał:

Marantz Pm-75

Miałem kiedyś. 
Obecnie za 1500 bez problemu można mieć lepszy wzmacniacz.

Kontakt na maila w moim profilu.

15 godzin temu, Dune napisał:

Nie jestem pewien, ale chodziło o porównanie z sansui au-x1 chyba

Czy trafiłeś na porównanie Kenwood Ka9300 do AU-9900, AU-11000 lub AU-22000? 

Te, jak na starocie, grają lux. 

14 godzin temu, Dune napisał:

"Sansui AU-X911 DG. Po odsłuchach mogę napisać, nie jest wart swojej ceny. Nie napiszę, że nie gra dobrze a gra poprawnie. Scena muzyczna, jaką prezentuje jest dobra ale głębia w utworach już nie zaskakuje. Urządzenie jakby chciało wyeksponować na siłę całe tło i ustawić je na linii kolumn. Góra pasma czysta z tendencją do wyostrzeń. Średnica na wysokim poziomie, szczegółowa i dobrze stonowana. Dół pasma pozostawia wiele do życzenia. Brak mu charakteru i stanowczego uderzenia. Jest ok ale mogło być lepiej. Co do plusów samej ko strukcji to same końce mocy są symetryczne. Minusy to długość toru audio od gniazd wejściowych po końcówki mocy. Same przewody biegną od gniazd chinch do potencjometru umiejscowionego na front panelu, po czum znowu przewodami do stopnia wejściowego końcówek mocy. Drugi wielki minus to sam przetwornik MASH. Czy poleciłbym Sansui? Szczerze tak ale dla fana marki i charakterystycznego brzmienia"

Znajomy twierdzi (po odsłuchach podzielam jego zdanie), że każdy wzmacniacz Sansui gra inaczej. Co seria to inne prezentowanie dżwieku. Widać to wyraziście słuchając wysokich modeli marki. Każdy niemal jest strojony inaczej, pod innego słuchacza, w tym jest zaleta posiadania kilku Sansui. Więc porównanie jednego z modeli do innych marek nie ma za bardzo sensu. Gdyby porównywać Kenwooda z np. AU-9900, niejednego by zaskoczyło, jak gra, jaką buduje scenę. Ostatnio miałem okazję odsłuchiwać. 

Część modeli (nawet wysokich) ma niestety tę przypadłość, że gra "na twarz", jak to określa znajomy i ma gdzieś głębię sceny. Jednak jest wielu zwolenników takiej prezentacji sceny, szczególnie wśród fanów marki. 

Parasound Halo  A23 :

Hidden Content

Dane producenta :

Hidden Content

• Like 1

Alea iacta est  

1 godzinę temu, Allmr napisał:

instrumenty nie sà punktami jak w klasycznych kolumnach słupkowych tylko bryłami

Hidden Content

Wielkanoc się zbliża,może znajdzie się amator na te "pisanki" ?

• Like 1

Musical Fidelity M2si, prawie nówka, dobrze nie wygrzana?

Hidden Content

• Like 1

9 minut temu, Prewwit napisał:

Musical Fidelity M2si, prawie nówka, dobrze nie wygrzana?

Hidden Content

Hidden Content

Tutaj 20 zlotych drozej sprzedają nowe, do samodzielnego wygrzewania.

• Like 2
  • Thanks 1